AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Manuel
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 27 okt 2019, 20:01

Bravo momci bravo Fonseca :clap:

Nije bilo lako al zasluzena tri boda. Svi su ginuli ko jedan :salut:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Evil Genius II

Post Postao/la Evil Genius II » 27 okt 2019, 20:22

s obzirom na sastav osakacen povredama i suspenzijama, ova pobjeda je mogla doci samo kroz red, rad, disciplinu i ogromno zalaganje. upravo to se i desilo i rezultat nije izostao. veterani su odigrali veteranski (dzeko, pastore, small + fazio), jedni glavom na kopacku (kolarov i veretout), drugi kroz povredu (perotti + spinna), neki cak van svoje zone komfora (mancini), a ovi mladji se nisu prepali pruzene prilike (cetin i antonucci). sve se to fino ukomponovalo u jednu zasluzenu pobjedu nad ekipom koja je u tezoj situaciji od nas, a sa takvima je najteze igrati jer su nepredvidivi. steta sto pastore nije uspio zabiti jer definitivno je zasluzio da krunise ovu partiju golom. davao je petom, imao asistencije i sta sve ne, ali po meni mu je ovo veceras najbolja utakmica u dresu rome.

a za kapitena samo salut :salut:

slika
''La maglia della Roma, anche da allenatore, te la togli, però ti rimane la pelle macchiata. Ci puoi mettere qualsiasi cosa sopra, ma il giallorosso sotto ti rimane sempre.'' Luciano Spalletti

Evil Genius II

Post Postao/la Evil Genius II » 28 okt 2019, 07:44

pastore za sky:
How satisfying is it to feel good and play in three consecutive matches in a row?
The most important thing is that I feel good physically. I managed to play three matches in a row after a long time. It was important to do well – the team is helping me and I am happy for the three points, which we needed so much.

What is the meaning of this evening?
The important thing was to create many opportunities. We could have killed the match off sooner. We had a good match, we ran a lot, Milan attacked more in the second half but we knew how to manage things. The important thing was to win and stay near the top of the table.

Did it help that Fonseca said you are an important player for him?
Yes, very much – but I don’t think much about what he says to the media or in public. I only think about what he tells me at training. He was always by my side as well as all the staff when they arrived, he knew that my situation was not easy since I had no continuity. They have managed me great, I feel good and I will try to reciprocate by giving everything on the pitch.

You’re even more united after this series of injuries.
It’s a huge merit to the manager. Even in the moments where we won, he always held meetings telling us he wanted a winning side with a strong and united mentality. This group is extraordinary, we all get on really well. In the last few matches, a completely new team has been seen. The important thing is that the manager is behind us as always.

iskreno se nadam da cemo gledati partije kao onu sinoc dosta cesce jer strasan je talenat uvijek bio, ali nekonstantan do zla boga.
''La maglia della Roma, anche da allenatore, te la togli, però ti rimane la pelle macchiata. Ci puoi mettere qualsiasi cosa sopra, ma il giallorosso sotto ti rimane sempre.'' Luciano Spalletti

Evil Genius II

Post Postao/la Evil Genius II » 29 okt 2019, 18:06

ipak nista ni od rodwella ni od buchela jer je mancini prilicno dobro odigrao kao veznjak, a diawara se navodno vraca do 12. novembra. ne znam kakvo je to cudo prirode, ali se iskreno nadam da medicinski kadar zna sta radi odnosno nadam se da ne pozuruju momka sa povratkom jer ipak je koljeno u pitanju.

sto se tice drugih vijesti, pokusat cemo potpisati smallinga za stalno, medjutim, united bi ga mogao vratiti s obzirom na to da je odigrao do sad kao malo koji nas stoper nakon samuela :salut:

Alen1987
Kontakt:

Post Postao/la Alen1987 » 31 okt 2019, 08:55

Ovi nasi tinejdzeri proigrali. Pastore ih dobro razigrava.

