Ruska premier liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Ko ce da osvoji rusku premier ligu za sezonu 2011.

Zenit St.Petersburg
76
45%
CSKA Moskva
42
25%
Spartak Moskva
10
6%
Lokomotiva Moskva
17
10%
Rubin Kazan
11
6%
Neko drugi
14
8%
 
Ukupno glasova: 170

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Dylan Dog » 22 jan 2011, 23:05

Devil je napisao/la:Nadam se da ce nakon ovih tekmi na Dubai cupu Spaletti da se uveri da mu je Milovanovic potreban na sredini ili bar Bogdanovic koji kvalitetno mogu da povezu publiku sa terenom. :mrgreen:
Na nase obostrano razocaranje,cini se da od toga nema nista,vidim danas igrao ovaj Ionov,moglo bi biti nesto od njeg,a cini mi se da je Spalleti vec shvatio da od Zyryanova i Semaka nema nista,jos da to shvati i za Shirokova,e to bi bilo vec nesto,al tesko s obzirom da ga Spalleti usporedjuje sa De Rosiem :lol:
Previse vodke je izgleda konzumirao nas voljeni trener u posljedne vrijeme..
Nego Devile,kad ce vise ona lista :lol:
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Devil » 22 jan 2011, 23:14

Dylan Dog je napisao/la:
Devil je napisao/la:Nadam se da ce nakon ovih tekmi na Dubai cupu Spaletti da se uveri da mu je Milovanovic potreban na sredini ili bar Bogdanovic koji kvalitetno mogu da povezu publiku sa terenom. :mrgreen:
Na nase obostrano razocaranje,cini se da od toga nema nista,vidim danas igrao ovaj Ionov,moglo bi biti nesto od njeg,a cini mi se da je Spalleti vec shvatio da od Zyryanova i Semaka nema nista,jos da to shvati i za Shirokova,e to bi bilo vec nesto,al tesko s obzirom da ga Spalleti usporedjuje sa De Rosiem :lol:
Previse vodke je izgleda konzumirao nas voljeni trener u posljedne vrijeme..
Nego Devile,kad ce vise ona lista :lol:
Moze biti za dan,pet dana,deset dana,deset godina ali sada nema. :mrgreen: :mrgreen:

'Ajde radim je u ponedeljak na poslu sigurno(ustvari nadam se).
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Dylan Dog » 24 jan 2011, 19:28

Danas pobjeda protiv Persepolisa rezultatom 2:0,strijelci su bili Kerzhakov i Semak.
Nastupilo se u sastavu Malafeev, Alves, Anyukov, Lombaerts, Luković, Huszti, Danny, Zyryanov, Ionov, Shirokov, Kerzhakov,sa mnostvom izmjena u drugome poluvremenu,samo su Kerzhakov i B.Alves odigrali svih 90 minuta.
Fernando Meira se oporavio od povrede,ekipi se prikljucio talentovani Andrey Zaitsev,i to je odprilike to..
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Dylan Dog » 25 jan 2011, 21:55

Nas bivsi igrac Ivica Krizanac potpisao za Split..
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Dylan Dog » 26 jan 2011, 21:15

Nerijeseno protiv Al Hilala 1:1.
Strijelci su bili Radoi za Al Hilal i Huszti za Zenit..
Nastupilo se u sastavu:Malafeev, Lombaerts, Anyukov, Hubočan, Alves, Danny, Bystrov, Denisov, Zyryanov, Shirokov, Kerzhakov..
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Dylan Dog » 28 jan 2011, 16:21

I protiv Metalista 1:1..
Strijelci Lazovic i Pshenychnykh
Utakmicu su poceli:Malafeev, Luković, Anyukov, Meira, Hubočan, Semak, Huszti, Fayzulin, Ionov, Denisov, Lazović
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Dylan Dog » 31 jan 2011, 22:46

Alessandro Rosina posudjen Ceseni.Sa kakvom je reputacijom dosao,ni blizu nije opravdao ocekivanja.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Monolog » 02 feb 2011, 19:43

