AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Manuel
Postovi: 8145
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 11 jun 2018, 00:58

I evo opet se spominje prodaja Radje u Inter :facepalm:
Naravno da iko ko prati Romu nije mogao ocekivati da dovedemo vec 4 pojacanja a da nismo sta vrijedno pripremili za prodaju haha.Samo vrte pare sta ih briga :mrgreen:

Al bolje i njega se rijesiti nego Alissona mada mislim da ce i njega prodati pa onda i Saravija.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 11 jun 2018, 08:37

da su iza svega finansijski razlozi ovaj trasfer bi se desio jos proslog ljeta kada mu je cijena bila 10ak plus miliona veca. pisao sam vec o tome kako njegova prodaja ima najvise smisla iz razloga u koje mi je mrsko ulaziti, ali ako krene neka rasprava rado cu ih podijeliti. u svakom slucaju, jedina losa stvar u svemu ovome je sto ide u inter jer moze on jos odraditi sezonu, dvije na vrhunskom nivou, a za razliku od di francescovog sistema ovaj spallettijev ce izvuci najbolje iz njega. radije bih da su ga poslali u kinu, ali cini se da ta ponuda iz kine nije ni dosla ovog ljeta.
Fabio Cannavaro, allenatore dell’Evergrande in Cina, è stato intervistato dal Corriere dello Sport (A.Giordano). Il tecnico ha parlato anche delle voci di un trasferimento alla sua corte di Radja Nainggolan, smentendo possibili trattative: “Cerco un attaccante, anche se Radja è tanta roba. Non mi faccia dire cose che poi mi espongono, perché lo so che se rivelo che Nainggolan mi piace poi viene fuori che lo voglio. Chiunque lo vorrebbe, ma non si può“.
sto se el sharaawya tice, ako dodje kluivert jedno od lijevih krila je visak svakako. s obzirom da je SES neko kome treba konstantna minutaza da bi i sam uhvatio neku konstatnu s igrama, logicno je da ga se prodaje jer ce se vjerovatno forsirati kluiverta i perottija kao iskusnije krilo i nekoga ko ce s ovim malim podijeliti minutazu.

alisson je specificna prica jer je trenutno mozda jedina svjetska klasa u romi uz dzeku i eventualno radju (na dobar dan), tako da je tesko bilo sta uraditi kada real i slicni pokucaju na vrata sa 80ak plus miliona. mali smo mi jos da bi odbijali takve ponude iz prostog razloga sto igracu nemamo sta drugo za ponuditi osim nesto vece plate koja je opet mizerna u odnosu na ono sta moze dobiti vani :problem:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Goalgetter » 11 jun 2018, 17:23

Izgleda da se stvarno blizi transfer Nainggolana u Inter. Jeste da ima smisla transfer, i da ce tesko ikada dobiti vise 30 miliona za njega, ali ja bih ga ipak zadrzao. Jedini uz Dzeku i Alissona koji ima nivo svjetske klase u timu, bez obzira ako nije nekad u formi, moze itekako pomoci i dalje timu, pogotovo sa njegovim iskustvom.

Kao sto Manuel gore kaze, ako neko mora biti prodan onda neka to vec bude Alisson za tu neku magicnu cifru, ali poznavajuci Romu bice tu jos znacajnih prodaja, nazalost.

Avatar
Baboon
Postovi: 1281
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Baboon » 11 jun 2018, 17:47

Možda je došlo i do zasićenja,jednostavno ova zadnja sezona kako je odigrao većinu utakmica sugeriše na to.Nadam se da je priča sa Ziyechom istinita,pratim Ajax redovno i mogu reći da je strašan igrač. Pasovi,duge lopte,pregled igre sve na vrhunskom nivou plus odličan izvođač prekida. Što se Kluiverta juniora tiče,nije loš ima potencijala mada je meni Ajaxovo drugo krilo David Neres za klasu jači igrač (14 golova i 13 asistencija ove sezone).
it's football day

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la rope11 » 11 jun 2018, 19:05

ja više vidim strotmana kao nekoga ko će ići prije radje, a to će biti veće pojačanje za romu nego za klub u koji će otići :mrgreen:
još dobiješ 30+ miliona, amin bože.

valjao bi vam onaj marokanac, romi svakako treba kreacije u sredini terena pored onih drvosječa.

cristante onako solidno pojačanje, ništa senzacionalno, ali mislim da je debelo precijenjen.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la SiamoNoi » 11 jun 2018, 22:45

Mogla bi Roma i izvisit za Ziyecha ako ga ne potpišu do SPa.

