AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Chinaglia » 02 mar 2019, 23:10

dje ste drugari, kakvo je raspolozenje kod vas :cool:

Avatar
Manuel
Postovi: 8173
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 02 mar 2019, 23:27

Raspolozenje u granicama normale :mrgreen:

Upalite momci Argentinsku ligu i lagano uzivanje bez stresa i tih stvari :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 03 mar 2019, 08:39

Manuel je napisao/la:Upalite momci Argentinsku ligu i lagano uzivanje bez stresa i tih stvari :mrgreen:
koga preporucujes?

zadnji put kada sam gledao argentince, palermo i riquelme su predvodili napad boce :D

Avatar
Alen1987
Postovi: 846
Pridružen/a: 22 apr 2012, 21:46
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Alen1987 » 03 mar 2019, 08:51

EDF je namjmanji krivac za ovakvu Romu. Prvog krivca treba traziti u vlasniku kluba, pa onda u celavom Andalužaninu, pa tek onda EDF I na kraju u prosjecnim igracima. Realno ne moze EDF od ovakve ekipe napraviti rezultate kakve prizeljkujemo. Da dodje najbolji trener svijeta maksimalno 10% bi mozda mogao bolje rezultate izvuci.

Nek nam je Bog na pomoci protiv Porta s ovakvom odbranom I veznim redom.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 03 mar 2019, 09:03

Trener koji svjesno pristane u augustu da mu štoperi kao fazio i Jesus budu medju prve tri opcije mora biti itekako kriv. Onda pristup igrača većini utakmica je kriminalan, i za to je debelo kriv. Većinu utakmica koje smo i dobili nismo zaslužili, tako da je on imao više sreće nego pameti ove sezone....palota i monchi su usrali skoro sve van terena, a ovaj na terenu. Tužno je što nijedan ozbiljan trener neće doći da radi u supermarketu, a još tužnije što bi umjesto edf došao sousa i slični polovnjaci. Nekih baš mladih i ambicioznih trenera koji su do sada pokazali veliki talenat baš i nema

Sve u svemu loša vremena
nema potpisa

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la SiamoNoi » 03 mar 2019, 11:23

cavendish je napisao/la:Sada se može sa sigurnošću reči da je Džeko protracio najbolje godine svoje karijere u ovoj prevari od kluba.
A možda i nije kapacitet za više.

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la rope11 » 03 mar 2019, 11:26

Džeko je najbolje godine protraćio u Sitiju, što ga je i dovelo u Romu koja mu se činila kao premija u tom momentu. :zzz:

Malo je i on posustao, što je logično zbog godina.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 03 mar 2019, 16:19

Evil Genius II je napisao/la:osim ako protiv porta ne bude jos jedna blamaza od 4 i vise razlike mislim da EDF ostaje barem do kraja sezone. doduse, mozda nas iznenadi i sam da otkaz, ali bojim se denno da lagano trebas traziti drugi klub koji ces pratiti do iduce sezone. :hmmmmm:

ja sam recimo presao na engleze i pratim sta solskjaer radi s unitedom :mrgreen:
Ma ne bih ja mogao. Zadnje 2-3 god bas mi je smor fudbal i druge ekipe pogledam eventualno ako naletim usput na tv i to sporadicno. Roma je jedina opsesija i to ja samo ***** kad mi dodje, ne vlada insan sa sobom glede nekih stvari tako da ne bi se moglo ovo napustiti. Al da je normalno ovo kako ja prozivljavam predstave ekipe, nije.

