AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 17 mar 2023, 20:41

bombaysaphire je napisao/la:
17 mar 2023, 10:51
Manuel je napisao/la:
17 mar 2023, 00:13
Ovo je bilo rutinski :kafa:

Mislio sam da cemo ispasti ali na kraju su prosli lakse nego sto sam ocekivao.

U cetvrtfinalu izbjeci Mancu a sa ostalima se moze igrati.
Baš suprotno , daj odvratni Manchester da im se osvetimo za onaj težak poraz ...
U finalu aBd s njima pa sta bude :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 12 apr 2023, 13:29

Smalling produzuje, 3.5mil po sezoni, dvije god. ElShaa treba takodjer da produzi, mada on ima visoku platu za rezervu, mislim dobit ce produzenje samo ako pristane na duplo manju platu sto i je realna cifra koju treba da dobija.
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 16 apr 2023, 23:44

Velika pobjeda koja nam otvara vrata Lige Prvaka :kafa:

Napokon da i mi iskoristimo kikseve suparnika.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la delinjo » 17 apr 2023, 00:01

Manuel je napisao/la:
16 apr 2023, 23:44
Velika pobjeda koja nam otvara vrata Lige Prvaka :kafa:

Napokon da i mi iskoristimo kikseve suparnika.
Sad ti je dobar najveci trener svih vremena :tralala:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 19 apr 2023, 01:21

delinjo je napisao/la:
17 apr 2023, 00:01
Manuel je napisao/la:
16 apr 2023, 23:44
Velika pobjeda koja nam otvara vrata Lige Prvaka :kafa:

Napokon da i mi iskoristimo kikseve suparnika.
Sad ti je dobar najveci trener svih vremena :tralala:
Najveci nije sigurno ali da izvlaci maksimum iz ove prosjecne ekipe to stoji mada kako cesto znaju igrati dodje ti da se upucas.Sve u svemu trenutno treca pozicija i realne sanse za polufinale.Nije lose nimalo.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la delinjo » 19 apr 2023, 02:10

Manuel je napisao/la:
19 apr 2023, 01:21
delinjo je napisao/la:
17 apr 2023, 00:01
Manuel je napisao/la:
16 apr 2023, 23:44
Velika pobjeda koja nam otvara vrata Lige Prvaka :kafa:

Napokon da i mi iskoristimo kikseve suparnika.
Sad ti je dobar najveci trener svih vremena :tralala:
Najveci nije sigurno ali da izvlaci maksimum iz ove prosjecne ekipe to stoji mada kako cesto znaju igrati dodje ti da se upucas.Sve u svemu trenutno treca pozicija i realne sanse za polufinale.Nije lose nimalo.
Smatram te pametnim likom,nije valjda da si ocekivao tika taku kad je dolazio.Osvojen evropski trofej,izvjestan povratak u LP,pri tome ako uprava isprati sa pojacanjima a milanski klubovi nastave lutati nije iskljuceno i da se titula napadne.A pri tome necemo se lagati svjestan si zbog koga sad igrace kao Dybalu mozes dovesti :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 19 apr 2023, 14:33

Ganja Roma/Pinto pojacanja od 0 eur. Spominju se Aouar, Zaha, Evan Ndicka i ostali igraci kojima isticu ugovori na ljeto, nisu losi igraci ali da bi se potpisali neki od njih trebat ce lp i da Mou bude trener i iducu sezonu.

Bit ce yebeno u cetvrtak, godinama unazad igrali smo protiv nizozemaca, svaki put smo bili nadigrani ali dobijali smo utakmice. Na De Kuip igrom smo zasluzili da dobijemo, ali nismo. Plus Romin goaltune na stadionu, sve upucuje na to da bi mogla raditi karma. Ali nadam se ne ovog puta, pada Feyenoord pred 70 000 na Olimpicu :pray:
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 19 apr 2023, 17:50

Moraju dovesti par kvalitetnih pojacanja ako misle napasti titulu pod uslovom da ostane Murinjo mada nesto ne vjerujem u to.Arapi ce dati previse para da bi iko ziv ono odbio.

