AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 07 mar 2019, 00:08

Baš simbolično ispadanje kako i ovi idioti vode klub, znači amaterski i glupo. Ali bgm bolje nego da ti City ili Barca 6-7 daju, a u ligi si već u strmoglavom padu...ovako ako novi trener dodje možda se uspijemo pobiti dobro za 4 mjesto

Najgore će biti ako se bude vadilo na var i ono nad zaniolom na kraju, realno ni p od penala.
nema potpisa

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Chinaglia » 07 mar 2019, 00:23

socne uvrede na racun edina dzeke

nemojte ga ni vi stedit :kafa:

Avatar
Manuel
Postovi: 8145
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 07 mar 2019, 00:51

Veceras je i definitivno sezona zavrsena. Eusebio ce valjda otici pa da se debili nafuraju uz novog trenera da izbore opet tu Ligu Sampiona ili necemo mozda cak igrati ni Ligu Evrope.

Jesmo ispali na glup nacin al da je Ale retard to stoji i da nije Rimljanin nikad taj frajer ne bi zaigrao. Potpuno zasluzeno Porto ovo prolazi a i ne prosli kad imas limitirane igrace.
Bravo Monchi sve si uspio izyebati.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Raonffa » 07 mar 2019, 00:57

Ma bezveze je davati EDF-u otkaz, zapravo nije bezveze onoliko koliko novi trener može donijeti nekakav pozitivan šok, al' ko god dođe dočekat će ga isti problemi sa kojima se nosio EDF tokom sezone i sasvim sigurno neće imati čarobni štapić da učini nešto više ukoliko se Roma ne pojača na ljeto.

Jer realno ja ne vidim da je ovdje toliko do EDF-a, čovjek konstantno kroz sezonu nešto pokušava, rotira ovo što ima al' jbg ne ide.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3989
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Juventinisimo » 07 mar 2019, 02:53

Trener koji stavi u tim dvije devetke(visoke, tegljace, grmalje) i jednom izmislja poziciju..to kad tad propadne, dzenaza dodje..ili Dzeko ili Shick..ili Dzeko ili Ibisevic..ili Dzeko ili Balo..samo jedno je sigurno..nikada zajedno..
Ovaj Porto vas na fuku izbaci..
Odbrana vam je katastrofa..pa u serie A ste vec primili 36 golova a jos 12 utakmica ostalo..jaki timovi ne prime toliko u dvije sezone..

Zao mi je sto ste ispali..valjda izborite CL i za slijedecu sezonu..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 07 mar 2019, 06:48

nisam za promjene u sred sezone i generalno ne volim kada mijenjamo direktore, trenere i igrace jer moja filozofija je da strpljenje, konstantan red, rad i disciplina vode do uspjeha koji ne dolazi preko noci.

medjutim, ovo je bila najvaznija utakmica sezone i svako ko je zakazao po meni ne zasluzuje da se na njega bitnije racuna u buducnosti. tu mislim na igrace koji su amaterskim reakcijama i u ofanzivi i u defanzivi doprinijeli rezultatu, mislim na trenera koji je odabirom igraca i taktickom postavkom dozvolio da se nadjemo ovdje gdje smo se nasli, kao i na sportskog direktora koji je dopustio treneru da sa ovim rosterom spasava sezonu. svi oni bi po meni trebali odgovarati za ono sto su napravili. bez izgovora.

eh sad, sta bi pallotta mogao napraviti?

ocekujem jos jedan remont na ljeto, ali ovaj bi nas opet mogao kostati prodaje vaznih igraca s obzirom na jucerasnje ispadanje, kao i moguce propustanje plasiranja u top 4. doduse, kako igramo postavlja se pitanje koji su to igraci koje ne bismo prodali da nas se pita? :hmmmmm:

Avatar
sekula
Postovi: 581
Pridružen/a: 09 nov 2009, 12:09
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la sekula » 07 mar 2019, 08:51

Problem Rome je što nema pakera, desetke ili znalca, znači čovjeka koji ima osjećaja za igru.....da im poveže redove u sredini.....Pellegrini je toliko izvikan da je klasa, da se i sam ufurao u to, a premlad je da ostane imun na te stvari.....a bazirati kreativnost na igračima poput N'Zonzija ili Cristantea je nemoguća misija.....EDF mora otići jer je propustio previše prilika ili jednostavno da mu daju još jednu priliku, ali da se istovare lovu i dovedu 3-4 provjerena igrača....
Moj glas je mek, al' je zato toljaga tvrda.....

