AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Manuel
Postovi: 8163
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 29 sep 2018, 14:59

FORZAAAAAAA
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Manuel
Postovi: 8163
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 29 sep 2018, 15:53

Odlicno prvo poluvrijeme i ako je dosta kocila desna strana.Sad cekati na kontre i dotuci ih i vratiti se u vrh.

Bravo Lorenzo
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Manuel
Postovi: 8163
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 29 sep 2018, 17:00

Pokazali su momci da su bolja i kvalitetnija ekipa.Velika pobjeda kako za ekipu tako i za Eusebia koji je poslije dvije pobjede daleko sigurniji da ce nastaviti trenersku karijeru u Romi.

Santon,De Rossi i Lorenzo prekucali.
Vracamo se u vrh gdje nam je i mjesto.

Bravo momci :clap:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 29 sep 2018, 17:23

u kakvu smo mi zonu sumraka upali gdje je pellegrini igrac utakmice, a santon najbolji odbrambeni igrac ekipe :mrgreen: :bow:

de rossi + nzonzi = bedem

Avatar
Manuel
Postovi: 8163
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 29 sep 2018, 18:15

Iz zone iz koje nema izlaza :mrgreen:

Na kraju prelomni trenutak utakmice je povreda Pastorea :rol:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 29 sep 2018, 18:49

uz (odbrambenu) formu fazia, to me najvise brine moram priznati - pastore maksimalno moze povezati dvije tekme bez povrede :thumbdown:
a covjek je ocigledna ogromna razlika izmedju dosadnog peglanja lopte kada nije na terenu i ofanzive koja lici na nesto kada je tu.

Avatar
Manuel
Postovi: 8163
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 29 sep 2018, 19:03

Ma previse je on staklen da se oslonimo na njega tokom citave sezone.
Nije ga bezveze PSG prodao za njima realno sicu jer su vidjeli da tesko moze odigrati vrhunski i bez povrede tokom citave sezone.

Daleko smo opasniji kad je on tu jer momak fakat zna ali morat cemo se vise osloniti na Lorenza kakav god da je.

Da nije Fazio ovoliko gresio na startu sezone sigurno bi imali jedno 4 ili 5 bodova vise al sta ces bolje i on da igra nego Jesus ili Marcano.

Izgleda nikada necemo docekati da zaigra Karsdorp.Ono sto je i igrao je ispod nivoa tako da vjerujem da on ide u Januaru.

Kluivert mora dobijati vise sanse ali EDF je taj koji se najvise pita.Sve u svemu iscupao se sa ove dvije pobjede.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3830
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 29 sep 2018, 19:31

Fino smo ih istukli danas. Podrzavam potez stavljanja Floa u vezu, falilo je tu vise trke. Valjda sad nastavimo ovakvom igrom, trebat ce nam i u lp i u Seriji A.
embrace the chaos

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 30 sep 2018, 00:24

uzeti sest bodova iz dvije utakmice od kojih je jedna derbi protiv nazia uz gol razliku 7:1 je premija nakon svega sto je ekipa prosla u prvih par sedmica nove sezone. ne znam sta se sve desavalo iza scene, ali sta god su pricali i rjesavali u ovih par dana izgleda da je uspjelo jer roma je teska sredina za igrati fudbal tako da svaka cast onome koje zasluzan za ovaj preokret, bilo da je to edf (sto mislim da jeste), monchi, igraci ili neko cetvrti.

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 02 okt 2018, 19:19

Simone Perrotta's son was too young to remember his father in the prime of his #ASRoma career - so when the Curva Sud gave the World Cup winner a standing ovation on Sunday, it became an emotional moment for both of them.
slika

:salut:

Avatar
Manuel
Postovi: 8163
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 02 okt 2018, 21:08

Brat Simone je uvijek ginuo za Romu :kralj:

Evo Edin zabi za 1:0.Majstorski :clap:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3830
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 02 okt 2018, 21:14

Leže nam ove lošije ekipe (Frosinone, lazio, Viktoria), pa to ti je :tokralju:

Treba ih u prvom pol završiti.
embrace the chaos

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 02 okt 2018, 21:45

nije lose, ali previse losih dodavanja za moj ukus. malo potcjenjivacki to izgleda s nase strane u nekim momentima i imam osjecaj da se samo malo uozbilje moglo bi ovo otici na 3, 4 komada.

pellegrini odlican :salut: florenzi dodaj to za dzektrik :facepalm:

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 02 okt 2018, 22:54

promjena formacije, rotiranje pozicija, vracanje sampouzdanja i rutinski izlaz iz krize :salut:

u subotu gostovanje kod andreazzolija, nadam se nastavku ovog niza.

