Fútbol Sudamericano

Moderatori/ce: Monolog,ribery,geronimo,hammers

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 02 jul 2018, 00:31

Fuerza WroteColonTrebalo bi, početi pratiti pored ove braće iz Južne Amerike i te Afrikance :lol: . Ne igra se fudbal samo u toj marketinški napumpanoj Evropi. A @Sabinho? :rol: Pošto si vidim svestran po pitanju Južne Amerike, sve lige pratiš maltene. :clap:
Mada bi se realno moglo poluditi od tolikog fudbala. :hmmmmm: :lol:

Gledam ja Egipcane cesto, najvise Al Ahly, ima uvijek preko youtube-a stream, samo ukucas "on sport live". Ponekad gledam Marokance i Tunizane. Zna biti dobrog loptanja.
Ma neka fudbala druze moj, ja ga se ne mogu nagledati. :D
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Fuerza
Kontakt:

PostPostao/la Fuerza » 02 jul 2018, 10:08

Sabinho WroteColon
Gledam ja Egipcane cesto, najvise Al Ahly, ima uvijek preko youtube-a stream, samo ukucas "on sport live". Ponekad gledam Marokance i Tunizane. Zna biti dobrog loptanja.

Šta da ti kažem, svaka čast! Ja evo kriziram bez Južnoamerikanaca, tu je SP da mi malo ugodi al nije to to.

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 02 jul 2018, 11:01

Fuerza WroteColon
Sabinho WroteColon

Šta da ti kažem, svaka čast! Ja evo kriziram bez Južnoamerikanaca, tu je SP da mi malo ugodi al nije to to.

Ima Ekvador i cileanski Kup jbg :lol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Fuerza
Kontakt:

PostPostao/la Fuerza » 02 jul 2018, 11:07

Sabinho WroteColonIma Ekvador i cileanski Kup jbg :lol:

:lol: E to sam vidio, ti Ekvadorci ne šišaju ni SP niti išta, volim pogledati rezultate, ali nikad im nisam gledao utakmice, osim ako nije Copa. Ima zanimljivih klubova tamo.

gruezi
Kontakt:

PostPostao/la gruezi » 11 jul 2018, 02:35

Nevolim kod juznoamerikamaca to sto je 90 posto fudbala jedne zemlje locirano u glavnom gradu...98 posto titula paragvaja osvojili su klubovi iz asunsiona u cileu isto 90 posto klubovi iz santiaga argentina 70 posto lige iz metro buenos airesa urugay cak 90 posto klubova su iz montevidea....cile argentina i uruguay bi komotno kogli biti jedna drzava jer nema nikakve razlike izmedzu njih...isto vazi za kolumbiju venezuelu i ekvador...peru i bolivija isto....u peruanskoj ligi posjeta je pa malo je reci katastrofa manja nego u premijer ligi bih a ima ih 20 puta vise nego bosanaca...brazilska posjeta isto jako losa pogotovo van 4 najveca grada....kako recimo brazilija ili manaus nemaju tim....

Fuerza
Kontakt:

PostPostao/la Fuerza » 11 jul 2018, 15:22

gruezi WroteColonNevolim kod juznoamerikamaca to sto je 90 posto fudbala jedne zemlje locirano u glavnom gradu...98 posto titula paragvaja osvojili su klubovi iz asunsiona u cileu isto 90 posto klubovi iz santiaga argentina 70 posto lige iz metro buenos airesa urugay cak 90 posto klubova su iz montevidea....cile argentina i uruguay bi komotno kogli biti jedna drzava jer nema nikakve razlike izmedzu njih...isto vazi za kolumbiju venezuelu i ekvador...peru i bolivija isto....u peruanskoj ligi posjeta je pa malo je reci katastrofa manja nego u premijer ligi bih a ima ih 20 puta vise nego bosanaca...brazilska posjeta isto jako losa pogotovo van 4 najveca grada....kako recimo brazilija ili manaus nemaju tim....

Sve je otprilike tačno što si napisao, ali ovo podebljano mi nikako nije jasno :lol: !

Natrag na “Ostale lige”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.