AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la hurem » 10 dec 2017, 14:28

Mogu se slikati s titulom...ne moze se kiksati iz kola u kolo protiv Genoe i Chieva i onda se necemu nadati.
Glavni krivac za kiks EDF, jednostavno previse rotacija u jednoj jako bitnoj GOSTUJUCOJ utakmici...Sorentino me ne interesuje kao sto me ne interesuje ni De Rossi protiv Genoe.
Saraf je beskoristan na krilu jer taj ne zna nikoga proci...ili.forsirati Schika tu ili dovesti Mahreza.

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 10 dec 2017, 15:50

prosuli smo dva boda, ali igra je bila zadovoljavajuca i da ponovo odigramo ovakvu utakmicu siguran sam da bi je dobili jer ono sto je sorrentino branio to je uradio danas i pitanje je kada ce opet. u svakom slucaju, svaka cast :salut:

slika

Avatar
Manuel
Postovi: 8170
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 11 dec 2017, 01:04

Kako uvijek protiv nas golmani brane nemoguce stvari :facepalm:
Prosuta dva boda jer smo mogli iskoristiti remije konkurenata al jbg to ti je zivot :mrgreen:

Daj taj Porto da im se osvetimo :kafa:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3834
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 11 dec 2017, 11:08

Sevilla, Shakhtar, Porto i Basel su ekipe koje bi bile nama po mjeri. Naravno ako budemo debili kao jucer, ispadamo pa sve da nam protivnik bude Spezia.

Shakhtar ipak, ok moze se ako se bude na nivou :)
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8170
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 11 dec 2017, 15:27

Upravo to.Ako budu na nivou ovo se moze proci a ako ne ispadamo ko vec jednom od ove iste ekipe.

Sve u svemu dobar zrijeb,imamo se cemu nadati jer da smo izvukli Real ili Bajern dosli bi ko turisti.Ovaj Sahtar je odlicna ekipa a to su pokazali u ovoj grupi gdje su izbacili jedan Napoli.Sanse su 50-50.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la hurem » 16 dec 2017, 21:43

Ovoj ekipi fali samo 1 igrac, a to je Mahrez!

Avatar
jasan
Postovi: 503
Pridružen/a: 02 jul 2015, 16:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la jasan » 16 dec 2017, 22:44

jel vi ovde navijate za ovu romu??
Ja cu biti sijed, ja cu biti star al' voljet cu i tad Zeljeznicar.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 16 dec 2017, 22:50

Ove pobjede donose titule, valjda će i nama svanuti!!! Protiv bunkera imamo opasnih problema, protiv Juveta već ne brinem, očekujem pobjedu!!! Forza Roma!!!
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
jasan
Postovi: 503
Pridružen/a: 02 jul 2015, 16:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la jasan » 16 dec 2017, 23:07

Ne bi se slozio, moj zeljo je prosle sezone tako 1:0, na guzove, na srecu i onda zadnja dva kola nam treba pobjeda i remi mi upisemo lagano remi i poraz, jednostavno se kad tad ove nafakske pobjede vrate a vrate se uglavnom u najgore vrijeme. Jedno su pobjede 1:0 kad tim kontrolise utakmicu a drugo je ovo.
Izvinte na upadu al samo sam usao da napisem da ova roma ako zavrsi medju prve 4 italijani mogu komotno ugasit ligu
Ja cu biti sijed, ja cu biti star al' voljet cu i tad Zeljeznicar.

Avatar
rope11
Postovi: 17636
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la rope11 » 16 dec 2017, 23:18

zijanila je i roma bodove protiv intera, genoe i chieva gdje su zaslužili pobjediti pa se desi jedna ovakva utakmica gdje im se sve "vrati".


i daleko od toga da je baš bilo nezasluženo.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Manuel
Postovi: 8170
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 16 dec 2017, 23:58

rope11 je napisao/la:zijanila je i roma bodove protiv intera, genoe i chieva gdje su zaslužili pobjediti pa se desi jedna ovakva utakmica gdje im se sve "vrati".


i daleko od toga da je baš bilo nezasluženo.
Bas tako
Kad te nece ko protiv Chieva onda jbg niste imali srece al je igra vrhunska a kad se ovako dobije ni iz cega onda ide prica nezasluzena pobjeda,ocaj od fudbala,losa ekipa bla bla bla itd.

