Calciopoli/Farsopoli

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la A_d_0 » 13 apr 2010, 23:10

JuveSissoko je napisao/la:
rixadu je napisao/la:
sarajlija89 je napisao/la:Joj ado jarane...jel kontas sta je poenta ovdje.....

poenta je..pokazat da su svi isto radili(pricali sa sudijama) kao sto vidis..svi su...al samo je juve izbacen.....zasto ostali nisu kaznjeni???.....ako je tako onda...prventsvo je regularno i juve je nevin jer su svi isto radili

a ako nije...zasto i ostali nisu kaznjeni

i to je ono ili smo svi krivi ili niko...kontas???

eto jel sad " dokazano" da je juve nevin???.....ili opet ako kazes da nije...sta je sa ostalim...gdje su druge kazne????????

u svakom slucaju mi smo ga popusli i odradili kaznu..vise ne mozemo....a drugi ce morat objasnit zasto je samo juve kaznjen i ispravit to
Meni nije jasno i prosto ne vjerujem da ti kao i skoro svi navijaci Juvea misle da ako su i drugi varali da je onda sve regularno. NE TO JE CISTA GLUPOST!! Ako su i drugi varali onda je citava liga neregluarna a nikako ako su jedni varali da onda i drugi imaju pravo varati. Pa sta je onda poruka tvoja da prvak treba biti onaj ko je vise i bolje varo a ne onaj ko je casno i posteno osvajao bodove

pa ako su svi varali,sto smo mi jedini izbaceni? to je i sam Moggi rekao,ili smo svi krivi ili svi nevin,covjek je ostavio mogucnost da je kriv,al daje dokaze da ako je on kriv i ostali su,to je sva poenta Luciana Moggia,primjena prava na sve jednako
ovo ti je isto ako sam ja pojo **** i ti si. nidje veze. cuj ako sam ja i svi su krivi. kako je to zakljucio?

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la JuveSissoko » 13 apr 2010, 23:12

A_d_0 je napisao/la:
gogo_s je napisao/la:Meni se čini da niko nije ni pokušao da pročita sve što smo napisali, samo lupetaju bez ikakvog smisla. Ne znam zašto se ljudi uključuju u raspravu kad nemaju ništa pametno za reći
nema potrebe da citam. pametnom ne treba veci dokaz od toga da ste vi izbaceni. odma mi sve jasno bude ko je sta radio.
dokaz izbacivanje,koje se zasnivalo na prislukivanjima od strane Telecom Italia i izvejstajima gazzeta dello sport, hhahahaha govoreci o postenom sudjenu ,svasta, :D

p.s. a nisi se zapitao sta bi sa slucaja oko finansijskih malverizacija,odnosno loseg racunovdstva Milana i Intera,preslo se preko toga kroz dva dana ,niko o tome ne govor,a mogu mislit ti ako navijac nisi za taj slucaj ni cuo,a dodjes pa iznosi zajkljucke

,a taj zakljucak Moggi je donio,jer je vidio da dokazi protiv njega su isti kao i dokazi koje on koristi u svoju odbranu,a ticu se drugih timova,tacka,de mucni glavom pa ces skontat
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la sarajlija89 » 13 apr 2010, 23:13

jbo vas grob vise :evil: :evil: cuj kako je zakljucio...pa svi zvali sudije a samo juventus kaznjen.....sto i ostali nisu kaznjeni...svi su razgovarali sa sudijama....

ako je tako a jeste onda su svi ravopravni jel tako

a ako nije...onda su i ostali trebali bit kaznjeni ..sta je tu tesko skontat

jos da pocenem crtat pa da skonatate recenicu ili smo svi krivi ili niko i na sta se odnosi :roll:
Zadnja izmjena: sarajlija89, dana/u 13 apr 2010, 23:15, ukupno mijenjano 1 put.
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

gogo_s
Postovi: 97
Pridružen/a: 10 apr 2010, 22:27
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la gogo_s » 13 apr 2010, 23:14

Bože sačuvaj, stvarno mi je žao nekih ljudi. Može čovjek napisati 1000 stranica, opet će neki postavljati ista pitanja, na koja smo davno dali odgovore
Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Vinci l'impossibile e vai
Ti seguiremo anche noi
FORZA LA JUVE!

