Reprezentacija Italije

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Novi selektor?

1. Mancini
34
29%
2. Conte
50
43%
3. Spalletti
16
14%
4. Guidolin
16
14%
 
Ukupno glasova: 116

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la SiamoNoi » 02 jun 2018, 19:13

milanist je napisao/la:Gledaj al ga brani posto se povezuje sa Juvetom. A zna popljuvati Gigija nakon losi par utakmica. Koja dvolicnost i ciganluk.
Pokloni se Perinu,drugom najboljem golmanu lige,i povuci se u rupicu.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la IlCapitano » 02 jun 2018, 19:48

milanist je napisao/la:Kakva klasika bolan. Nisi ti shvatio sta mi pokusajemo reci. Kad se hejta Donnarumma onda je to ok i nema veze sto i on ima dvadesetak. A kad je u pitanju taj velemajstor onda on ima vremena za pokazati sta zna jer je jos mlad.
Cim neko nema misljenje kao i ti odmah je to izokretanje rijeci ovo ono. Popusti ga malo ljudino.
Ta klasika da ulijećeš kao padobranac i lupaš neosnovane gluposti. Radio si to i sa Donnarummom i kačiš se meni, a ja ne znam da sam se ikad njemu smijao i pljuvao ga (osim u finalu kupa, ali to je vezano samo za greške na toj utakmici, ne za njega kao mladog igrača). Donnarumma je svakako izvanredan talenat, ako ti je trebala zvanična potvrda od mene. :roll:

Dalje, Donnarummu ste prvo vi milanisti počeli ismijavati, nakon što ste još prošle godine dizali hajku kako treba biti ispred Buffona u reprezentaciji i prvo su ti kolege milanisti stavili Perina ispred/jednako sa njim, ti se i tad meni nakačio kako Perina branim jer ide u Juventus iako to nisam nikad spomenuo. :facepalm:

Je l' ti malo jasnije o kakvoj klasici pričam? U više prilika si mene ubacivao u raspravu i okretao priču iako ja stvari za koje me 'optužuješ' nikad nisam rekao. Evo sad, o kakvom izokretanju riječi govoriš? Ja sam uvijek spreman sa svakim ozbiljno raspravljati o nečemu, ali kad se počne sa glupostima tipa 'vidi što ga brani jer ide u Juventus' i super duhovite pošalice tipa ova od Siama onda se nema šta raspravljati.

Al' ok, vjerovatno hvalim i Chiesu i Belottija nekad i Jorginha sam uvijek branio jer dolaze u Juventus. Opaska na nivou predškolske :tokralju:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
milanist
Postovi: 12016
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la milanist » 03 jun 2018, 09:27

Svako ima oci i vidi ono sto se pise. Nema potrebe da se sad vadimo na nekakve izgovore. Jedan kolega milanist jr pisao o perinu kao boljem golmanu i to vam kao sad odgovora. A u vecini slucajeva ga ne smatrate ozbiljno. Ali u toj situaciji je kao ok.
Jok nisi ti nikad pljuvao Dinnarummu niti bilo kojeg drugog igraca Milana. Nemam ja s tobom sta raspravljat vise care kad ti ne vidis dalje od nosa i kad ne pamtis sta si prije pisao.
Ziv ti meni bio.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Biscione » 03 jun 2018, 10:58

Donnaruma je najveći golmanski talenat ali očito psihički nije dovoljno jak da to iznese, tako da je Perin pouzdaniji izbor.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la IlCapitano » 03 jun 2018, 14:31

milanist je napisao/la:Svako ima oci i vidi ono sto se pise. Nema potrebe da se sad vadimo na nekakve izgovore. Jedan kolega milanist jr pisao o perinu kao boljem golmanu i to vam kao sad odgovora. A u vecini slucajeva ga ne smatrate ozbiljno. Ali u toj situaciji je kao ok.
Jok nisi ti nikad pljuvao Dinnarummu niti bilo kojeg drugog igraca Milana. Nemam ja s tobom sta raspravljat vise care kad ti ne vidis dalje od nosa i kad ne pamtis sta si prije pisao.
Ziv ti meni bio.
Kažem ti, pričaš gluposti. Nikad nisam napisao da je Perin bolji ili da će biti bolji i nikad Donnarummu nisam vrijeđao. Smijao se i zezao na neke njegove greške da, nikad nisam rekao da je loš golman, precijenjen, itd. Bit će golman svjetske klase sigurno. Generalizuješ jer nemaš pojma ko je šta rekao, pamtiš samo zle Juventine kako ne vole Donnarummu. Promašio si, probaj opet za par mjeseci. :wave:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19771
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Pogba » 03 jun 2018, 14:33

