AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

Alen1987
Kontakt:

PostPostao/la Alen1987 » 29 apr 2019, 08:38

Upravu je Sabatini kad kaze za Pastorea da je mogao puno puno vise u karijeri. On stvarno ima ovu igru u malom prstu. Ali ocito nedostatak motiva, ambicija, povrede ili nesto sasvim drugo...

Manuel
Kontakt:

PostPostao/la Manuel » 29 apr 2019, 21:19

Ma frajer je lijencuga a i jos sklon povredama i zbog toga i nije nista posebno uradio.

Evo i Atalanta dobila. Bice svega do kraja :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Admir_Sa
Kontakt:

PostPostao/la Admir_Sa » 30 apr 2019, 23:52

Ušli smo u onaj mod kad teško primamo golove, a zabijemo nekako i znali smo dobre serije praviti. Mislim da bi do kraja sa dvije pobjede i dva iksa mogli biti četvrti, dosta ovih igra medjusobno. Al opet kakva korist bio 4 ili 7, filozofija je uvijek ista nažalost
nema potpisa

Denno
Kontakt:

PostPostao/la Denno » 05 maj 2019, 19:42

:tokralju:

bombaysaphire
Kontakt:

PostPostao/la bombaysaphire » 07 maj 2019, 23:31

StevieG8 WroteColonSve cestitke, nevjerovatna noc za navijace Rome ovo je nesto sto se pamti cijeli zivot, uzivajte :salut:

Što se mene tiče ne treba Scudetto, ovo je najveći užitak što ste meni mogli priuštiti!!!Džeko majstore!!! De Rossi halalim ti sve crvene i sve gluposti!!! Nisam dobar, odoh popiti čaj od kamilice da se smirim...

Vidi ovo sviju mi , ne vjerujem, odem da nađem svoj post od prošle sezone kad smo izbacili Barcu ( ovaj gornji ) i vidim da StevieG8 čestita :salut:

Ejvala , pamti i ti sad cijeli život, sad znaš kako je :opaopa:
"Printeeeeeezis
Evo šanse Aguero gooolll
Na kraju će Pedrosa osvojiti, kakva trkaaaaaa
To je ta njegova levica, šut iz kolena koji se ne brani
Ejjj "

StevieG8
Kontakt:

PostPostao/la StevieG8 » 07 maj 2019, 23:32

bombaysaphire WroteColon
StevieG8 WroteColonSve cestitke, nevjerovatna noc za navijace Rome ovo je nesto sto se pamti cijeli zivot, uzivajte :salut:

Što se mene tiče ne treba Scudetto, ovo je najveći užitak što ste meni mogli priuštiti!!!Džeko majstore!!! De Rossi halalim ti sve crvene i sve gluposti!!! Nisam dobar, odoh popiti čaj od kamilice da se smirim...

Vidi ovo sviju mi , ne vjerujem, odem da nađem svoj post od prošle sezone kad smo izbacili Barcu ( ovaj gornji ) i vidim da StevieG8 čestita :salut:

Ovo se meni vratilo :ljepota: pa kako si ovo iskopao i otkud ti uopšte da tražiš ovo :lol: daj savjet kako da dođem sebi poslije ove ludnice, još uvijek se tresem.
"He was by far the best player I have ever played with and I would pay to play with him again" (Torres)

bombaysaphire
Kontakt:

PostPostao/la bombaysaphire » 07 maj 2019, 23:41

StevieG8 WroteColon
bombaysaphire WroteColon

Ovo se meni vratilo :ljepota: pa kako si ovo iskopao i otkud ti uopšte da tražiš ovo :lol: daj savjet kako da dođem sebi poslije ove ludnice, još uvijek se tresem.

Haahhah kako lijep osjećaj je bio , em navijam za Romu em mrzim Barcu , baš mrzim :rol:

Kad si napisao da voliš sve , morao sam naći svoj post , znači isti yebeni osjećaj sam imao.

Moj savjet je bio kamilica , vidiš da sam gore pisao :opaopa:

Možeš i popiti koju ljutu , osim ako postiš , u tom slučaju halali :salut:
"Printeeeeeezis
Evo šanse Aguero gooolll
Ejjj "

StevieG8
Kontakt:

PostPostao/la StevieG8 » 07 maj 2019, 23:47

bombaysaphire WroteColon

Haahhah kako lijep osjećaj je bio , em navijam za Romu em mrzim Barcu , baš mrzim :rol:

Kad si napisao da voliš sve , morao sam naći svoj post , znači isti yebeni osjećaj sam imao.

Moj savjet je bio kamilica , vidiš da sam gore pisao :opaopa:

Možeš i popiti koju ljutu , osim ako postiš , u tom slučaju halali :salut:

Zamisli koliko ih aj tek volim poslije Suareza i Coutinha, izbacivanja Chelsea one godine ma fuj. Legenda si svaka ti čast hahaha vidiš da je ovo neka sudbina da ja ostavim taj post i da sad opet se historija ponovi samo u drugim ulogama, ljubi te brat ide sad kamilica i na oči i kao čaj i u guzicu ako treba.
"He was by far the best player I have ever played with and I would pay to play with him again" (Torres)

StevieG8
Kontakt:

PostPostao/la StevieG8 » 12 maj 2019, 22:13

Flo :salut:

StevieG8
Kontakt:

