S.S. Lazio

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
samadhi
Postovi: 328
Pridružen/a: 01 dec 2009, 23:28
Kontakt:

Re: Societa Sportiva Lazio

Post Postao/la samadhi » 05 mar 2011, 11:51

Ma nas narod glup ko racku konjski. Prvo kad mi neko napise fasisticki klub, haj dobro, mlad je neko i naglup pa i oprostim a onda isti frajer napise Nazio, aludirajuci na to i da je nacisticki klub i kako onda sa tom osobom raspravljati kad i ne raspoznaje razliku izmedju fasizma i nacizma? Kako raspravljati sa nekim ko ne raspoznaje razliku imedju starorimskog pozdrava i nacistickog (ovi zadnji su to i klepili od rimljana)? Al bitno je da sminker napise Nazio. Za takve ljude jedino vazi stara fina bosanska rijec koja je upotrebljiva i za insane i za zivotinje a to je MRS!!! :D

FORZA S.S. LAZIO 1900!!

Avatar
materazzi
Postovi: 566
Pridružen/a: 09 dec 2009, 11:38
Kontakt:

Re: Societa Sportiva Lazio

Post Postao/la materazzi » 13 mar 2011, 14:40

FORZA LAZIO navijam svim srcem danas za BIANCOCELESTI

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Societa Sportiva Lazio

Post Postao/la Puma » 13 mar 2011, 15:03

Forza Lazio !
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Google
Postovi: 1043
Pridružen/a: 30 jan 2009, 19:54
Kontakt:

Re: Societa Sportiva Lazio

Post Postao/la Google » 13 mar 2011, 16:59

slika
:lol:

Avatar
warden
Postovi: 1617
Pridružen/a: 31 jan 2011, 16:01
Lokacija: prosjački put
Kontakt:

Re: Societa Sportiva Lazio

Post Postao/la warden » 13 mar 2011, 20:37

Stvarrno je tesko biti navijac lazia ,jel ima slucajno takvi :D ,da im se ono ljudski cestita na vjernosti :D
IO SONO INTERISTA
Non ha senso per me ..la mia vita senza te..!
il cuore della nord batte dentro di me ...ale ale
e era iniseme .. corniamo il sogno !!!

vecchie maniere
Postovi: 59
Pridružen/a: 08 feb 2011, 16:47
Lokacija: CURVA SUD
Kontakt:

Re: Societa Sportiva Lazio

Post Postao/la vecchie maniere » 14 mar 2011, 11:49

Google je napisao/la:slika
:lol:
:lol: :lol: :lol: LA MANITA è SERVITA!!!!!!!
FORTIS CADERE CEDERE NON POTEST
NO ALLA TESSERA DEL TIFOSO

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: Societa Sportiva Lazio

Post Postao/la romaaaa » 15 mar 2011, 20:25

ko još navija za lacio :lol: hehehehhehe

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Societa Sportiva Lazio

Post Postao/la Puma » 17 mar 2011, 00:41

Libor Kozak pozvan u reprezentaciju i najvjerovatnije ce debitovati
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Vlado PD
Postovi: 214
Pridružen/a: 19 apr 2010, 00:30
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Vlado PD » 20 mar 2011, 00:06

Ovo za Kozaka je odicna vjest, sto je pozvan u reprezentaciju!

Danas ne tako ubjedljiv rezultat ali svakako vazna pobjeda posle poraza od manjeg Rimskog kluba, i takodje vazan gol za Zaratea.

Sledeca utakmica nam je sa Napolijem, veoma tezak mec nam slijedi, al mislim da mocni Lazio tu moze da uzme bod(ove) i da nastavi borbu za prva 4 mijesta!

Avatar
warden
Postovi: 1617
Pridružen/a: 31 jan 2011, 16:01
Lokacija: prosjački put
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la warden » 20 mar 2011, 07:41

Dobra i vazna poobjeda Lazia ,golll kao i iz skolski udžbenika .Zarate na nivou ,WELL DONE :D :D
IO SONO INTERISTA
Non ha senso per me ..la mia vita senza te..!
il cuore della nord batte dentro di me ...ale ale
e era iniseme .. corniamo il sogno !!!