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la A_d_0 » 13 apr 2010, 23:15

OK. neposteno ste izbaceni. utjeha.

rixadu
Postovi: 147
Pridružen/a: 31 maj 2009, 23:30
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la rixadu » 13 apr 2010, 23:16

Da li treba biti i Inter kaznjen to je vrijedno diskusije! Vrlo jasno, ako su krivi nek snose krivicu kao su je snosili i Juve, MIlan, Reggina, Fiorentina i Lazio proprcionalno svojim nedjelima (kao sto vidis nije samo Juve tada kaznjen i trebao bi onda tako i pisati ako vec ima ovdje kako kazes neupucenih). Ali covjece vecina vas, navijaca Juvea smatra da sad treba vratiti Juveu titule a ustvari Juve nema veze sa slucajem Intera. Ako je kriv Inter bice kaznjen kao Juve ili blaze ili strozije i to je to. a Juve sa tim neMa veze jer je njima je vec presudjeno. Ovo je samo jos jedan skandal vise u ionako skaldaloznoj ligi.. Meni je zao samo Rome i jos drugih casnih klubova (ako ih uposte i ima u Italiji).... Da ima pravde Roma bi tuzila Juve i druge krimainalne klubove i Italijanski nogometni savez jer su igrali u neregularnom prvenstvu u kojem su unaprijed bili osudjeni na neuspijeh

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la Adinjo » 13 apr 2010, 23:16

Ma dajte ba raja, vidite da podj.ebavaju. Pa covjek bi ostao bez prstiju ovdje pisajuci nekim likovima, i sta dobijes od toga, jedno veliko NISTA. Zato uzalud je pokusavati nesto objasniti ovdje. Nama je dovoljno da mi znamo sta i kako je bilo, a licno sta ove merde misle, to nas apsulutno ne treba zanimati. Ja licno, samo im se podsmijavam, jer moze se primjetiti na njihovim postovima da i oni znaju u cemu je sad stvar. Samo malo treba obratiti paznju na njihove danasnje postove i uporediti ih sa nekim starim postovima. Ocito je da im je jasno da su ukakili motku, i sad se hvataju za svaku slamku spasa :D :D :D

Zato moji juventini, samo opusteno i pustite ih nek jos malo uzivaj, istina je vrlo blizu a to je on sto smo trazili.

Pa nek sad masu svojim ponosnim transovima....a usput i sudijama :lol:
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

gogo_s
Postovi: 97
Pridružen/a: 10 apr 2010, 22:27
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la gogo_s » 13 apr 2010, 23:17

A_d_0 je napisao/la:
gogo_s je napisao/la:Meni se čini da niko nije ni pokušao da pročita sve što smo napisali, samo lupetaju bez ikakvog smisla. Ne znam zašto se ljudi uključuju u raspravu kad nemaju ništa pametno za reći
nema potrebe da citam. pametnom ne treba veci dokaz od toga da ste vi izbaceni. odma mi sve jasno bude ko je sta radio.
Gluplju stvar u životu nisam čuo
Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Vinci l'impossibile e vai
Ti seguiremo anche noi
FORZA LA JUVE!

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la JuveSissoko » 13 apr 2010, 23:19

rixadu je napisao/la:Da li treba biti i Inter kaznjen to je vrijedno diskusije! Vrlo jasno, ako su krivi nek snose krivicu kao su je snosili i Juve, MIlan, Reggina, Fiorentina i Lazio proprcionalno svojim nedjelima (kao sto vidis nije samo Juve tada kaznjen i trebao bi onda tako i pisati ako vec ima ovdje kako kazes neupucenih). Ali covjece vecina vas, navijaca Juvea smatra da sad treba vratiti Juveu titule a ustvari Juve nema veze sa slucajem Intera. Ako je kriv Inter bice kaznjen kao Juve ili blaze ili strozije i to je to. a Juve sa tim neMa veze jer je njima je vec presudjeno. Ovo je samo jos jedan skandal vise u ionako skaldaloznoj ligi.. Meni je zao samo Rome i jos drugih casnih klubova (ako ih uposte i ima u Italiji).... Da ima pravde Roma bi tuzila Juve i druge krimainalne klubove i Italijanski nogometni savez jer su igrali u neregularnom prvenstvu u kojem su unaprijed bili osudjeni na neuspijeh
Moggiu je ostalo jos ovo 4-to sudjenje da "odradi",ranija 3 je dobio,ako bude oslobodjen,onda se postavlja sasvim logicno pitanje,sto je Juventus kaznjen ako je Moggi te stvari radio zbog kojih smo izbaceni(a Juventus je izbacen stiktno zbog radnji Moggia),a evo sada oslobodjen,
tu se dobija prostor za reviziju slucaja i naravno vracanje titula,
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