Avatar
Alen1987
Postovi: 843
Pridružen/a: 22 apr 2012, 21:46
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Alen1987 » 07 mar 2019, 10:50

Sami sebi dali 3 gola :facepalm:
Znao sam da cemo biti kaznjeni poslije Dzekina dva promasena zicera. To je uvijek neko nepisano pravilo.

Ja ne znam oko kojih igraca da se gradi ekipa za naredne godine. A ne mozes I nije rijesenje 23 igraca otpustiti, a 20 novih dovesti. Ja osim Zaniola, Undera, Kluiverta I mozda SES-a, ne vidim igraca kojeg bih volio gledati u dresu Rome narednih god. I mozda je vakat Manolasa prodati, ako se moze izvuci 30-40 mil.

BrainofheGame
Postovi: 68
Pridružen/a: 17 mar 2018, 12:23
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la BrainofheGame » 07 mar 2019, 12:27

Kad nemaš veliku lovu da dovedes velike zvijezde onda radis ovo što radi Roma-kupi jeftino prodaj skupo, uslovno rečeno..I do ove sezone to je i išlo nekako, ove ne ide..Par promašaja, par igrača u losijoj formi i to je za Romu previše..U padu je Roma, malo je prošle godien rezultat u LP zamazao oči, ali kad se pogleda generacija i igre pod Garsijom i ovo sad-pad je to popriličan.
Sinoć su i pored svega nabrojanog imali sve u svojim nogama, dva zicera od kojih se bar jedan morao zabiti..Plus napravis penal za ispadanje..Znači sam sebe izbacio,jbg..Nije Porto nešto bio puno bolji.
Biće gusto do kraja lige, moje mišljenje je da Roma nema snage da izbori LP ove godine, jednostavno previše nekih loših okolnosti se poklopilo ove godine.Daj Bože da griješim, volio bih prije svega zbog Džeke da izbore, ali daj Bože..Europa liga je puno realnija.
Remont treba uraditi, mada kad pogledam ja bih lično zamjeno brat bratu 7-8 igrača, sad je pitanje koliko je to realno.
Trener novi također.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 07 mar 2019, 16:07

Palota će najbolji remont uraditi sa ako proda klub, sve ostalo je isto sranje drugo pakovanje
nema potpisa

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la hurem » 07 mar 2019, 16:33

Direktni krivci za sinosnje golove:
1.gol Manolas
2.gol Kardsorp
3.gol Florenzi
Ova ekipa je 3x limitiranija u odnosu na onu proslogodisnju s Radjom, Strootmanom, Alisonom...svaka cast EDF-u pa je i ovoliko izvukao iz nje.

Olsen - mislim da losiji golman dugo u Seriji A nije branio.
Florenzi - kao sto jedan rece, da nije dijete Rima taj ni za Speziu ne bi igrao.
Cristante - isto kao i za Floa, da nije Italijan nikad ne bi igrao na tako velikom nivou vec bi bio u dresu Cluja, Craiove i sl.
Pellegrini - jedan mi od najomrazenijih od prvog dana, jos kad vidim da ga navijaci Juvea zele. :facepalm:
Nzonzi jeste imao kikseva i pogresnih pasova koji su kostali, ali se bar vidi da zna igrati, nema s kim u sredini.

De Rossi - cim je izasao znao sam da se ne pise dobro...
Dzeko je morao pogoditi jednu od one svije sanse, ali i prije njega Peroti.
Manolas jeste veliki borac, ali isto tako i kiksator vjeciti.

Roma zapravo ima samo par igraca koji nesto vrijede:
Dzeko, De Rossi, Kolarov, Peroti, cak cu i Sharavija dodati i poslabog Nzonzija, i eto kiksatora Manolasa...+ za mene jos uvijek nedefinisani Under.
Sve sami starci maltene jedini igraci u Romi.
Ovi ostali sve truba do trube, neki veca neki manja.