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la FrancescoTotti » 11 jun 2018, 23:01

jel sleti onaj ajaxovac veceras
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Goalgetter » 11 jun 2018, 23:05

SiamoNoi je napisao/la:Mogla bi Roma i izvisit za Ziyecha ako ga ne potpišu do SPa.
Ja bih vise volio da su doveli Ziyecha nego Kluiverta. Ali izgleda i Ajax kod njega prvo ceka SP.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la SiamoNoi » 11 jun 2018, 23:10

Očito žele izvuć što više.A Maroko je po meni potencijalna mina u onoj skupini i Ziyech im je jedan od bitnijih igrača i mogla bi mu cijena u nebo skočit ako on i ekipa naprave ono za što mnogi misle da imaju mogućnosti...izbaciti Portugalce i uzeti drugo mjesto u skupini.

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la FrancescoTotti » 11 jun 2018, 23:22

FrancescoTotti je napisao/la:jel sleti onaj ajaxovac veceras
evo ga haha

slika

-----------Dzeko--------
Kluivert----------Under

Uh napada, jos da Ziyech stane iza njih to bi bilo strasno dobro
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Goalgetter » 11 jun 2018, 23:36

Stigao Džastin :D

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 11 jun 2018, 23:39

SiamoNoi je napisao/la:Mogla bi Roma i izvisit za Ziyecha ako ga ne potpišu do SPa.
ajax trazi previse svakako tako da cisto sumnjam da ce ga dovesti. recimo bruno fernandes je ili bi trebao postati slobodan igrac i nimalo losa opcija koja vec ima iskustvo igranja u serie a.
FrancescoTotti je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:jel sleti onaj ajaxovac veceras
evo ga haha

slika
raiola zadovoljno trlja masni brk :mrgreen:

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la semcho » 12 jun 2018, 06:24

Kako samo slici svom ocu Patricku... Sretno Justine!

Avatar
bezrabotni
Postovi: 151
Pridružen/a: 18 jul 2011, 21:51
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bezrabotni » 12 jun 2018, 10:01

Dobri transferi Rome zasad, pozitivno sam iznenađen.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Tritolone » 12 jun 2018, 11:37

Kluiverta sam ja zelio u Interu jos zimus, vjerujem da ce biti strasan igrac.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la rope11 » 12 jun 2018, 12:12

pa postoji tu i druga strana medalje (bez da me dragi romanisti ne razapu), da je stvarno tako dobar ne bi završio u romi :mrgreen:

doduše možda romi bude dobar, valjda ne ispadne iturbe vol. 2.


pogotovo smrdi to što ga jedan raiola nije mogao uguziti nigdje drugo mimo rome gdje bi imao veću ličnu korist, s obzirom da je navodno tako veliki talent.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la SiamoNoi » 12 jun 2018, 12:20

Mislim da nije on još startni materijal za Romu.Eventualno u drugom dijelu sezone ako se pokaže sa klupe.Kao Under recimo.

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 12 jun 2018, 13:00

mislim da se mozemo sloziti da ce momak imati daleko vecu minutazu u romi nego bi to recimo imao u tottenhamu, unitedu, liverpoolu ili recimo interu gdje je perisic ipak prvi pik. dodaj tome bogatu historiju rominih transfera za nemale cifre i dobices win win situaciju i za igraca i za agenta.

sto se sportskog aspekta tice, u 2018. smo godini gdje nabrojani klubovi osim finansijskog i nemaju neki pretjerano veci sportski uspjeh u odnosu na romu koja je ipak polufinalista posljednje lige prvaka i kao takva je pozeljna destinacija za kluiverta i slicne talente.

apsolutno nista cudno tu nema.

@siamo, slazem se.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la jasmin10 » 12 jun 2018, 22:55

Pa gdje da i uvali malog Kluiverta ? Nije lud da ide u top timove gdje neće nikako igrati. Roma je svakako bolja opcija od Milana, ili osrednjih engleskih klubova.

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 19 jun 2018, 11:55

slika
jeste da transfer kasni jedno dvije godine, medjutim, konacno dobijamo majstora kakvog ova ekipa treba :thumbup:

o radji cemo pocetkom iduceg mjeseca kada se i ozvanici transfer u inter koji je u finansijskim **** iz kojih smo mi konacno isplivali. tako da je sada cijela stvar samo pitanje konacne cifre i isplate. falit ce, ali misljenja sam da je ovo najbolji moguci potez za romu koja ce utopiti resurs koji vise ne moze koristiti u njegovom punom potencijalu, za inter koji dobija veznjaka na granici svjetske klase i za samog radju koji odlazi kod trenera pod kojim je odigrao najbolju sezonu karijere :salut:

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.