S.S. Lazio

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 29 sep 2018, 22:59

treci derbi u sezoni i treci poraz, hocete u lp?!

moracu se malo vise potrudit i pronac bilans pobjeda, remija i poraza simonea inzaghija u derbijima protiv juventusa, milana, intera, rome i napolija, znam da je bilans bio jako los, a s ova tri nova poraza je uzasan... volio bih da sam novinar, pa da na press-u taj bilans predocim simoneu i upitam ga sta misli o tome, kako i zbog cega je bilans takav kakav jeste? kako misli da lazio izbori lp kad u derbijima redovno dobiva po usima, to se desilo prethodne sezone, desice se i ove, bez bodova u derbijima te nema nigdje, uzalud trpacina protiv slabijih ekipa

simone, volim te kao brata najrodjenijeg i dao bog, ostao ti nama trener jos dugo, dugo, postao novi alex ferguson ili wenger, al naprosto ne mogu shvatit kako lazio ne moze pobjedjivat derbije... ponavljaju se iste stvari, blackouti, poklonjeni golovi, jeftini poraz kao npr ovaj danasnji

sto je najgore, lazio ce, vjerujem, ponovo do samog kraja biti u trci za lp, al kao i po obicaju, ostacemo praznih ruku!

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Biscione » 30 sep 2018, 12:49

Jbg ne može on igrat umjesto igrača, drugi i treći gol su bili na postavljenu odbranu, tu trener ne može ništa. Jedino možda da uz pomoć nekih psihologa radi na promeni mentaliteta igrača
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 30 sep 2018, 13:08

pa kad imas tako uzasan bilans u derbijima, to je jasan znak da moras nesto promjeniti, kad stvari ne idu dobro, pokusas nesto novo, al simone izgleda niti ne pomislja na tako nesto... ova taktika odlicno funkcionise protiv slabijih ekipa, al u derbijima ne, pa da sam na njegovom mjestu, pokusao bih s nekom drugom taktikom... meni to izgleda kao kad te neko samara a ti ne reagujes, u nadi da ce te prestat samarat

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 14 okt 2018, 12:24

manuel lazzari u januaru? simone, urgiraj, molim te, posaljite im ponudu koju ne mogu odbit!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 18 okt 2018, 19:43

“Quando sono in campo sento sempre il mio nome e mi emoziono ogni volta: è bello sentirsi chiamare a gran voce da così tante persone all’interno dello stadio. Per me è un grande onore giocare nella Lazio, sono rimasto qui nonostante mi avessero offerto ingaggi più onerosi.”

(immobile)

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 08 nov 2018, 20:31

j. correa nastavlja pisat po simoneu, veceras gol i dvaput izbacio saigrace u gol sansu, al ne zabise

Avatar
Denno
Postovi: 3819
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Denno » 08 nov 2018, 20:46

Jel Strootman odigrao sta za Olimpik?
embrace the chaos

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 08 nov 2018, 20:54

nije se istakao ako na to mislis, citav marseille los... prosle sezone finale, sad ispadose u grupnoj fazi

Avatar
Denno
Postovi: 3819
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Denno » 08 nov 2018, 21:01

Znaci prosjecna partija u prosjecnoj ekipi koju vodi Rudi Garcija, dovoljno :thumbup:.
embrace the chaos

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 25 nov 2018, 20:31

simone, jbem ti mater u ckapi, bas mi je krivo sto nije izgubio i peti derbi

njegov bezobrazluk zaista ne poznaje granice, ponovo mu luis alberto pocinje tekmu, covjek ne lici na profesionalnog fudbalera ove sezone, dok j. correa ponovo ostaje na klupi i opet po ulasku u igru odgovori na konkretan nacin zabivsi gol

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 13 dec 2018, 20:14

sto bih volio da j. correa zatrazi transfer, momcina ima celicne zivce

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 17 jan 2019, 00:20

slika

davide zappacosta u lazio?

