Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Osim13 » 13 nov 2018, 16:21

Dajte sad crveni Chielliniju
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
milanist
Postovi: 12016
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la milanist » 13 nov 2018, 16:25

Vidis druze ne visim ti ja vazdan kao neki i da ganjam vijesti da citam po vazdan. Imam i preceg posla
Al razumijem da se vise pise o Ronaldu ali samo kazem da ga nekad pretjeraju.
Cuj kupio macku i ja to moram odmaj znati ajde bgt.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Kompromis » 13 nov 2018, 16:37

Ne pise na ovom portalu vise drug @Bianco... nekad je pisao ali sad mislim da radi za drugi portal...

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 13 nov 2018, 16:51

čuj ne zanima te što je nabavio sfinks mačku, pa šta te onda zanima :kafa:

al' najbolji je ovaj škorić, frajer okrenuo priču na to da su navijači milana ljuti jer se belanova slikao sa ronaldom poslije utakmice, a ne konta da je kjelinijeva kita razlog što se slika vrti po internetu (ili je bar strateški to izbjegao spomenuti) :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Pogba
Postovi: 19770
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 13 nov 2018, 17:08

Zasto pojedini interisti (koji blokiraju juventine :kafa: ) ne pisu o flopu Lautaru, a pisali su u istom periodu lani o flopu Pjaci?
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 13 nov 2018, 17:26

Pogba je napisao/la:Zasto pojedini interisti (koji blokiraju juventine :kafa: ) ne pisu o flopu Lautaru, a pisali su u istom periodu lani o flopu Pjaci?
Možda zato što nije flop? Trenutno ga tvrdoglavi Spaletti ne koristi dovoljno (isto kao što nije ni Cancela u prvom dijelu sezone a iako je najbolji bek u ligi) ali momak korektno odigra kada dobije priliku i da se mi navijači pitamo on bi bio standardan prvotimac (kao SS iza Icardija), uostalom valjda ima razlog zašto ga pozivaju za reprezentaciju Argentine (na prošlom okupljanju je zabio i gol).
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
dinoo
Postovi: 4871
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 13 nov 2018, 19:54

Gledam ovaj pregled kola...pa jbt zivot handanovic je vjerovatno najbolji igrac intera...evo vec sezonama...a najpodcijenjeniji daleko

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Italia » 13 nov 2018, 20:39

Jedan od najboljih golmana svijeta generalno, u zadnjih dobar dio godina. Ali sta ces kad brani "iza scene", hem u Kalcu, hem ga nema u ligi prvaka.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
dinoo
Postovi: 4871
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 13 nov 2018, 20:42

I siguran sam da su ga mnogi vrbovali tih godina i lik ostaje u interu koji je prakticno bez ambicija se vrzmao tolike godine oko kup uefa pozicija...

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Italia » 15 nov 2018, 15:15

Toliko o tome :mrgreen:

slika
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la arminz » 15 nov 2018, 15:48

Da je to ovdje neki interovac napisao bio bi lincovan
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la chily-rz » 15 nov 2018, 16:07

arminz je napisao/la: Da je to ovdje neki interovac napisao bio bi lincovan
Pa imaju interisti dosta takvih izjava tipa da Inter ima najbolji štoperski tandem, Icardi najbolji napadač u ligi, Broz poslije Pjanića najbolji veznjak u ligi a evo sad i handanović najbolji golman, malo je čudno da ekipa koja ima igrače takvog kalibra već godinama ne može prismrditi tituli,.

Avatar
dinoo
Postovi: 4871
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 15 nov 2018, 16:43

Ja zaista smatral da je samir h. Najbolji interov pojedinac vec godinama i nije mi jasno zasto nije kapiten i zasto se ne smatra liderom ekipe nego se ta cast daje wandinok pulenu koji ce smugnuti cim se wandi ponude lijepe pare,zivi bili pa vidjeli.
A ovaj momak dokazan i lojalan.

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 15 nov 2018, 19:09

chily-rz je napisao/la:Pa imaju interisti dosta takvih izjava tipa da Inter ima najbolji štoperski tandem, Icardi najbolji napadač u ligi, Broz poslije Pjanića najbolji veznjak u ligi a evo sad i handanović najbolji golman, malo je čudno da ekipa koja ima igrače takvog kalibra već godinama ne može prismrditi tituli,.
Nije dovoljno imat 5-6 klasih igrača da bi napao titulu. U Juvetu na klupi sjede bolji igrači od nekih Interovih i Napolijevih prvotimaca na tim pozicijama, ostale ekipe ne treba ni spominjat.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Italia » 16 nov 2018, 09:53

dinoo je napisao/la:Ja zaista smatral da je samir h. Najbolji interov pojedinac vec godinama i nije mi jasno zasto nije kapiten i zasto se ne smatra liderom ekipe nego se ta cast daje wandinok pulenu koji ce smugnuti cim se wandi ponude lijepe pare,zivi bili pa vidjeli.
A ovaj momak dokazan i lojalan.
:thumbup:
Biscione je napisao/la:Nije dovoljno imat 5-6 klasih igrača da bi napao titulu. U Juvetu na klupi sjede bolji igrači od nekih Interovih i Napolijevih prvotimaca na tim pozicijama, ostale ekipe ne treba ni spominjat.
:thumbup:

I nisu nikad lincovani oni koji realno pricaju (osim par coporasa koji napadaju sve i svasta). Vec se lincuje poput onih sto su nekada govorili kako Milan sada ima najbolju odbranu u ligi i jednako dobar vezni red kao Juventus, jer toboze Biglia, Kessie i koji cirkusant jos tamo igra se mogu porediti sa velicinom Miralema Pjanica :roll: Takve izvjave i likove treba sprdat.