Avatar
Manuel
Postovi: 8163
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 02 okt 2018, 23:00

Lakse nego sto smo ocekivali.Dzeko izdominirao kao i Lorenzo koji napokon igra onako kako svi ocekuju.

Kluivert definitivno mora vise dobijati sanse.Nzonzi se isto uklopio i sad je opet onaj iz Sevilje.

Tri pobjede u nizu :mrgreen:

Real zijani :facepalm:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3830
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 24 okt 2018, 08:29

Ima li vas zutocrveni narode?

Bio je Real i sinoc blizu prospianja bodova, koliko sam vidio u prvom pol kod 1-0 gosti iz Plzena su tri zicera promasili. Roma rutinski do 3b, Pelle odradio 90% posla kod prvog gola i nakon toga smo zaigrali fudbal. Robin Olsen mozda nije na nivou dva prethodnika koji su branili za Romu, ali ne moze se poreci da se radi o odlicnom golmanu. Santon takodjer odlicno pojacanje, moze igrati obje strane i iskreno se nadam da ce ga EDF vise koristiti, Florenzija u vezu prebaciti. Pellegrini konacno proigrao, poceo je opravdavati ocekivanja, samo da nastavi. DDR, covjeka sam bas dosta osporavao u posljednje dvije godine, ovu moram priznati igra odlicno, bas pozrtvovano i kapitenski, nadam se da ce se vise taj ugovor produziti i da mu ovo nije posljednja sezona.
Samo da me sad ne demantuje, npr nekakav crveni vec za vikend u Napulju i slicno :lol:
Mislim da mozemo prezivjeti gostovanje u Moskvi i da idemo u KO fazu, EDF u medjuvremenu mora pronaci najboljih 11 i Roma mora igrati dosta ozbiljnije u prventsvu.
embrace the chaos

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 25 okt 2018, 07:31

iskren da budem propustio sam par zadnjih tekmi zbog raznih obaveza pa mi nema smisla komentarisati na osnovu odgledanih highlightsa jer ako vec kenjam volim da kenjam kako treba :mrgreen:

uglavnom sto si napisao stoji i stvari se otprilike razvijaju tipicnim rominim tempom gdje smo u jednoj tekmi odlicni, a u drugoj ocaj. jednostavno se ne mozemo otresti tog mentaliteta o kojem svi pricaju, a koji nas dobro koci da napravimo bilo kakav iskorak bilo gdje.

ono sto raduje jeste forma pojedinih igraca koje si i sam nabrojao pa se iskreno nadam da ce se i ostali pridruziti i da ce nam se poklopiti zvijezde u iducih par sedmica jer ulazimo u paklen raspored.

Avatar
Denno
Postovi: 3830
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 26 okt 2018, 12:01

Ako nam se ne poklopi ode nam lazio, vec smo na -4 :facepalm:
embrace the chaos

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 28 okt 2018, 22:35

bod k'o kuca. udarit se nogom u guzicu i nazad u rim pjevajuci :zviz:

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 28 okt 2018, 22:36

Yebem ti fudbal kada se branimo čitav meč... U prvih 10-15 minuta ih napadnemo nekoliko puta , zabijemo gol jer im je kurcheva odbrana , i to je to...Još jednom ozbiljno krenemo i napravimo stopostotnu šansu, jer im je kurcheva odbrana...
Poslije toga više ništa ne napravimo, inače nisam pesimističan lik , ali ova sezona je već za zaborav...Igra nam je za qrac...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.