AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 28 sep 2020, 19:23

Surreal je napisao/la:
28 sep 2020, 17:40
Šta misliš ti o ovim potencijalnim pojačanjima?
Znaš kako, ne bih to baš okarakterisao kao pojačanja već dodaci i nužno širenje osakaćenog rostera.

Borja je okej kao zamjena za Džeku. Nije neka klasa i sigurno da neće ostvariti karijeru kakvu su mu predviđali prije 4, 5 godina, ali za ono što nam treba je i više nego dobro došao jer on u suštini mijenja Kalinića i preuzima njegove minute. Sa druge strane bilo koje štopersko ime koje se povezuje sa nama osim Smalldinija kod mene nema prolaz iz prostog razloga što su to većinom ili polovnjaci ili mlađahni momci koji svojim (ne)iskustvom sigurno neće doprinijeti ionako nesigurnoj i neuigranoj odbrani. Dakle, mene da se pita završio bih konačno Smalldinija i ubacio ga u srce odbrane između Ibaneza i Kumbulle. Manciniju je potrebna konkurencija ili prekomandovanje u vezu jer trenutno ne igra onako kako znamo da može.

Torreira je takođe ideja koja mi se sviđa jer sam mišljenja da su Veretout - Torreira kao dupli pivot u ovom momentu bolji od Veretout - Diawara ili Veretout - Pellegrini. Ukoliko bismo uspjeli prodati Diawaru Arsenalu, uzeti Torreiru i pritom zaraditi nešto novca to bi bio idealan scenarij.

Avatar
Surreal
Postovi: 7082
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 29 sep 2020, 12:22

slika

Navodno je Zidane odlučio da ostavi Mayorala, a Romi je ponuđena ova momčina.
Ne znam, više bi volio Mayorala...
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 29 sep 2020, 16:12

Surreal je napisao/la:
29 sep 2020, 12:22
slika

Navodno je Zidane odlučio da ostavi Mayorala, a Romi je ponuđena ova momčina.
Ne znam, više bi volio Mayorala...
Ja bih više Jovića , jer bi mogao igrati u paru sa Džekom kad zatreba ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 29 sep 2020, 16:29

Bojim se da je Jovic (pre)skupa igracka za nas. Momak zaradjuje skoro kao Dzeko ako se ne varam :hmmmmm:

Avatar
Surreal
Postovi: 7082
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 29 sep 2020, 16:32

Evil Genius II je napisao/la:
29 sep 2020, 16:29
Bojim se da je Jovic (pre)skupa igracka za nas. Momak zaradjuje skoro kao Dzeko ako se ne varam :hmmmmm:
4,5 miliona godišnje... Naš bomber ima 7,5, fascinantno
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 29 sep 2020, 16:47

Surreal je napisao/la:
29 sep 2020, 16:32
Evil Genius II je napisao/la:
29 sep 2020, 16:29
Bojim se da je Jovic (pre)skupa igracka za nas. Momak zaradjuje skoro kao Dzeko ako se ne varam :hmmmmm:
4,5 miliona godišnje... Naš bomber ima 7,5, fascinantno
Ima se, moze se. :bow:

Jovic bi u tom slucaju bio drugi najplaceniji? Puno za rezervu kako god.

Avatar
Manuel
Postovi: 8173
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 29 sep 2020, 18:03

Meni Evile Perez i pogotovo Kluivert nisu dostojni igraci da zamjene onu trojicu. Kluivert odigra dvije dobre tekme po sezoni a onaj drugi je nesto bolji al nije to to da bi se na njih mogli osloniti. Fali ovdje dosta kvaliteta i ne samo u napadu. Jovic ili Mayoral?

Svejedno. Samo da jedan dodje a obojica su za klasu bolji od spomenute dvojice a pogotovo u odnosu na Kalinica.Torreira u sredini bi bio top pojacanje.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 30 sep 2020, 07:07

Surreal je napisao/la:
29 sep 2020, 16:32
4,5 miliona godišnje... Naš bomber ima 7,5, fascinantno
Ipak su isti novci u pitanju jer i Edin prima 4,5 miliona € nakon što se odbiju svi porezi i osiguranja (neto), a 7,5 € je bruto iznos.
While Madrid bandied Jovic's name about the transfer market earlier this summer, many clubs were scared off by the €10 million loan cost, not to mention Jovic's high wages, believed to be €4.5 million net—the same as Dzeko, Roma's top earner. However, Il Tempo reports that Madrid will “significantly” lower that cost, while his salary could potentially be partially covered and/or pro-rated three months by Madrid.
Eh sad, ne znam koliko je ovaj spreman na smanjenje plate jer nekako ne vidim da će Roma platiti puni iznos. Isto tako 10 miliona mi je previše samo za posudbu, ali na kraju dana ti novci neće meni ni u džep ni iz džepa tako da ako ga uspiju dovesti super, ako ne nikom ništa.
Manuel je napisao/la:
29 sep 2020, 18:03
Meni Evile Perez i pogotovo Kluivert nisu dostojni igraci da zamjene onu trojicu.
O tome se da diskutovati, ali poenta je da su morali odigrati zadnjih 20ak minuta jer njihova svježina, brzina i entuzijazam su na višem nivou u odnosu na veteranski trojac koji je jedva priveo utakmicu kraju. Nećemo valjda cijelu sezonu igrati sa jednim te istim igračima i koristiti tek jednu ili dvije izmjene jer 'ostali nisu dostojni da ih zamijene'? Jednostavno moramo koristiti šta imamo, pogotovo u situaciji gdje je dozvoljeno 5 izmjena, a kod nas pola ekipe šeta po terenu nakon sat vremena igre.

