AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Surreal
Postovi: 7179
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 18 sep 2022, 18:43

Kakav promasaj Abrahama, u stilu edinove prve sezone :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

EDIT: i jos jedan :urnebes:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 18 sep 2022, 18:57

Jesmo ih stisli , samo malo koncentracije i preokret je veoma izgledan .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Surreal
Postovi: 7179
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 18 sep 2022, 19:20

chiffi mrtve ti yebem u usta
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 18 sep 2022, 19:35

Pa sta su sve fulili :facepalm:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Surreal
Postovi: 7179
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 18 sep 2022, 19:58

Ma yebo te klub vise i italijanska liga kad ja nakon svake utakmice moram tabletu za smirenje uzet, Fonseca ili Mourinho isti qrac, a Jose ne bi dobio otkaz pa makar sve do kraja izgubio. Jos jedan jad i cemer koji smo vidjeli.

Uvijek, nakon svakog prelaznog roka se nadam, ocekujem, ali jednostavno vrijeme kada smo mi bili konkurentni, i nekako se podrazumijevalo da igramo LP je davno iza nas. Treba se pomiriti sa istinom, prosjecna italijanska ekipa, koja ce igrati konferencijsku ligu i to je to.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 18 sep 2022, 20:00

Nema šta , dobro smo igrali ali ovo je ona utakmica da se igra do sutra mi ne bismo dali gol . Vratiće nam se ovo kasnije , jedino žalim što smo čekali gol da primimo da onda pokažemo koliko možemo .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Surreal
Postovi: 7179
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 18 sep 2022, 20:02

bombaysaphire je napisao/la:
18 sep 2022, 20:00
Nema šta , dobro smo igrali ali ovo je ona utakmica da se igra do sutra mi ne bismo dali gol . Vratiće nam se ovo kasnije , jedino žalim što smo čekali gol da primimo da onda pokažemo koliko možemo .
Ma brate, nema se sta nama vratiti, tvrdoglavi debil na klupi ne pomislja na promjenu formacije ili makar igraca. Luzeri bili, luzeri ostali.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 18 sep 2022, 20:20

Surreal je napisao/la:
18 sep 2022, 20:02
bombaysaphire je napisao/la:
18 sep 2022, 20:00
Nema šta , dobro smo igrali ali ovo je ona utakmica da se igra do sutra mi ne bismo dali gol . Vratiće nam se ovo kasnije , jedino žalim što smo čekali gol da primimo da onda pokažemo koliko možemo .
Ma brate, nema se sta nama vratiti, tvrdoglavi debil na klupi ne pomislja na promjenu formacije ili makar igraca. Luzeri bili, luzeri ostali.
Duga je sezona buraz , danas smo po meni igrali dosta dobro poslije primljenog gola , prelako smo stvarali šanse ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 18 sep 2022, 21:19

Iskreno dobro smo odigrali al nije htjela lopta u gol i dzaba.Treba pokusati promjeniti formaciju i dati sansu najprije novom golmanu jer Rui ne moze nista zivo odbraniti nijednu jedinu utakmicu.Shomurodova bih ja maksimalno forsirao a ne samo kad se ganja rezultat.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 18 sep 2022, 23:52

Nisam gledao utakmicu, tek sad pregled i statistiku. Protivnik 1 sut na gol i dobije te, wow. Abraham se bas izmasio :puke:
embrace the chaos

Avatar
Alen1987
Postovi: 849
Pridružen/a: 22 apr 2012, 21:46
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Alen1987 » 19 sep 2022, 10:26

Nece se nama ovo vratiti, nego nam se vec vratilo Murinjovo 1-0, pa zatvaraj utakmicu. E nek' i on vidi kako je kad si bolji, a ne pobijedis.

Znao sam cim sam vidio da su Inter i Juve kiksali da necemo znati iskoristiti priliku. Jazuk.

Avatar
Surreal
Postovi: 7179
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 22 sep 2022, 12:51



Znalo se da ce doci, ali eto i potvrde
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 01 okt 2022, 09:58

i ne pomisljam gledati ovo :zzz:
LA REPUBBLICA (3-4-2-1): Rui Patricio; Mancini, Smalling, Ibanez; Zalewski, Cristante, Pellegrini, Spinazzola; Dybala, Zaniolo; Abraham.

