AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Surreal
Postovi: 7200
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 06 nov 2022, 19:22

Na sta ja trosim svoje vrijeme, dok je portugalski ziheras na klupi nema uspjeha, skupina jadnika i neradinka. Abraham ih predvodi. Fuj!
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 06 nov 2022, 19:40

Cristante i Abraham horor. Abraham nije u utakmici, Cristante usra svaku loptu, zna vratiti loptu nazad i to je to, ostalo sve je uzas :facepalm:
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 07 nov 2022, 00:45

Evo cijele sezone nama je igra ocajna.Sve se svodi ako Zaniolo sta uradi i Dybala kad je zdrav.Ovo ostalo totalno procitano.Ne pamtim da smo ijednu ekipu oducili od fudbala.Od prvog kola igramo isto i haman smo sve derbije izgubili na isti nacin sem Intera kojeg smo nekako dobili.

Ocekivao sam daleko vise i od Belottija ali za sada katastrofa.Abraham proslu sezonu prekucao ove nista.Odbrana ko odbrana uvijek nesto iskomplikuje ko danas i onda se desi onakav gol a nije im prvi put.Znamo kako se izgubilo od Napolija.Sreca brzo ce Svjetsko pa da se taman neki igraci oporave i da se ovo popravi na neki veci nivo jer ova igra je uzasna.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 07 nov 2022, 13:25

Salzburg

Nije lose.Valjda se ovo moze proci
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 07 nov 2022, 13:48

Ako ce da igraju Abraham i Cristante, te napade da grade stoperi nema nista od prolaza. Realno jedva smo Ludogorets prosli.
embrace the chaos

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 10 nov 2022, 14:02

Glupo je ovo Mourinhu za Karsdorpa, ovakve stvari rjesavas unutar kluba a ne preko medija, uostalom on je taj koji selektira igrace. Bolje da bude vise samokritican na filozofiju i formaciju koju forsira. Dybala bi mogao igrati za vikend, mislio sam da ga nema do januara. Ima Roma finih igraca sa kojim se moze igrati fudbal, samo mora se svaka utakmica igrati sa 3 nazad i Cristanteom koji je losiji od svakog igraca na klupi. Abraham gol sinoc, ali van forme, u qrcu je a forsira se isto. Volpato 18god a kakva kontrola lopte, obecava stvarno...
embrace the chaos

Avatar
Surreal
Postovi: 7200
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 13 nov 2022, 16:58

Mrtve vam ****, toliko.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 13 nov 2022, 18:45

Imali smo dve utakmice danas. Jednu do 70. minuta i jednu posle toga. Do 70. minuta navijači Rome su samo želeli da idu kućama, posle toga je bilo bolje, možda smo u tih 20 minuta uradili i više nego na poslednjih pet utakmica. Zašto? Pa to je lako – zbog Dibale. Kada imate takvog igrača sve je lako, on čini sve drugačijim. Koliko bismo bodova više imali da on nije bio povređen. Ima timova koji imaju sjajne igrače za svaki meč, mi imamo to što imamo. Neću ni da krijem, imamo igrače koji igraju izrazito ispod svog nivoa. Pauza koja dolazi pravo je vreme da svako od njih pogleda sam sebe i proba malo kako radi samokritika“, rekao je Murinjo.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 28 nov 2022, 13:23

Gubimo od Yokohame, ali sudjenje 😂. Volpato strasan, mora biti prva postava u nastavku.
embrace the chaos

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 08 jan 2023, 22:55

Dobro je , bili smo užasni i "nezasluženo" smo došli do boda ...
Možda nam ovaj ovako izboren bod dobro dođe za samopouzdanje , barem sa nadam .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 09 jan 2023, 01:29

Upravo odgledao snimku, dosta bod na onoj kaljuzi. Lose smo odigrali, ali ni oni nisu zasluzili pobjedu, tako da remi je ok. Dybala veceras nije bio u elementu, Cristante standardno najlosiji, Patricio imao je par dobrih intervencija ali kod prvog gola mogao je bolje reagovati.
Da se hoce odustati od ove postave sa 3 nazad, i Gini da klupira Cristantea :bow:
embrace the chaos

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 20 jan 2023, 16:56

Dva mjeseca bez navijaca u gostima, steta ospiti je uvijek bio pun kad dolazi Roma. Ukoliko ode Zaniolo moguce da se potpise Aouar ili kako se vec pise, ili Frattesi. Podrzavam.
btw lijepo nam se otvorilo u kupu, finale je pod must.
embrace the chaos

Avatar
Surreal
Postovi: 7200
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 20 jan 2023, 16:59

Denno je napisao/la:
20 jan 2023, 16:56
Dva mjeseca bez navijaca u gostima, steta ospiti je uvijek bio pun kad dolazi Roma. Ukoliko ode Zaniolo moguce da se potpise Aouar ili kako se vec pise, ili Frattesi. Podrzavam.
btw lijepo nam se otvorilo u kupu, finale je pod must.
Ma ne znam, nisam nekako za Zaniola, ali sam ga zavolio vremenom, tezak rastanak :salut:
Najvise bih volio Zahu, ali to ce tesko ici :kafa:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 20 jan 2023, 17:16

