AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Denno
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 30 jan 2020, 10:21

Steta sto ga se nije probalo u vezi, na beku je bio malo je reci ocajan. Sretno mu u svakom slucaju. Ako dodje neko od Mertens/ElS, januarski merkato bi odlican s obzirom na uslove. Lp je kljucna, Petrachi za razliku od Monchija se neda levatiti i pokazuje se kao odlicna figura.
embrace the chaos

Avatar
Alen1987
Postovi: 843
Pridružen/a: 22 apr 2012, 21:46
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Alen1987 » 31 jan 2020, 09:06

Grazie Ale!

Prije 5-6 god se sjecam kada je Evil Genius pisao da ce Florenzi postati prosjecan igrac ako se nastavi stalno rotirati i forsirati na "neprirodnim" pozicijama. I bio je upravu. Steta sto nije igrao ofanzivnije u veznom redu, ima dobar centarsut i realizaciju, sigurno bi bilo jos golova. Sretno :salut:

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la IlPrincipino » 31 jan 2020, 09:07

Šokiran odlaskom Florenzia. I to za siću.
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Avatar
Manuel
Postovi: 8139
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 01 feb 2020, 01:30

Nista nismo izgubili odlaskom Alea. Svaka cast sto je Romanista i sve to al to ne pije vode kad su rezultati u pitanju.

Bas me zanima koliko ce pokazati ovi novi momci pogotovo Perez.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 01 feb 2020, 09:20

Bruno Perez jel? :damn:
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8139
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 01 feb 2020, 21:17

Denno je napisao/la:
01 feb 2020, 09:20
Bruno Perez jel? :damn:
Carles Perez

Vec 3:0 a ni pola sata :facepalm:

Ovo su one tekme kad dodju samo da se setaju cc.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Alen1987
Postovi: 843
Pridružen/a: 22 apr 2012, 21:46
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Alen1987 » 01 feb 2020, 22:56

Spinazzola ima slifa, moglo bi biti nesto od njega. Ovo ostalo prosjek. Jel ovo pokusavamo Smallingu oboriti cijenu 32 god stoper 10 mil za njega plafon. Mancini bolji na DM nego kao zadnji igrac. Cristante no commet, bitno je da smo mu produzili ugovor do 2054.god :facepalm:

Avatar
hurem
Postovi: 8575
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la hurem » 01 feb 2020, 23:39

Cristante da nije Italijan davno bi bio protjeran u mađarsku ligu...bez imalo sumnje.

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 02 feb 2020, 10:19

Nisam gledao, a i bolje sto nisam :arrow:

Fordinjo
Postovi: 909
Pridružen/a: 13 mar 2012, 11:12
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Fordinjo » 02 feb 2020, 11:06

Ja lose Rome sinoc haos,pa kako je los igrac onaj Pelegrini pa ono je sramota da igra u prvoj postavi onaj Diawara je Maradona za njega,Roma nema sredine ama nikako pa ni krila nisu nista uradila sinoc ,Santon isti rupa od igraca pa Fazio iako mozda ne igra desnog beka je avion naspram Santona,lose lose bruka jedna sinosnja tekma , ako nesto ne promijeni Fonseka u timu nece Roma ni u EL iduce godine ,pola sinosnje Rome nije ni za drugog tima ,gdje Midatarian jel on jos u Romi ?

Avatar
hurem
Postovi: 8575
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la hurem » 02 feb 2020, 11:58

Romu pratim od Pjanica pa danas preko Dzeke...dakle nekih 9,10 godina...ne znam tacno.
Iznijet cu svoj sud o trojici igraca:
1. Igrace kao sto su Cristante ne mogu smisliti.
2. Pelegrini, toliko godina tu i uzdize se nesto (od strane medija a i njega samoga) jer je 'talijan a maltene 0 uvijek bio...tek ove sezone je kao nesto par puta i pokazao ali nedovoljno...znaci Cristante nikada ne bi smio ni prismrditi terenu a kamoli u prvih 11 biti taman svi veznjaci povrijedjeni bili...Pelegrini tu i tamo.
3. Zaniolo...toliki "hajp" oko njega (garantovano zato sto je 'talijan - namjerno malim slovima) a zapravo jedino sto frajer zna jeste da se gura oko aut linije i to radi svaku utakmicu po cijelu utakmicu...par bljesaka je nedovoljno za pretjerani hajp...meni je duplo bolji izbor Under kojeg su eto povrede unazadile...da su mu davane minute umjesto Zaniolu sigurno bi bio na vecem nivou.

