Ruska premier liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Ko ce da osvoji rusku premier ligu za sezonu 2011.

Zenit St.Petersburg
76
45%
CSKA Moskva
42
25%
Spartak Moskva
10
6%
Lokomotiva Moskva
17
10%
Rubin Kazan
11
6%
Neko drugi
14
8%
 
Ukupno glasova: 170

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Devil » 19 mar 2011, 00:54

Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9844
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Nail for Real » 19 mar 2011, 00:57

Devil je napisao/la:http://www.fifpro.org/playeroftheweek/index/1490

Boze sacuvaj. :oops: :o
Strasno. J,ebo ih ugovor :( .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la gruezi » 22 mar 2011, 08:41

sad otprilike mozete vidjeti da za one tekme koje je spahic stimao i nije bas imao izbora...reknes ne eto ti 4-5 medzeda na vrata da te ugaze...ovakvih slucajeva u rusiji sigurno ima puno vise samo sto javnost o tome nezna...

Avatar
napolitanke
Postovi: 84
Pridružen/a: 08 apr 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la napolitanke » 15 apr 2011, 21:54

Najjači timovi u ovoj ligi su Cska Moskva,Zenit,Rubin Kazan ostali prosjek :D 8-)

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la obannon » 28 apr 2011, 18:33

" " првенство 100%, " / ".
& ? су ' " ? " у & ? :shock:
- " $...

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la soba 39 » 28 apr 2011, 20:33

Navijam za Spartak ali mi se čini da je Zenit najjači
"Indija,Pakistan..."

Avatar
Omar500
Postovi: 1584
Pridružen/a: 25 maj 2010, 20:44
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Omar500 » 30 apr 2011, 21:01

Kakvu golčinu Ibričić zabi u pobjedi Lokomotive nad Kubanom 2:1

Svaka čast majstore ;)

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Dylan Dog » 09 jun 2011, 02:16

Evo i mene nakon nekog vremena :D

Sta reci nakon 11 odigranih kola?
Drugi smo na tabeli,da utakmica protiv Cska nije za zelenim stolom registrovana 0:3,sada bi bili prvi :twisted:
Ja nazalost gubim vjeru u ovu ekipu,u ovaj projekat..
Cilj je bilo stvoriti tim koji ce biti najaci sa prostora bivseg Sovjetskoga Saveza,ekipu koja ce biti neugodan protivnik najvecim evropskim timovima.
Medjutim,to je Shakhtar,a ne mi.
Neshvatljivo mi je da ekipa,o kojoj se stalno vrti prica da ima takoreci neogranicen budjet,nikoga ne dovodi :evil:
Spalleti,veliko trenersko ime me nervira sa svojom filozofijom "niko nam ne treba".
Sa ovakvom jadnom ekipom ce mozda i odbraniti titulu,mada je za mene Cska bolja ekipa,pa za Dzagoeva i Doumbiu dao bi pola nase ekipe.Ah da,ionako Doumbia nebi mogao doci jer mi ne dovodimo crne igrace.Krasno,klub rasisticke pozadine zeli biti bitan faktor u Evropi.
Igrat cemo ligu prvaka,al nebi me iznenadilo da budemo zadnji u grupi.
Ne postoji ekipa u evropi koja prima gluplje golove od Zenita,jednostavno mi od 10 golova primimo 7 tako da protivnicki igrac nabaci loptu u sesnaesterac,nasa odbrana zbunjena i smijesna,i to je gol.
Trebali bi biti u trecome bubnju na zrijebanju,s time da ako najmanje 2 od ovih 6 timova ispadne u kvalifikacijama biti cemo u drugome bubnju.Te ekipe su:Bayern Munich, Arsenal, Lyon, Benefica, Villarreal,Dynamo Kiev.
Ne znam,da se ja pitam ostavio bi Anjukova,Denisova,Ionova,Kerzhakova,vratio Kanunnikova a ostale,uglavnom pretplacene zvjezdice prodao prvome ko ih pozeli.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Dylan Dog » 10 jun 2011, 18:42

Uefini istrazitelji koji su pokrenuli pricu da su Zenit i Bayern namjestili njihov duel u kupu uefa prije par godina,izgubili su na sudu i bit ce kaznjeni zbog klevete.Takodjer,glavni pokretac cijele price Robin Boksic dobio je nogu iz uefe 8-)

Trenutno igramo protiv Dynama u Moskvi,dosta izjednacena utakmica,Misimovic na klupi,Lazovicu u idealnoj situaciji sviran nepostojeci ofsajd,kod domacina Voronin najaktivniji..
Mislim da ce na kraju biti 0:1 za nas,koliko god da smo losi za ruske prilike smo i dalje prejaki..
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la STEVIE » 10 jun 2011, 18:45

dobro guraj ovaj anzhi iz dagestana, roberto carlos danas strijelac u pobjedi protiv nalchika. 8-)
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Ted Mosby » 10 jun 2011, 18:46

STEVIE je napisao/la:dobro guraj ovaj anzhi iz dagestana, roberto carlos danas strijelac u pobjedi protiv nalchika. 8-)

Trenutno su na 2.mjestu na tablici
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la STEVIE » 10 jun 2011, 18:52

Ted Mosby je napisao/la: Trenutno su na 2.mjestu na tablici
bas gledam nesto, od kako je dosao novi vlasnik oni bas ulazu. doveli su igrace poput carlosa, boussoufa dosao za €12 mio. iz anderlechta :o , brazilski reprezentativci diego tardelli i jucilei plus afrikanac angbwa. nije uopste lose
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la jacky09 » 10 jun 2011, 18:56

