AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 19 jun 2018, 12:03

Napokon :kafa:

Transfer je kostao 18 miliona a imat ce 4 miliona godisnju platu.Docekasmo i mi kreativca :mrgreen:

Monchi dominira ovo ljeto.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la SiamoNoi » 19 jun 2018, 19:15

Evil Genius II je napisao/la:kada se i ozvanici transfer u inter koji je u finansijskim **** iz kojih smo mi konacno isplivali
Nije ;)

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 19 jun 2018, 20:34

SiamoNoi je napisao/la:
Evil Genius II je napisao/la:kada se i ozvanici transfer u inter koji je u finansijskim **** iz kojih smo mi konacno isplivali
Nije ;)
mozda to nisu **** u smislu da nemate za kiflu, ali 'skuckaj koji milion tu, koji milion tamo, prodaj skart (koliko mozes) i sto se prodati da iz primavere, dovodi igrace na posudbu sa famoznom opcijom otkupa ugovora i cekaj dopis iz uefe' mi govori suprotno ovako kao laiku koji ne prati inter.

u svakom slucaju, meni ni u dzep ni iz dzepa :thumbup:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la SiamoNoi » 19 jun 2018, 20:49

Evil Genius II je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:
Evil Genius II je napisao/la:kada se i ozvanici transfer u inter koji je u finansijskim **** iz kojih smo mi konacno isplivali
Nije ;)
mozda to nisu **** u smislu da nemate za kiflu, ali 'skuckaj koji milion tu, koji milion tamo, prodaj skart (koliko mozes) i sto se prodati da iz primavere, dovodi igrace na posudbu sa famoznom opcijom otkupa ugovora i cekaj dopis iz uefe' mi govori suprotno ovako kao laiku koji ne prati inter.

u svakom slucaju, meni ni u dzep ni iz dzepa :thumbup:
Problem je samo dogovor sa UEFA-om koji je prije koju sezonu sklopljen pod starim vlasništvom i traje još ovu sezonu pa iz toga proizlazi ovo što pričaš jer se moraju ispuniti neke obveze.

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Puma » 20 jun 2018, 12:40

Evil Genius II je napisao/la: o radji cemo pocetkom iduceg mjeseca kada se i ozvanici transfer u inter koji je u finansijskim **** iz kojih smo mi konacno isplivali. tako da je sada cijela stvar samo pitanje konacne cifre i isplate. falit ce, ali misljenja sam da je ovo najbolji moguci potez za romu koja ce utopiti resurs koji vise ne moze koristiti u njegovom punom potencijalu, za inter koji dobija veznjaka na granici svjetske klase i za samog radju koji odlazi kod trenera pod kojim je odigrao najbolju sezonu karijere :salut:
I Roma ce dobiti extra talentovanog veznjaka.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la FrancescoTotti » 20 jun 2018, 19:21

Puma je napisao/la:
Evil Genius II je napisao/la: o radji cemo pocetkom iduceg mjeseca kada se i ozvanici transfer u inter koji je u finansijskim **** iz kojih smo mi konacno isplivali. tako da je sada cijela stvar samo pitanje konacne cifre i isplate. falit ce, ali misljenja sam da je ovo najbolji moguci potez za romu koja ce utopiti resurs koji vise ne moze koristiti u njegovom punom potencijalu, za inter koji dobija veznjaka na granici svjetske klase i za samog radju koji odlazi kod trenera pod kojim je odigrao najbolju sezonu karijere :salut:
I Roma ce dobiti extra talentovanog veznjaka.
Nama ne trebaju talenti vec igraci koji ce nas ucinit vec jednom konkurentnim ...
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la SiamoNoi » 20 jun 2018, 21:05

FrancescoTotti je napisao/la:
Puma je napisao/la:
Evil Genius II je napisao/la: o radji cemo pocetkom iduceg mjeseca kada se i ozvanici transfer u inter koji je u finansijskim **** iz kojih smo mi konacno isplivali. tako da je sada cijela stvar samo pitanje konacne cifre i isplate. falit ce, ali misljenja sam da je ovo najbolji moguci potez za romu koja ce utopiti resurs koji vise ne moze koristiti u njegovom punom potencijalu, za inter koji dobija veznjaka na granici svjetske klase i za samog radju koji odlazi kod trenera pod kojim je odigrao najbolju sezonu karijere :salut:
I Roma ce dobiti extra talentovanog veznjaka.
Nama ne trebaju talenti vec igraci koji ce nas ucinit vec jednom konkurentnim ...
Evo mozda to bude Santon :mrgreen:

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 21 jun 2018, 09:33

skorupski ide u bolognu za mirantea + 5 miliona. predobar je svakako da bi ostao rezerva i drago mi je sto ide tamo gdje ce biti standardan. zauzvrat dobijamo iskusnog talijana koji ce popuniti kvotu domacih igraca i braniti u manje bitnim kup utakmicama.