GAZZETTA DELLO SPORT (3-4-2-1): Rui Patricio; Mancini, Smalling, Ibanez; Zalewski, Cristante, Pellegrini, Spinazzola; Dybala, Zaniolo; Abraham.

IL TEMPO (3-4-2-1): Rui Patricio; Mancini, Smalling, Ibanez; Zalewski, Cristante, Matic, Spinazzola; Pellegrini, Zaniolo; Abraham.

IL MESSAGGERO (3-4-2-1): Rui Patricio; Mancini, Smalling, Ibanez; Zalewski, Cristante, Pellegrini, Spinazzola; Dybala, Zaniolo; Abraham.

CORRIERE DELLO SPORT (3-4-2-1): Rui Patricio; Mancini, Smalling, Ibanez; Celik, Cristante, Pellegrini, Spinazzola; Dybala, Zaniolo; Abraham.

CORRIERE DELLA SERA (3-4-2-1): Rui Patricio; Mancini, Smalling, Ibanez; Celik, Cristante, Matic, Spinazzola; Pellegrini, Zaniolo; Abraham.
embrace the chaos

Avatar
Surreal
Postovi: 7179
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 01 okt 2022, 20:02

slika

Emocije, ljubav, strast...

Konacno nakon duze vremena, jedna slatka velika pobjeda, iako je Inter u problemima. Ibanez sve bolje i bolje igra i to me mnogo raduje, danas je realno najslabiji bio Zaniolo, ali nije ni bitno.

Forzaaaa! :)
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 02 okt 2022, 01:53

Nazalost nisam stigao pogledati ali tri keke su tu :kafa:

Napokon da se dobije neka jaca tekma.Forza Roma
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 02 okt 2022, 09:06

Igra uzasna, postavljeni toliko defanzivno a opet protivniku das prostora i vise nego je potrebno. Nisam ljubitelj ove igre i mislim da nece Mourinho odstupiti od svoje filozofije, i iz tog razloga ne vjerujem da na kraju mozemo do lp. Rui Patricio je u uzasnoj formi, daleko od lopte kod svakog suta na gol, vise lopti sa linije je izvadio Smalling nego on. 5min u prvom poluvremenu smo igrali visok presing inter nije mogao 2 pasa uvezati. Protiv Atalante smo zasluzili 3 boda a uzeli 0, ovdje je bilo obratno, nevermind. U postavi imamo stopera i dmf viska, Roma moze i mora otvorenije igrati ukoliko se zeli bolji plasman u odnosu na prethodne sezone.
embrace the chaos

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 06 okt 2022, 14:01

20 utakmica u nizu nismo izgubili kuci sto se tice eu takmicenja, valjalo bi produziti niz ali veceras ce biti tesko. Betis za razliku od nas igra fudbal i vidim ih kao favorite u ovom dvoboju za pobjednika grupe, ali hajde da vidimo sta je Mou spremio. Sa 4b protiv njih preskacemo sesnaestinu i duel sa ekipom koja ce doci u takmicenje iz lp. Pellegrini def ne igra, Dybala pod znakom pitanja.
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 07 okt 2022, 12:27

Sa ovim porazom vrlo lako mozemo i ispasti iz grupe ili biti treci i ici opet u Konferencijsku ligu mada valjda bi trebali dobiti Bugare i Fince.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 07 okt 2022, 14:28

Steta poraza i prekida niza kod kuce u eu, ali takve stvari se desavaju. Bravo je izvadio dva gola, a Rui Patricio pisao sam vec daleko je od svake lopte, citanje i postavljanje mu je uzasno. Za prvi gol doduse se moze kriviti Matic koji je stojao daleko od igraca, drugi gol Spinazzola uzasna procjena lopte i postavljanje. Ne bih ja nas otpisao u Spaniji, treba izaci nesto otvorenije i da Mou u ovih 6 dana shvati da Matic-Cristante veza zaista ne funkcionise. Zaniolo uzasan, bas nikakve koristi od njega i onim crvenim nam je ucinio uslugu sto ga necemo gledati na terenu. Abraham takodjer je zreo za klupe i da se da sansa Belottiju da krene od prve minute 3-4 utakmice za redom pa da vidimo ko je bolje rjesenje za napad. 4 poraza do sad je mnogo i vrijeme je da Mou promijeni nesto...
Lecce je must win :arrow:
embrace the chaos

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 09 okt 2022, 21:59

Jel realno ovo više, frajer opuca penal i povrijedi se ....
nema potpisa

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.