Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 06 jul 2018, 23:17

Njegov izbor, njegovo pravo. Meni je glupo što ne staje dok je još na vrhu nego bukvalno cijedi sve što ima i što će ga sad svaka budala naći prozivati itd.

Ali opet, zaslužio je da radi šta hoće :salut:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BuffonGigi » 06 jul 2018, 23:19

rope11 je napisao/la: još stvarno samo fali da se DDR vrati u reprezentaciju :facepalm:
I to hajd da on igra na nekom nivou, ja fakat ne vidim sta bi on sad dao reprezentaciji.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Kompromis » 06 jul 2018, 23:24

Najveci laf bo bio da je otisao u Parmu i tamo zavrsio (mada ne iskljucujem tu opciju nakon psga)... ali realno bio bi resetan na golu... ne bi mu bilo do zivota....

Mada ne bi iskljucio ni opciju da se vrati u repku jer je i dalje najbolji ital golman.... on i de rossi mogu jos mnogo dati reprezentaciji.... a i barzagli isto tako....

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Belmin6 » 06 jul 2018, 23:28

Mogu i Zambrota i Del Piero.

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Kompromis » 06 jul 2018, 23:33

Dobro sprdnja je bila ovo zadnje ... no za buffona fakat ne bi bio iznenadjen jer i dalje je klasa za perrina i djecurliju donarumu i mereta.... mancini ga iznimno cijeni....

No sa del pierom i zambrottom i ne grijesis haman nista s obzirom koliko je ofanzivni potencijal italije jadan, kao i bekovi... definitivno najjadniji dio repke....

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 06 jul 2018, 23:57

ma nemaju oni više ništa ponuditi, pusti djecu neka igraju :kafa:

perin, donaruma, sirigu i još par komada ostalih mlađih golmana, nema tu potrebe više za bufonom mada sumnjam da kod njega ima želje da se vrati.


de rosija ne treba ni komentirati, koliko god da je italijanima roster slabiji nego inače i pogotovo vezni red, on svojim igrama više nema šta ponuditi reprezentaciji jer već godinama igra za qurac.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 06 jul 2018, 23:59

Napravio je Mancio rezove, nijedan od njih dvojice nece igrati vise i to je jedino ispravno.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 07 jul 2018, 00:08

pa baš neki dan čitam izjavu mancinija kako ga je de rosi zvao i kako je izrazio želju da se opet vrati u reprezentaciju iako se lafo već "penzionisao".

ili je bilo obrnuto, pardon, mrsko mi sad tražiti.

u svakom slučaju, najgore od svega je što će sam mancini aminovati njegov povratak. :roll:
“Daniele has made himself available to come back for the Azzurri,” Italy CT Mancini told Mediaset.

bufon se neće vraćati, ako ništa makar sad sa golmanima nemaju problema.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 07 jul 2018, 15:19

Kaže da je otišao u PSG zbog "projekta", vjerovatno mu se ne sviđa ovaj novi Juvetov sa Ronaldom :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 07 jul 2018, 15:37

Otišao je zato što nije htio biti rotiran, a Juventus mu nije mogao obećati da će biti standardan.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Italia » 07 jul 2018, 17:31

rope11 je napisao/la:ovaj buffonov trasnfer je jedan od većih idiotluka koje sam vidio otkako pratim fudbal, ne znam što mu je to trebalo. :roll:

čega si više gladan, u petoj deceniji života?


italijane očigledno moraš go.vnjivom motikom tjerati da se penzionišu jer bi to valjda i do šezdesete igralo da može, eno čitam neki dan da se i de rossi hoće opet vratiti u reprezentaciju nakon što se već par puta opraštao. :facepalm:
tottija su jedva natjerali da se penzioniše, pa taj je u 41-oj godini se svađao sa trenerom i vršio pritisak da zašto ga pobogu, ne stavlja da igra.
:thumbup: Kao i ostali davljenici poput del piera, maldinija, neste, cannavara, zambrotte, inzagi, gatuza itd itd koji su godinama pustali svojr korijenje i igrali sve dok fizicki nisu mogli. Bas zbog te talve generacije danad imamo ocaj od italijanske repke i prazan prostor u kojem postoji par kvalitetnih igraca sto su se progurali poput Chiellinija i Marchidija (imali srece sa slabim Juventusom) i De Rossi. Ostala citava generacija je mrtvi prosjek. Tek ova sad neka omladina moze nesto dat, al kud ces dalje kad je Insigne jos uvijek klupa, Perin i Donaruma nisu branili ozbiljne utakmice i hiljade takvih primjera.

