AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3989
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Juventinisimo » 02 maj 2018, 19:32

Neka je sretno Romi danas..3:0..sva tri Dzeko.. :thumbup: :bih:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

J1897
Postovi: 3915
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la J1897 » 02 maj 2018, 20:37

Sretno danas i nadam.se da ce.te proci.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la FrancescoTotti » 02 maj 2018, 20:57

E radja....... pu jbt tito
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Manuel
Postovi: 8145
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 02 maj 2018, 21:01

Evo ga 1:1 :opaopa:
Idemoooooo
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la FrancescoTotti » 02 maj 2018, 21:02

Ako iko moze spasit romu veceras onda je to lovren :bow:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Manuel
Postovi: 8145
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 02 maj 2018, 21:13

E jbg to je to.Sami sebe ubili.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la FrancescoTotti » 02 maj 2018, 21:15

Nevjerovatno.. nerviranje ostatak tekme, ocekujem i bar jedan crveni
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Manuel
Postovi: 8145
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 02 maj 2018, 21:16

Pokusati dobiti barem jedan razlike i casno se oprostiti.Sve u svemu odlicna sezona u Ligi Sampiona.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la FrancescoTotti » 02 maj 2018, 22:11

dva cista panala nisu svirana...
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Manuel
Postovi: 8145
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 02 maj 2018, 22:14

Mora Engleski klub u finale i dzaba.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Manuel
Postovi: 8145
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 02 maj 2018, 22:45

Castan oprostaj nema sta al ne mogu prezaliti ona dva penala i onu mrtvu formaciju u prvoj utakmici jer se ovo moglo proci.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3819
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 02 maj 2018, 22:45

Sjebali smo se sami nekim stvarima, al realno i sudije su nas ****. U prvoj su im priznali neregularan gol, u drugoj dva penala ne dobijamo, s tim da kod drugog penala je slijedio i crveni. Šteta, mislim da nisu kvalitetniji i moralo se dosta bolje u Engleskoj. Sad nadati se da nas čeka dobar merkato, u ovim mečevima se vidjelo ko treba da ima mjesta u Romi a ko ne. U svakom slučaju Grazie Roma :thumbup:
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8145
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 02 maj 2018, 22:50

Ma Shick igra pod takvom tremom citavu sezonu da je to nemogyce.Pa malo malo oklizne se,izgubi loptu itd a i taj kreator nam treba vise nego ista.Ovaj mali Antenuci mora vise sanse dobijati.
Sad dobiti nama neugodni Kaljari i vjerovatno obezbjediti opet Ligu Sampiona.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la FrancescoTotti » 02 maj 2018, 22:52

Malo je rec da sam na kaju ponosan sto volim ovaj klub jos od tamo 2002-2003. Monchi, sad je sve na njemu. Nema problema sa ffp-om, para ima na pretek, klub je stvorio renome, samo treba izabrat kvalitet i odstranit kukolj. Jesus, pelegrini, gonalon, florenci, peroti, defrel. Niko od njih nije za najvise domete!
Opet ma koliko oni nedorasli treba im skinut kapu i cestitat na ovoj sezoni. Nadam se pocetku gradnje tog stadiona i jedva cekam mercato da vidimo sta ce bit od svega ovoga. FORZA ROMA
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Marvin » 02 maj 2018, 23:29

Manuel je napisao/la:Castan oprostaj nema sta al ne mogu prezaliti ona dva penala i onu mrtvu formaciju u prvoj utakmici jer se ovo moglo proci.
Malo je falilo,malo srece,malo vise fokusiranosti u nekim momentima,a i sudjenje nije pomoglo. Bravo Roma kako god,hrabri su bili do kraja i za dlaku ispali. Veliki uspjeh.