gogo_s
Postovi: 97
Pridružen/a: 10 apr 2010, 22:27
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la gogo_s » 13 apr 2010, 23:20

rixadu je napisao/la:Da li treba biti i Inter kaznjen to je vrijedno diskusije! Vrlo jasno, ako su krivi nek snose krivicu kao su je snosili i Juve, MIlan, Reggina, Fiorentina i Lazio proprcionalno svojim nedjelima (kao sto vidis nije samo Juve tada kaznjen i trebao bi onda tako i pisati ako vec ima ovdje kako kazes neupucenih). Ali covjece vecina vas, navijaca Juvea smatra da sad treba vratiti Juveu titule a ustvari Juve nema veze sa slucajem Intera. Ako je kriv Inter bice kaznjen kao Juve ili blaze ili strozije i to je to. a Juve sa tim neMa veze jer je njima je vec presudjeno. Ovo je samo jos jedan skandal vise u ionako skaldaloznoj ligi.. Meni je zao samo Rome i jos drugih casnih klubova (ako ih uposte i ima u Italiji).... Da ima pravde Roma bi tuzila Juve i druge krimainalne klubove i Italijanski nogometni savez jer su igrali u neregularnom prvenstvu u kojem su unaprijed bili osudjeni na neuspijeh
Ne shvataš jednu stvar, a to je da na sudu nikada nisu dokazali namještanje ni Juventusu, a ni bilo kojem drugom klubu (osim Fiorentini). Kako su izbačeni, o tome sam već pisao, i ne da mi se ponavljat. Pogledaj malo ranije postove
Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Vinci l'impossibile e vai
Ti seguiremo anche noi
FORZA LA JUVE!

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la sarajlija89 » 13 apr 2010, 23:22

slika

;)

@Gogo jarane vidis da ne znaju...dzaba pricat....ono sto su culi namjestal ste i dokazano je...to je sve sto znaju...
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

rixadu
Postovi: 147
Pridružen/a: 31 maj 2009, 23:30
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la rixadu » 13 apr 2010, 23:23

JuveSissoko je napisao/la:
rixadu je napisao/la:Da li treba biti i Inter kaznjen to je vrijedno diskusije! Vrlo jasno, ako su krivi nek snose krivicu kao su je snosili i Juve, MIlan, Reggina, Fiorentina i Lazio proprcionalno svojim nedjelima (kao sto vidis nije samo Juve tada kaznjen i trebao bi onda tako i pisati ako vec ima ovdje kako kazes neupucenih). Ali covjece vecina vas, navijaca Juvea smatra da sad treba vratiti Juveu titule a ustvari Juve nema veze sa slucajem Intera. Ako je kriv Inter bice kaznjen kao Juve ili blaze ili strozije i to je to. a Juve sa tim neMa veze jer je njima je vec presudjeno. Ovo je samo jos jedan skandal vise u ionako skaldaloznoj ligi.. Meni je zao samo Rome i jos drugih casnih klubova (ako ih uposte i ima u Italiji).... Da ima pravde Roma bi tuzila Juve i druge krimainalne klubove i Italijanski nogometni savez jer su igrali u neregularnom prvenstvu u kojem su unaprijed bili osudjeni na neuspijeh
Moggiu je ostalo jos ovo 4-to sudjenje da "odradi",ranija 3 je dobio,ako bude oslobodjen,onda se postavlja sasvim logicno pitanje,sto je Juventus kaznjen ako je Moggi te stvari radio zbog kojih smo izbaceni(a Juventus je izbacen stiktno zbog radnji Moggia),a evo sada oslobodjen,
tu se dobija prostor za reviziju slucaja i naravno vracanje titula,
Naravno, u tom slucaju ako dodje do revizije slucaja sve se mijenja ali trenutno osuda Intera ili ne, nema veze sa Juventusom, Ja kao ljubitelj nogometa volio bi da je sve to laz ali mislim da je mala sansa za to...

