AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Denno
Postovi: 3834
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 21 feb 2018, 22:49

Ocigledno je bilo da ce pasti drugi gol, bas smo bili pali. On levat nije mijenjao dok ga nismo dobili. Punim Olimpikom i pristupom iz prvog poluvremena mozemo dalje.
embrace the chaos

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 21 feb 2018, 23:00

Klasika za jednog navijača Rome od kada je Batistuta došao, mnogo nade i kad treba na kraju KYRAC...Nisam pisao od poraza od Juveta , i opet odvratni osjećaj , fuj toliko sam se iznervirao i psovao , čak sam se sa suprugom posvadjao kaže mi što se nerviram, e eeee da zna ko što ne zna.... Yebenih osam puta drugi , najljepši fudbal igramo Milan osvaja, egipatski patuljak protiv Reala pet prilika promaši ,sad sve pogadja...Strotman AMATER , kako glup faul majko mila pa njegova fudbalska inteligencija u zadnjih par mečeva na nivou poluamatera iz Bisera, totalno nepotreban faul i kazna...Naingolana prodati što prije , uzeti pare dok je još "ratnik"....De Rossi je MRTAV igrač , ubjedljivo najslabija karika kako je samo trom...Florenzi isto , kako on igra za Italiju pa ni Houdini ne zna...I naša princeza postala tehničar , pa opali je majku joj yebem raznesi golmana... Uveo Gersona on se šetka , ne može da potrči...Mya više ne znam , jedino Under dobar ovo ostalo ni tamo ni vamo....
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Manuel
Postovi: 8170
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 21 feb 2018, 23:03

Kad jedan trener ne vidi pola godine gdje grijesi sta imamo vise pisati.Kad god povedemo on se povuce i onda moli Boga da zadrzimo 0:1.U Italiji mu je cesto to proslo uz dosta srece al ovo je ozbiljniji nivo i ne smije se ovako lose odigrati.
Vjerovao bih u prolaz da nisam ubjedjen da cemo primiti gol jer bekove definitivno nemamo.

Imamo prosjek ekipu ako cemo realno.Evo ovaj pali brat iznad je lijepo sve napisao.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la HPCompaq » 22 feb 2018, 00:05

Pali u drugom pol.,bez ikakve potrebe.Umjesto da se protivnik matira, i da se završi posao, ovako valja ganjat rezultat u revanšu,i to je upitno?!
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13137
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 22 feb 2018, 00:32

Prošle godine lion, ove Šahtar. Sve će isto biti, a različiti treneri.....
nema potpisa

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 22 feb 2018, 10:12

ma kakav trener i taktika. poraz je apsolutno na igracima koji su umislili da igraju s veronom i vec od 45. minute pokusali lagano privesti mec kraju tamo gdje su i bolje ekipe od nas skidale gace. lijepo rece EDF: 'igraci nisu ispostovali plan. pokusali su kontrolisati nesto u drugom poluvremenu, a sta je to nesto ni sam ne znam.'

lijenost, amaterske reakcije, nepostojanje desnog beka, spic koji fula sve zivo i sta sve ne. treneri dolaze i odlaze, a mi i dalje igramo tako predvidivo lose i muku mucimo sa gore nabrojanim stvarima iz sezone u sezonu.

najgore od svega je sto tako malo fali da ova ekipa ispuni potencijal koji ima, ali davno sam vec rekao kako je to 'nesto malo sto fali' duboko utkano u dnk kluba. smijem se kladiti da svako od vas ko prati romu duze vrijeme, a gledao je sinocnju tekmu, znao je da ce ovako zavrsiti vec pri prvom primljenom golu. jednostavno, igramo u skladu s reputacijom koja nas prati i ovo je nasa realnost.