PostPostao/la StevieG8 » 12 maj 2019, 22:28

Sta je ovo, življa tema kad se SPAL dobije :(

Admir_Sa
Kontakt:

PostPostao/la Admir_Sa » 12 maj 2019, 22:34

Nebitan protivnik
nema potpisa

Denno
Kontakt:

PostPostao/la Denno » 17 maj 2019, 21:33

Ode kapiten, kritikovao sam ga dosta na ovom forumu jer sam debil jbg, al lik na kraju htio igrati bez novca i **** Ameri mu ne daju ugovor. Zadnje dvije sezone WC nivo i uprkos povredama, mogao i morao je odraditi još dvije sezone. Ne osvajamo trofeje, ali zaista se ne kajem što sam se navukao na ovo sranje od kluba, ogromna čast je bila pratiti Romu sa Tottijem i DDR-om. Sretno mu bilo dalje i ako se odluči obući neki drugi dres, u budućnosti nekad naravno funkcija u klubu.

Grazie Daniele :salut:
slika

Tritolone
Kontakt:

PostPostao/la Tritolone » 17 maj 2019, 22:05

Jedan od drazih igraca u Serie A, uvijek ce mi ostat u pamcenju kad je prizna da je zabio gol rukom pa je sudac ponistio. Respect.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!!!

Rise above the mountains
light a fire in the sky
for the blood is running still
from the roots of Yggdrasil

Urlando contro il cielo

bombaysaphire
Kontakt:

PostPostao/la bombaysaphire » 26 maj 2019, 21:25

Uhhhh još nisam Tottia halalio , ode De Rosi ...
Jes me nervirao milion puta , ali svaka mu čast, mogao je otići bilo gdje....

Suze Ranieria :salut: :(
"Printeeeeeezis
Evo šanse Aguero gooolll
Ejjj "

Manuel
Kontakt:

PostPostao/la Manuel » 27 maj 2019, 03:48

Grazie Capitano

Kakva noc :cry:

Sve u svemu ocajna sezona. Ode Danielle, prema Ranijeriju se ponijeli kao prema smecu a vjerovatno ode i Dzeko a i sljedece sezone bez Lige Prvaka.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Admir_Sa
Kontakt:

PostPostao/la Admir_Sa » 27 maj 2019, 07:35

Jedino dobro će biti da idioti prodaju klub brzo, jer ne vidim više načina da igramo ligu prvaka u narednim godinama
nema potpisa

hurem
Kontakt:

PostPostao/la hurem » 27 maj 2019, 08:02

Roma je ostala bez LP zhvaljujuci Ranijeriju. Da je EDF ostao ubijedjen sam da bi zavrsili medju 4...
Ranijeri je u 12 tekmi, od toga CAK 7 domacih,,osvojio 22 boda.
EDF prije toga u 12 tekmi, od toga CAK 7 gostujucih, osvojio 24 boda.
Nema sanse da bi kiksao protiv SPAL-a, Genoe, Sasuola, Viole kod kuce...kad se sezona lomi, mozda jednu,,ali toliko ni u kom slucaju.
EDF-ova najveca greska ove sezone se zove OLSEN.
Nadam se da ce Dzeko otici,,da ne gledam vise ovaj jad nikad u zivotu.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

bombaysaphire
Kontakt:

PostPostao/la bombaysaphire » 27 maj 2019, 10:33

hurem WroteColonRoma je ostala bez LP zhvaljujuci Ranijeriju. Da je EDF ostao ubijedjen sam da bi zavrsili medju 4...
Ranijeri je u 12 tekmi, od toga CAK 7 domacih,,osvojio 22 boda.
EDF prije toga u 12 tekmi, od toga CAK 7 gostujucih, osvojio 24 boda.
Nema sanse da bi kiksao protiv SPAL-a, Genoe, Sasuola, Viole kod kuce...kad se sezona lomi, mozda jednu,,ali toliko ni u kom slucaju.
EDF-ova najveca greska ove sezone se zove OLSEN.
Nadam se da ce Dzeko otici,,da ne gledam vise ovaj jad nikad u zivotu.

Ne vidim poentu da dođeš na temu AS Roma govoriš da je klub jad, šta je sa mozgom ?

Volim i ja Džeku, gledam svaku njegovu utakmicu od Wolfsburga, možeš misliti kako mi je bilo kad je došao u Romu , klub za koji navijam od Batistute , ali Roma će biti i poslije Džeke ...

Uostalom šta je to Roma skrivila Džeki pa je jad?
"Printeeeeeezis
Evo šanse Aguero gooolll
Ejjj "

Alen1987
Kontakt:

PostPostao/la Alen1987 » 27 maj 2019, 19:05

Sve do jucer kontam desit ce se nesto produzit ce na jos jednu sezonu, jer DDR definitivno u ovakvoj Romi ima mjesta.

Grazie Daniele :cry: :cry: :cry:

Ode nam najveci navijac Rome na planeti.

Denno
Kontakt:

PostPostao/la Denno » 28 maj 2019, 10:35

Mogao je definitivno još poslužiti. Kao što sam već pisao, nek mu je sretno, ja ću rado pratiti njegove partije gdje god igrao. Sad od uprave očekujem da će biti "financijski" racionalni i što se tiče doprinosa ostalih igrača i da će se rj smeća koje se nakupilo.

Natrag na “Serie A”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.