AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 23 jul 2018, 23:05

navodno je barca ponudila vise i francuzi su odlucili otkazati deal sa romom i prodati ga ovima.

ni objava na twitteru vise sveta nije :mrgreen:
rope11 je napisao/la:moram biti malo zajedljiv... :mrgreen:


slika
kao fanu milana slika tudjih failova ti je vjerovatno najveca radost ovog ljeta tako da I approve :tralala:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la rope11 » 23 jul 2018, 23:13

pa s obzirom da se kod nas ništa ne dešava već mjesecima onda potajno uživam da gledam rivalske klubove kako se pate :opaopa: :mrgreen:

šalu na stranu draga je meni roma, i don't approve ovakve šupačke poteze :nedam:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 23 jul 2018, 23:20

gajim slicne simpatije prema gospodi iz milana :salut:

iskren da budem ne cudi me sve ovo jer para vrti gdje burgija nece, a izgleda da ce bordeaux prodati obraz za 5 miliona € jer tolika je razlika izmedju romine i barcine ponude. francuzi ovo sve rade kako bi napucali cijenu i startali bidding war izmedju dva kluba sto ce im vjerovatno i uspjeti jer navodno sutra monchi ide na pregovore. opet :puke:

J1897
Postovi: 3940
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la J1897 » 23 jul 2018, 23:37

Ne kontam ovo, pa zar nije bio neki dogovor? Ne moze se valjda tek tako samo ...mora da je bio neki dogovor i da se to postuje
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 23 jul 2018, 23:48

slika



:kralj:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Osim13 » 24 jul 2018, 00:38

J1897 je napisao/la:Ne kontam ovo, pa zar nije bio neki dogovor? Ne moze se valjda tek tako samo ...mora da je bio neki dogovor i da se to postuje
Pa tehnički, kako sam shvatio Roma je s Bordoom dogovorila, ostao je još dogovor sa Malcomom, do kojeg kao što vidimo nije došlo.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
DamirT
Postovi: 13969
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la DamirT » 24 jul 2018, 00:53

Koja su g.ovna ovi iz Bordoa.Zbog par miliona vise dali bi i guzice
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 24 jul 2018, 00:53

Osim13 je napisao/la:
J1897 je napisao/la:Ne kontam ovo, pa zar nije bio neki dogovor? Ne moze se valjda tek tako samo ...mora da je bio neki dogovor i da se to postuje
Pa tehnički, kako sam shvatio Roma je s Bordoom dogovorila, ostao je još dogovor sa Malcomom, do kojeg kao što vidimo nije došlo.
nope.

roma je dogovorila sa bordeauxom transfer za 36 mil €, a sa igracem petogodisnji ugovor od 2,5 mil € po sezoni. bordeaux je prvi objavio transfer na twitteru, nakon cega je i roma uradila isto, a igrac je krenuo za rim kako bi ujutro odradio ljekarski i potpisao taj ugovor. medjutim, u medjuvremenu je barcelona ponudila 41 mil € i bordeaux je stopirao dolazak igraca u rim jer su i oni u procesu sredjivanja finansija pa bi za tih 5 miliona viska rodjenu majku prodali.

sada se ceka kontra ponuda rome ili realizacija transfera u barcu.

problem (za romu) je to sto navodno nista nije potpisano osim nekog predugovora koji ocigledno nema neku pretjerano veliku vaznost cim je doslo do svega ovoga.

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 24 jul 2018, 01:05

E sto nas izlevatise braco draga.Danas obraz nista ne znaci.

Sad ce napasti Berardija i to je to.
Ako nista dosao je Olsen a uvalismo Defrela :mrgreen:

Da je nekako u paketu dati Gonalonsa i ponuditi jos 30 milki i uzeti Nzonzija :kafa:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 24 jul 2018, 01:20

Malcom’s agent Fernando Garcia: "We agree with Rome and we were coming to Rome. Bordeaux has momentarily blocked us, but our will is clear. We are working to resolve the situation and I believe that Bordeaux will give us the authorization tomorrow to reach the capital."
par minuta kasnije
Exclusive, Ag. Malcom: “No comment.”
koji cirkus :rol:

idem, jutro je pametnije od veceri.

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Biscione » 24 jul 2018, 06:51

:P Kad smo mi zimus usmeno dogovorili Lautara za 25, kasmije BVB ponudi 32 ali predsjednok Racinga to odbije jer ne zeli da nepostuje svoju riječ koju je dao Interu. Nisu svi šuge kao Francuzi i Spanci. Ovo što je Bordo uradio je dno
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la SiamoNoi » 24 jul 2018, 09:13

Nerminovic je napisao/la:
k'o je god razgovarao i finansirao oko ovog transfera s Kopenhagenom, njega se morate rijesiti pod hitno! :urnebes:

Ne kazem ja da je Olsen toliko los golman ali lik ne vrijedi ni pola tih para, pa nama je najbolji igrac zadnjih 10 godina prosle godine otisao za 3m€ :lol:

Hvala vam za 12m€ i nadam se da cete dovesti jos jednog GK, ima se' moze se :kafa:
Evo i Danac na Interovom forumu se slaže sa tobom :mrgreen:
How many matches have you seen from the Danish league last season? FC Copenhagen was historically weak that season with a large number of bad situations because of Robin Olsen.

