Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la VelaHavle » 14 maj 2018, 17:00

:lol:
Aljegri, out!

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Gefufna » 14 maj 2018, 18:22

A tripletu su izgubili u hotelu. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la RollsRoyce » 14 maj 2018, 18:58

Ja mislim da ako se rodiš ko navijač Juventusa, automatski se uz to rodiš sa ovim smislom za humor prepisanim iz vicoteka.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Raonffa » 14 maj 2018, 19:01

Ako se rodiš kao navijač Juventusa, onda se sasvim sigurno rodiš kao najobjektivniji nogometni fan :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 14 maj 2018, 19:12

Sta ce vam taj luksuz da mislite???
Samo opusteno...slavite sa nama..ova sedma u nizu je nekako najdraza.. :kafa: ;)

Mi idemo dalje, u nove radne pobjede...osma se nadzire..samo opusteno.. :mrgreen:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la VelaHavle » 14 maj 2018, 19:53

Oni izgleda nisu svjesni da smo mi yebenih sedam godina prvaci.

:damn:
Aljegri, out!

Avatar
dinoo
Postovi: 4885
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 14 maj 2018, 20:40

Vecina ih je utrnula jos one prve sezone,bez poraza, i jos su pod anestezijom...ne znaju ni kolko je vremena proslo.
Cast izuzecima...

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 14 maj 2018, 20:54

Dobra stvar kod navijanja je što ti klub ne mora bit najbolji da bi bio sretan, sve je u skladu sa realnim mogunostima i očekivanjima. Tako npr. mi ako se plasiramo u CL ćemo biti sretniji nego vi što se osvojili 7-mu uzastopnu jer vi ste se već na to navikli i vama jedino osvajanje CL može izazvati uzbuđenje. Govorim iz ličnog iskustva jer onu prvu titulu 2006/07 sam strastveno doživio a naredne dvije titule mi nisu mogle sprati razočarenja ispadanja iz CL i tek 2010 kada smo konačno i CL osvojili je bila potpuna sreća, ako je ikad osvojite primjetit ćete razliku. Tako da koliko god vi preseravali po forumima ne vjerujem da vam ova titula u ligi išta više znači nego PSG-ova titula njihovim navijačima.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 maj 2018, 20:58

Nema uzbudjenja ali znaci sve, svaki trofej je bitan. Cilj sada moze biti cetvrta zvjezdica, kada ima sanse sto ne uzeti sto vise trofeja. LP smo nazalost upali u doba Reala, Barcelone i jos par njih. Prije je LP bila izjednacenija, sada ipak i pored dva finala ljudi su imali bolje ekipe, ispadanja od Bayerna i Reala dva puta isto. Nije niti jednom bio podbacaj, cak iznad granica mogucnosti rezultati. Italijani nisu malo realni.

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Gefufna » 14 maj 2018, 21:00

PSG nema punu ligu smetlja, tako da i dalje ima cari u ovim titulama. Mi ovdje uzivamo. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 14 maj 2018, 21:09

Biscione je napisao/la:Dobra stvar kod navijanja je što ti klub ne mora bit najbolji da bi bio sretan, sve je u skladu sa realnim mogunostima i očekivanjima. Tako npr. mi ako se plasiramo u CL ćemo biti sretniji nego vi što se osvojili 7-mu uzastopnu jer vi ste se već na to navikli i vama jedino osvajanje CL može izazvati uzbuđenje. Govorim iz ličnog iskustva jer onu prvu titulu 2006/07 sam strastveno doživio a naredne dvije titule mi nisu mogle sprati razočarenja ispadanja iz CL i tek 2010 kada smo konačno i CL osvojili je bila potpuna sreća, ako je ikad osvojite primjetit ćete razliku. Tako da koliko god vi preseravali po forumima ne vjerujem da vam ova titula u ligi išta više znači nego PSG-ova titula njihovim navijačima.
Točno.Samo što razliku neće primjetit tako skoro i još godinama će se ovdje moc citat pizdarije navođene frustracijama koje će samo rast sa svakom novom godinom bez LP.Mogu pisat šta hoće,al svi znamo šta osjecaju duboko u sebi.To je jednostavno tako.
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 14 maj 2018, 21:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Vedo20
Postovi: 466
Pridružen/a: 03 nov 2011, 11:12
Lokacija: Brčko
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Vedo20 » 14 maj 2018, 21:09

Izvinite na brutalnosti drugovi, ali ovu tezu moram iznijeti.