Surreal je napisao/la:
20 jan 2023, 16:59
Ma ne znam, nisam nekako za Zaniola, ali sam ga zavolio vremenom, tezak rastanak :salut:
Najvise bih volio Zahu, ali to ce tesko ici :kafa:
Na njega se dugo ceka, vise nije toliko mlad i morao bi dosta vise. Ne znam kakvu on platu trazi ali za ovaj ucinak od 2 gola na polusezoni mu ne daje za pravo da on postavlja uvjete. Vrijeme je za prodaju i nadam se da ce klub uzeti sto vise novca iz tog transfera. Solbakken je vec tu :salut:, treba mu dati minute i sansu, forsirati njega i Belottija sa Dybalom naprijed.
embrace the chaos

Avatar
Surreal
Postovi: 7200
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 22 jan 2023, 15:52

Evo suska se dolazak ziyecha, bio je on tema jos dok je Monchi bio tu, ali ni sada ne bi bio los :)
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 23 jan 2023, 23:00

Valjao bi Ziyech itekako.On i Pellegrini i jos dodas Dybalu i imas top tri igraca koji su jaki na lopti.

Zao mi je sto ide Zaniolo.Vrhunski igrac ali nazalost sklon povredama i bolje sad uzeti neku paru dok se jos moze.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
nextterrain
Postovi: 2475
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la nextterrain » 24 jan 2023, 12:19

Može mi neko malo vise objasniti kakav je Zaniolo igrac? Ako slučajno potpise za Milan :mrgreen:

Avatar
Surreal
Postovi: 7200
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 24 jan 2023, 12:52

nextterrain je napisao/la:
24 jan 2023, 12:19
Može mi neko malo vise objasniti kakav je Zaniolo igrac? Ako slučajno potpise za Milan :mrgreen:
Zaniolo prije povreda je bio fantazija od igraca, neko ko bi lagano borio za prvih XI najvećih klubova Evrope. Dobar dribler, jak finiser, ali nakon povreda taj njegov sjaj je počeo da blijedi. Siguran da je na to djelovao i sistem kakav djeluje Mourinho, ali prosto je postao izuzetno sebican, iritantan i nekako uvijek sa potezom viska.

Njegov naveci problem je glava, svi ovdje koji prate Romu sjecaju se crvenog kartona prosle godine protiv Betisa, cist primjer njegove nemoci i arogancije. O trenutacnoj formi ne treba trositi rijeci - uzasan je.

slika

Ne znam možda u sistemu koji gaji Pioli bude ponovo eksplodirao, ali prateći Romu imam dojam da kad god ti je najpotrebniji on se povrijedi. U suštini dobar igrac, ali nije neko ko ce sam rijesiti utakmicu kao Dybala recimo.

Da li se isplati za njega u ovom trenutku dati 35 miliona, naravno da ne. Ali kad ste za CDK dali one pare, mozete i za Zaniola.

I evo njegova dva najlepsa gola po meni u dresu Rome:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 25 jan 2023, 14:02

Milan nema novca za Zaniola, Spursi su doveli Danjumu, tako da ko ostaje jos? Newcastle ili eventualno BVB, nadam se da ce otici Zaniolo. Gledam slike sa treninga on i dalje tu, nah ne zelim ga vise vidjeti u dresu Rome jer je glup ko k, vjerujem da su istog misljenja i navijaci u Rimu. Nece biti dobro ni za njega ni za nas ako ostane, klubu bi dobro doslo da naplati covjeka kojem je ucinak na terenu 0.
Navodno postoji interes i za Vinu, Karsdorpa i uzbekistanca. Uvijek me vesele prodaje ovih igraca koji nemaju ulogu u timu.
embrace the chaos

Avatar
Surreal
Postovi: 7200
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 25 jan 2023, 21:50

Denno je napisao/la:
25 jan 2023, 14:02
Milan nema novca za Zaniola, Spursi su doveli Danjumu, tako da ko ostaje jos? Newcastle ili eventualno BVB, nadam se da ce otici Zaniolo. Gledam slike sa treninga on i dalje tu, nah ne zelim ga vise vidjeti u dresu Rome jer je glup ko k, vjerujem da su istog misljenja i navijaci u Rimu. Nece biti dobro ni za njega ni za nas ako ostane, klubu bi dobro doslo da naplati covjeka kojem je ucinak na terenu 0.
Navodno postoji interes i za Vinu, Karsdorpa i uzbekistanca. Uvijek me vesele prodaje ovih igraca koji nemaju ulogu u timu.
Zaniolo, il Milan si ravvicina: possibile chiusura a 25 milioni bonus compresi. Tutti gli aggiornamenti
Cini se da ide, navodno Ziyech vise preferira Romu od Evertona. Samo se nadam iskreno da cemo uspjeti dovesti zamjenu, okej tu je Solbakken, ali ipak mislim da treba neko kvalitetnije rjesenje. Od ostalih spominje se Adama Traore :tokralju:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.