Omerovic
Postovi: 151
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:49
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Omerovic » 28 mar 2011, 13:31

Corriere: Ibiševića želi i Lazio

Prema talijanskom dnevniku Il Corriere dello Sportu trener Lazijevih nogometaša Edoardo Reja volio bi od sljedeće sezone u svojim redovima vidjeti bosansko-hercegovačkog reprezentativca Vedada Ibiševića (26)...

Bivši trener Hajduka navodno je veliki obožavatelj igre Hoffenheimovog napadača, a u Laziju su spremni za njegovu kupnju potrošiti između sedam i osam milijuna eura, iako mu u Hoffenheimu vrijednost procjenjuju na deset milijuna eura.

Ove je sezone Ibišević na učinku od sedam postignutih golova, a u polusezoni 2008/09 sa 18 golova u 17 susreta bio je najbolji bundesligaški strijelac. Onda ga je snašla teška ozljeda koljena koja je ujedno udaljila Hoffenheim od aspiracija na naslov.

Podsjećamo, prethodno su interes za Ibiševićevim uslugama pokazali iz Premierlige, točnije iz Aston Ville i West Bromwich Albiona. :D :D :D

Avatar
scudetto
Postovi: 1133
Pridružen/a: 07 jan 2011, 16:42
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la scudetto » 03 apr 2011, 13:26

Odlican prodor Mauria za 0-1,i samo 3 minute nakon sto je zabio gol imao je cist zicer i promasio,inace dobra utakmica Napoli konkretniji a Lazio se vise orjentisao na kontra napade

Avatar
samadhi
Postovi: 328
Pridružen/a: 01 dec 2009, 23:28
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la samadhi » 03 apr 2011, 15:01

Ja sudija i sranja. Cist go Brocchija i onaj penal i plus crveni je smijesno za reci. Ebo im Napoli majku, taj klub smecara nikad nece biti nesto dzaba im sto ih sudije "guraju".

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la MaGiCa » 03 apr 2011, 16:19

samadhi je napisao/la:Ja sudija i sranja. Cist go Brocchija i onaj penal i plus crveni je smijesno za reci. Ebo im Napoli majku, taj klub smecara nikad nece biti nesto dzaba im sto ih sudije "guraju".
Taj klub je vladao Italijom, bez da je davao stotine miliona maraka u pojacanja.
Taj klub ima ceo grad i region iza sebe, za razliku od nekih koji nisu ni u svom gradu neki faktor.
Bila i ostala squadretta.

Avatar
samadhi
Postovi: 328
Pridružen/a: 01 dec 2009, 23:28
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la samadhi » 03 apr 2011, 16:35

MaGiCa je napisao/la:
samadhi je napisao/la:Ja sudija i sranja. Cist go Brocchija i onaj penal i plus crveni je smijesno za reci. Ebo im Napoli majku, taj klub smecara nikad nece biti nesto dzaba im sto ih sudije "guraju".
Taj klub je vladao Italijom, bez da je davao stotine miliona maraka u pojacanja.
Taj klub ima ceo grad i region iza sebe, za razliku od nekih koji nisu ni u svom gradu neki faktor.
Bila i ostala squadretta.
Ja znam da su Napoli i ASS Roma bratske ekipe i sto se tice mentaliteta i svega (pa cinjenica je da su svi doseljenici sa juga, dosavsi u Rim, poceli navijati za romu).
Napoli je jednom vladao i to je to. Ni prije ni poslije toga vas nema nigdje. Vrh vam je Europa League ove sezone. Lazio, koji ni u Rimu nisu neki faktor, kao sto rece, su se nakupili i titula i igranja u CL i osvajanju kupa kupova i slicno.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la MaGiCa » 03 apr 2011, 16:47

samadhi je napisao/la: Ja znam da su Napoli i ASS Roma bratske ekipe i sto se tice mentaliteta i svega (pa cinjenica je da su svi doseljenici sa juga, dosavsi u Rim, poceli navijati za romu).
Napoli je jednom vladao i to je to. Ni prije ni poslije toga vas nema nigdje. Vrh vam je Europa League ove sezone. Lazio, koji ni u Rimu nisu neki faktor, kao sto rece, su se nakupili i titula i igranja u CL i osvajanju kupa kupova i slicno.
Ako su Napoli i Roma bratski klubovi, sto ono igraju najvatreniji derbi u Italiji koji nije gradski?