Zamislite da se oženite perfektnom trebom, koja je ono baš napucana. Koja je diva i svi se okreću za njom. A onda jednog dana, ta se vaša dama "uprlja", zamislite ... nezamislivo ha?
Ono silno se uprlja, na sva zvona...tako da se cio svijet zgražava na samu pomisao o toj dami. Nešto kao Seve...

Nakon nekoliko godina vrati se treba na tržište, ali to više nije ona treba...ima mrlju na sebi, uprljana je... Ti se i dalje hvališ da imaš dobru treba, a cijeli svijet zna šta je radila.

Eto braćo, kome nije jasno šta je pisac htio reći neka uključi google translate.
ŠVRLJ

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 maj 2018, 21:13

E bas frustracija nema sta, ni ne dotice me LP. Uvijek mi je ljubav bila Serie A i tu mi je bitno da Juve dominira pa tek onda ostalo ako bude sta. A tu su osvojili titula u 7 godina koliko ce naredne ekipe u 50. Tako da sam veoma zadovoljan. :bih:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 maj 2018, 21:16

Vedo20 je napisao/la:Izvinite na brutalnosti drugovi, ali ovu tezu moram iznijeti.

Zamislite da se oženite perfektnom trebom, koja je ono baš napucana. Koja je diva i svi se okreću za njom. A onda jednog dana, ta se vaša dama "uprlja", zamislite ... nezamislivo ha?
Ono silno se uprlja, na sva zvona...tako da se cio svijet zgražava na samu pomisao o toj dami. Nešto kao Seve...

Nakon nekoliko godina vrati se treba na tržište, ali to više nije ona treba...ima mrlju na sebi, uprljana je... Ti se i dalje hvališ da imaš dobru treba, a cijeli svijet zna šta je radila.

Eto braćo, kome nije jasno šta je pisac htio reći neka uključi google translate.
To izgovor kada ne igras 7 godina fudbala? Pa da se ima na sta pravdati. Dok se vi pravdate, Juve ispisa historiju. Nije niko kriv drugim ekipama sto Juve ima vrhunski sistem i upravu te viziju. Zivite u proslosti, to je najveci razlog sto necete jos 7 godina napredovati. To mi odgovara sa sportske strane sigurno da dok neke ekipe imaju taj provincijski stav Juve ce uzeti u narednih 10 godina jos 7-8 titula.

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 14 maj 2018, 21:19

Iz šupljeg u prazno...
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Gefufna » 14 maj 2018, 21:23

Seve je bolja danas. :kafa:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Italia » 14 maj 2018, 21:29

Kada spominjete strast, pracenje i zelju, shvatite da dosta ovih momaka je pratilo Juventus u drugoj ligi, pa posle toga niz neuspjesnih i historijski najgorih sezona ikada. Normalno da nisu "slatke" kao one prve, ali kad god pomislis da nisu vrijedne sjetis se one torture kroz koju je prosao klub (sto od sudstva i smijesnih presuda, pa do uprave koja je ubijala klub godinama).

Vama je Calciopoli izgovor, nama je motiv. Pravi, objektivni i posteni prikaz svega toga imamo u ovih 7 godina. Postoji nesto sto se zove karma drugari moji. A to se upravu desilo onima koji su titule uzeli na nacin na koji su uzeli. Nista na svijetu nije slucajno.

A do tada "uzivajte" u cinjenici da su nama dosadne nase titule. Realno, da li ima boljeg/bolnijeg/kiselijeg uzitka ?
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 maj 2018, 21:29

Prisustvo u LP, veoma bitno. Bolje biti 12 puta u polufinalu, igrati neku ulogu, 19 puta ucestvovati u modernom formatu, 9 finala. Svi internacionalni trofeji na okupu.
Nego se hvaliti sto si jednom osvojio kao Napoli Maradoninom titulom pa te nema 10 godina.

Avatar
Vedo20
Postovi: 466
Pridružen/a: 03 nov 2011, 11:12
Lokacija: Brčko
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Vedo20 » 14 maj 2018, 21:30

Nogometna Srebrenica, spominjati da se nikom više ne ponovi! Sramota nesaperiva!
ŠVRLJ

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la JuventinoVero » 14 maj 2018, 21:32

Dokle god vam razlog za neuspjeh bude juventus necete prismrditi vrhu tabele.
#ALLEGRIOUT

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.