Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mago » 13 avg 2020, 17:35

Padovan je napisao/la:
13 avg 2020, 17:28
Jeste dosadni :mrgreen:

Cinjenica je da ste u Seriji A svrsavali na tu Atalantu i sad su "cigani" .
Ma svaka njima cast. Odigrali su nevjerovatnu sezonu. Al ko ih jbe... Boli me qrac za njima, a i Gasperini je rijetko odvratna pojava iako sam bio za njega kad je dolazio u Inter.

Moram navijat za njih jer su iz Italije. Wow. Ja ni za Inter nisam poceo navijat jer su iz Italije vec zbog Ronalda, al sad moram navijat za Atalantu jer je Buffongigi@ tako rekao. How yes no :rol:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 13 avg 2020, 17:43

:lol:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Dzoni
Postovi: 11303
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Dzoni » 13 avg 2020, 17:50

Ekipa sa 100x manjim budzetom se piša po 90% lige.
I meni bi bili odvratni.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BuffonGigi » 13 avg 2020, 18:00

Ovaj mago je najveci intelektualac na forumu, od tog lika jos nisam nikad procitao smislenu recenicu. Mora da se trudi jako.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mago » 13 avg 2020, 18:56

Smijesan si balavče. Smijesan. Za tebe i jesam intelekualac, ako ti uopste znas sta to znaci...

Ljudi ti se smiju majstore :rol:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 13 avg 2020, 19:34

Ja ne znam šta se sa ovim juventinima događa, od kako su ispali od onih levata pljuju svakog živog i na sve strane. Tačno ne mogu zamislit šta će se ovdje dešavat kada im neko prekine niz a moglo bi bit već naredne sezone obzirom u kolikom su padu (a drugi u kakvom-takvom rastu). Imaju tolike komplekse od Intera kao da smo mi 9x prvaci a ne oni, nevjerovatno. Siama mogu razumjet, jbg teško je kad se godinama gubi ali koji je qrac vama, jestel dobri?

Šta koga koji qrac briga što sam ja sinoć navijao za Atalantu kao da mi Inter igra i strepio do zadnjeg minuta, moja stvar. Isto tako ovi što su navijali za PSG (iako ne razumijem kako neko može navijat za takvu plastičnu ekipu) njihova stvar. Nismo talijani pa dan nas zanima uspjeh njihovih ekipa, njih kao države, rast GDP-a i stopa nataliteta. Ionako su rasisti i uopćeno bagra od ljudi.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BuffonGigi » 13 avg 2020, 19:55

Seljacic intelektualac😂
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mago » 13 avg 2020, 20:10

BuffonGigi je napisao/la:
13 avg 2020, 19:55
Seljacic intelektualac😂
Bas si duhovit balavče :rol:

Znaci, ne znas ni jedno drugo mjesto osim Gnojnice? To je to? Zapamtio Gnojnicu i vise ne mozes. Dobar si :thumbup:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 13 avg 2020, 20:11

drago mi je sto je atalanta ispala, iz dva razloga:

- gasperini je smrdo, jako antipatican i lako je imati negativno misljenje o njemu
- proradili su mi kompleksi, pa ne bih podnio da atalanta osvoji lp, a moj klub ne da je ne moze osvojiti, vec se jedva izbori za istu

za kraj, atalanta ne pripada samom vrhu "serie a" i nadam se da ce u skorije vrijeme tamo gdje i pripadaju, odnosno u donji dio tabele

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muha milanez » 13 avg 2020, 20:32

slika

Ja ću se samo nakloniti ovom klubu, svemu što su uradili u relativno kretkom vremenskom periodu i pravcu u kojem se klub kreće :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :bow:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Vrebac » 13 avg 2020, 20:49

muha milanez je napisao/la:
13 avg 2020, 20:32
slika

Ja ću se samo nakloniti ovom klubu, svemu što su uradili u relativno kretkom vremenskom periodu i pravcu u kojem se klub kreće :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :bow:
Cemo-plavi :thumbup:

Juvesampion
Postovi: 210
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:59
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juvesampion » 13 avg 2020, 20:53

Ovi sto pljuju po atalanti trebali bi se ugledati u istu. Ljudi sa malim budžetom šta bi tek bilo da su dubljeg depa. Ljubomora je čudo. A onaj sto priča o lubomori juventina druže malo doktoru ne bi skodilo, 9 puta prvaci i mi ljubomorni strasno.Ako Bog da, da budu vice prvaci odmah iza nas.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muha milanez » 13 avg 2020, 21:53

Vrebac je napisao/la:
13 avg 2020, 20:49
muha milanez je napisao/la:
13 avg 2020, 20:32
slika

Ja ću se samo nakloniti ovom klubu, svemu što su uradili u relativno kretkom vremenskom periodu i pravcu u kojem se klub kreće :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :bow:
Cemo-plavi :thumbup:
slika
Može i ovako, neuporedivo sa vašim bijelim, Bogami su dobro fuliti sa onom krpom od dresa :rol:
Mada Nike više eksperimentiše, eto ovaj domacinski dres Atalante samo grb Intera stavi i to je to od Adidasa. Dizajnerski jednolično.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 13 avg 2020, 23:01

Evo ovo što je uradio Cholo včrs je klasičan primjer "talijanštine", znači nakon izjednačenja su imali momentum i mogli su sigurno zabit i drugi da su napali ali on ziheraški i na kraju mu se obi o glavu, milion puta viđen scenario. Al zato bi mnogi naši navijači smijenili Contea (jer mu zamjeraju ziheraški pristup) i postavili Cholu :crazy:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Beduin
Postovi: 16351
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Beduin » 13 avg 2020, 23:32

BuffonGigi je napisao/la:
12 avg 2020, 10:11
Dzoni je napisao/la:
12 avg 2020, 08:27
Pa jest fakat je tuzno.
Juventus uzima 9 godina zaredom.
Pisao sam nedavno o tome.
Dosta je bilo price Juventus igra ovako ili onako,los ovo ono al su opet uzeli.
Kakvi god da su.
Ostali klubovi treba da se zapitaju o sebi,to fakat.

