Serie A

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma,Monolog,ribery,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

rope11
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 05 jul 2020, 00:38

Lol, a jedva dali i onaj gol iz penala u dvomeču, sa igračem više. :mrgreen:

Ne znam ni ko se nadigao, većinom je sve ovo zajebancija jer svi znamo koliko je Milan bipolaran tim... nikad ne znaš kad će koji tim izaći na teren, umiju i dobiti i izgubiti tamo gdje to najmanje očekuješ.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

Pogba
Kontakt:

Post Postao/la Pogba » 05 jul 2020, 00:43

Ono gdje forumski milanisti konstantno padaju je ovako neka pobjeda koja im zamaže oči pa se bahate. Popularna prekretnica.
Toliko puta već viđeno, dobiju nekoga i imaju najboljeg beka lige, stopera, mladog stopera, najbolje brazilce, najbolju čistačicu klupskih prostorija u ligi i tako.
Odjednom je potencijal veliki, budućnost blistava, imaju ekipu za 4 mjesto, ali nisu imali sreće. 10 godina. Pa Eliot, pa neki Kinez, pa neki X, pa Boban i Maldini revolucionari, pa sad Ragnick.
Neki nikako da nauče. Interisti to bolje znaju, ali Mago ponajviše i još njih par opet padne u tu zamku. Morat će još da se radi momci, mnogo, da se dostigne prvo nivo i ovog Lazia pa onda dalje.
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 05 jul 2020, 00:49, ukupno mijenjano 1 put.
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
Juventus je alibi za one koji nikada ne pobjeđuju -Gigi Buffon

Chinaglia
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 05 jul 2020, 00:49

lazio totalno druga ekipa nakon pauze i dok je bilo za ocekivati da ne budu na istom nivou jer je ono bio vrhunac u svakom mogucem smislu (fizicka sprema, forma, voljni momenat, atmosfera, zdravlje igraca), nije bilo za ocekivati bas ovako losu fizicku spremu i opet cu reci ono sto sam vec rekao, daleko najnespremnija ekipa serie a i to mi je neshvatljivo, obzirom da smo bili 1 bod iza juventusa pred nastavak sezone

zdravlje igraca je nesto sto se ne moze predvidjeti i jbg, namjestilo se tako da par igraca iz prvog sastava ima povrede, a tu je i umor, a lazio nema adekvatne zamjene, prosto je nedopustivo da za lazio igraju jony, lukaku, andre anderson, patric (dosao u lazio iz barce b), adekanye, djavan anderson, zatim lulic vise ne smije igrati u pocetnom sastavu (a kad lulic nije dovoljno dobar, sta to tek govori o zamjenama jonyju i lukaku-u koji su daleko losiji od njega), parolo takodjer, nije vise niti za klupu, silvio proto takodjer, covjek treba u penziju, dok se vavro pokazao kao promasaj (veceras je djelovao skandalozno kad je usao, jednostavno ne lici na profesionalnog fudbalera), no okej, transfer promasaji se desavaju

bilo je prelijepo dok je trajalo, odnosno do corone, nikad nisam gledao bolji lazio u svakom mogucem smislu i sad samo ostaje nada da ce claudio lotito napraviti taj iskorak, jer je lp prilika da lazio krene ka jednom visem nivou, no kad god se lazio nasao u slicnoj prilici, taj iskorak je izostao, covjek jednostavno nije imao namjeru da ucini tako nesto

ne treba ovoj ekipu puno kad je pocetni sastav u pitanju, jedan stoper (nadam se da ce zavrsiti kumbullu i to bi s acerbijem i luiz felipeom bila sasvim dobra odbrana), te lijevi bocni igrac jer lulic ima 34 godine, sljedece sezone ce napuniti 35 godina, tako da bi bilo neozbiljno da lulic bude starter naredne sezone, ako se uopste vrati nakon ove povrede, a da jony il lukaku budu starteri, bilo bi ravno katastrofi

no, klupa je ogroman problem, idealno bi bilo rjesiti se ovih igraca koji nisu dostojni dresa lazija, te lulica i parola koji vise nemaju sta dati laziju (dok bi radu mogao dati jos jednu sezonu s klupe), te dovesti neke igrace koji mogu pomoci s klupe... to bi bio idealni scenario, no istorija nas uci da se ne trebamo nadati nicemu, no eto, kao navijac cu se ipak nadati ispravnim potezima ovog ljeta

