AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 27 jan 2019, 22:21

Nista novo sve po starom. Sreca pa su i ostali isti pa se imamo cemu nadati.

Ako nista Dzeko je napokon zabio al odbrana uvijek izdominira mislim u negativnom smislu.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 27 jan 2019, 22:28

Brate nije da nam je odbrana iole dobra al protivnici nam dolaze kako hoće do ubačaja, prilika i tako to. Pa danas je onaj iličić 10 puta minimalno bio u polušansi. Nikakve al nikakve sinergije izmedju veznih i odbrane nema. Ni prvo pol mi danas nešto nismo ni igrali al et oni golovi došli pa kao dobro bilo
nema potpisa

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 27 jan 2019, 22:47

Pa nije samo do odbrane ali je ona najgora. Normalno da primamo golove kad se protivniku cefne jer igraci ne trce, ne bore se. Pogotovo tu mislim na sredinu terena koja vec odavno nije raspolozena da muski odradi i izgine jednu tekmu.

Dobit cemo mi bruku tekmi i bruku ovako prokockati ali opet nigdje napretka sve je isto od pocetka sezone. Niti je EDF nasao ustaljenih 11,niti iko gine za njega niti ima harmonije u ekipi. Vecina pobjeda ove sezone je na silu i individualnu kvalitetu u napadu.
Daj Boze da izborimo LP ali bit ce jako tesko.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3843
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 28 jan 2019, 06:28

Vjerovatno nema osobe koja ga je više kritikovala na ovom forumu od mene, al odbrojavam kad će se vratiti De Rossi. Igra nam je generalno očajna i djeluje da je kvalitet pojedinaca to šta nas održava u ovoj borbi za lp, naravno i to da nam levati konkurišu za poziciju. N'Zonzi :rol: , koja je njegova uloga na terenu, ima on neki segment u igri koji opravdava cijenu od 30mil (30g čovjek ima)?

Ne umijemo braniti nema Boga, a na kraju utakmice jedino Džeko korektan izjavom, čitavu utakmicu nismo se sastavili sa loptom, 30 sek loptu zadržati i uvezati 2 pasa nekad je nemoguća misija za Romu. 0-3 mnogo je za prosuti i u futsalu, u upravi bi se trebali zapitati o radu Di Francesca i ekipe.
embrace the chaos

Avatar
Denno
Postovi: 3843
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 30 jan 2019, 20:08

Volio bih da sam u krivu, al nažalost nisam. Sve ono šta sam pisao po dolasku EDF-a i Monchija se ostvaruje. Raspad sistema koji mora rezultirati otkazima i to još večeras!
embrace the chaos

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 30 jan 2019, 20:14

slika

od ove lengendarne predstave pa do veceras nisam primio vise sms-ova :mrgreen:

svaka cast igracima :bow:

Avatar
Pogba
Postovi: 19783
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Pogba » 30 jan 2019, 20:22

Sve kredite je EDF izgubio. Otkaz momentalno i Contea dovesti.
Mada su Ameri specijalno tvrde koze kada treba otjerati trenera.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la rope11 » 30 jan 2019, 20:27

reci mi jedan razlog zašto bi conte došao u ovaj haos? :mrgreen:

da je jači klub, možda, ali on puca na više ciljeve, neće on na jednu prosječnu romu gubiti vrijeme.


vjerovatno će ga sousa zamjeniti, donijeti će pozitivni šok, ali u suštini sve je to isto sranje, isto pakovanje na kraju.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 30 jan 2019, 20:30

slazem se i ovom prilikom jedem **** koja sam posrao ovdje prije par mjeseci kada sam vjerovao da to sto EDF i monchi rade moze zavrsiti sa top 4 plasmanom i respektabilnim rezultatom u kup takmicenjima. nakon ove blamaze bi sami trebali podnijeti neopozivu ostavku, zahvaliti se pallotti na strpljenju i slobodi koju su imali do sad i put pod noge.

sto se contea tice, covjek je sa juventusom uzimao ligu, zaradio odlazak u chelsea i u medjuvremenu odbio neke unosnije ponude od raspale rome i sad bi kao trebao doci ovdje? sumnjam.
rope11 je napisao/la:.
je li vas strah rome? :mrgreen:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la rope11 » 30 jan 2019, 20:33

ranjenog lava me je najviše strah :mrgreen:


između ostalog, ja i ti smo diskutovali oko ove teme i razilazili smo se u mišljenjima da monchi radi dobar posao... :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Pogba
Postovi: 19783
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Pogba » 30 jan 2019, 20:36

