Serie A

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 29 maj 2019, 11:01

Yebo majku ne smijes komentarisati ispadanje iz LP, osvajanje lige, tjeranje trenera, ganjanje novog, ma nista izgleds, kako su umisljeni kao da komentarisati pravo imaju samo oni koji navijaju za juve :rol: :rol: kao da je ovo tema juveta :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Romagnoli13
Kontakt:

PostPostao/la Romagnoli13 » 29 maj 2019, 11:14

Svako ko napiše nešto protiv Juventusa je kompleksaš i neznalica.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

MysticAladin
Kontakt:

PostPostao/la MysticAladin » 29 maj 2019, 12:10

SiamoNoi WroteColonTek sad sam shvatio koliko je zapravo ozbiljno ovo da Sarri preuzme Jomu.Koji će to cirkus bit.Doslovno ga je svaki Jomaš blago rečeno pljuvao na svakom koraku em što se tiče pojave em što se tiče trenerske kvalitete.Još im ovaj i srednji prst pokazivao u par prigoda i koristio svaku priliku da ih **** u mozak.Cirkus u najavi kad se okrenu mišljenja za 180 samo jednim potpisom.Samo upišite Sarri u tražilicu tu na Serie A i čekajte potpis na ugovor pa da show krene kad "luzerčina i seljačina" preuzme klub :urnebes:

:lol:

Pa on i ako dođe ostat će seljačina bar neko vrijeme. Dok ne promijeni manire i ne postane gospodin u odijelu sa kravatom i lijepim ponašanjem. Ako ne promijeni manire i ponašanje, pa brate dragi, ostaje seljačine bez obzira što je trener Juventusa.

Sa druge strane, lično volim napadački fudbal i ako će napravit tu promjenu, a da rezultati ne trpe, od mene će imat podršku bez obzira na oreo seljakluka koji ga prati.
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

BuffonGigi
Kontakt:

PostPostao/la BuffonGigi » 29 maj 2019, 12:14

Romagnoli13 WroteColonSvako ko napiše nešto protiv Juventusa je kompleksaš i neznalica.

O gdje si Mirabelli, sta ti je s pajdom Fassoneom i "projektom"?
Damire P€D€RU!!!!

ramiral
Kontakt:

PostPostao/la ramiral » 29 maj 2019, 12:28

SiamoNoi WroteColon
ramiral WroteColonNeko se trebao sjetiti pa Handu staviti na ovaj brod u glavnoj ulozi.

Lik je ekstra golman, ali što je ove sezone branio ufff :o :shock: fenomenalno, čudesno...

:salut: svaka čast pa makar i na ''onoj'' strani bio.

To što si naletio na dvije-tri utakmice gdje je sve skidao ne znači da je cijele sezone branio "fenomenalno,čudesno".

Gasperini produžio.A ovdje ste pisali o raspadu :think:

Dovoljno da svojim učinkom osigura igranje u LŠ.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Biscione
Kontakt:

PostPostao/la Biscione » 29 maj 2019, 18:20

J1897 WroteColonGledaj ti samo kako oni nas kopiraju (Marotta,Conte) kako stvari izgledaju :tokralju:

Vide da nas ne mogu skinuti pa hajmo biti onda kao oni.

Juve institucija!!!!

Jedino vas jebu legende a i vi njih
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Mago
Kontakt:

PostPostao/la Mago » 29 maj 2019, 20:06

J1897 WroteColonBolest je cudo.. Juve nabija komplekse ..
Gledaj ti samo kako oni nas kopiraju (Marotta,Conte) kako stvari izgledaju :tokralju:

Juve institucija!!!!

Jel ti to krivo il te strah? :crazy:

Cuj kopiraju :rol: :tokralju:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

akisarajevo92
Kontakt:

PostPostao/la akisarajevo92 » 29 maj 2019, 21:18

nakon zalbe Palermu oduzeto 20 bodova tako da ostaju u Serie B naredne sezone
Don't believe the hype.

Biscione
Kontakt:

PostPostao/la Biscione » 29 maj 2019, 23:37

Eto Mauricio osvoji prvi trofej, papak je al zaslužio je
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

J1897
Kontakt:

PostPostao/la J1897 » 30 maj 2019, 08:07

Mago WroteColon
J1897 WroteColonBolest je cudo.. Juve nabija komplekse ..
Gledaj ti samo kako oni nas kopiraju (Marotta,Conte) kako stvari izgledaju :tokralju:

Juve institucija!!!!

