AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
hurem
Postovi: 8575
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la hurem » 08 jan 2020, 06:41

Nisam gledao citavu tekmu ali ono sto sam vidio jeste da je Diawara pokidao.
Mislim da je i Fonseca malo kasnio s izmjenama..prije svega mislim na izbacivanje Zaniola.
To je Roma, par dobrih rezultata i onda prizemljenje na domacem terenu!!!

Avatar
Denno
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 11 jan 2020, 23:03

Dobra Atalanta, dobar fudbal igraju. Bit će baš teško do lp, bi @Evil u pravu onda kad reče da su bolji.

E kako onaj poraz prošle sedmice ujeba stvar :facepalm:, plus na merkatu 0 dešavanja.
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8139
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 12 jan 2020, 20:51

Prva sansa i gol. Pa majku vam.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 12 jan 2020, 21:38

Kako mrzim onaj osjećaj kad znam da Pellegrini ima gol od 7 metara i da neće postići gol , jednostavno imam , fuj.m..
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Manuel
Postovi: 8139
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 12 jan 2020, 21:40

Dva poraza u nizu za spustanje na zemlju. E moj Pellegrini, nema ovdje hljeba.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 12 jan 2020, 21:45

Ono znaš kvalitete i domete ekipe, lažeš se da se nećeš nervirati radi nečeg na što ne možeš utjecati i opet :D. Brukamo se realno.
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8139
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 12 jan 2020, 21:48

Zato opusteno pregledaj drugo poluvrijeme. Igra se svodi na centarsut i slobodnjak Kolarova a jos gubis 2:0 od Juveta.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 12 jan 2020, 22:44

Denno je napisao/la:
12 jan 2020, 21:45
Ono znaš kvalitete i domete ekipe, lažeš se da se nećeš nervirati radi nečeg na što ne možeš utjecati i opet :D. Brukamo se realno.
Zašto se brukamo , de objasni molim te ?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Denno
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 12 jan 2020, 22:49

2 prejeftina gola dobili kakva ne prilice profesionalnoj ekipi. U nastavku jalova dominacija, Dzeko u bmk modu, Pelle ne moze gol pogoditi, Perotti nemocan, ugl impotentna ekipa u svakom slucaju. Peta pozicija nakon 19 kola jeste bruka.
embrace the chaos

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13134
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 12 jan 2020, 23:00

Koncentracija poslje nove godine nula mrtva, a rezultat nula bodova

Odavno gori juventus nije uzeo tri boda u rimu

I zaniolu ode acl, znači milion posto je do terena gdje treniraju, pa cijela liga nije imala toliko ovih povreda kao sama roma....

I ova promjena vlasnika će se otegnuti kao i lafo gradnja stadiona

Ublehe sve redom
nema potpisa

Avatar
Alen1987
Postovi: 843
Pridružen/a: 22 apr 2012, 21:46
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Alen1987 » 12 jan 2020, 23:51

Bolje da nista ne pisem nego da psujem :silent:

Juventus standardno na misice, nista specijalno. Ocekivao sam da nas rutinski dotuku na kontre, ali nista tanki su bili vcrs. Mi baksuzi. Stativa Dzeke pa s linije Underu, pa Pellegrini mrtve sanse 2x... Nece u go. Ali zato hoce koljeno i ligamenti. E tobe Jarabbi i subhanallah vise. :(

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 13 jan 2020, 11:55

Denno je napisao/la:
12 jan 2020, 22:49
2 prejeftina gola dobili kakva ne prilice profesionalnoj ekipi. U nastavku jalova dominacija, Dzeko u bmk modu, Pelle ne moze gol pogoditi, Perotti nemocan, ugl impotentna ekipa u svakom slucaju. Peta pozicija nakon 19 kola jeste bruka.

Imamo isto bodova kao četvrti, a inače smo poznati kao ekipa koja redovno osvaja titule pa je peta pozicija bruka !?

Imali smo 20+ šuteva, i nekoliko dobrih šansi, realizacija loša...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
hurem
Postovi: 8575
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la hurem » 13 jan 2020, 22:03

Umjesto da nakon Torina i Juvea pridju lideru(u tom slucaju Inter) na 5 bodova...oni zaostaju cak 13 bodova za Starom damom umjesto 4.
U 2 utakmice sve pade...motiva ce manjkati.

Ovo govorim samo iz razloga sto Romi nije strano da pobjedi na Olimpicu ekipu Juventusa...a Torino je bio pod moranje svakako.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 16 jan 2020, 22:51

Dobra igra večeras , dosta šansi , 16 šuteva i 2 gola , za sada .
Grob te yebo , Bruno Peres lično, ja ga zaboravio e jes me nervirao kao sad Florenzi .