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la JuveSissoko » 13 apr 2010, 23:24

sarajlija89 je napisao/la:slika

;)

@Gogo jarane vidis da ne znaju...dzaba pricat....ono sto su culi namjestal ste i dokazano je...to je sve sto znaju...
a ta sranja su culi od gazzete dello sport,a vjerovatno nisu culi cije su to novine,kao sto vjerovatno misle da je svaka sudska presuda validna i cista istina,to mora da su vidjeli u americkim serijama
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3534
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la tony-mortale » 13 apr 2010, 23:26

u ovom suđenju ni inter ni milan ni padova :lol: ili bilo koji klub ne može biti kažnjen za bilo šta,
ljudi ovo je suđenje lucky lucianu za krivično djelo, presuda će glasiti kriv je ili nije kriv i to je sve, ne vidim kako će njemu pomoći to što je dao dokaze da su neki drugi ljudi radili ista ili slična krivična djela???
da bi se neko drugi osudio protiv njega se prvo mora podići optužnica, e sad čitam da ovi dokazi bi u nekom novom suđenju bili nevažeći jer je nastupila zastara, navodno je 3 godine u italiji( to sam čitao na jednom talijanskom forumu al nemogu tvrditi da je to 100%, prvo to pišu isto forumaši a drugo moj talijanski nije baš perfeto.
Uglavnom nije mi jasno šta juventini očekujete od ovoga jer sud u napulju vam nemože vratiti nikakve titule, niti može oduzeti ikome titule, već samo mođija i ostale kojima se sudi proglasiti krivima ili ih eventualno pustiti na slobodu ako ne bude dokaza da je počino KD koje mu se stavlja na teret, et toliko od mene za sad, živi bili svi
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la sarajlija89 » 13 apr 2010, 23:27

pa i nisu sta meni bili...ja sam volio skroz bijelu varijantu tamo negdej oko 2002-03...i plave...

a jel se sjecate rozih??? :lol: :lol:

izvinjavam se na off

ipak smo najveci klub u italiji i na svijetu :D :D smijem dopustit ovaj luksuz sebi :lol:
Zadnja izmjena: sarajlija89, dana/u 13 apr 2010, 23:28, ukupno mijenjano 1 put.
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la JuveSissoko » 13 apr 2010, 23:27

rixadu je napisao/la:
JuveSissoko je napisao/la:
rixadu je napisao/la:Da li treba biti i Inter kaznjen to je vrijedno diskusije! Vrlo jasno, ako su krivi nek snose krivicu kao su je snosili i Juve, MIlan, Reggina, Fiorentina i Lazio proprcionalno svojim nedjelima (kao sto vidis nije samo Juve tada kaznjen i trebao bi onda tako i pisati ako vec ima ovdje kako kazes neupucenih). Ali covjece vecina vas, navijaca Juvea smatra da sad treba vratiti Juveu titule a ustvari Juve nema veze sa slucajem Intera. Ako je kriv Inter bice kaznjen kao Juve ili blaze ili strozije i to je to. a Juve sa tim neMa veze jer je njima je vec presudjeno. Ovo je samo jos jedan skandal vise u ionako skaldaloznoj ligi.. Meni je zao samo Rome i jos drugih casnih klubova (ako ih uposte i ima u Italiji).... Da ima pravde Roma bi tuzila Juve i druge krimainalne klubove i Italijanski nogometni savez jer su igrali u neregularnom prvenstvu u kojem su unaprijed bili osudjeni na neuspijeh
Moggiu je ostalo jos ovo 4-to sudjenje da "odradi",ranija 3 je dobio,ako bude oslobodjen,onda se postavlja sasvim logicno pitanje,sto je Juventus kaznjen ako je Moggi te stvari radio zbog kojih smo izbaceni(a Juventus je izbacen stiktno zbog radnji Moggia),a evo sada oslobodjen,
tu se dobija prostor za reviziju slucaja i naravno vracanje titula,
Naravno, u tom slucaju ako dodje do revizije slucaja sve se mijenja ali trenutno osuda Intera ili ne, nema veze sa Juventusom, Ja kao ljubitelj nogometa volio bi da je sve to laz ali mislim da je mala sansa za to...
niko na ovom sudjenu koje je u toku ne trazi kaznu za inter,nego se trazi oslobodjenje Moggia,a time i Juventusa,a sta ce sa interom,to samo moze italijanski savez da pokrene,Moggi samo iznosi dokaze o interu i ostalim ekipama,zeleci da pokaze da su te stvari radili i drugi,pa ako je on kaznjen logicno da se i drugi kazne,a ako su drugi slobodni logicno da se i on oslobodi
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la JuveSissoko » 13 apr 2010, 23:29