Je li ovo patka ili ste ponudili 20 miliona Eura za Podolskog? Znam da je prije bio povezivan sa prelaskom u Zenit, al' ovo je, barem po onome što ja pročitah, skoro pa gotova stvar.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Dylan Dog » 04 feb 2011, 16:26

Monolog je napisao/la:Je li ovo patka ili ste ponudili 20 miliona Eura za Podolskog? Znam da je prije bio povezivan sa prelaskom u Zenit, al' ovo je, barem po onome što ja pročitah, skoro pa gotova stvar.
Nakon "sigurnih"prelazaka Vargasa i Pizara nista vise ne vjerujem..
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
king1000
Postovi: 307
Pridružen/a: 03 jan 2011, 21:13
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la king1000 » 04 mar 2011, 12:41

Propade tema Ruska premier liga ;) ;) ;)

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la kumkalesic » 06 mar 2011, 12:58

Lokomotiv Moscow u svoje redove je doveo povremenog reprezentativca Turske i, sada, vec bivseg clana Bursaspora Sercana Yildirima. Treba jos napomenuti da je iz kluba otisao jedan od najboljih igraca prosle sezone Alexandar Aliev koji se vratio u maticni klub Dynamo Kyiev.
Joint_fc

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la kumkalesic » 12 mar 2011, 14:12

Danas je startovalo rusko fudbalsko prvenstvo utakmicom u Makhackali. U utakmici izmedju doamaceg Anzhia i Krasnodara nije bilo pogodataka. Danas jos igraju Spartak iz Nalchika protiv Samare, te jedan od moskovskih derbija izmedju Lokomotiva i Dinama.
Joint_fc

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Devil » 12 mar 2011, 19:53

Dakle,danas je poceo sampionat Rusije po prvi put u nazivu dve godine 2011-2012.Da Rusi hoce ka vrhu evrope ove godine i priblizavanju ligama petice potvrdjuje odluka celnih ljudi da se prilagode ostalima u kalendaru.Takoce ova fudbalska godina dugo da traje za fudbalske zaljubljenike i bice velikih uzbudjenja.
Tranzicionalna godina se deli u dve faze.Prva faza ce kao i do sada da bude home-away takmicenje 30 kola,i ono ce kao i do sada da traje do novembra.Sledece godine krece play-off faza gde ce ici 8 timova za evropu i prvaka,te 8 timova za ostanak,i ta faza ce da krene na prolece i zavrsice se kad i ostale lige i onda od 2012. imamo rusku ligu sa startom u leto.
No da se posvetimo ovogodisnjoj ligi.