A oni koji govore da je Handa jedan od najboljih golmana, ili da je Icardi jedan od najboljih napadaca nikad nisu predmet toga.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 16 nov 2018, 11:50

To da je neko rekao da Milan ima bolju sredinu od Jubetove ili da općenito ima dobru sredinu je notorna laž, ne razumijem zašto izmišljaš. :roll:
Pa mi se već sedam-osam godina žalimo na loše veznjake, čak i pored svih ulaganja se ni dalje ni izbliza nije riješio taj problem, a ovaj frajer baca bombe da je neko rekao da Milan ima bolje veznjake od Juventusa. Citiraj mi samo jedan komentar, da vidim koja budala je to izjavila iako čisto sumnjam da postoji.

Za prošlu sezonu se pričalo da Milan po imenima ima jednu od najjačih odbrana, što nije laž, ali lošom taktikom i sistemom je došlo do toga da se napravila nesrazmjerna razlika između onoga što piše na papiru i onoga što su prikazivali na terenu.
Mada su drugi dio sezone bili fantastični kako se otjerao onaj ublehaš, ali generalna slika je bila loša.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Italia » 16 nov 2018, 13:08

rope11 je napisao/la:To da je neko rekao da Milan ima bolju sredinu od Jubetove ili da općenito ima dobru sredinu je notorna laž, ne razumijem zašto izmišljaš. :roll:
Pa mi se već sedam-osam godina žalimo na loše veznjake, čak i pored svih ulaganja se ni dalje ni izbliza nije riješio taj problem, a ovaj frajer baca bombe da je neko rekao da Milan ima bolje veznjake od Juventusa. Citiraj mi samo jedan komentar, da vidim koja budala je to izjavila iako čisto sumnjam da postoji.

Za prošlu sezonu se pričalo da Milan po imenima ima jednu od najjačih odbrana, što nije laž, ali lošom taktikom i sistemom je došlo do toga da se napravila nesrazmjerna razlika između onoga što piše na papiru i onoga što su prikazivali na terenu.
Mada su drugi dio sezone bili fantastični kako se otjerao onaj ublehaš, ali generalna slika je bila loša.
Zalili su se kad su shvatili o kakvim se zapravo igracima radi. Prije pocetka te sezone Biglia je predstavljan kao kvalitetom ravnopravan igrac Pjanicu, Kessie bio novi Pogba, a Jack dokazano bolji igrac od Khedire, Marchisija, Sturara i slicnih. Nema potrebe traziti postove, dovoljno se prisjetiti svega sta se pisalo. Jedini nedostatak te ekipe je trebao biti kvalitetan napadac sa kojim bi Scudetto pokorili, a na kraju jedva EL izborili.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
milanist
Postovi: 12016
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la milanist » 16 nov 2018, 13:28

Jadna majko.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 16 nov 2018, 14:35

chily-rz je napisao/la:Pa imaju interisti dosta takvih izjava tipa da Inter ima najbolji štoperski tandem, Icardi najbolji napadač u ligi, Broz poslije Pjanića najbolji veznjak u ligi a evo sad i handanović najbolji golman, malo je čudno da ekipa koja ima igrače takvog kalibra već godinama ne može prismrditi tituli,.
Tko je točno i gdje napisao da je Retard godinama najbolji vezni lige nakon Pjanića i da je Icardi godinama najbolji napadač u ligi?

I kome je Handanovic najbolji golman u ligi :tokralju: Lik je prilicna kiksara ima već dvije-tri sezone.Spojio 5 dobrih utakmica i sad je najbolji golman lige :tokralju: Iako istina,konkurencija mu i nije bas neka trenutno.

Točno vidiš po ovakvim postovima da likovi uopće ne prate nista nego napamet pišu.Isto kao prosle sezone kad je Cancelo bio smeće,a sad je odjednom skoro najbolji desni bek planete.Kao sto Skriniar nije najbolji stoper lige uz Senegalca,al da ode u klubove koji su ga trazili za 6 mjeseci bi se pisalo da je najbolji stoper svijeta.Srecom nece se desit pa cemo morat cekat 5 godina kao i za Icardija da se prizna da je sami vrh lige.
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 16 nov 2018, 14:41, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Osim13 » 16 nov 2018, 14:38

Volim ovu temu
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.