---------------------Immobile------------------
---------------------j. correa------------------
--???---l. alberto---lucas leiva---sergej---lazzari
--------acerbi------kumbulla-----luiz felipe-----
---------------------strakosha------------------

to su dva igraca za pocetni sastav, te par igraca za klupu, ne bi trebalo biti tesko za izvesti i nadam se da to vide i lotito i tare, te da su svjesni da ovi losi igraca s klupe ne mogu pomoci laziju... jednostavno, ako se ovi problemi ne rijese, sljedeca sezona ce biti promasaj, jer lazio nece izdrzati na tri fronta, a treba ocekivati i jaci napoli, odnosno romu, pa i milan, a tu je i atalanta koja nece otici nigdje

ponuditi nove ugovore immobileu i l. albertu, jer su to zasluzili, a sto se tice sergeja, njega bih cak i prodao, no samo ako je velika cifra u pitanju i ako bi se taj novac preusmjerio u jacanje igrackog kadra, u suprotnom, ne treba ga prodavati

san o scudettu je zavrsen i to nazalost zahvaljujuci stvarima koje nemaju veze s fudbalom, samo cinjenica da je lazio porazen x2 u 26. kola prije corone, te da je imao seriju od 21. kola bez poraza s ucinkom od 18 pobjeda i 3 nerijesena rezultata, te da je porazen x2 u 4. kola nakon pauze, govori da je ova pauza unistila sve ono sto je gradjeno i uradjeno tokom veceg dijela sezone, no bitno je imati zavrsetak, pa kakav god!

sad zavrsiti sezonu sto je bolje moguce, ave lazio slika

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 05 jul 2020, 01:42

Ma faali tu klasa ili dvije da mogu upravo ove utakmice kao veceras odluciti,na misice jbg...Ciro je smijesan igrac posebno za LP...Lazio ima samo Sergeja koji lici na neku klasu ali ni to nije aman zaman...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

Chinaglia
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 05 jul 2020, 02:06

jbg, za takve igrace treba izdvojiti veliku cifru, sto za transfer, sto za platu, il eventualno ako pronadjes talentovanog igraca koji je u stanju praviti razliku, jer se takvi mogu pronaci za ne tako veliku cifru i ne tako veliku platu, kao npr sergej (ocekujem da ce otici sada)

u italiji samo juve, inter i milan mogu tako nesto napraviti, a lazio nije cak na nivou napolija i rome kad je ista stvar u pitanju, tako da je ovaj uspjeh lazija iskljucivo zasluga jednog kontinuiranog rada trenera i ekipe koji su na okupu duze vrijeme, jer ako pogledas platnu listu lazija, kao i koliko je lazio platio te igrace, sve ce ti biti jasno!

zbog toga kazem da lazio sada mora napraviti iskorak da dodje na nivo napolija i rome i to je de facto moguce, sve preko tog nivoa nije moguce niti za napoli, niti za romu, niti za lazio (okej, moze se "desiti" jedna sezona, kao ona romina dok je vladao inter il ona napolijeva il ova lazijeva dok vlada juve), jer da bi se u kontinuitetu borio za scudetto, moras iz sezone u sezonu izdvajati ogromne pare, a to mogu omoguciti samo izuzeto finansijski mocni ljudi kao sto je familija agnelli il kinezi, ameri, rusi...

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 05 jul 2020, 02:13

Ma znam ali vrijeme je da Lazio napravi taj iskorak kao sto si i sam napisao,dakle da privuce bar 2 ,3 jaka ali mnogo jaka igraca,ako pri tome zadrzi okosnicu ekipe uz eto eventualno samo jednu prodaju,ja sam siguran da Lazio osvaja naredne sezone.

Pazi praviti ekipu je proces,ne moze se ni preko noci titula uzeti,Simeone je fantastican trener po meni,fino gradi ekipu i ako ga uprava ispostuje da popuni neke rupe pravim igracima,ja sam siguran da ce Lazio biti sve bolji i bolji...E sad ti to bolje od mene znas,fali ovom Lazio igraci kao nekad SImeone ,pa i sam Inzaghi i Veron.,jednostavno ono sto ima Juventus,kad je los dan ,kad ne ide ekipu da neko uzme na klasu i zabije u nekoj tvrdoj utakmici na "nulu"....
VOLIM ZELJEZNICAR!!