tony-mortale je napisao/la:u ovom suđenju ni inter ni milan ni padova :lol: ili bilo koji klub ne može biti kažnjen za bilo šta,
ljudi ovo je suđenje lucky lucianu za krivično djelo, presuda će glasiti kriv je ili nije kriv i to je sve, ne vidim kako će njemu pomoći to što je dao dokaze da su neki drugi ljudi radili ista ili slična krivična djela???
da bi se neko drugi osudio protiv njega se prvo mora podići optužnica, e sad čitam da ovi dokazi bi u nekom novom suđenju bili nevažeći jer je nastupila zastara, navodno je 3 godine u italiji( to sam čitao na jednom talijanskom forumu al nemogu tvrditi da je to 100%, prvo to pišu isto forumaši a drugo moj talijanski nije baš perfeto.
Uglavnom nije mi jasno šta juventini očekujete od ovoga jer sud u napulju vam nemože vratiti nikakve titule, niti može oduzeti ikome titule, već samo mođija i ostale kojima se sudi proglasiti krivima ili ih eventualno pustiti na slobodu ako ne bude dokaza da je počino KD koje mu se stavlja na teret, et toliko od mene za sad, živi bili svi
naravno da nikog nece izbacivat,to je zaseban proces,ovaj proces je protiv Moggia,al ako bude glasila presuda "nije kriv" to odmah povlaci i pravne posljedice na raniju presudu Juventusu kao klubu i stice se svo pravo da se izvrsi revizija slucaja a naravno i vrate te titule
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

gogo_s
Postovi: 97
Pridružen/a: 10 apr 2010, 22:27
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la gogo_s » 13 apr 2010, 23:30

tony-mortale je napisao/la:u ovom suđenju ni inter ni milan ni padova :lol: ili bilo koji klub ne može biti kažnjen za bilo šta,
ljudi ovo je suđenje lucky lucianu za krivično djelo, presuda će glasiti kriv je ili nije kriv i to je sve, ne vidim kako će njemu pomoći to što je dao dokaze da su neki drugi ljudi radili ista ili slična krivična djela???
da bi se neko drugi osudio protiv njega se prvo mora podići optužnica, e sad čitam da ovi dokazi bi u nekom novom suđenju bili nevažeći jer je nastupila zastara, navodno je 3 godine u italiji( to sam čitao na jednom talijanskom forumu al nemogu tvrditi da je to 100%, prvo to pišu isto forumaši a drugo moj talijanski nije baš perfeto.
Uglavnom nije mi jasno šta juventini očekujete od ovoga jer sud u napulju vam nemože vratiti nikakve titule, niti može oduzeti ikome titule, već samo mođija i ostale kojima se sudi proglasiti krivima ili ih eventualno pustiti na slobodu ako ne bude dokaza da je počino KD koje mu se stavlja na teret, et toliko od mene za sad, živi bili svi
Stvar je u tome da je Moggi osuđen zbog istih stvari koje su radili Facchetti i Galliani. Pa ako za njih ovi "dokazi" nisu važeći, kako su onda osudili za Moggija 2006?
Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Vinci l'impossibile e vai
Ti seguiremo anche noi
FORZA LA JUVE!

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3534
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la tony-mortale » 13 apr 2010, 23:32

JuveSissoko je napisao/la:
tony-mortale je napisao/la:
naravno da nikog nece izbacivat,to je zaseban proces,ovaj proces je protiv Moggia,al ako bude glasila presuda "nije kriv" to odmah povlaci i pravne posljedice na raniju presudu Juventusu kao klubu i stice se svo pravo da se izvrsi revizija slucaja a naravno i vrate te titule
al ne vidim na osnovu čega bi ta presuda trebala glasiti nije kriv, je li od dokazao da na tim snimcima nije njegov glas, da on nije obavljao te razgovore??'
naravno da nije, on je samo podnio neke dokaze da su neki drugi ljudi eventualno možda učinili isto ili neko slično krivično djelo.
ničim on nije u ovom procesu skinuo krivnju sa sebe
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

gogo_s
Postovi: 97
Pridružen/a: 10 apr 2010, 22:27
Kontakt:

Re: Calciopoli/Farsopoli

Post Postao/la gogo_s » 13 apr 2010, 23:34

na osnovu toga da u razgovorima nema ništa sporno. Tj. ako jeste spoeno, onda nisu trebalu samo Juve izbaciti nego i ostale klubove koji su isto radili
Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Vinci l'impossibile e vai
Ti seguiremo anche noi
FORZA LA JUVE!

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.