Avatar
Manuel
Postovi: 8173
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 30 sep 2020, 11:22

Pa morao je zamjeniti i ako nije al da nemamo dobre zamjene to je nazalost tako. To je moje misljenje :mrgreen:.

Da mi je docekati nekog trenera kojeg ce igraci respektovati i gdje se nece onako setati nakon sat vremena.

Hajde Allegri vadi nas iz ove rupe ziv bio.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 30 sep 2020, 11:37

Ako postoji šansa ja sam za povratak Spallettija na klupu. Treća sreća :mrgreen:

Avatar
Manuel
Postovi: 8173
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 01 okt 2020, 09:13

Ma realno. Pa da ako nista igramo tu Ligu Sampiona. Trofeje smo davno svakako prezalili :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 01 okt 2020, 12:41

Zadnji smo trofej svakako uzeli sa Lucianom na klupi kada je bilo 2:1 u finalu kupa protiv Mancinijevog Intera 2008. Dakle, nismo relevantni kao klub ni u ligi ni u kupu već 12 godina, a igranje u evropskim takmičenjima da ne spominjem :salut:

Kažu Smalling pred potpisom, a Fazio na pragu Sampdorije. Imam osjećaj da čitam jedne te iste vijesti evo već par mjeseci. :mrgreen:

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 01 okt 2020, 16:47

Borja Mayoral i Smalling "navodno" danas dogovoreni, doduše za ovog drugog treba sačekati da još neko od pouzdanijih novinara potvrdi. Imamo još par kritičnih pozicija u timu i nadam se da ovim pojačanjima ne završava ovaj merkato za nas, te ima i baš dosta viška kojeg treba riješiti koliko toliko ili se opet ide u crveno.

E sad ako Fonsecu ispoštuju pojačanjima koja se spominju ovih dana, ultimatum mu postaviti i vidjeti u kojem bi to smjeru on vukao ekipu u prvenstvu. Manje više svi imamo isto mišljenje o njegovom radu :thumbup:
embrace the chaos

Avatar
Surreal
Postovi: 7082
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 02 okt 2020, 14:05

Prelagana grupa
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Surreal
Postovi: 7082
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 03 okt 2020, 21:07

Edin očigledno ima ogroman bol u kurcu kad igra za Romu.
Mayorala za startera.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 04 okt 2020, 00:37

Evil Genius II je napisao/la:
01 okt 2020, 12:41
Zadnji smo trofej svakako uzeli sa Lucianom na klupi kada je bilo 2:1 u finalu kupa protiv Mancinijevog Intera 2008. Dakle, nismo relevantni kao klub ni u ligi ni u kupu već 12 godina, a igranje u evropskim takmičenjima da ne spominjem :salut:

Kažu Smalling pred potpisom, a Fazio na pragu Sampdorije. Imam osjećaj da čitam jedne te iste vijesti evo već par mjeseci. :mrgreen:
Polufinale Lige Šampiona da ne spominjemo ?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 04 okt 2020, 12:21

Surreal je napisao/la:
03 okt 2020, 21:07
Edin očigledno ima ogroman bol u kurcu kad igra za Romu.
I to sa kapitenskom trakom na ruci.
bombaysaphire je napisao/la:
04 okt 2020, 00:37
Polufinale Lige Šampiona da ne spominjemo ?
Izuzetak, a ne pravilo. Znaš to i sam.

Avatar
Surreal
Postovi: 7082
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 04 okt 2020, 14:33

Ode i Kluviert, pa ko će igrati ljudi dragi??!!! :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 04 okt 2020, 15:12

El Shaarawy, Smalling, Mensah. Ako to isposlujemo ipak do sutra :bow:.
Perotti, Kluivert otišli, ajde još Jesus i Fazio, Pastore može i na zimu.
embrace the chaos

Avatar
Surreal
Postovi: 7082
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 04 okt 2020, 23:04

Nema šta - Smalling i Faraon su sigurno nova pojačanja, a Fosu Mensah se rijetko gdje spominje
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.