Paying that high amount for him isn't smart at all by Monchi. It is rather a typical rookie mistake as he bases all his knowledge of the player on few matches played in an international tournament and not on his shit performances with his club team.

It's amazing how many retarded transfers are made because of a world cup.

FC Copenhagen is for sure more than happy with the price as a fair value would be just half of it.

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 24 jul 2018, 09:47

ovo su ohrabrujuce vijesti
#Malcolm - il giocatore e il suo staff vogliono la #Roma, per ora non hanno il permesso dal #Bordeux per partite verso la capitale. Stanno provando a sistemare questo problema per partire il più presto possibile verso Roma.
ali ako je istina da barca nudi skoro 10 miliona vise za transfer + milion vise po sezoni, a mi se kao drzimo neke rijeci i inicijalnog dogovora onda monchi treba reality check jer pokusava igrati posteno u borbi niskih udaraca.
Secondo quanto riporta calciomercato.it, l’offerta del Barcellona al Bordeaux sarebbe di 45 milioni di euro, mentre quella per Malcom di ben 3,5 milioni l’anno. La Roma resta ancora in lizza per accaparrarsi il giocatore e sul suo futuro avranno un ruolo molto importante gli agenti che hanno portato avanti la trattativa con Monchi.
SiamoNoi je napisao/la:Evo i Danac na Interovom forumu se slaže sa tobom :mrgreen:
cuj to, fan intera na interovom forumu dijeli ne bas pozitivno misljenje u vezi igraca koji je tek stigao u interovog rivala. svasta u bozijoj basti :D

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la SiamoNoi » 24 jul 2018, 10:04

Evil Genius II je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Evo i Danac na Interovom forumu se slaže sa tobom :mrgreen:
cuj to, fan intera na interovom forumu dijeli ne bas pozitivno misljenje u vezi igraca koji je tek stigao u interovog rivala. svasta u bozijoj basti :D
Na prvu mozda zvuci tako.Ali znam da čovjek realno piše,ne bi bezveze stavio.Još kad sam vidio da je Nerminović slično napisao onda mi je i ovo imalo veću težinu.A i na drugom forumu (nije Interov :mrgreen: ) kaže čovjek da su ga u Turskoj stalno pratili kiksevi.Zvucalo je i meni na prvu kao dobar deal jer je na SP-u bio dobar,ali mozda i ne bude tako dobar.

Malcom bi pak bio odličan potez i za Barcelonu,a kamoli za Romu.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 24 jul 2018, 10:14

Mislim da je ovom timu nzonzi za 30+ milijuna potrebni od tog Malcolma. U derbijima i bitnim utakmicama osloniti se na ddr i gonalona kao dmc je zivi uzas
nema potpisa

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Nerminovic » 24 jul 2018, 20:45

SiamoNoi je napisao/la: Evo i Danac na Interovom forumu se slaže sa tobom :mrgreen:
How many matches have you seen from the Danish league last season? FC Copenhagen was historically weak that season with a large number of bad situations because of Robin Olsen.

Paying that high amount for him isn't smart at all by Monchi. It is rather a typical rookie mistake as he bases all his knowledge of the player on few matches played in an international tournament and not on his shit performances with his club team.

It's amazing how many retarded transfers are made because of a world cup.

FC Copenhagen is for sure more than happy with the price as a fair value would be just half of it.
Ma kakav crni Robin Olsen ja stvarno ne znam otkud Roma njega nadge, smijesno i neambiciozno :rol:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la muxa » 24 jul 2018, 20:57

Ovakvi klubovi kao Bordo se prekrize jednom za sva vremena
Il Club più titolato al mondo!

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 24 jul 2018, 22:36

oduvijek je bilo ovakvih prljavih radnji, samo sto u danasnje doba twittera, portala i raznih insajdera sve brze iscuri u javnost i bude dostupno obicnim smrtnicima kao sto smo mi forumasi.

bilo kako bilo, bordeaux je na kraju dobio tih 5 miliona vise, malcolm duplo veci ugovor, barcelona ili buducu zlatnu loptu ili jos jednu panicnu kupovinu - vrujeme ce pokazati, a drago mi je da iz svega ovoga roma kao klub izlazi cistog obraza i uzdignute glave. pokusali, nismo uspjeli, idemo dalje.

iduce transfer mete su podjednako zanimljive :salut:

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 24 jul 2018, 22:48

No comment, dometi ASR iduće sezone su isti sa i bez tog Malcoma, top4 i bez trofeja. I baš doveli Olsena, na kraju će Fuzato biti ¤1.
embrace the chaos

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 24 jul 2018, 22:57

Evil Genius II je napisao/la: iduce transfer mete su podjednako zanimljive :salut:
Spominje se i Pulisic npr. Ne znam koliko je realno da njega potpišemo, al bi to bio top transfer i doveli bi igrača koji je bolji od ovog fakina što nas izradi.
embrace the chaos

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.