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 22 jun 2018, 15:47

Pazi da nam Mirante ne bude prvi golman :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 22 jun 2018, 20:55

ma nema sanse. prije ce se monchi vratiti medju stative :D

slika
Is there a Roma player you like the most?

“A player I like the most? At the moment, I think Edin Dzeko because I like scoring and he scores a lot. But everybody here is good. But maybe he is the one that is among the best.”

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 24 jun 2018, 12:19

peres se opet predomislio i vec drugi put odbio transfer nakon sto je sve dogovoreno jerbo zeli nazad u brazil. prosli put je cini mi se bila turska u pitanju, a ovaj put povratak u torino.

pu, ne mo's se rijesit govana :puke:

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 24 jun 2018, 12:54

Ma ne mozes se rijesiti kloca i dzaba.Taman sve dogovorili i nece idiot :facepalm:

Ode Radja.Nek mu je sa srecom i hvala mu za sve :salut:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la anonymousHD » 24 jun 2018, 13:07

Manuel je napisao/la:Pazi da nam Mirante ne bude prvi golman :mrgreen:
Spominje li se iko još u slučaju da Alisson ode? I ja kad sam vidio da vam je on došao, kontam neće im valjda on bit prvi golman.

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 24 jun 2018, 15:00

anonymousHD je napisao/la:
Manuel je napisao/la:Pazi da nam Mirante ne bude prvi golman :mrgreen:
Spominje li se iko još u slučaju da Alisson ode? I ja kad sam vidio da vam je on došao, kontam neće im valjda on bit prvi golman.
Ne spominje se niko a Alisson ode i zato sam ono rekao.Vjeruj mi ne bih se cudio da bude prvi golman.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la FrancescoTotti » 25 jun 2018, 00:25

yeba nas inter posteno, 'alal im vera'. a i monchi se pretvori od andje djoli u lisu an u kratkom periodu... cuj santon :facepalm:
jos samo alisona da prodaju, to bi bio vrhunac.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 25 jun 2018, 07:15

Pa Alisson je zicer da ide.Roma da odbije od 70 do 80 miliona za nekog igraca.To ni u snu.

Samo nek se obrce :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 25 jun 2018, 11:01

hocete da kazete da vi kao fanovi rome koji (pretpostavljam) posjecuju i druge forume i citate druge portale na temu ovog kluba vjerujete kako nas je inter izlevatio i ukrao radju za sitne pare ili kako ce mirante biti prvi golman jer smo prodali alissona i skorupskog? to ste zakljucili na osnovu svega sto imate dostupno po internetu?

de ba :nedam:

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la FrancescoTotti » 25 jun 2018, 13:42

Evil Genius II je napisao/la:hocete da kazete da vi kao fanovi rome koji (pretpostavljam) posjecuju i druge forume i citate druge portale na temu ovog kluba vjerujete kako nas je inter izlevatio i ukrao radju za sitne pare ili kako ce mirante biti prvi golman jer smo prodali alissona i skorupskog? to ste zakljucili na osnovu svega sto imate dostupno po internetu?

de ba :nedam:
Ma boli me briga kakve su pare, meni ni u dzep ni iz dzepa. Sve sto ja vidim je da smo mi dobili neko dijete i vjecno propalog talenta a dali smo Radju. Dobar posao nema sta.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Biscione
Postovi: 4590
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Biscione » 25 jun 2018, 18:39

Nemojte tako, Davide ima više osvojenih trofeja nego Roma u čitavoj historiji. Monchi je inzistirao na njemu jer vam trebaju igrači koji će donijeti pobjednčki mentalitet :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Pogba
Postovi: 19790
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Pogba » 25 jun 2018, 18:43

░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.