AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Andrej
Postovi: 6756
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Andrej » 29 apr 2021, 22:56

Bruka.
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 29 apr 2021, 23:01

Ma mora imati svasta nesto.Do iduce sezone aBd .
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 29 apr 2021, 23:04

Ja ne znam koji je fazon kada naš klub dođe u Englesku da igra , Manchester 7 komada , Manchester 6 komada , Liverpool 5 komada ...
Večeras čitavo vrijeme kao da imamo dva igrača manje na terenu , majke mi ovo nisu istine ...
Aj razumijem onda Liverpool kada ti zabije 5 golova jer su bili beton , ali ovaj mrtvi Manchester ti da 6 golova , ovo je prevelika sramota za sva vremena .
Nije za nas ni Liga Evrope , mi smo jedan prosječan italijanski klub .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 29 apr 2021, 23:42

Ma realno ovaj antifudbal nije zasluzio dalje od Ajaxa. Mnogo tog treba mijenjati i uvijek ista prica. Imali smo respektabilnu ekipu, rezultate, zdravu podlogu da budemo normalan klub, a onda je dosao Monchi. Tad je sve pocelo😉
embrace the chaos

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Chinaglia » 29 apr 2021, 23:53

bar nije 7

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 30 apr 2021, 00:27

Chinaglia je napisao/la:
29 apr 2021, 23:53
bar nije 7
Imaš svoj klub i svoju temu :arrow: , ovdje nemaš šta pisati .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
JFH9
Postovi: 2647
Pridružen/a: 08 jul 2014, 16:28
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la JFH9 » 30 apr 2021, 07:14

Bas nesto kontam, kad je Dzeko dosao kako ste bili fin i respektabilan klub, odmah iza Juventusa. Isto tako i veoma dobrih igraca: Pjanke, Radja, Manolas... I da se srozate u par godina ovako do ovog levela. Pa hajde bar da dovode neke mlade perspektivne igrace pa da prave pare, da imaju neku podlogu za buduce uspijehe, ali ne sve olupina do olupine.

Izvinjavam se ako sam nekom povrijedio osjecaje. :D
"Najbolji sinovi Krajine, mi danas pišemo historiju Bosne"

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Rooney88 » 30 apr 2021, 07:25

Admir_Sa je napisao/la:
29 apr 2021, 22:38
Loša je roma al ovaj penal je nešto što ti i ovo malo morala za gledanje uzme. Jel realno i pored vara da se ono svira, pa po kojem pravilu. U trenutku kad je kavani bio blizo kontakta sa loptom tako ga nije, prošla lopta i šta je tu penal, fuj
Kako ti penal moze oduzeti "moral" za gledanje tekme? :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 04 maj 2021, 20:50

Jose Mourinho dolazi !!!
Moj omiljeni trener , kako je yebao odvratni Manchester :salut:
Ide sve nabolje , dobrodošao Jose :opaopa:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Surreal
Postovi: 7157
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 04 maj 2021, 21:06

Ma vidi se da je ova uprava izuzetno ozbiljna, Mourinho osim što je neupitno bolji trener od Fonsece je "veliko" ime i pravi brend.
Baš vidimo pravu revoluciju, od prekida saradnje sa Nike-om, velikog broja otkaza, do ove promjene trenera. Moja velika želja je povratak Tottija i De Rossija u klub, najviše bi ih volio vidjeti kao trenera/asistenta u Primaveri.

Što se tiče pojačanja, možemo biti optimistični, niko od nas ne očekuje "world-class" igrače, ali ne vjerujem da ćemo imati promašaje kao što su Nzonzi, Jesus, Pastore i sl.

Džeko gotovo sigurno ostaje, e sad da li je Mayoral adekvatna zamjena za njega? Ne bih rekao, na mene nije ostavio utisak.
Bit će zanimljivo, ko zna šta se sve može desiti... Pjanić je u užasnoj situaciji, samo kažem :mrgreen:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Surreal
Postovi: 7157
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 11 maj 2021, 21:12

Sedmica dana od obajve Mourinha, a već je prohujalo na desetine imena, potencijalnih pojačanja.
Ko bi po vama mogao biti realan?

Od golmana sigurno da je Musso sasvim realna i zadovoljavajuća opcija, spominje se i Sergio Romero, kojeg bi sigurno mogli priuštiti, ali je veće pitanje koliko je on zapravo "pojačanje", naravno ukoliko se posmatra kao jedinica. Potpuno nerealne opcije koje su se spominjale su De Gea i Kepa i stvarno mi nije jasno ko doista takve vijesti čita i uzima za ozbiljno.