Captain4
Kontakt:

Post Postao/la Captain4 » 05 jul 2020, 02:48

delinjo je napisao/la:
05 jul 2020, 02:13
Ma znam ali vrijeme je da Lazio napravi taj iskorak kao sto si i sam napisao,dakle da privuce bar 2 ,3 jaka ali mnogo jaka igraca,ako pri tome zadrzi okosnicu ekipe uz eto eventualno samo jednu prodaju,ja sam siguran da Lazio osvaja naredne sezone.
Nema šanse da oni privuku bilo koga jer će ti svako prije otići u Juve ili Inter. Biću grub ako kažem da su sitna riba u odnosu na svetu trojku, ali je tako.
Ljubitelj filma Kod amidže Idriza, lahkih strasti i punka. Idejni tvorac Kviskoteke.

"Nije važno gdje živiš, nego s kim. To sam skont'o. S kim. Sa kime."

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 05 jul 2020, 03:01

Captain4 je napisao/la:
05 jul 2020, 02:48
delinjo je napisao/la:
Nema šanse da oni privuku bilo koga jer će ti svako prije otići u Juve ili Inter. Biću grub ako kažem da su sitna riba u odnosu na svetu trojku, ali je tako.
Ali pazi,imaj na umu da je Lazio veliko ime plus sad igraju ligu prvaka....i to nesto znaci...

Mislis da ce Milan imati prednost u dovodjenju igraca a igralu EL u odnosu na njih ?? Nema sanse kapitenu
VOLIM ZELJEZNICAR!!

TonySosa
Kontakt:

Post Postao/la TonySosa » 05 jul 2020, 03:11

Hajde ba delinjo, sta ti znaš ko je klasa, ko nije.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 05 jul 2020, 03:17

Sto me mrzis ? eto sto toniiiiiii.

nema veze ja te postujem ali zelim da se ugasi Real :mrgreen:
VOLIM ZELJEZNICAR!!

Captain4
Kontakt:

Post Postao/la Captain4 » 05 jul 2020, 03:41

delinjo je napisao/la:
05 jul 2020, 03:01
Captain4 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
Ali pazi,imaj na umu da je Lazio veliko ime plus sad igraju ligu prvaka....i to nesto znaci...

Mislis da ce Milan imati prednost u dovodjenju igraca a igralu EL u odnosu na njih ?? Nema sanse kapitenu
Ma kakav Milan, njima treba još poprilično da se vrate na stare staze. Navest ću primjer Hakimija ili Kulusevskog. Lazio takve igrače jednostavno ne može dovesti niti će ikada moći dok su na tržištu Juve i Inter. A nesto sumnjam da će takvi klubovi dopuštati da im Lazio krade takve igrače. :mrgreen:
Ljubitelj filma Kod amidže Idriza, lahkih strasti i punka. Idejni tvorac Kviskoteke.

"Nije važno gdje živiš, nego s kim. To sam skont'o. S kim. Sa kime."

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 05 jul 2020, 03:47

Captain4 je napisao/la:
05 jul 2020, 03:41
delinjo je napisao/la:
05 jul 2020, 03:01
Captain4 je napisao/la:

Ma kakav Milan, njima treba još poprilično da se vrate na stare staze. Navest ću primjer Hakimija ili Kulusevskog. Lazio takve igrače jednostavno ne može dovesti niti će ikada moći dok su na tržištu Juve i Inter. A nesto sumnjam da će takvi klubovi dopuštati da im Lazio krade takve igrače. :mrgreen:
Pa dobro ali ima jos Hakimija :mrgreen:

A vala i nije neki igrac.
VOLIM ZELJEZNICAR!!