Je li moguće da niko ništa ne piše povodom povrede Zaniola :shock: :crazy:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Alen1987
Postovi: 843
Pridružen/a: 22 apr 2012, 21:46
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Alen1987 » 17 jan 2020, 07:56

Obzirom na je naredna u kupu protiv Juventusa u Torinu, nisam se nesto pretjerano ni radovao prolasku Parme. Bespotrrbno trosenje najjace postave sinoc, a tako ce biti i u Torinu. A male su sanse za prolaz. Jedino da Juve izvede drugu ekipu i da se odmaraju za seriu A i CL.

A mi navalili na 3 fronta. Svaki mec Fonseka izvodi najjace sto ima u tom trenutku. Hajde super, samo se bojim duzine klupe obzirom na povrede i kvalitet pojedinih igraca s klupe.

A sto se tice Zaniola sta reci :thumbdown: Da se vratimo unazad 10 godina nabrojali bi bar 20 igraca sa slicnim teskim povredama.

Trenutno 3 igraca koja najbolje znaju igrati lopte, 3 najbolja tehnicara van stroja (Pastore, Mkyhtarian i Zaniolo).

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 18 jan 2020, 08:22

Sjećam se prije 10ak godina kada je Ranieri tek došao, jedna od prvih stvari na koje se požalio jeste glavni teren u Trigoriji koji je pretvrd. Nekoliko promjena u medicinskom staffu, potpisivanja raznih doktora, specijalista, hrpu potrgnutih ligamenata i 20 povreda koljena poslije ekipa još uvijek trenira na istom terenu tako da ovo koliko god bila nesreća sa Zaniolom stičem utisak da je ipak nešto što se eventualno moglo spriječiti ulaganjem u sam teren na kome se trenira svaki dan. Iskreno se nadam da će ovim tejkoverom koji slijedi jedna od promjena biti i taj trening centar jer postaje smiješno koliko istih povreda ovaj tim ima. Svako malo je nekome mišić nastradao, a jednom po tromjesečju nas počasti i famozni ACL.

Što se Zaniola tiče nemam brige jer mlad je, a i mentalno je pokazao određene karakteristike koje daju naznake kako će prebroditi ovu povredu bez trajnih posljedica na njegovu igru. Ono zbog čega žalim jesu ostatak naše sezone odnosno ganjanje tog 4. mjesta gdje će nam on itekako faliti, kao i njegovo vjerovatno propuštanje evropskog prvenstva jer zaslužio je da se dokaže na većoj pozornici kao Totti 2000.

slika

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 18 jan 2020, 10:53

Inter je čekao pola godine da se osveti Romi za Edina Džeku i to su dočekali
:bow:

Inter kako je ušao u transfer Younga počeli su mijenjati uslove oko Spinazzole po logici ''ako nam ovo prođe super, ako ne prođe svakako imamo wing backa'' tako da je Roma ta koja se povukla iz pregovora jer uslovi transfera se ne mijenjaju nakon što se svi detalji dogovore - jednostavno nije profesionalno, nije džentlmenski, a vjerovatno nije ni legalno ukoliko su neke stvari već bile stavljene na papir što je nešto što naš pravni tim trenutno analizira. Nema tu nikakve zajebancije, osvete i pišanja od strane Petrachija ili Marotte.

Zapravo jedini koji je zakinut u cijeloj priči je Politano.

Avatar
Denno
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 18 jan 2020, 11:38

Zasto osvecivati kad su x puta dobili igraca po fer uslovima, a znalo im se i posuditi igraca za prve postave besplatno.
Ispali su ovaj put nefer, prekinuti bilo kakve odnose.
embrace the chaos

Avatar
Alen1987
Postovi: 843
Pridružen/a: 22 apr 2012, 21:46
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Alen1987 » 19 jan 2020, 20:24

Ugura ga i Dzekson nekako. Pod hitno traziti klasnog spica kojem ce Dzeko biti rezerva, a ne nake Kalinice van forme i Petagne dovoditi. Dzekinu platu pametnije uloziti.

Avatar
hurem
Postovi: 8575
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la hurem » 19 jan 2020, 23:19

Gledao sam samo 2.poluvrijeme i Dzeko je bio vrlo dobar...recimo protiv Torina je bio cista nula.
Iako "djed" i dalje je u top 3 igraca u Romi...a tako i dogodine i one tamo godine.

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.