Sta reci za suđenje u seriji A sinoc. Za onnaj duel i remplanje Fazia i Okaka Chuke dati crveni... Fazio stijena covjek. Ili na utak.Juve-Genoa crveni karton (dr.zuti) Genoi presmjesno, a sta tek reci za simuliranje Ronalda i penal u 196.min. Najtuznije je od svega sto je uveden VAR, a sudjenje je isto ko i prije. Bruka.

NIJE NI CUDO STO SU POLUPRAZNI STADIONI. POSJETA SINOC U TORINU DOVOLJNO GOVORI.

hurem
Kontakt:

Post Postao/la hurem » 31 okt 2019, 10:31

Steta zbog Sampe i Cagliarija...hajd Genoa je zafrkana ove sezone (prva utakmica)...moglo se lijepo stojati na tablici da su se bar dvije od ove tri tekme pobijedile.
Mozda bi se nekako i moglo halaliti ako pobijede Napolija u subotu. :)
Roma je jaca nego prosle sezone i to je cinjenica.
Bolji golman, bolji stoper, pojacana bekovska pozicija, bolji vezni red, Dzeko ostao...samo da povrede zaobidju glavne igrace..mora se teziti ka vecim ciljevima...ja sam vjeciti optimista. :)
Uglavnom, ovaj ne dobar, nego fantastičan raspored u prvih 10 kola se morao bolje iskoristiti...o tome samje pisao na pocetku sezone.

Meni je najvaznije da ne igraju Cristante i Pelegrini...ne mogu ih očima gledati kao sto ni Olsena nisam mogao.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

Denno
Kontakt:

Post Postao/la Denno » 02 nov 2019, 15:24

Nahajpani trpa svake sedmice. Treba sad ovo sacuvati :thumbup:
embrace the chaos

Evil Genius II

Post Postao/la Evil Genius II » 02 nov 2019, 16:11

zasad dosta srece, ali nece nas to maziti cijelu tekmu tako da se nesto mora mijenjati u pristupu igraca ovoj tekmi. kroz sredinu nam prolaze kako hoce jer je pastore opet onaj stari lijeni pastore, medjutim, sto je najgore nemamo koga ni ubaciti :hmmmmm:

licno bih i remijem bio zadovoljan ovdje, ali pobjeda bi definitivno bila premija.

Evil Genius II

Post Postao/la Evil Genius II » 02 nov 2019, 16:15

Denno je napisao/la:
02 nov 2019, 15:24
Nahajpani trpa svake sedmice. Treba sad ovo sacuvati :thumbup:
sto "nahajpani"? :D

Denno
Kontakt:

Post Postao/la Denno » 02 nov 2019, 16:15

Nekolicina forumasa ga tako naziva, sarkazam :D.

2-0. Ja ga ne bih svirao, ali sta se sviralo protiv nas i pravila su takva. Ajd sad samo da se ne opuste.
embrace the chaos

Denno
Kontakt:

Post Postao/la Denno » 02 nov 2019, 16:19

Kako igra Roma :tokralju:
embrace the chaos

Evil Genius II

Post Postao/la Evil Genius II » 02 nov 2019, 16:22

Denno je napisao/la:
02 nov 2019, 16:15
Nekolicina forumasa ga tako naziva, sarkazam :D.
pa cuj, na kakvom smo forumu nisam iznenadjen :mrgreen:
pomislio sam da nisi misljenja kako je mali prevara jer meni je bas top talenat :beba:

Denno
Kontakt:

Post Postao/la Denno » 02 nov 2019, 16:30

Ma jok. Cak sam bio onemogucen 7 dana da ostavljam komentare na ovom forumu jer sam branio kvalitete malog i ime Rome :D. Nece biti Totti, ali superstar i igrac koji moze donijeti dosta toga, da.
embrace the chaos

hurem
Kontakt:

Post Postao/la hurem » 02 nov 2019, 17:27

Idemo dalje.
Rekao sam da bi se pobjedom protiv Napolija mogli halaliti kiksevi protiv Sampe, Cagliarija i Genoe...ali ipak ne...nek pobijede sledece 3 i onda moze :)

Sve ispod 9 bodova u naredne tri tekme je poraz!
Samo da sto duze odmaraju Cristante i Pelegrini...mislim nek oni budu zdravi, ali neka ih na klupi. :)
Veretut :thumbup:
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

Evil Genius II

Post Postao/la Evil Genius II » 02 nov 2019, 18:02

hurem je napisao/la:
02 nov 2019, 17:27
Veretut :thumbup:
svaka cast. dosao sam ovdje s namjerom da mu posvetim post. momak igra svaku utakmicu od prve do zadnje minute jer bukvalno nema zamjene, a ne djeluje mi uopste umorno, bezidejno ili dekoncentrisano bez obzira da li se radilo o 1. ili 91. minuti. iako sam ocekivao dosta od njega i cesto pisao kako je prilicno slican igrac strootmanu prije povrede opet ostanem impresioniran nakon svake tekme.

a neki ga cak prozvase tutom i slavise njegov transfer u romu :salut:

Manuel
Kontakt:

Post Postao/la Manuel » 02 nov 2019, 19:33

U 7 dana tri velike pobjede bez pola ekipe :clap:

Sta ti je rec kvalitetan trener. Sa ovakvom ekipom frajer drzi Romu u vrhu a cak ne zaostaju nesto ni za vodecim dvojcem.
Veretout pravo pojacanje, Pastore ko nekad iz Palerma a prevara zvani Zaniolo trpa li trpa :mrgreen:

Smallinga pokusati zadrzati a Mancini je prezahvalan igrac. Bravo momci. Tri velike pobjede :kafa:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Alen1987
Kontakt:

Post Postao/la Alen1987 » 07 nov 2019, 22:55

Pa mozemo li proci grupnu fazu lige Europe :evil:

bombaysaphire
Kontakt:

Post Postao/la bombaysaphire » 07 nov 2019, 23:10

E neka su izgubili , kad su sebični pogotovo Džeko i Klajvert , i kada na 2 minute prije kraja isteka sudijske nadoknade zadržavaju vrijeme i odugovlače...
"Printeeeeeezis
Evo šanse Aguero gooolll
Na kraju će Pedrosa osvojiti, kakva trkaaaaaa
To je ta njegova levica, šut iz kolena koji se ne brani
Ejjj "

Evil Genius II

Post Postao/la Evil Genius II » 08 nov 2019, 05:55

mozda nije najpopularnije razmisljanje, ali iskreno bih volio da sto prije ispadnemo iz EL, a evo i zasto:
  • osvojiti ovo takmicenje cisto sumnjam da mozemo tako da bi puno veci prioritet trebao biti plasman u LP kroz domace prvenstvo.
  • trenutno nam je pretanak roster da bismo ovo takmicenje koristili kao priliku za rotaciju i davanje sanse igracima koji inace ne igraju. naprotiv, raspolazemo sa 13ak igraca koji igraju 2, 3 utakmice sedmicno evo vec mjesec i kusur dana. samim tim, EL nam dodje samo kao dodatni teret i potencijalna nagazna mina u smislu novih povreda.
  • cak ni UEFA grupnu fazu ovog takmicenja ne shvata toliko ozbiljno sto dokazuje i sama cinjenica da VAR nije dostupan. zasto se onda nevrirati i ulagati psihicki i fizicki?

Pale_Companion
Kontakt:

Post Postao/la Pale_Companion » 08 nov 2019, 09:35

Jbg momci, sreća i sudije su ovaj dvomeč bile na našoj strani, mada ne može se reći da nisu nezasluženo uzeli 4 boda ...

Svakako je bio napet i kvalitetan dvomeč za ispratiti, kvaliteta dostojna LP. Sretno u nastavku sezone :salut:
Agieren statt reagieren

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.