Sto se tice ostalih...Diawara je po meni veliko pojacanje za Romu...Veretout sad ovako sad onako ali zasigurno prvih 11.
Spinazzola je i u Juveu pokazivao da je pravi moderni bek i nije mi bila jasna umalo prodaja njega osim ako su razlozi neke skrivene podloznosti povredama?!
Mancini - ama bas ništa na stoperskoj poziciji nije pokazao za razliku od partnera Engleza...na DM-u kao nesto i jeste.
Santon kao vremenska prognoza...licno bih ostavio Kolarova lijevo a Spinazzolu desno prebacio.
Steta zbog Mikitarijana i povreda, on je trebao biti poprilicno pojacanje.
Pastore je meni nebitan lik uvijek bio...

Sto se tice Rome...ekipe koja cuva posjed...u tom slucaju ne mogu u prvih 11 biti i Under i Kluivert...ovaj drugi je dobar samo za kontre a nikako na postavljenu odbranu..u tom slucaju uvijek su bolji izbor Peroti ili Mikitarijan ako su zdravi...
Nedovrseno...moram ici.

Avatar
Denno
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 02 feb 2020, 13:23

Manuel je napisao/la:
01 feb 2020, 21:17
Carles Perez

Vec 3:0 a ni pola sata :facepalm:

Ovo su one tekme kad dodju samo da se setaju cc.
Ma znam brate, zezam se. Bruno **** Peres, faca tipična za Romu. Nema kluba sa koncentracijom toliko specijala na jednom mjestu, nenadjebivi smo u tome.

Još jedna bruka u nizu kuknjava
embrace the chaos

Avatar
Denno
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 02 feb 2020, 13:29

hurem je napisao/la:
02 feb 2020, 11:58
Romu pratim od Pjanica pa danas preko Dzeke...dakle nekih 9,10 godina...ne znam tacno.
Iznijet cu svoj sud o trojici igraca:
1. Igrace kao sto su Cristante ne mogu smisliti.
2. Pelegrini, toliko godina tu i uzdize se nesto (od strane medija a i njega samoga) jer je 'talijan a maltene 0 uvijek bio...tek ove sezone je kao nesto par puta i pokazao ali nedovoljno...znaci Cristante nikada ne bi smio ni prismrditi terenu a kamoli u prvih 11 biti taman svi veznjaci povrijedjeni bili...Pelegrini tu i tamo.
3. Zaniolo...toliki "hajp" oko njega (garantovano zato sto je 'talijan - namjerno malim slovima) a zapravo jedino sto frajer zna jeste da se gura oko aut linije i to radi svaku utakmicu po cijelu utakmicu...par bljesaka je nedovoljno za pretjerani hajp...meni je duplo bolji izbor Under kojeg su eto povrede unazadile...da su mu davane minute umjesto Zaniolu sigurno bi bio na vecem nivou.

Sto se tice ostalih...Diawara je po meni veliko pojacanje za Romu...Veretout sad ovako sad onako ali zasigurno prvih 11.
Spinazzola je i u Juveu pokazivao da je pravi moderni bek i nije mi bila jasna umalo prodaja njega osim ako su razlozi neke skrivene podloznosti povredama?!
Mancini - ama bas ništa na stoperskoj poziciji nije pokazao za razliku od partnera Engleza...na DM-u kao nesto i jeste.
Santon kao vremenska prognoza...licno bih ostavio Kolarova lijevo a Spinazzolu desno prebacio.
Steta zbog Mikitarijana i povreda, on je trebao biti poprilicno pojacanje.
Pastore je meni nebitan lik uvijek bio...

Sto se tice Rome...ekipe koja cuva posjed...u tom slucaju ne mogu u prvih 11 biti i Under i Kluivert...ovaj drugi je dobar samo za kontre a nikako na postavljenu odbranu..u tom slucaju uvijek su bolji izbor Peroti ili Mikitarijan ako su zdravi...
Nedovrseno...moram ici.
Zaniolo je ovu sezonu igrao van svoje prirodne pozicije. Daleko da je on već sad neka klasa i gotov igrač, potencijal i neke obećavajuće atribute ima svakako. Pellegrini, Cristante, preplaćeno talijansko smeće. Klub koji puca na vodeća mjesta i redovno učešće u lp ne smije takve da ima. Treba tu dodati još naravno Santona, Veretout je dobro počeo a već sad je u padu forme. Ko zna, možda bi sa boljim saigračima i on bio bolji. Najveći problem Rome je što su novac skršili na smeće i dalje ga krše kroz plaće. Nzonzi, Schick, Karsdorp, Olsen, Coric npr, boga oca su koštali a Roma ima doprinos 0. Evo sad Pastore, Perotti, Romu dođu na godišnjem nivou blizu 20mil sa porezom, a doprinos 0. Monchi je sjebao stvar, trebat će vremena a i sposobnosti da se ovo sve rj.
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8139
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 03 feb 2020, 00:29