JarnoTrulli

Post Postao/la JarnoTrulli » 05 jul 2020, 05:38

Sabahajrula. :kafa:

slika

slika

slika
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

milanist
Kontakt:

Post Postao/la milanist » 05 jul 2020, 06:03

Pogba je napisao/la:
04 jul 2020, 22:38
2-2 minimalno, viktorija će biti na gol Dollarume

Ibro kao prebijena mačka, nije potrčao lik
Dobro jutro :rol: :rol:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

muxa
Kontakt:

Post Postao/la muxa » 05 jul 2020, 08:07

Pogba je napisao/la:
05 jul 2020, 00:43
Ono gdje forumski milanisti konstantno padaju je ovako neka pobjeda koja im zamaže oči pa se bahate. Popularna prekretnica.
Toliko puta već viđeno, dobiju nekoga i imaju najboljeg beka lige, stopera, mladog stopera, najbolje brazilce, najbolju čistačicu klupskih prostorija u ligi i tako.
Odjednom je potencijal veliki, budućnost blistava, imaju ekipu za 4 mjesto, ali nisu imali sreće. 10 godina. Pa Eliot, pa neki Kinez, pa neki X, pa Boban i Maldini revolucionari, pa sad Ragnick.
Neki nikako da nauče. Interisti to bolje znaju, ali Mago ponajviše i još njih par opet padne u tu zamku. Morat će još da se radi momci, mnogo, da se dostigne prvo nivo i ovog Lazia pa onda dalje.
Jel ti zaista misliš da ovdje postoji navijač Milana koji se bahati? Opusti se drug, samo se raja zeza.
Il Club più titolato al mondo!

Riziko
Kontakt:

Post Postao/la Riziko » 05 jul 2020, 08:59

Iz Lazia, Simone Inzagi, SMS i Lazari imaju svjetlu budućnost.

Svaka čast Simoneu za posao koji pravi. Pa ljudi su bili konkurenti duplo boljem, bogatijem, iskusnijem, kvalitetnijem Juventusu. Ćini je već objasnio s kakvim timom.
To je meni za respekt, ne za podsmjeh.

Jednostavno je Juventus kalibar više, tu će Inter, iz ove perspektive najbrže prići, eventualno Atalanta sad kad su uhvatili maha.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Pogba
Kontakt:

Post Postao/la Pogba » 05 jul 2020, 09:20

milanist je napisao/la:
05 jul 2020, 06:03

Dobro jutro
Opusti se Zivinice, postoji nesto sto se zove pila naopako.
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
Juventus je alibi za one koji nikada ne pobjeđuju -Gigi Buffon

Beduin
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 05 jul 2020, 09:29

muxa je napisao/la:
04 jul 2020, 22:41
Geerroo je napisao/la:
04 jul 2020, 21:51
muxa je napisao/la:
04 jul 2020, 20:58

Mora da se šališ. Volio bih vidjeti procenat uspješnosti i jednog i drugog.
Ko je zabio vise slobodnjaka u karijeri ? To je jedino sto je bitno u ovom trenutku. Uostalom kad je Pjanic zadnji put zabio iz slobodnjaka ? sutao je tekmu prije ove iz idealne situacije katastrofalno. Sasvim logicno sto ne suta vise. Ronaldovi sutevi iz slobodnjaka su uvijek opasnost i nerijetko se izrodi nesta iz njih. Gol, korner ili odbica nakon koje padne gol. Dybala je takodjer bolji izvodjac od Pjanica.
Jesil ti glup il se samo praviš? Pa naravno da ce zabiti više kad niko osim njega ne smije loptu pogledati. Ja te pitam za procenat uspješnosti a ti pričaš o broju golova koje je dao iz slobodnjaka.
43 pokusaja mu trebala da zabije gol 😂😂😂😂

Ruku na srce, nekad je bolje izvodio od Messia, past tense.
Jedna ljubav - moja parola ❤

Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

milanist
Kontakt:

Post Postao/la milanist » 05 jul 2020, 09:59

Pogba je napisao/la:
05 jul 2020, 09:20
milanist je napisao/la:
05 jul 2020, 06:03

Dobro jutro
Opusti se Zivinice, postoji nesto sto se zove pila naopako.
Nemoj mi se sikirati samo, maksimalno je opusteno. :bih:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

caseres
Kontakt:

Post Postao/la caseres » 05 jul 2020, 10:19

Chini druze, ako Lazio ne dodje do titule, to ima veze sa fudbalom. I Juventus je prosao kroz koronu, a i Milan. Atalanta i Bergamo takodjer. Ne mozes kriviti pauzu za ne-nastavak vaseg momentuma. Kako ostali nisu u krizi? Dakle, ima to veze itekako sa fudbalom, jer igrate los fudbal u posljednje vrijeme.

Ono jucer nije bio los Lazio nego veoma dobar Milan.
★ 38 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.