Ako je vjerovati Di Marziu, revans protiv Porta bi trebao odluciti o sudbini EDF-a :urnebes:

@Dzeko, zadnji put kad je Roma licila na ekipu covjek je postigao 39 golova u sezoni, najmanji problem za Romu je on.
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8173
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 03 mar 2019, 16:48

Evil Genius II je napisao/la:
Manuel je napisao/la:Upalite momci Argentinsku ligu i lagano uzivanje bez stresa i tih stvari :mrgreen:
koga preporucujes?

zadnji put kada sam gledao argentince, palermo i riquelme su predvodili napad boce :D
River, Racing i Boku i uzivaj :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 03 mar 2019, 19:22

Denno je napisao/la:Al da je normalno ovo kako ja prozivljavam predstave ekipe, nije.
al pacino to najbolje opise :mrgreen:

slika
Manuel je napisao/la:River, Racing i Boku i uzivaj :mrgreen:
:salut:

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 05 mar 2019, 19:24

najnovije glasine kazu kako EDF odlazi sam nakon sutrasnje utakmice, a monchi ide u arsenal vec krajem ovog mjeseca. panucci, ranieri ili sousa su favoriti za trenera, a ricky massara i balzaretti ce skupa raditi na monchijevoj poziciji.

raspad sistema? :think:

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 05 mar 2019, 19:38

Moze Panucci do kraja sezone. Ako neko moze biti autoritet Dzeki i Kolarovu npr, onda je to covjek sa ogromnim internacionalnim iskustvom plus neupitno je njegovo znanje postavljanja odbrane. Massara i Balzaretti vjerovatno bi onda preuzeli funkciju samo na papiru, ja se nadam povratku Sabatinija :D.
embrace the chaos

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 05 mar 2019, 19:57

sumnjam da ce saba nazad jer zadnji ga je mandat kostao zdravlja i zivaca :mrgreen: plus nisu on i pallotta u bas dobrim odnosima, zbog cega je na kraju i otisao, ali da bih volio da se vrati - bih :salut:

za trenera mi je svejedno iskren da budem jer koga da odaberu bit ce tu do ljeta kad ce se ganjati neko stalno rjesenje. doduse, rado bih ponovo ranierija pa makar na par mjeseci.

Avatar
Alen1987
Postovi: 846
Pridružen/a: 22 apr 2012, 21:46
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Alen1987 » 06 mar 2019, 11:34

Ko god da zamijeni ove Romine grobare, trebat ce mu 5-6 god. da dovede Romu na jedan respektabilan nivo, na kojem smo bili nedavno. Do tada cemo biti u nivou Lazia,Viola I milanskih timova, daleko iza Juvea I Napolija.

gigun
Postovi: 573
Pridružen/a: 20 mar 2013, 17:56

Re: AS Roma

Post Postao/la gigun » 06 mar 2019, 13:16

Kad jednom dijamant ode iz Rome, navijača Rome ovdje biti neće. :bih:

Avatar
Manuel
Postovi: 8173
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 06 mar 2019, 13:48

gigun je napisao/la:Kad jednom dijamant ode iz Rome, navijača Rome ovdje biti neće. :bih:
Bilo je navijaca i prije Dzeke a bit ce i poslije :kafa:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 06 mar 2019, 15:10

Navijace Rome na ovoj temi mozes izbrojati na prste jedne ruke, ali radi se okorijelim navijacima tako da...
A Dzeko, ja se iskreno nadam da ce uskoro doci do potpisa novog ugovora sa kojim bi produzio saradnju na jos 3 godine. Roma sad ne bi mogla dobiti mnogo za njega, ali bi od njega mogli dobiti dosta ako dotjeraju ekipu i prilagode mu igru. On je tip napadaca koji dugo traje u Italiji.
embrace the chaos

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Goalgetter » 06 mar 2019, 20:19

Olsen; Marcano Manolas Jesús; Karsdorp N'Zonzi De Rossi Kolarov; Zaniolo Perotti; Edin Džeko.
Ne ulijeva mi ovaj sastav uopste sigurnost. Jesus i Nzonzi pogotovo.

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 06 mar 2019, 20:27

Jesus je sasvim pristojan u formaciji sa 3 stopera, barem je tako bilo masu puta ranije. Nzonzi je prespor, ja bih tu ubacio Florenzija umjesto njega. Ako hocemo dalje ovi iskusniji ce morati potegnuti veceras. Forza!
embrace the chaos

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la FrancescoTotti » 06 mar 2019, 23:42

Ocekivano .

Dzeko :damn:
Florenzi :facepalm:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.