Donnarumma je samo mlad, visok i Italijan od atributa koji mu se dodjeljuju.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la IlCapitano » 03 jun 2018, 14:34

Potpiši se Boga ti, za par mjeseci će opet mene probati okriviti da sam to rekao :mrgreen:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19771
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Pogba » 03 jun 2018, 14:40

Ne pomaze. Juventini su krivi uvijek kao kolektiv i uvijek ide "vi", "oni Juventini", "zli", "copor", i tako. :mrgreen:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Biscione » 03 jun 2018, 14:57

Pa kad ste svi isto zadojeni, eto nek se javi jedan koji calciopoli ne zove farsopoli i priznat ću da niste svi isti :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
dinoo
Postovi: 4871
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la dinoo » 03 jun 2018, 15:07

Biscione je napisao/la:Pa kad ste svi isto zadojeni, eto nek se javi jedan koji calciopoli ne zove farsopoli i priznat ću da niste svi isti :mrgreen:
Nek se javi makar i jedan interovac koji je svjestan da Juventus nije radio nista više nego Inter, ali je nekim čudom sve to zastarilo i otišlo ad acta kada je u pitanju inter...
JAvi se po tom pitanju, i nema problema, sve ćemo nazvati svojim pravnim imenom..

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Biscione » 03 jun 2018, 15:28

dinoo je napisao/la:Nek se javi makar i jedan interovac koji je svjestan da Juventus nije radio nista više nego Inter, ali je nekim čudom sve to zastarilo i otišlo ad acta kada je u pitanju inter...
JAvi se po tom pitanju, i nema problema, sve ćemo nazvati svojim pravnim imenom..
Kako će se javit kad mi nismo nizašta osuđeni? Čak i kad ti sude za nešto nevin si dok ti ne presude a nas nije niko ni tužio a kamoli nam presudio. Ja vjerujem da po vašim forumima kolaju svakavi "dokazi" protiv Intera, ali da malo isključite subjektivizam i vama bi bilo smiješno tvrdit da je Inter, koji je uvijek bio finansijski daleko slabiji, uspio zaje*at najbogatiniji i najmoćniji klub u državi, klub iza kojeg stoji Fiat korporacija od koje zavisi cjelokupna privreda Italije. Ali valjda smo po prirodi takvi da uvijek gledamo da krivicu svalimo na nekog drugog umjesto da prihvatimo odgovornost.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la SiamoNoi » 03 jun 2018, 15:32

Moratti za*ebao premocnu torinsku kupolu :tokralju: Koji mitomani.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la IlCapitano » 03 jun 2018, 16:12

Što se vole praviti ludi :yawn:

Uglavnom, ovo nije tema za to. :thumbup:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la celikmilan » 04 jun 2018, 22:17

Pod Mancinijem golove daju Balotelli, Belotti i sad Zaza.

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 946
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Alen Škoro » 28 jun 2018, 01:54

Dear Italy,
I miss you so much.


- Football
NON MOLLARE MAI

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Chinaglia » 16 avg 2018, 17:06

mancini izrazio zelju da u repku privoli luiz felipea koji ima dvojno drzavljanstvo

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la SiamoNoi » 18 avg 2018, 21:42

Chinaglia je napisao/la:mancini izrazio zelju da u repku privoli luiz felipea koji ima dvojno drzavljanstvo
Izletio vec na poluvremenu.Taman za Talijane :kafa:

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la IlCapitano » 01 sep 2018, 22:50

slika
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Romagnoli13 » 02 sep 2018, 01:53

IlCapitano je napisao/la:slika
Pellegri dobio poziv a strijelac 20 golova za Milan u zadnjih 12 mjeseci nije.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Fikret1946 » 02 sep 2018, 02:14

Ovaj pietro pellegri na FM ima potencijal 5 zvijezdica a Cutrone 2,5 pa je i to jedan od razloga vjerovatno, a i treba da debituje za Italiju da ga ne bi uzela Argentina ili Francuska. Recimo, Argentina je tako ukrala Higuaina Francuzima

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.