Jel ti to krivo il te strah? :crazy:

Cuj kopiraju :rol: :tokralju:

"Velik strah" :mrgreen:

Joj nemoj i ti poceti stim samo..
Hajde barem ce te se malo po bodovina pribliziti.
36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 01 jun 2019, 02:14

conte "izdao" juve, sarri ce "izdat" napoli, a i miha bi mogao "izdat" lazio

profesionalci ljudi, ljubav ostaje, al karijera na prvom mjestu

BuffonGigi
Kontakt:

PostPostao/la BuffonGigi » 01 jun 2019, 02:58

Mene sad samo zanima koga ce Milan uzeti od trenera. Ako mene pitate, Gattuso nije los posao uradio, mogla mu se dati sansa i u novoj sezoni. Ali eto sad sta ce biti vidjet cemo. Imaju solidnu bazu, trebaju trenera s vizijom da im da neki identitet, jer ga vec godinama nemaju. Da li nekog provjerenog trenera veterana, ili nekog mladjeg ko zasluzuje sansu. Ako se odluce dati nekom sansu kao Allegriju sto su dali, vjerujem da je Giampaolo prvi u redu. A ako bi se odlucili na nekog iskusnijeg lisca, onda mozda Spaletti ili neki stranac poput Blanca.
Damire P€D€RU!!!!

muxa
Kontakt:

PostPostao/la muxa » 01 jun 2019, 03:26

Ne prizivaj Spaletija živ bio
Il Club più titolato al mondo!

BuffonGigi
Kontakt:

PostPostao/la BuffonGigi » 01 jun 2019, 03:32

Dobar je Spaletti trener, to sto je Inter imao priliku da dovede boljeg i iskoristio je, ne mijenja puno stvari na Milanovom trzistu. Kamo srece da ste vi imali 13m po sezoni za platu Conteu, draze bi mi ga bilo gledati kod vas nego tamo, ali eto. Spaletti je s ekipom u kojoj su glavni igraci beskicmenjaci i nekarakteri Icardi i Radja napravio zavidan rezultat. U Milanu bi imao dosta bolju situaciju s igrackim kadrom, plus moze se dodatno pojacati.
Damire P€D€RU!!!!

Pogba
Kontakt:

PostPostao/la Pogba » 01 jun 2019, 09:12

Mago WroteColonCuj kopiraju :rol: :tokralju:

Procitah komentar ispod neke slike Contea i Marotte, kaze Kinezi ionako znaju samo kopirati. :mrgreen:
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
Juventus je alibi za one koji nikada ne pobjeđuju -Gigi Buffon

muxa
Kontakt:

PostPostao/la muxa » 01 jun 2019, 12:09

BuffonGigi WroteColonDobar je Spaletti trener, to sto je Inter imao priliku da dovede boljeg i iskoristio je, ne mijenja puno stvari na Milanovom trzistu. Kamo srece da ste vi imali 13m po sezoni za platu Conteu, draze bi mi ga bilo gledati kod vas nego tamo, ali eto. Spaletti je s ekipom u kojoj su glavni igraci beskicmenjaci i nekarakteri Icardi i Radja napravio zavidan rezultat. U Milanu bi imao dosta bolju situaciju s igrackim kadrom, plus moze se dodatno pojacati.

Zavidan rezultat???

BuffonGigi
Kontakt:

PostPostao/la BuffonGigi » 01 jun 2019, 18:04

Pa sta je za tebe zavidan rezultat Intera, scudetto?
Damire P€D€RU!!!!

muxa
Kontakt:

PostPostao/la muxa » 01 jun 2019, 18:13

Mora da su očekivanja bila sredina tabele pa je jedva izborena LP zavidan rezultat. Inter ima treću ekipu u Italiji po kvalitetu i on je trebao glat osigurati 3 poziciju, a ustvari na sreću osigurao 4. mjesto u zadnjem kolu. Ako je to zavidan rezultat ok. On i Mancini su daleko najprecjenjeniji treneri.

Vrebac
Kontakt:

PostPostao/la Vrebac » 01 jun 2019, 19:57

muxa WroteColonMora da su očekivanja bila sredina tabele pa je jedva izborena LP zavidan rezultat. Inter ima treću ekipu u Italiji po kvalitetu i on je trebao glat osigurati 3 poziciju, a ustvari na sreću osigurao 4. mjesto u zadnjem kolu. Ako je to zavidan rezultat ok. On i Mancini su daleko najprecjenjeniji treneri.

Ma celo je super trener za sezone/dvije da stabilizuje klub.
Ove godine je djelomicno ostvario cilj, ali samo zbog toga sto je konkurencija bila jadna...

muxa
Kontakt:

PostPostao/la muxa » 01 jun 2019, 21:07

Svako ima pravo na svoje mišljenje, al po meni je on prosječan trener

Natrag na “Serie A”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.