Revans ce biti bas tezak.Igraju Holandjani top fudbal i jos uzimaju titulu mada na domacem terenu smo definitivno favoriti.Nadam se revansu ko protiv Salzburga.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Surreal
Postovi: 7175
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 20 apr 2023, 23:45

cigaaani mrs kucciiiii

FOOOORZAAAAAAAAA
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la delinjo » 20 apr 2023, 23:47

Bravoo,kakva atmosfera :ljepota: :ljepota: :ljepota:

Specijalni :bow:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 21 apr 2023, 00:59

Jako zrelo odradjena utakmica. La Roma si e il feye no, gotova je vendetta pusite ga holandezi!

btw treba biti iskren i priznati trebao je biti penal za goste u onoj situaciji kad je lopta pala na ruku Llorentea, mi smo za istu stvar dobili penal kod njih. Onda dosta srece isto ona situacija u prvom pol kad je covjek mogao sutirati bukvalno gdje hoce, a napuca je u Patricija. Daleko od savrsene utakmice, bili su tvrdi holandjani, dobili smo ovo najvise zahvaljujuci treneru koji je odradio odlicno posao na psiholoskom planu, i nakon izjednacenja ekipa je ostala hladna i bez odstupanja od sistema, te naravno sto je glavne adute cuvao za finish i produzetke, nismo ispuhali na startu kao npr napoli iste ove sedmice.
Matic mvp po meni i ako nije dao gol. Cetvrto polufinale unazad 5 godina u uefinim takmicenjima, jedno se zavrsilo finalom i trofejom. Uopce ne losi rezultati za "provincijsku" ekipu kako nas nazivaju pojedini pacijenti sa ovog pdf. Sad da je prezivit u Bergamu, lp kroz ligu ce se i onako traziti u mecevima sa sestrama iz milana, koje igramo kuci :thumbup:
embrace the chaos

Avatar
Surreal
Postovi: 7175
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 06 maj 2023, 19:37

Slabo i nas trojica romanista pisemo ovdje. Za mene je sezona zavrsena, te kao par godina unazad - ne osjecam nista drugo osim umora.

Sve je ovo traljavo, jadna igra cijelu godinu, oslanjamo se na jednog igraca i tek se to "oslanjanje" jasno primjeti kad ga nema. Trebamo biti svjesni da ce Dybala otici iz Rome ovo ljeto. I idemo standardna prica, vadimo iz naftalina nekog zaboravljenog i uzdamo se da ce duh Messija uci u njega.

Prica se sve vise o odlasku portugalske splacine, bio bih presretan kada bih se to ostvarilo. Romi treba totalni reset. Mladi trener, atraktivna igra i probati nesto.

Strasno mi je zao kad mi najveca ljubav postane opterecenje i napor. Ipak, vec se vidim kako cu biti napaljen i nahajcan u augustu. Do tada, pozdrav braci romanistima i onima koji osjecaju bar djelic posebnosti ovog kluba.

Foza Roma :salut:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2352
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la DRHAUSE » 06 maj 2023, 20:38

Tipični Murinjo donio je rezultate i stvorio euforiju, igrači i navijači ga obožavaju ali je fudbal objektivno odvratan. Oči krvare kad gledam njegovu Romu.
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 08 maj 2023, 09:42

Surreal je napisao/la:
06 maj 2023, 19:37
Slabo i nas trojica romanista pisemo ovdje. Za mene je sezona zavrsena, te kao par godina unazad - ne osjecam nista drugo osim umora.

Sve je ovo traljavo, jadna igra cijelu godinu, oslanjamo se na jednog igraca i tek se to "oslanjanje" jasno primjeti kad ga nema. Trebamo biti svjesni da ce Dybala otici iz Rome ovo ljeto. I idemo standardna prica, vadimo iz naftalina nekog zaboravljenog i uzdamo se da ce duh Messija uci u njega.

Prica se sve vise o odlasku portugalske splacine, bio bih presretan kada bih se to ostvarilo. Romi treba totalni reset. Mladi trener, atraktivna igra i probati nesto.

Strasno mi je zao kad mi najveca ljubav postane opterecenje i napor. Ipak, vec se vidim kako cu biti napaljen i nahajcan u augustu. Do tada, pozdrav braci romanistima i onima koji osjecaju bar djelic posebnosti ovog kluba.