Sto se tice Evrope to je opet tema koju bi navijaci Juventusa trebali da izbjegavaju,jer 95/96 je bila prije 25 godina.
U medjuvremenu Inter je osvojio 2010 i posljednji je Italijanski klub kojem je to poslo za rukom.
Milan je osvojio 2007. i 2003. i to upravo protiv Juventusa.

Koliko je Seria A bitno dostignuce za vas najbolje govori i cinjenica da je Sarri dobio otkaz nakon titule.
Da je Allegri dobio otkaz nakon uzastopnih titula.
Da je Conte dobio otkaz nakon uzastopnih titula.

Sad,moze se presipat iz supljeg u prazno i govoriti da su doticni dobili otkaze zbog nekih drugih,ovih ili onih,razloga.
Da su bili u losim odnosima sa upravom da nisu igrali lijepo itd.
Juventus nikad nije igrao lijepo za oko barem vecini prosjecnih fudbalskih fanova ali to je nebitno i ovisi od covjeka do covjeka.
Nije ni meni lijepo gledati 1000 dodavanja od kojih je 350 izmedju stopera i golmana.
Poenta jest da vam je Liga Prvaka postala opsesija,i zbog toga je tu Ronaldo,zbog toga su tu veliki ugovori i tipovi igraca koji nikad ranije nebi igrali u Juventusu.
Osvajali ste vi ligu i sa Birindelijem,Pesotom,Toričelijem i bili jednako blizu evropskom trofeju kao i sada ali tad nije bilo tih nerezonskih poteza i transfera.
Mozes misliti onda, koliko je Juventus veliki i jak klub, kad nesto sto nama kako ti kazes "nije bitno", za sve ostale izgleda kao nedostizan san?

To sto Juventus gleda na neke vise ciljeve, na neku Evropski vrh, je dokaz da je 1000 svjetlosnih godina ispred ostalih Serie A klubova, jer za sve ostale igranje u grupnoj fazi Lige Prvaka je trenutno strasan uspjeh. Inter se ovoliko pojacao ove sezone, toliko su toga najavljivali, i ispadose hladno u grupi, i jos presretni sto igraju LE. Milan ne moze da pridje blizu mjestima koja vode u Ligu Prvaka godinama, a Romagnoli brine za Juventus? Mi smo velicinu takodjer pokazali sto smo dokazanog gubitnika Sarrija pretvorili u sampiona Serie A, sto smo poluigracima omogucili da uzivaju status fudbalskih legendi. To je braco moj Juventus.
Onaj osjecaj kad hoces ispadnes pametan i kazes gleda na vise ciljeve i zato 1000 svjetlosnih godina ispred ostalih (kako glupo poredjenje), a Atalanta dogurala vise u Evropi. 😂

Moj Gigi, umjesto sto i dalje dokazujes ko si, bolje uzivaj u ovako dobrom i objektivnom postu, bolan, bolan.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Torres_9
Postovi: 13468
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Torres_9 » 13 avg 2020, 23:45

Jel ono milan izbjego prevaru nagelsmanna ?

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Puma » 14 avg 2020, 01:06

Torres_9 je napisao/la:
13 avg 2020, 23:45
Jel ono milan izbjego prevaru nagelsmanna ?
Nikad nije ni bio u kombinacijama koliko ja znam, to je bio Ragnick.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 14 avg 2020, 01:42

I ja bih volio znati kad je to Milan izbjegao Nagelsmana. :zzz:


Doduše bilo je nekih sitnih natpisa da bi ga Rangnick doveo za trenera, ali u to je vjerovalo možda 1% navijača Milana. Ionako nije ni bila istina, bacanje šuplje.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 14 avg 2020, 08:44

Dzoni je napisao/la:
13 avg 2020, 17:50
Ekipa sa 100x manjim budzetom se piša po 90% lige.
I meni bi bili odvratni.
Bili su odvratni davno prije toga.I oni i njihovi seljaci na tribinama u Bergamu.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 14 avg 2020, 10:18

“I have great respect for everything that Atalanta are doing, but without international history and thanks to just one great season, they had direct access into the primary European club competition. Is that right or not?” Agnelli told the FT Business of Football Summit in London.

“Then I think of Roma, who contributed in recent years to maintaining Italy’s ranking. They had one bad season and are out, with all the consequent damage to them financially."

Agnelli has been one of the most vocal proponents in recent years of the formation of a European Super League, which would ring-fence the top level of continental competition to a select number of clubs and restrict entry for the likes of Atalanta.

But he insists that such moves are necessary in order to avoid big losses when the so-called giants fail to make the grade on the pitch.
slika

Da ne ostane i ovo zaboravljeno :thumbup:

Jedan od najvecih grobara nogometa danas ovaj kreten Agnelli.Prvo je u Torinu napravio dar-mar i klub pretvorio u svoju privatnu prčiju,pardon firmu,a sad bi pokušao isto i sa cijelim europskim nogometom.

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.