Dok druge repke u prijateljskim, kvalifikacijama i kupovima forsiraju mlade, italijani sebi nabijaju broj utqkmica za repku u nebitnim tekmama. Pogan mentalitet citave genetacije.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tuzlak1987 » 07 jul 2018, 17:44

Buffonu je vjerovatno receno da vise nema mjesta. A on je onda trebao da ide u penziju i uziva. Alphonse Areola ako je pametan neka ide negdje, dobar golman sasvim.

Buffonu je propao plan da nadmasi Zoffa i bude stariji na svjetskom tako da vjerujem da ce taj sa 44 godine igrati naredno svjetsko. :oops: :roll:
Uglavnom svi oni samo sebi dizu legacy, zbog toga imamo igrace od 25-26 godina sto nisu imali do tada sanse postene u Italiji.

Avatar
Nedved11
Postovi: 2717
Pridružen/a: 02 nov 2012, 18:57
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Nedved11 » 09 jul 2018, 11:48

slika :mrgreen:
*38* SCUDETTI VINTI SUL CAMPO*

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la akisarajevo92 » 10 jul 2018, 17:49

Veliki dan za Serie A.
Don't believe the hype.

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Fikret1946 » 10 jul 2018, 17:53

ko'e babo :ljepota:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 10 jul 2018, 17:56

Odličan marketinški potez Juventusa. Za dvije godine će Ronaldo put Kine. Ipak se radi o veteranu, i mit o tome da će igrati na istom nivou još 5 godina ne pije vode. Znaci sveukupno Juve će dati 105M Realu, i 240M na Ronalda za 4 godine, ako ostane, a ne bih rekao da će tako biti.

Cristiano će ispuniti svoju kvotu,zabiti 40ak komada u sezoni. Podići prodaju dresova za 100%..Eh sad Higuain, Dybala ili Pjanić neko će otići skoro pa sigurno.

Čestitke Juventinima.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 946
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Alen Škoro » 10 jul 2018, 18:08

Hvala Juventusu :salut:
NON MOLLARE MAI

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 10 jul 2018, 18:09

čestitke juventinima i čitavoj ligi, svi ćemo imati koristi od ovoga :mrgreen:



ljudi će skoro pola milijarde skršiti na njega :shock: ali pretpostavljam da će se isplatiti veći dio na ovaj ili onaj način.


sad neka njima malo uefa kuca na vrata, neka sjašu više sa milana, rome i intera :rol:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Gefufna » 10 jul 2018, 18:12

Kompletna liga ce da profitira. Lik je brand broj 1 u svijetu. :thumbup:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 10 jul 2018, 18:13

rope11 je napisao/la: sad neka njima malo uefa kuca na vrata, dosta više milana, rome i intera :mrgreen:
Čisto sumnjam da je ova garnitura išta prepustila slučaju, od 2011 do danas rade nestvaran posao. I meni je na prvu nemoguće bilo, ali sumnjam da bi radili nešto što bi ugrozilo finansije kluba. Od nestvarnog minusa u 2011 danas je ovo drugi klub sa novim stadionom, sada i novim najsavremenijim trening centrom, novim sjedistem, hotelima, pa sve oko grba/logoa, jednostavno ovo sto se radi je neki novi nivo.

U svakom slucaju ovo ima uticaj ne samo na Juve. A sto se tice godina, dajte, bez obzira na sve pricamo o jednom od 2 najbolja igrača ikada. Jedna LP je sve što on treba da pomogne u osvajanju, ako to bude svaki minus će se zaboraviti.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.