Tu Romu ne mirisem nimalo, ali su vam oni tate u vasem gradu.

La Roma e chi comanda al capitale, non e Il Lazio.

Vi ste Evropu igrali samo kad je Cragnotti bacao pare, van toga ste niko i nista.
Sa druge strane, nase snage jacaju svakim novim danom...

[youtube][/youtube]

Avatar
samadhi
Postovi: 328
Pridružen/a: 01 dec 2009, 23:28
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la samadhi » 03 apr 2011, 17:10

MaGiCa je napisao/la:
samadhi je napisao/la: Ja znam da su Napoli i ASS Roma bratske ekipe i sto se tice mentaliteta i svega (pa cinjenica je da su svi doseljenici sa juga, dosavsi u Rim, poceli navijati za romu).
Napoli je jednom vladao i to je to. Ni prije ni poslije toga vas nema nigdje. Vrh vam je Europa League ove sezone. Lazio, koji ni u Rimu nisu neki faktor, kao sto rece, su se nakupili i titula i igranja u CL i osvajanju kupa kupova i slicno.
Ako su Napoli i Roma bratski klubovi, sto ono igraju najvatreniji derbi u Italiji koji nije gradski?

Tu Romu ne mirisem nimalo, ali su vam oni tate u vasem gradu.

La Roma e chi comanda al capitale, non e Il Lazio.

Vi ste Evropu igrali samo kad je Cragnotti bacao pare, van toga ste niko i nista.
Sa druge strane, nase snage jacaju svakim novim danom...
Pa igraju najvatreniji derbi jer su slicni. ;)

Opet se prosipas u vezi Cragnottija, Lazio je igro polufinale Uefa kupa poslije njega, prije par godina i u CL, prije dvije sezone u EL.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la MaGiCa » 03 apr 2011, 17:38

samadhi je napisao/la:
Pa igraju najvatreniji derbi jer su slicni. ;)

Opet se prosipas u vezi Cragnottija, Lazio je igro polufinale Uefa kupa poslije njega, prije par godina i u CL, prije dvije sezone u EL.
Haj dobro, ne da mi se sa tobom nastavljat.

Lazio je igrao 1/2 finale UEFA kupa sa ekipom koju im je ostavio Cragnotti (Stankovic, Mihajlovic, Couto, Stam, Claudio Lopez...).
Ostatak evropske price Lazia je smesan.
Napoli vec sad moze da je premasi 1 plasmanom u LS.

Avatar
samadhi
Postovi: 328
Pridružen/a: 01 dec 2009, 23:28
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la samadhi » 03 apr 2011, 19:10

Ponasas se kao da Napoli igra u Evropi iz godine u godinu a u stvari su nevini sto se tice CL, a i u EL ste tek probijeni. Bjezi ba.

bosanac napolitano
Postovi: 38
Pridružen/a: 19 mar 2011, 14:47
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la bosanac napolitano » 03 apr 2011, 19:25

Nek je lazio klub koji svake godine igra u evropi, nek u laziu igraju najbolji svjetski igraci a ne u napoliju.Lazio koji je klub gospode i klub fasista ne samo da gleda godinama romi u ledja, nego je to klub koji najvise stagnira iako je bogat klub.Napoli za razliku od lazia nije nikad imao bogatstvo al je zato igrao najljepsi fudbal.samo da znate niste nista bolji id nas po titulama FORZA NAPOLI
SOLO E SEMPRE NAPOLI !!!
IL FUTURO E AZZURO
FORZA NAPOLI !!!

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.