Kako god bodovi su jedino mjerilo pa nek pise ko sta hoce.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Biscione
Postovi: 4586
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Biscione » 17 dec 2017, 11:39

Ruku na srce Roma je ove sezone imala najviše sreće do sada, puno ovih 1-0 pobjeda, neke u 90-oj min, neki iz penala, neki iz Kolarovih slobodnjaka, a bogami sudije su znale pogurat ponekad. Inter se dosta spominjao kao da smo imali sreće, i jesmo u nekim utakmicama ali Roma je mnogo više.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 17 dec 2017, 12:47

Biscione je napisao/la:Inter se dosta spominjao kao da smo imali sreće, i jesmo u nekim utakmicama ali Roma je mnogo više.
uzmi za primjer cagliarija kao protivnika. inter ih je dobio iskljucivo zahvaljujuci handanovicevim bravurama na golu u prvom poluvremenu i icardiju koji je bukvalno iz prve sanse zabio gol. statisticki gledano, cagliari je bio bolja ekipa i to je samo jedan od primjera interove ''srece'' o kojoj se pricalo jer je rezultat isao kontra statistike i onoga sto se desavalo na terenu.

https://www.whoscored.com/Matches/12252 ... iari-Inter

sa druge strane, imas romu koja je napadala cijelu utakmicu, dok je cagliari prvu priliku bukvalno imao nekad pred kraj utakmice. zabiti gol u 90 i nekoj minuti nakon apsolutne dominacije protivnika jeste sretno, ali nimalo kontra statistike i onoga sto se desavalo na terenu tako da su po meni inter i roma odnosno nacin na koji dobijaju utakmice totalno razliciti.

https://www.whoscored.com/Matches/12253 ... a-Cagliari

sto se sudjenja tice i uvodjenja VAR tehnologije to je na jednom jako niskom nivou, ne samo za romu nego za cijelu ligu. ti ako smatras da je roma pogurana od strane sudija imas svako pravo na to, ali ja to ne vidim tako jer zahvaljuci gore pomenutom losem sudjenju bilo je odluka koje su isle i protiv i u korist rome. pa evo uzecu samo za primjer dvije zadnje gostujuce utakmice gdje protivnici nisu birali nacina da zaustave dzeku i ostatak napada, a sudije su to rijetko ili nikako sankcionisale - mislim, imas 70ak % loptu u svom posjedu, a protivnik ti kao napravi tek 16 faulova i dobije samo jedan zuti. da je sacchijeva odbrana milana 90ih pa bih i razumio, ali genoa!?

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la hurem » 20 dec 2017, 19:28

Opet previse izmijesao karte, citavu prvu postavu fakticki ostavio na klupi i pokazao koliko mu je stalo do ovog natjecanja.
Meni je licno drago sto su ispali jer bi se u 1/4 finalu dzaba mucili, izmorili protiv Juventusa a ispali bi 90%, +LP...tako da bolje ovako.
Cekamo subotu i dobar rezultat u Torinu, akoBogda.

Avatar
Manuel
Postovi: 8170
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 23 dec 2017, 21:57

Moj Kevine sta ti ovdje igras.Frajer beskoristan i cao.
Udvoje nam krila i svaka akcija gotova.
Dzeko bi bio daleko opasniji da igra sa jos jednim napadacem jer ovako je bas pretesko da dodje do izrazaja.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Manuel
Postovi: 8170
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 23 dec 2017, 22:27

Izadje Kevin proigrasmo.Eusebio jesi napokon shvatio ziv bio.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Manuel
Postovi: 8170
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 23 dec 2017, 22:44

Yebem ti i precku i Shicka i 40 miliona i mrtvog Kevina.Izadje frajer stvorimo 10 sansi.Nikad vise ne zaigrao.U tri dana fulimo zivot pisam ti mrtvi fudbal vise.

Prestat pratit ovo i cao.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 23 dec 2017, 22:47

Yebeno je biti navijač Rome , yebeno baš...Koliko kod da dobro igraju kad dodje Juve skinu gaće , koliko god da dobro igraju NEĆE osvojiti scudetto...Kunem vam se da kad je Schick išao jedan na jedan milion % sam bio ubjedjen da neće dati gol ,koliko god volim Romu jednostavno to je tako...Iz godine u godinu ista priča , jednostavno mi smo dobar klub za Seria A i ništa više, treba biti realan...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

NEILA
Postovi: 236
Pridružen/a: 17 mar 2013, 17:32
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la NEILA » 23 dec 2017, 22:50

Pa sta bi rekli za Gonzala i naše prilike dobro ste prošli, bravo za woju
Vatra

Avatar
Manuel
Postovi: 8170
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 23 dec 2017, 22:51

Pa da je zabio za 2:0 barem bi lakse podnio one zicere.Ovako gledas i kontas ide kazna i cao a ono kloc u njega puca haha.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.