Dali netko zna kolika je plaća Roberta Carlosa? Čitao sam negdje da će za 2 sezone dobiti 10 milijuna eura. :roll: :roll: :roll:
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Ted Mosby » 10 jun 2011, 18:57

jacky09 je napisao/la:Dali netko zna kolika je plaća Roberta Carlosa? Čitao sam negdje da će za 2 sezone dobiti 10 milijuna eura. :roll:
I ja sam to čitao. Nudili su i Gatussu 10mil po sezoni a on ih je odbio
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Dylan Dog » 10 jun 2011, 19:03

STEVIE je napisao/la:
Ted Mosby je napisao/la: Trenutno su na 2.mjestu na tablici
bas gledam nesto, od kako je dosao novi vlasnik oni bas ulazu. doveli su igrace poput carlosa, boussoufa dosao za €12 mio. iz anderlechta :o , brazilski reprezentativci diego tardelli i jucilei plus afrikanac angbwa. nije uopste lose
Pokusavaju i dovesti Dzudsaka iz PSV-a,24-godisnjak koji je nakon odlazka Suareza prva zvijezda Eredivisie,Ruska liga je sve jaca i jaca.
I Aiden McGeady kao najbolji igrac Skotske lige je prije nekog vremena potpisao za Spartak,jednostavno Ruska liga je liga koja najvise napreduje..
Para ne nedostaje ni najmanje,sto je najbitnije..
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Ted Mosby » 10 jun 2011, 19:45

Dylan Dog je napisao/la:Uefini istrazitelji koji su pokrenuli pricu da su Zenit i Bayern namjestili njihov duel u kupu uefa prije par godina,izgubili su na sudu i bit ce kaznjeni zbog klevete.Takodjer,glavni pokretac cijele price Robin Boksic dobio je nogu iz uefe 8-)

Trenutno igramo protiv Dynama u Moskvi,dosta izjednacena utakmica,Misimovic na klupi,Lazovicu u idealnoj situaciji sviran nepostojeci ofsajd,kod domacina Voronin najaktivniji..
Mislim da ce na kraju biti 0:1 za nas,koliko god da smo losi za ruske prilike smo i dalje prejaki..
Dobro si prognozirao, točno 0:1. Valjda će izdržat ovo u samoj završnici
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Ted Mosby » 10 jun 2011, 19:58

Ipak na kraju 1:1
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Dylan Dog » 11 jun 2011, 01:02

Gledati utakmice Zenita ako ste simpatizer istoga je postalo bolno iskustvo.
I danas smo primili gol kako ih uvijek i primamo,centarsut-konfuzna reakcija odbrane i naravno gol za Dynamo.U 5.toj minuti sudacke nadoknade.Sudija odma svira kraj.Spalleti trci,mlatara rukama,buni se.Umjesto da se brine o tome kako mu ekipa na isti nacin prima golove u svakoj utakmici,ne,njemu je prioritet protestovati jer je sudija trebao svirati kraj ranije.
Spalletia sam strasno cijenio dok je bio u Romi,medjutim postaje mi sve antipaticniji.
Bogato je placen(4m eura godisnje) i doveden kao trener koji ce donjeti iskorak u ligi prvaka,medjutim desilo se to da nas je u kvalifikacijama izbacio Auxere,koji ce kasnije zauzeti zadnje mjesto i grupi te u posljednim kolima izboriti opstanak u prvoj Francuskoj ligi.Iz Evropa lige nas onda izbacuje Twente.
Sa ovim igracima bi svaki prosjecni ruski trener postizao odlicne rezultate u domacem prvenstvu,tako da Spalleti do sada nije napravio nista.

Danas smo jos i igrali dobro,Malafeev pokazao da zna braniti kad hoce,Lazovic odlican,Zyryanov bolji nego inace..
Lazovic strijelac glavom poslije fino izvedenog prekida..
Istome igracu je sviran nepostojeci ofsajd u situaciji kada je trebao da krene sam na golmana,Fayzulinu smijesan drugi zuti karton nakon sto ga je lopta napucala u ruku,igralo se sve dok Dynamo nije izjednacio.
Mada nisu sudije nas problem,nas problem je naveden na pocetku posta.
Nadam se da ce to gospodin Spalleti shvatiti jednoga lijepoga dana i konacno srediti stanje u nasoj zadnjoj liniji.
Iz kupa smo vec ispali,tako da ove sezone ni u domacim takmicenjima necemo bas dominirati.

Iskreno se plasim nastupa u l.prvaka,pa ekipe poput Shahtara ili Porta bi nas masakrirali,o prvoj evropskoj klasi ne smijem ni pomisliti..

Iako para za pojacanja ima,Spalleti tvrdi da ima sve sto mu treba u timu.Ma bravo,stvarno imamo tim pred kojim drhte najveci evropski timovi.

I na kraju,odgovorno tvrdim da je ovaj momak medju 20 najboljih napadaca na svijetu,nakon sto je 2 sezone bio najbolji strijelac Svicarske lige i u Rusiji impresionira,ako se kojim slucajem pocnu dovoditi tamnoputi igraci,on bi bio moja prva zelja:
[youtube][/youtube]
Obratiti paznju na gol od 3:20..

Jos jedna majstorija:
[youtube][/youtube]
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la STEVIE » 11 jun 2011, 16:29

izgleda da se ovaj anzhi ne sali uopste, dovode dszudszaka za €14 mio. mogu zamislit kakav su mu mega-ugovor ponudili!
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Puma » 11 jun 2011, 17:16

Dszuszdak izgleda novi igrac Anzhija, jbm ti moderni fudbal :evil:

jeste, ruska liga je u strasnoj ekspanziji, ali momak je mogao da bira klub u Evropi za koji ce igrati
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Odgovori

Natrag na “Ostale lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.