AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la daffy » 15 apr 2010, 09:55

Romina serija je nevjerovatna.. to stoji.. ali pitanje je da li bi sada bili prvi da inter nije okrenuo sve prema ligi prvaka i da Juve nije krenuo sa ovako losim igracima.. jer ja Romu vec pikam kao da su osvojili prventstvo.. pitanje je da li bi tako lagano osvojili da su neke drugacije okolnosti bile.. to sam htio reci, lose se izrazio :D ..

odma da odgovorim, sto se tice Ferrare i Zacca to nisu treneri.. i njih ne racunam.. oni znaju da je Diego veliko ime i da se njega ne smije izostaviti iz sastava, a Giovinco mladic koji nije igrao ni kod Ranierija i on smije.. tako ti ide politika njegova.. ako se vratimo u Deschampsovo vrijeme, za njega se moze reci da je napravio Marchisija i Giovinca.. jer on im je sa 19 godina dao priliku da igraju, a treneri sada ne daju Giovincu sa 22 godine.. to je razlika izmedju trenera.. pogledas sad Marchisija, koji je imao srece zato sto su ostali bili povrijedjeni i on igrao, sad prvotimac Juventusa, a kako stvari stoje bit ce prvotimac i na mundijalu.. i taj Juve sa Deschampsom bi se od prve sezone borio za titulu budi uvjeren..

kod Rome mislim da je to bio pozitivni sok.. igraci se malo sabrali i krenuli igrat kako treba.. kada bi na kraju sezona ga promjenili to bi bio pravi posao.. jer Ranko nije za sampionskih timova..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
Evil Genius
Postovi: 903
Pridružen/a: 20 jul 2009, 13:23
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius » 15 apr 2010, 10:40

daffy je napisao/la: . . . . . ali pitanje je da li bi sada bili prvi da inter nije okrenuo sve prema ligi prvaka i da Juve nije krenuo sa ovako losim igracima. . . .
ma nema smisla sad pricat o tome sta bi bilo kad bi bilo, cinjenica je da smo tu gdje jesmo i samo to me zanima
daffy je napisao/la:kod Rome mislim da je to bio pozitivni sok.. igraci se malo sabrali i krenuli igrat kako treba.. kada bi na kraju sezona ga promjenili to bi bio pravi posao.. jer Ranko nije za sampionskih timova..
s prvim dijelom recenice se slazem iako si ti to predstavio kao da bi se to desilo da je bilo ko doso za trenera (ti fakat ne volis ranieria) :D a sto se tice njegove smjene nakon (eventualnog) uspjeha, to cisto sumnjam da ce se desit i iskreno protiv toga sam jer roma je ipak tim sa srcem i dushom i mislim da ne bi tako nesto napravili
''La maglia della Roma, anche da allenatore, te la togli, però ti rimane la pelle macchiata. Ci puoi mettere qualsiasi cosa sopra, ma il giallorosso sotto ti rimane sempre.'' Luciano Spalletti

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la fera » 15 apr 2010, 10:59

ne znam sta raspravljate njemu ne valja ranieri vama valja i vozdra
You are someone else I am still right here

Avatar
Evil Genius
Postovi: 903
Pridružen/a: 20 jul 2009, 13:23
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius » 15 apr 2010, 11:02

mislim da smo se slozili da se ne slazemo :)
''La maglia della Roma, anche da allenatore, te la togli, però ti rimane la pelle macchiata. Ci puoi mettere qualsiasi cosa sopra, ma il giallorosso sotto ti rimane sempre.'' Luciano Spalletti

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la GunnerS » 15 apr 2010, 11:14

Mah pustite patka, Ranieri nije uspio u Juve-u i sad odmah on misli da ne valja trener i da neće uspjet u Romi... :roll: 8-)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la daffy » 15 apr 2010, 11:38

pa nije on momak od 19 godina da uspije negdje, a negdje ne.. sa Abramovicevim parama nista nije uradio..

sjecam se da je njegova filozofija bila da u goste ide da uzme 1 bod, a ako kojim slucajem uzmemo 3 super.. zatvaranje tekme u 60-oj minuti citavu sezonu i slicne gluposti.. nema sanse da ga iko moze voljeti.. i Romini navijaci su osjetili kako je zatvoriti se prerano.. prerano..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
Google
Postovi: 1043
Pridružen/a: 30 jan 2009, 19:54
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Google » 15 apr 2010, 12:04

Ok,ne valja Ranieri...sacu ja poslat mail Rosselli Sensi...racunaj da je on od danas bivsi trener Rome :D hehehe

Romanista_Life
Postovi: 1
Pridružen/a: 15 apr 2010, 15:49
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Romanista_Life » 15 apr 2010, 16:14

Al ubi ovaj sa Ranierijem...pa sta covjeku se posrecilo(i bilo je vrijeme :D )...

P.S. Nadam se da ce Roma pobijediti Lazio...ako pobijedimo Lazio a Inter kiksa kod juventusa...mi smo 1. def.!!!

Avatar
Evil Genius
Postovi: 903
Pridružen/a: 20 jul 2009, 13:23
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius » 15 apr 2010, 16:19

kao prvo dobro doso :)
iskreno vjerujem da ih mozemo pobjedit, kolko god oni prijetili i bili nalozeni na nas al' ko sto je kolega google reko, taktika ce dosta zavisit od utakmice inter-juve . . .
''La maglia della Roma, anche da allenatore, te la togli, però ti rimane la pelle macchiata. Ci puoi mettere qualsiasi cosa sopra, ma il giallorosso sotto ti rimane sempre.'' Luciano Spalletti

Avatar
Google
Postovi: 1043
Pridružen/a: 30 jan 2009, 19:54
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Google » 15 apr 2010, 19:45

Dobro bi bilo kad bi mogao Juventus ostati ne porazen protiv Intera...i onda da se titula proslavi u predposlednjem kola na domacem terenu protiv Cagliari-ja...i da u veronu idu kao šampini...!!!!
------------------------
Capello: Oscara za sezonu zaslužuje Ranieri!!!!!