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 22 feb 2018, 10:35

moradoh maksuz post posvetiti ovom covjeku koji zasluzuje toliko vise i bolje od trenutne ekipe :bow:

slika

Avatar
Denno
Postovi: 3834
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 24 feb 2018, 12:44

Nesto mi ne djeluje realno da on i iduce sezone brani za Romu :). I moje misljenje je da se treba vodit primjerima Pjanica, Salaha, Marquinhosa. Radja npr je ostao u Romi, a meni tacno zao da takav igrac nema trofej u biografiji.
embrace the chaos

Avatar
Denno
Postovi: 3834
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 25 feb 2018, 21:23

Odustao nakon pola h. Da hoce **** u tandemu Monki i EDF, kurcu ne valja ovo sta igramo.
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8170
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 25 feb 2018, 21:35

Koji ocaj od fudbala.Nemoguce za gledat.
Ekipa totalno neozbiljna,prava klosarska a i kakva ce bit kad trener nema autoriteta sekunde.

E moj Pellegrini pa trojica na lijevoj strani a on solira :facepalm:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Manuel
Postovi: 8170
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 25 feb 2018, 22:10

Napokon sa dva napadaca hvalim te Boze.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Manuel
Postovi: 8170
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 25 feb 2018, 22:27

Nadam se da je ovo Eusebiu posljednja utakmica.Ni na sta ne licimo vec duze vrijeme.
Nema motivacije,nema zelje a i rezultati su jedino mjerilo.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Chinaglia » 25 feb 2018, 22:28

dobri ste, bez zajebancije

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13137
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 25 feb 2018, 22:29

Ovo moje oči dugo nisu gledale.....
nema potpisa

Avatar
Denno
Postovi: 3834
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 25 feb 2018, 22:37

Manuel je napisao/la:Nadam se da je ovo Eusebiu posljednja utakmica.Ni na sta ne licimo vec duze vrijeme.
Nema motivacije,nema zelje a i rezultati su jedino mjerilo.
A komedija Bgm. Bruku utakmica sam preskocio ove sezone, veceras odustao nakon pola h. EDF, Monchi i ekipa koju su iskupili :puke:.
Cisto sumnjam da mozemo do lp ovako.
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8170
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 25 feb 2018, 22:46

Denno je napisao/la:
Manuel je napisao/la:Nadam se da je ovo Eusebiu posljednja utakmica.Ni na sta ne licimo vec duze vrijeme.
Nema motivacije,nema zelje a i rezultati su jedino mjerilo.
A komedija Bgm. Bruku utakmica sam preskocio ove sezone, veceras odustao nakon pola h. EDF, Monchi i ekipa koju su iskupili :puke:.
Cisto sumnjam da mozemo do lp ovako.
Ne znam Bogami kako je moguce ovako lose odigrati.Bas se veceras vidjelo da nemaju zelje ni da potrce.Izasli da odigraju zato sto moraju.Ma mora novi trener da se dignu iz ove letargije inace cao LP.Bas me Eusebio razocarao.Ne zna improvizovati i dzaba.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3834
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 25 feb 2018, 23:02

Igramo bas mrtvo. Istina da se EDF i ne snalazi bas najbolje, djeluje da bi promjena dobro dosla. Svakako da je najveci krivac za ovo stanje Monchi. Sta je on ljetos radio :bow:
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8170
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 25 feb 2018, 23:08

Uzivao u zivotu dok smo se mi uzalud nadali.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
rope11
Postovi: 17636
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la rope11 » 25 feb 2018, 23:15

niste vi loše ni igrali, samo ste naletili na zid :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13137
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 25 feb 2018, 23:18

Denno je napisao/la:
Manuel je napisao/la:Nadam se da je ovo Eusebiu posljednja utakmica.Ni na sta ne licimo vec duze vrijeme.
Nema motivacije,nema zelje a i rezultati su jedino mjerilo.
A komedija Bgm. Bruku utakmica sam preskocio ove sezone, veceras odustao nakon pola h. EDF, Monchi i ekipa koju su iskupili :puke:.
Cisto sumnjam da mozemo do lp ovako.
Bruka bi bila biti četvrti sa ovakvim izdanjima....al fazon inter još gori. milan zaslužuje zbog borbe i zalaganja. Da se ja pitam sad bi im dodijelio LP. A ona gnjida od palote nek se goni u 3pm.
nema potpisa

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.