Idemo odbrana, opet bilo je svega, Eric Dier, White, Zouma... Privlačno djeluje zaista Nathan Ake, ali da li će stvarno Pep pustiti igrača kojeg je on tražio i za kojeg je šeik na stol bacio 40 miliona, pa sigurno da ne. Igrač koji mi se stvarno sviđa jeste Vestergaard, i nadam se da će biti nešto od toga.

Za sredinu terena, nevjerovatno želim Renata Sanchesa i stvarno se nadam da ovo što se piše u vezi njega nije šuplja.

I naravno napad, ma daj napokon tog Bellotija, pa da jurišamo ka naslovu. :bale:
Ultra čudna situacija je ta što su pitali Lewandowskog šta misli o dolasku Mourinha :wtf:

Koje su vaše želje?
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 15 maj 2021, 22:34

Chinaglia je napisao/la:
29 apr 2021, 23:53
bar nije 7
Sutis kujo a?
embrace the chaos

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Chinaglia » 16 maj 2021, 15:11

Denno je napisao/la:
15 maj 2021, 22:34
Chinaglia je napisao/la:
29 apr 2021, 23:53
bar nije 7
Sutis kujo a?
3-2 (aggregate) :kafa:

pustili smo vam ovaj derby, jer mi dobivamo one koji su bitni

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 21 jun 2021, 21:28

Chinaglia je napisao/la:
16 maj 2021, 15:11

3-2 (aggregate) :kafa:

pustili smo vam ovaj derby, jer mi dobivamo one koji su bitni
ok
embrace the chaos

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 04 jul 2021, 14:56

Ponajbolji igrač prošle sezone pauzira pola godine , loše je krenulo , da se hoće bar zaustaviti na ovome ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 13 jul 2021, 10:35

https://sportklub.rs/posts/patrisio-ide ... ku-vrtesku

Odlična vijest , povedi nas Žoze veliki !!!
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 22 jul 2021, 09:23

Rui Patricio, Vina i Xhaka navodno se pridruzuje u Portu. Solidno za sad ali i dalje oskudna ekipa, valjda uhvate jos sta solidno na posudbu. Nzonzi, Santon, Pastore, Fazio idite :pray:
embrace the chaos

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17808
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la akisarajevo92 » 04 avg 2021, 01:44

citam negdje na netu "Mourinho se odrekao Pastorea"

nisam znao da je taj lik jos ziv a kamoli da se bavi fudbalom
Don't believe the hype.

Avatar
Surreal
Postovi: 7157
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 04 avg 2021, 15:03

Roster Rome uopće nije pojačan, bit će to muka i ove sezone, samo što ćemo još gledati užasno defanzivni fudbal Mourinha.

Ali, uz malo fudbalske sreće ko zna, Inter se raspada, Napoli je zaposlio Spalettija kao trenera, tako da će 100% u jednom trentku pasti, Milan nije ništa strašno. Ozbiljne ekipe su trenutno samo Juve i Atalanta.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24510
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Goalgetter » 06 avg 2021, 23:14

Roma se prvo treba rijesiti ovog skarta poput Pastorea, Nzonzija, Fazija i slicnih. Ali kako stvari stoje tesko ce naci kupca za njih jer ih niko nece. Osim ako ih prodaju za puno manje para nego sto im je trzisna cijena.

Sto se tice pojacanja, 1-2 igraca mislim da bi jos trebali dovesti, Rui Patricio je dobro pojacanje na poziciji golmana iako je nedavno imao onaj fail na prijateljskoj utakmici, nadam se da je samo izuzetak. Od ostalih, tesko da je iko impresioniram Uzbekistancem kao pojacanje u ofanzivi ali vidicemo kako ce se pokazati. Uglavnom jos malo trebaju prosiriti roster

Ako Zaniolo ostane zdrav, Spinazzola se potpuno oporavi i on ostane zdrav, uz to ne treba zaboraviti da je ovaj mali Darboe na zadnjem veznom odlican igrac sto je pokazao u zadnjim tekmama prosle sezone, Roma ima solidan tim da napadaju prve 4 pozicije ako im Mou poradi sa njima na njihovom mentalitetu.

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.