Evil Genius II je napisao/la:
02 feb 2020, 10:19
Nisam gledao, a i bolje sto nisam :arrow:
Bolje sto nisi.Sacuvao si zivce koliko toliko.Sreca Atalanta nije dobila Genou :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 03 feb 2020, 07:00

Manuel je napisao/la:
03 feb 2020, 00:29
Evil Genius II je napisao/la:
02 feb 2020, 10:19
Nisam gledao, a i bolje sto nisam :arrow:
Bolje sto nisi.Sacuvao si zivce koliko toliko.Sreca Atalanta nije dobila Genou :mrgreen:
Živce sam sačuvao tu noć, ali sam ih pokidao odmah sutradan jer najgore od svega je to što nam se 4. pozicija sama nudi s obzirom na to da Atalanta nikako da uhvati konstantu, a Milanu će trebati još jedan mercato da počisti avliju prije nego ih počnem shvatati ozbiljno. I opet u takvoj konkurenciji mi nismo u stanju sastaviti dvije dobre utakmice jer taj luzerski mentalitet, nonšalantnost i podcjenjivački stav nikako da iskorijenimo, a o januarskim odlukama bolje da ne trošim i svoje i vaše vrijeme.

Sve mi je bilo jasno kada sam vidio da je Santon trenutno prva opcija na desnom beku, a njegova zamjena Bruno Peres. Hajde malo da zastanemo i razmislimo, Santon i Bruno Peres su u 2020. godini prva odnosno druga opcija za desnog beka ekipe koja navodno cilja plasman u ligu prvaka!? :salut:

Avatar
Manuel
Postovi: 8139
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 04 feb 2020, 00:45

Ma vjeruj mi ne bi me cudilo ni da nas onakav Milan prestigne. Ako oni vec nece hoce Atalanta sigurno jer daleko igraju ljepse i bolje. Ovo protiv Genoe je bas kiks al onda se sjetim da su zabili 7 komada Torinu koji je nas dobio u Rimu :facepalm:

Dobro si rekao za desne bekove. Kad vidis ko nam igra i ovaj bodovni saldo je odlican. Al jednostavno koliko god osciliramo i koliko god imamo furace u ekipi ne moze ti jedan Sassuolo zabiti 3 za poluvrijeme. Za to nema opravdanja. Tapkamo u istom vise od 10 godina koliko vec cekamo na neki trofej. Kako se radi cekat cemo jos toliko.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
hurem
Postovi: 8575
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la hurem » 04 feb 2020, 23:35

Manuel je napisao/la:
04 feb 2020, 00:45
...Tapkamo u istom vise od 10 godina koliko vec cekamo na neki trofej. Kako se radi cekat cemo jos toliko.
Ide EL ove sezone...

Avatar
Alen1987
Postovi: 843
Pridružen/a: 22 apr 2012, 21:46
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Alen1987 » 05 feb 2020, 07:28

hurem je napisao/la:
04 feb 2020, 23:35
Manuel je napisao/la:
04 feb 2020, 00:45
...Tapkamo u istom vise od 10 godina koliko vec cekamo na neki trofej. Kako se radi cekat cemo jos toliko.
Ide EL ove sezone...
Sad ce to Pastore dici na jedan visi nivo :rol:

Avatar
hurem
Postovi: 8575
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la hurem » 07 feb 2020, 18:03

Veceras jedviti izlazak iz krize ali samo na 7 dana. :)
Edit: svidja mi se napadacka linija:

- Dzeko -
Peroti - Mikitarijan - Under

Da bi postavka odlicna bila tu su potrebni Spinazzola na desnom beku i povrijedjeni Diawara umjesto Cristantea.

Avatar
Alen1987
Postovi: 843
Pridružen/a: 22 apr 2012, 21:46
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Alen1987 » 07 feb 2020, 21:39

Sta kazu Petrachi ljut na igrace ne trude se dovoljno :D a kao nije problem u kvalitetu igraca, posjeduju kvalitet. Ma bravo :clap: I ljuti na Dzeku sto daje izjave da ekipi fali kvalitet ccc

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.