Izbornik engleske nogometne reprezentacije Fabio Capello pun je hvale na račun svog sunarodnjaka Claudija Ranierija, trenera vodeće momčadi Serije A Rome...

Osacara za ovu sezonu zaslužuju Roma i njezin trener Claudio Ranieri. Oni su napravili nezamisliv posao, nakon što su u jednom trenutku zaostajali za Interom i 14 bodova. Znalo se da je momčad dobra, ali Ranieri je nadmašio očekivanja – kaže Capello.....!!!!

slika slika

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la daffy » 15 apr 2010, 20:29

sumnjam da ce te Sensi poslusat :? :mrgreen:
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 16 apr 2010, 00:30

Ranijeriju kapa dole za sve sto je uradio za Romu ove sezone, al jednostavno meni neki njegovi potezi tako idu na zivce da to nije normalno
nema potpisa

Avatar
Evil Genius
Postovi: 903
Pridružen/a: 20 jul 2009, 13:23
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius » 16 apr 2010, 10:13

slika
slika
slika
slika

uff jedva cekam
''La maglia della Roma, anche da allenatore, te la togli, però ti rimane la pelle macchiata. Ci puoi mettere qualsiasi cosa sopra, ma il giallorosso sotto ti rimane sempre.'' Luciano Spalletti

Avatar
Google
Postovi: 1043
Pridružen/a: 30 jan 2009, 19:54
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Google » 17 apr 2010, 02:38

Jos jedan dan do velikog gradskog derbija...sad posle pobijede Intera nad Juventusom i ponovnog prelaska na 1 mijesto moramo dobit slika .....treba odma krenut u napad i pkazat him ko je bolji!!!!!

Avatar
Google
Postovi: 1043
Pridružen/a: 30 jan 2009, 19:54
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Google » 18 apr 2010, 03:46

Danas je na rasporedu derby della capitale tekma koju Roma jednostavno mora dobit,tekma u koju ulazimo kao faavoriti...
pozvani igraci za Romu:
MARCO ANDREOLLI,JUAN,PHILIPPE MEXES,DAVID MARCELO CORTES PIZARRO,MIRKO VUCINIC,FRANCESCO TOTTI,RODRIGO FERRANTE TADDEI,MARCO MOTTA,RICARDO FATY,DANIELE DE ROSSI,JOHN ARNE RIISE,JULIO CESAR BAPTISTA,SIMONE PERROTTA,MAX TONETTO,ALESSIO CERCI,JULIO SERGIO BERTAGNOLI,NICOLAS BURDISSO,LUCA TONI,DONI,MATTEO BRIGHI,MARCO CASSETTI,JEREMY MENEZ...
-----------
slika slika

Avatar
Evil Genius
Postovi: 903
Pridružen/a: 20 jul 2009, 13:23
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius » 18 apr 2010, 09:42

dan D za nas, ulozi su veliki i moram priznat da lagano vec osjecam nervozu . . . sto se tice sastava samo je jedna dilema a ona se tice napada, koja trojica ce zaigrat od prve minute : me-vu-to il' to-vu-to . . .cak u nekim kombinacijama ranieri je na treninzima uigravo trojac bez tottija al' cisto sumnjam da ce ga na klupu stavit bas u derbiju jer samo njegovo prisustvo na terenu moze donjet prevagu . . . postoji mogucnost da zaigramo 4-4-2 gdje bi perrotta i taddei na krila a vucinic i totti u napad (tako kaze asromalive.com) jer ipak su oni arhitekti ove bordo-zute 'revolucije' i mislim da imaju zagarantovano mjesto u prvih 11, ne znam sta bi reko . . . manager u meni se probudio :D

p.s. julio sergio produzio ugovor na jos 4 godine, svaka cast ;) totalno zasluzeno

DAJE ROMA DAJE SEMPRE CON TE
''La maglia della Roma, anche da allenatore, te la togli, però ti rimane la pelle macchiata. Ci puoi mettere qualsiasi cosa sopra, ma il giallorosso sotto ti rimane sempre.'' Luciano Spalletti

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Monolog » 18 apr 2010, 10:01

Ja bih sa Menezom - Vučinićem i Tottijem počeo. Kao što ti reče, Tottijevo prisustvo je više nego dovoljno da bi igra bila bolja, brža i efikasnija. Očekujem tešku utakmicu, punu prekršaja, kartona, "glupiranja" na tribinama, ali ne i pregršt golova. Nadam se da će Roma dobiti samo da bi prvenstvo bilo zanimljivije, te da se Inter ne opusti i ne počne slaviti prije vremena.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la sarajlija89 » 18 apr 2010, 17:16

Odlucujuca utakmica za romu....

danas ako pobjedite...blizu ste,vrlo...ako kiksate...bice tesko to nadoknadit

FORZA ROMA :D
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la daffy » 18 apr 2010, 17:22

Forza Roma.. 8-)


ako Roma osvoji Scudetto brata mi mog nosit cu Vucicu citavo ljeto na avataru :mrgreen:
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 946
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Alen Škoro » 18 apr 2010, 17:33

Pitanje sad.Ima li na tv-u utakmica? Ako ima,moze li mi neko reci kanal(e),bio bih mu mnogo zahvalan. :D
NON MOLLARE MAI

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.