Monchi je itekako pao na ispitu.

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 07 mar 2019, 18:29

EDF :salut:

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3989
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Juventinisimo » 07 mar 2019, 18:35

Stavite Tottija, pa da budete ko United.. :mrgreen:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 07 mar 2019, 19:27

EDF hvala za sve, a pogotovo za izbacivanje katalonskih cigana i odvratnog patuljka , pobjeda u rangu titule !!!
Bilo je kikseva, ali si pokušavao, borio se i to cijenim.
Jedina zamjerka je forsiranje Pellegrinija, jedina.



Ni sam ne znam koliko utakmica Edina Džeke sam pogledao , koliko šansi promašenih, i uvijek mi je bilo krivo kada je 1 na 1 sa golmanom , zašto nikad ne potkopa loptu?
Kako to ne zna? I onda sinoć u 112 minuti Edin Džeko prvi put u svojoj karijeri potkopava loptu !?!? Naravno užasan pokušaj, koji nas je vodio dalje.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 07 mar 2019, 20:11

steta sto je zavrsilo kako je zavrsilo jer po meni neki drugi ljudi snose daleko vecu krivicu, ali fudbalski svijet je prilicno brutalan prema trenerima koje je ipak najlakse zamijeniti kada stvari ne idu po planu.

slika

za razliku od nekih koji su kalkulisali ili jos uvijek kalkulisu oko klupe rome, on se nije libio prihvatiti izazov u jednom delikatnom momentu za klub, te je kao takav ostavio dobar utisak na mene i ostat ce mi u dragom sjecanju. gospodin covjek koji se, nazalost, nasao na pravom mjestu, ali u pogresno vrijeme. sve najbolje u nastavku karijere, di fra :salut:
Meanwhile, the wording of the statement on Di Francesco's exit and the reports emerging from the training ground suggest the Coach agreed to walk away by mutual consent, saving the club a legal battle.

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 07 mar 2019, 22:34

ode i monchi :salut: navodno uopste nije ni bio na sastanku u vezi odabira novog (privremenog) trenera.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Goalgetter » 08 mar 2019, 14:57

Evil Genius II je napisao/la:ode i monchi :salut: navodno uopste nije ni bio na sastanku u vezi odabira novog (privremenog) trenera.
Dosao, unistio ekipu i otisao. Meni je zao EDF, koji se nasao u pogresnom vremenu na pogresnom mjestu, doduse imao je par taktickih egzibicija koje mu nisu trebale, ali sve u svemu je uradio dosta dobar posao za ove dvije godine. Pravi gospodin. "Celavi" je imao par pogodaka (Under, Zaniolo) ali preovladavaju promasaji, jer ova ekipa nije dorasla ciljevima koje su sebi postavili.

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la hurem » 08 mar 2019, 17:10

Zao mi je EDF-a, ni kriv ni duzan...covjek koji voli i zivi Romu.
S dr.strane Monchija boli briga za Romom, a glavni krivac. I ovaj prelazak u Arsenal to dokazuje. Zalosno da zbog njega ispasta EDF, pa taman da je Guardiola trebao doci a ne Ranieri.

Avatar
Denno
Postovi: 3819
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 08 mar 2019, 18:26

Ovo je upravo najbolji potez Monchija za Romu u ove dvije godine. Covjek bez znanja a ocito i bez casti, sto dalje od Rome majstore. EDF s druge strane nije glavni krivac za nastalu situaciju, ali ipak ima i on dobar udio u svemu. Zahvala za polufinale, ali podbacio je i on dobro da se ne lazemo.

Ranijeriju mnogo srece. U fokusu je samo takmicenje u Serie A tako da bi nas trebao ugurati u lp na kraju . U junu moze Sarri i Walter, jer ako neko moze pocistiti smece koje je Monchi navukao u ove dvije godine, onda je to Walter Sabatini (naravno sve ovo je jos u domenu sf i cekat ce se neko vrijeme odluka Amera po pitanju ovog) .

U svakom slucaju Empoli je lijepa prilika da se krene pobjedom :arrow:
embrace the chaos

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 08 mar 2019, 18:28

ode i sef medicinskog staffa :salut:

k'o ja kad preuzmem klub na football manageru :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.