Foza Roma :salut:
Ma daleko je ovo od zavrsenog, ulog ogroman, na terenu Smalling, Matic, Dybala tad vec Roma lici na ekipu. Favoriti smo protiv apotekara i ako kladionice kazu drugacije. Istina uzas sezona i igra, u le se dalo vidjeti vec nesto, drugacije se pristupa i pored dosta oscilacija tokom sezone moze se na kraju dobro zavrsiti.
embrace the chaos

Avatar
meepo
Postovi: 4131
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la meepo » 08 maj 2023, 10:36

Surreal je napisao/la:
06 maj 2023, 19:37
Slabo i nas trojica romanista pisemo ovdje. Za mene je sezona zavrsena, te kao par godina unazad - ne osjecam nista drugo osim umora.

Sve je ovo traljavo, jadna igra cijelu godinu, oslanjamo se na jednog igraca i tek se to "oslanjanje" jasno primjeti kad ga nema. Trebamo biti svjesni da ce Dybala otici iz Rome ovo ljeto. I idemo standardna prica, vadimo iz naftalina nekog zaboravljenog i uzdamo se da ce duh Messija uci u njega.

Prica se sve vise o odlasku portugalske splacine, bio bih presretan kada bih se to ostvarilo. Romi treba totalni reset. Mladi trener, atraktivna igra i probati nesto.

Strasno mi je zao kad mi najveca ljubav postane opterecenje i napor. Ipak, vec se vidim kako cu biti napaljen i nahajcan u augustu. Do tada, pozdrav braci romanistima i onima koji osjecaju bar djelic posebnosti ovog kluba.
Ma Mou je dobar trener samo ne moze ni on pitu od govana praviti. Roma ima jednog igraca koji moze nesto iskreirati a to je Dybala. Pellegrini je igrac koji je prije jako mnogo pokazivao i koji zna lopte ali strasno je sebican i zna da radi neinteligentne stvari. Abraham niti smrdi niti mirise, Belotti je vec penzija , totalno propao fudbaler , mozda Mou moze nesto naredne sezone uraditi s njim jer je onaj tip igraca koje on preferira ali tesko ako ovaj bude out zbog povreda. Sve u svemu Roma je dobra ove sezone s obzirom na igracki kadar. Ako Mou udje u finale titula EL se smijesi.

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 11 maj 2023, 00:20

Za mene je jos sutrasnja tekma bitna i ako prodjemo u finale i to je to.Preko lige ne mozemo u top 4 nema teorije.Belotti je totalno podbacio otkad je dosao,Pellegrini odigra dvije top pa pet uzas a bez Dibale i Abrahama ova ekipa je mrtvi prosjek i bez Smallinga.Svaka cast Murinju sto je uspio ovakvu ekipu dovesti u polufinale a mozda se i osvoji haj ga znaj ali valja opet sve ispocetka.Izgleda Jose odlazi a dolazi Conte i onda opet novi sistem novi potencijalni mladi talenti,par starohana i sve ispocetka.Sto kaze Surreal umoran sam vise od toga.
Sreca uzela se ona Konferencijska liga jer se bas dugo cekalo na neki trofej.

Sutra se nadam minimalnoj pobjedi protiv Levera i tamo naravno zatvaranje i aBd finale sa Juvetom .To bi bas gorilo.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 11 maj 2023, 23:10

Tijesno ali bolje i 1-0 nego 0-0. U revansu isto braniti, pogodit kontru i :salut:
embrace the chaos

Avatar
Sky9
Postovi: 10069
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Sky9 » 12 maj 2023, 00:08

Naletih na ovo, pa da postavim ovdje. Mnogi kod nas nisu svjesni koliko je Roma veliki klub...

🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 18 maj 2023, 23:05

Finaleeeee :ljepota:

Kakvo doktorsko zatvaranje i prolazak u jos jedno finale :kafa:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

VensanKasel
Postovi: 1912
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la VensanKasel » 18 maj 2023, 23:14

Manuel je napisao/la:
18 maj 2023, 23:05
Finaleeeee :ljepota:

Kakvo doktorsko zatvaranje i prolazak u jos jedno finale :kafa:
Kakva partija Matića :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Ali smo ih izyebali psihički na talijanski način :urnebes:
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.