zappacostin otac je (navodno) izjavio da davide zeli u lazio i da klubovi pregovaraju, a sad ga je i cirù zapratio na instagramu :hmmmm:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 21 jan 2019, 14:14

covjek ne mijenja nista, ono, sve super...

ne postoji ova izreka uzalud: "insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results"

slika

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 06 feb 2019, 17:55

nakon sto je roma dobila dozvolu za gradnju stadiona, oglasio se i arturo diaconale, glasnogovornik lazija, rekavsi da je projekat lazija za novi stadion spreman (idejni projekat "stadio delle aquile", izradjen je jos 2004 godine, ako se ne varam), no nikada nije pokrenuta neka ozbiljna prica s gradskim vlastima o tome, vec je claudio lotito par godina unazad govorio kako se ceka da roma rijesi sve u vezi stadiona, pa ce zatim i lazio, sto je negdje i mudra odluka, jer jer znao da ako roma dobije dozvolu za gradnju stadiona sa svim onim sto su zamislili, isti tretman ce morat imat i lazio, a upravo je to i rekao arturo diaconale

slika

ps tifozi lazija su dozivjeli bezbroj razocarenja s claudiom lotitom kao vlasnikom kluba, tako da u ovo ne vjerujem i necu povjerovat dok ne krene gradnja stadiona, dakle cak i sama dozvola za gradnju stadiona nece biti dovoljna!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la SiamoNoi » 25 feb 2019, 13:38

Lijepo ovo izgleda kad bi se realiziralo.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 09 apr 2019, 18:08

slika
"Volevo ringraziare tutti, ho un ricordo speciale di quegli anni meravigliosi passati insieme. Vorrei ringraziare i miei ex compagni e il presidente, senza loro sarebbe stato difficile. Ma voglio anche ringraziare voi per tutto l'amore e l'affetto che avete per me. Ho passato due anni meravigliosi. L'amore che avete voi per me ce l'ho anche io per voi. Sempre forza Lazio".

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 05 maj 2019, 21:18

lucas leiva nas je kostao £5 mil, a kako igra, vrijedi mnogo vise... zbog toga je nagradjen trogodisnjim ugovorom na obostrano zadovoljstvo, a i navijaci su odusevljeni... strasan potez je napravio dolaskom u serie a, pogotovo u lazio, gdje je rehabilitovan kao i mnogo drugi, te mu je produzena evropska karijera na jednom visokom nivou...

slika

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 23 maj 2019, 22:42

lotito i simone su u vecernjim satima imali sastanak u formellu i navodno je lotito ponudio novi ugovor simoneu inzaghiju, medjutim, simone je zatrazio vremena da razmisli o tome, sto je prilcno jasan pokazatelj da ceka neku drugu ponudu (vjerovatno juve, jer se o tome pise, mada se danas pise i o milanu), u suprotnom bismo vec veceras dobili info kako simone iznaghi ostaje trener nebeskoplavih

takodjer, posljednjih dana se aktivirala prica o wesleyju, mladom napadacu club bruggesa, kog je lazio zeli dovesti i prethodnog ljeta, medjutim do transfera ipak nije doslo... no izgleda da se situacija zahuktala i da bi do transfera moglo doci vrlo brzo

to be continued...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 24 maj 2019, 21:08

veceras je bio novi sastanak u formellu, na kome su, osim lotita i simonea, prisustvovali igli tare i armando calveri, a ovaj posljednji je generalni sekretar kluba i dok ne znam sta tacno obuuhvata ta funkcija, koliko sam shvatio kroz ove godine, on je tu kad se treba nesto potpisat

mozda je veceras simoneu ponudjen ugovor, dakle papir...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 06 jun 2019, 12:46

"La S.S. Lazio comunica di aver rinnovato e prolungato il contratto di lavoro del Sig. Simone Inzaghi fino al 30/06/2021."
slika

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: ronaldo99 i 5 gostiju.