Avatar
Pogba
Postovi: 19682
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Pogba » 02 maj 2018, 23:41

Iznenađen sam koliko malo se hejtuje sudija. Bas bi bilo interesantno da je ovo bio ligaški mec protiv Juventusa, da li bi ovako bilo i da se uopce ne trazi alibi u sudiji nego u grozno odrađenom prvom meču kako bi trebalo.
Posebno me interesuje admirov komentar koji usput gotivi Lpool. Pretpostavljam da nikakve teorije zavjere u ovom slučaju ne vidi.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

prisutanod1964
Postovi: 262
Pridružen/a: 15 feb 2015, 00:50

Re: AS Roma

Post Postao/la prisutanod1964 » 02 maj 2018, 23:52

FrancescoTotti je napisao/la:dva cista panala nisu svirana...
I ta dva penala povlače i dva crvena kartona na 25 minuta do kraja tekme.
Ovakvi propusti u polufinalu lige prvaka, mislim i na tekmu Real- Bayern,
su nedopustivi, a imaš način da to izbjegneš.Šteta

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 03 maj 2018, 09:03

Pogba je napisao/la:Iznenađen sam koliko malo se hejtuje sudija. Bas bi bilo interesantno da je ovo bio ligaški mec protiv Juventusa, da li bi ovako bilo i da se uopce ne trazi alibi u sudiji nego u grozno odrađenom prvom meču kako bi trebalo.
Posebno me interesuje admirov komentar koji usput gotivi Lpool. Pretpostavljam da nikakve teorije zavjere u ovom slučaju ne vidi.
Ligi prvaka ne pridajem neki veliki značaj baš i zbog užasno lošeg sudjenja godinama. To se može vidjeti i ovde po komentarima. Nažalost bitno je igrati samo zbog para
nema potpisa

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Italia » 03 maj 2018, 10:58

Pogba je napisao/la:Iznenađen sam koliko malo se hejtuje sudija. Bas bi bilo interesantno da je ovo bio ligaški mec protiv Juventusa, da li bi ovako bilo i da se uopce ne trazi alibi u sudiji nego u grozno odrađenom prvom meču kako bi trebalo.
Posebno me interesuje admirov komentar koji usput gotivi Lpool. Pretpostavljam da nikakve teorije zavjere u ovom slučaju ne vidi.
Dah. Fascinantno kako ni ostali "ljubitelji" kalca uopste ne spominju sudije u ovom kontekstu. Covjek bi ocekivao milijardu komentara sinoc, s obzirom da "navodno" nisu svirana dva penala (potencijalno crveni), a kmecenje na utakmici inter-Juventus je bilo itekako izrazeno od svih navijaca lige. Al to je to. To je Italija. Uzmi i medije da citas, uopste se ne zale toliko.

A i tuzan mi je bio stav u ovom dvomecu. Iskreno. To je taj mentalitet ogranicenosti. Juventus bi ovog Liverpoola uzeo 8/10 puta, garantujem. Liverpool se poigra se Romom ko da je rekreativna utakmica. Eh, kakve su utakmice Rome i Juventusa ? Sve jedna tekma je na noz. Umiru na terenu, daju 110% od sebe. Igraju ko prava ekipa. Jel odu u Evropu, eto sprdanja sa njima. Stvarno ne razumijem..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 03 maj 2018, 11:47

mi smo ovaj dvomec izgubili taktickim suicidom jos u engleskoj negdje do 20ak minuta prije kraja utakmice tako da je sve ovo poslije bilo samo vadjenje masti, cupanje zivaca i igranje sa potencijalnim infarktima za nas romaniste. misljenja sam da su di francescova naivnost i preveliki respekt ekipi koja realno nije (toliko) bolja od rome bili odlucujuci faktori propustanja ove historijske prilike. naravno, kapa dole za sve sto su uradili jer nemoguce je ne biti ponosan na tim i sve uradjeno u evropi ove sezone, ali bojim se da ostavljamo dojam nekoga ko si je pucao u nogu prije svega sa taktikom u prvom mecu, a kasnije i sa nekim amaterskim greskama u odbrani. mislim, dali smo 6 golova u dvomecu i ispali :nedam:

sto se sudjenja tice, greske su ocigledne svima osim onima koji simpatisu liverpool i/ili ne simpatisu romu, ALI te greske su, nazalost, oduvijek bile sastavni dio sporta. imajuci to na umu, misljenja sam da roma kao klub prvo u svojoj avliji treba potraziti krivce pa tek onda upirati prstom u sudije.

volio bih kada bi iskoristili ovaj momentum i zakrpili prije svega defanzivne rupe, a onda i ostatak rostera jer ova sezona je pokazala je za red, rad, disciplinu i pravi pristup samo nebo granica. no, s obzirom na to da pricamo o romi - sve je moguce.

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.