AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 28 okt 2018, 23:56

Ma igramo fakat ocajno.Yebes ovaj fudbal vise i ovu igru kad iz tekme u tekmu sve isto.Da nije bilo Olsena primili bi nekih 4 ili 5 komada a ovako dosta i mrtvi bod.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 27 nov 2018, 22:59

Hvala Sampdoriji sto su nam uvalili onakvu prevaru.

Nadam se da je to to sto se tice Eusebia.On i njegove offside zamke na centru su mi preko glave.

Prosla se ova mrtva grupa al ova igra je ocajna.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la sehic96 » 08 dec 2018, 18:08

Zašto vam Perotti ne igra u prvih 11?
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
Denno
Postovi: 3843
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 08 dec 2018, 18:36

sehic96 je napisao/la:Zašto vam Perotti ne igra u prvih 11?
Jer se tek nedavno vratio u tim od povrede, tako da vjerovatno jos uvijek nije fit.
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 08 dec 2018, 19:59

Bolje da nista barem ovdje ne psujem. Eysebio dosta i tebe i tvoje usrane filozofije.

Ugasite se mrtvaci.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la sehic96 » 08 dec 2018, 20:00

Denno je napisao/la:
sehic96 je napisao/la:Zašto vam Perotti ne igra u prvih 11?
Jer se tek nedavno vratio u tim od povrede, tako da vjerovatno jos uvijek nije fit.
Aha, hvala.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Gefufna » 08 dec 2018, 20:01

Manuel je napisao/la:Bolje da nista barem ovdje ne psujem. Eysebio dosta i tebe i tvoje usrane filozofije.

Ugasite se mrtvaci.
Cuvaj zivce za sutra, trebat ce ti. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 08 dec 2018, 20:06

Gefufna je napisao/la:
Manuel je napisao/la:Bolje da nista barem ovdje ne psujem. Eysebio dosta i tebe i tvoje usrane filozofije.

Ugasite se mrtvaci.
Cuvaj zivce za sutra, trebat ce ti. :mrgreen:
Jos sutra nek i oni zijane i da se i ja ugasim :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3843
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 08 dec 2018, 20:08

Manuel je napisao/la:Bolje da nista barem ovdje ne psujem. Eysebio dosta i tebe i tvoje usrane filozofije.

Ugasite se mrtvaci.
Covjek zreo za otkaza ima barem 2 mjeseca. Vuce neke bas idiotske poteze, a i evidentno nema kontrolu nad ekipom. Nznm, cak smo dobro i plasirani kako lose igramo, mislim da lp nema naredne sezone.


Zadovoljstvo ce mi pricinit to da Ameri pored EDF-a rijese i Monchija koji je ponajvise kriv za ovo stanje.
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 08 dec 2018, 20:13

Denno je napisao/la:
Manuel je napisao/la:Bolje da nista barem ovdje ne psujem. Eysebio dosta i tebe i tvoje usrane filozofije.

Ugasite se mrtvaci.
Covjek zreo za otkaza ima barem 2 mjeseca. Vuce neke bas idiotske poteze, a i evidentno nema kontrolu nad ekipom. Nznm, cak smo dobro i plasirani kako lose igramo, mislim da lp nema naredne sezone.


Zadovoljstvo ce mi pricinit to da Ameri pored EDF-a rijese i Monchija koji je ponajvise kriv za ovo stanje.
Ma nek dodje bilo ko samo da vise ne gledam ocajne offside zamke sa presporim stoperima i da ne gledam vise istu postavky protiv koga god da igramo.
Eno i navijaci pijevali unistili ste magiju. Poslije ovoga ide definitivni raspad.
Monchija vratiti u Sevilju pa nek se tamo igra.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 08 dec 2018, 20:28

nacin na koji su se prosuli bodovi je smijesan, ali tipican za romu i mislim da je svako od nas u trenutku kada je sau izbio sam pred olsena pomislio isto: ''znao sam!'' :salut:

sto se tice same situacije u klubu, monchi i edf mogu otici, ali filozofija i luzerski mentalitet ce ostati i sirom otvorenih ruku docekati bilo koga ko dodje umjesto njih. potrosili smo od enriquea do di francesca plejadu trenera, kao i par sportskih direktora, a performans uvijek na istom ili slicnom nivou. ista euforija kada su rezultati solidni. ista panika kada su rezultati losi. ista politika prodaje igraca. ista politika kupovine igraca. isti potcjenjivacki mentalitet protiv slabijih. isti mazohisticki mentalitet protiv jacih ekipa. isto prebacivanje krivice na druge i pisanje jednog te istog scenarija u kojem su se svi urotili protiv nas - sudije, juventus, savez, VAR, spalletti, iluminati, masoni, itd.

to smjena trenera ne popravlja, ali eto lakse je dati levatu otkaz nego sagledati realnu sliku i stvari mijenjati iz korijena. kazem levatu ne jer je nekvalitetan trener, nego levat zbog toga sto se naivno prihvatio posla koji je sazvakao dosta vece face od njega.

najgore od svega je sto je 4. mjesto (bilo) nadohvat ruke i da nije ovoliko povreda i prisilnih rotacija mi bismo itekako bili u igri. tu je i faktor srece koji nas nije pomilovao u dosta situacija, ali srecu treba zasluziti, a mi kako djelujemo na terenu zasluzujemo . . . khm.

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 08 dec 2018, 20:34

Ovdje treba neko kao Conte da drekne na njih kad se ne bore, treba trener za autoritetom i trener koji ima nekog uspjeha i kojeg ce svi postovati al posto je ovo Roma nista od toga a i Conte nije lud da dodje u ovo rasulo.

Sousa ceka.
Nek mu je Bog na pomoci.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 08 dec 2018, 20:36

osim finansija mene kao trenera ne bi nista privuklo da sjednem na klupu rome u ovoj situaciji. ko god da dodje neka mu je visa sila na pomoci, kao i di francescu ako ostane. trebat ce im.

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 08 dec 2018, 20:41

Pa zato i ne mozemo privuci nekog kvalitetnijeg trenera kad su svi svjesni na kojem principu radi uprava a navijaci opet ocekuju i vise nego sto je realno.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

J1897
Postovi: 3940
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la J1897 » 08 dec 2018, 21:05

Kako ovo da vasi navijaci imaju strpljena?
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la NYKnicks Fan » 08 dec 2018, 21:18

Luzeri.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 08 dec 2018, 23:29

Manuel je napisao/la:Pa zato i ne mozemo privuci nekog kvalitetnijeg trenera kad su svi svjesni na kojem principu radi uprava a navijaci opet ocekuju i vise nego sto je realno.
Upravo tako, niko ko ima renome nije lud da dodje u romu. Pa Ancelotti ode u Napoli, samo zbog toga što zna da je njihovom predsjedniku cilj rezultat, a ovim ovde idiotima samo pare. Jel se još papir ceka za stadion, haha. Gora podvala nego ovaj ozone u trnovu
nema potpisa

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 12 dec 2018, 19:32

Koliko smo samo losi :facepalm:

Pa vise ni protiv Plzena ne mozemo stvoriti sansu.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3843
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 12 dec 2018, 19:52

Utakmica jeste nebitna i igramo kombinovanim sastavom, al ova predstava na terenu je stvarno uzas.
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 12 dec 2018, 20:01

Ma brate ne stvoriti sansu protiv Plzena kakav god da je sastav nije uredu a i realno sem Dzeke i golmana svi su tu. Ja i Alea. Generalno ovo je dobar sastav ali dzaba kakav god da je kad nema sistema nema nista nema igre nema bodova a ni Eusebio nije neki autoritet.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Biscione i 13 gostiju.