Evil Genius II je napisao/la:sumnjam.
Conte nije u poziciji da bira pretjerano, svi veliki klubovi nemaju probleme sa trenerima i jedino Roma i eventualno Inter su realne destinacije. Real ne zeli taj profil, a bio je free, Arsenal takodjer doveo Emerya, Conte se svakako zeli vratiti kuci.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 30 jan 2019, 20:44

rope11 je napisao/la:između ostalog, ja i ti smo diskutovali oko ove teme i razilazili smo se u mišljenjima da monchi radi dobar posao... :mrgreen:
jesmo :thumbup: ti si otpisao pola ekipe odmah po zavrsetku mercata, a ja sam pozivao na strpljenje i konacnu ocjenu na kraju sezone. zasad ga imas pravo :mrgreen:
Pogba je napisao/la:Conte nije u poziciji da bira pretjerano, svi veliki klubovi nemaju probleme sa trenerima i jedino Roma i eventualno Inter su realne destinacije
de ba :mrgreen:

mislim, ima smisla to sto govoris, ali nakon ovoliko cekanja odabrati rasulo od ekipe i sredinu od koje je i capello onomad digao ruke ne znam . . .

Avatar
Denno
Postovi: 3843
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 30 jan 2019, 20:56

Ne vidim Contea kao trenera kojem je zanimljiva borba za top4, za nešto više u Romi bi mu trebale godine i bruka posla. Usosit će oni dodatno situaciju sa Sousom, portugalac je navodno već bio u pripravnosti. Ok rješenje u gorućoj situaciji, ne vezati se s njim dugoročno.
embrace the chaos

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 30 jan 2019, 21:05

slazem se da ekipi treba pozitivan sok u vidu smjene trenera jer jasno je svima do koje se tacke doslo. medjutim, i dalje sam misljenja da klubu trebaju promjene na visim organizacijskim nivoima, kao i uvodjenje novih ideja odnosno strategija koje ce odvesti romu u nekom drugom smjeru pogotovo u vezi sa transferima. mijenjati roster svako ljeto u mjeri u kojoj to radi roma je pogubno za bilo kojeg trenera i nije nikakvo cudo sto se svako malo ponavlja isti scenarij.

neki klubovi rezultat 1:7 ne dozive u historiji postojanja, a kod nas je to k'o bajram :mrgreen:

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 30 jan 2019, 21:36

Koje top ime želi doći u tim koji svake sezone proda sve što valja. Nisu ludi, primjer je Ancelotti

Danas sam očekivao 3-4 laka komada, al 7 ne.....
nema potpisa

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la DeeWa » 30 jan 2019, 21:44

Nisam gledao utakmicu uopce ali mislim da ovaj svedjanin na golu je generalno gola qrcina. Nikad mi nije bio nesto, imao je par finih blistavih situacija na prvenstvu sa svedskom i to je sve u karijeri. Nije cak ni one season wonder.
Mislim da je alisson ipak i previse znacio romi. Skidao je i nemoguce stvari. Naravno, alissona je tesko zamijeniti, ali mislim da je ovaj olsen bas bas prosjecan golman, mogla bi to roma malo bolje. Naravno ne moze se ni golman samo kriviti ali ima desetak timova koji imaju i manje primljenih golova, a mnogi od njih su i dosta losije ekipe i sve to...
Realno roma daje golove, imaju oni odlicnu statistiku u napadu, samo je problem sto i kad zabiju 2, prime 2 i eto belaja.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
Pogba
Postovi: 19783
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Pogba » 30 jan 2019, 21:45

Evil, povlacim. Mozda ce nama Conte trebati na ljeto. :mrgreen:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 30 jan 2019, 22:55

Pogba je napisao/la:Evil, povlacim. Mozda ce nama Conte trebati na ljeto. :mrgreen:
slika

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 31 jan 2019, 00:40

Magica Roma :rol:

Pisam ti Monchija i EDF-a i citavu ovu odbranu a najvise predsjednika. Svake sezone mora barem jedna bruka biti. Prije barem od jednog Bajerna, Mance, Barse al sad od Fiore. E od Fiore i jos mi drug navija za Fioru :mrgreen:

Sad za vikend da nas Piatek preslusa i cao Liga Prvaka.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Nerminovic » 31 jan 2019, 01:39

Nerminovic je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la: Evo i Danac na Interovom forumu se slaže sa tobom :mrgreen:
How many matches have you seen from the Danish league last season? FC Copenhagen was historically weak that season with a large number of bad situations because of Robin Olsen.

Paying that high amount for him isn't smart at all by Monchi. It is rather a typical rookie mistake as he bases all his knowledge of the player on few matches played in an international tournament and not on his shit performances with his club team.

It's amazing how many retarded transfers are made because of a world cup.

FC Copenhagen is for sure more than happy with the price as a fair value would be just half of it.
Ma kakav crni Robin Olsen ja stvarno ne znam otkud Roma njega nadge, smijesno i neambiciozno :rol:
Davno objasnio, Olsen rupa :rol: Hvala vam za oni 12m ovaj ne vrijedi ni pola tih para :salut:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.