Klubovi nikad jaci ZEnit,Lokomotiv,CSKA,Dinamo,Spartak garantuju nam strasna uzbudjenja i borbu za prvaka.Klubovi su izuzetno mnogo ulagali i kao sto sam rekao liga nikad jaca i igracki nikada bolja.
Zenit predvodjen sa klupe Spalletiem te u polju sa strasnim igracima krenuvsi od golmana Malafeeva,u odbrani Alvesa,Meire,Lukovica,u vezi Dannya,Husztia,Zyryanova,te u napdadu LAzovica,Bukharova opet je prvi favorit za osvajanje ruske lige.Nisu puno trgovali ove godine.Doveden je Penailillo iz Evertona na pozajmicu,a iz kluba su otisli Kornilenko u Blackpool,Puygrenier u Monaco,Lumb u Aalborg,Rossina u Cesenu,Krizanac u Split.Problem Zenita u borbi sa ostalim mogao bi da predstavlja nedostatak jos bar jednog klasinog spica.Trenutno su u ekipi Lazovic,Bukharov i Kerzakhov i trebao bi tu jos jedan da bude kada zagusti.
CSKA
Leonid Slutskiy takodje nije mnogo menjao ekipu ostala je tu okosnica strasne ekipe iako je dosta klubova trazilo igrace.Ostali su i Akinfeev,i braca Berezutskiy,i Odiah,Mamaev,Love,Honda,Doumbia,Tosic,Dzagoev,Necid...,a dovedeni su samo Cauna iz Skonta te Vasin iz Spartak Nalchika.Klub je prodao tek Mandrykina,Ryzhova,Kaloudu od igraca koji su bili uz prvi tim,ali ni oni nisu nesta narocito igrali.CSKA je pokrivena kvalitetno na svim pozicijama i zasigurno uz Zenit glavni favoriti za naslov.
Lokomotiv
Lokomotiv je promenio trenera za ovu sezonu.Umesto Semina,na klupu je stigao Yuri Krasnozhan ,do prosle sezone dugorocnog trenera Spartak Nalchika(mislim 7 godina da je bio tamo).Da bi pokusali da budu sto konkurentniji sa ostalim timovima doveli su osim trenera i Ibricica,Ivanova iz Sparaka Moskve,Nakhusheva iz Saturna,te Marenicha iz Alanie,a iz kluba su otisli Wagner u Gaziantep,Traore u Tunis,Cech,te za mene najvece iznenadjenje Aliev koga su prodali u Dynamo Kyiv.Jak je Lokomotiv to stoji,pokriveni su lepo na svim pozicijama,ali atmosfera u ekipi nije bila na nivou na zavrsetku prosle sezone.Da li je Krasnozhan uspeo da vrati samopoudanje Loskovu i kompaniji ostaje da vidimo,ali mislim da je njima realnost neko 4-5 mesto.
Rubin
Rubin je po obicaju menjao ekipu nesta vise od ostalih.Ekipa velikog strucnjaka Berdyeva svakako je favorit za titulu odmah ispod Zenita i CSKA.Dosao je reprezentativac BElorusija Kislyak iz Dinamo Minska,Lebedenko iz Rostova,Chala iz Cuence,te Nemov iz Saturna.Otisli su Gorbanets u Krasnodar,Martins u Birmingham,Murawski u Lech,Portnyagin u Spartak Nalchik,Sibaya u Grcku.Rubin svakako ima jaku ekipu i moze do kraja u borbi za vrh a da li ce uspeti da je ponovo osvoji videcemo.

Da ne duzim puno sa ostalim ekipama,svakako trebaju da se izdvoje Spartak predvodjen velikim Karpinom,Dinamo sa Grofom Bozovicem te pridoslicom Misimovicem,a posebna paznja treba da se obrati na KRasnodar sa Muslinom,vec sam pisao o njima kao klubu na temi,Anzhi sa CArlosom,Bousouffom,Tardelliem,Prudnyikovim,Jucilleim i ostalim samo je pitanje koliko se ova ultra bogata pojacanja mogu uigrati u kratkom vremnu.Ne treba iz vida da se izgubi i Terek sa Guulitom na klupi.

Ruska liga ce biti bogata i "nasim" igracima i sa te strane veoma zanimljiva,u ligi imamo.

BIH:
Samir Merzic(Amkar)
Elvir Rahimic(CSKA)
Zvjezdan Misimovic(DInamo)
Ognjen Vranjes(Krasnodar)
Senijad IbriciC(Lokomotiv)
Dragan Blatnjak(Rostov)
Adnan Zahirovic(Spartak Nalchik)
Mersudin Ahmetovic(Volga)

Srbija:
Nikola Mijailovic(Amkar)
Predrag Mijic(Amkar)
Zoran Tosic(CSKA)
Marko Lomic (Dinamo)
Slavoljub Muslin(trener Krasnodar)
Dusan Andjelkovic(krasnodar)
Nemanja Tubic(Krasnodar)
Nenad Djordjevic(Krilya)
Ivan Zivanovic(Rostov)
Dejan Radic(Rostov)
jovan Golic(Spartak Nalchik)
Djordje Jokic(Tom)
Danko Lazovic(Zenit)
Aleksandar Lukovic(Zenit)

Crna Gora:
Miodrag Bozovic(trener Dinamo)
Nikola Drincic(Krasnodar)
Marko Basa(Lokomotiv)
Milan JOvanovic(Spartak Nalchik)
Bogdan Milic(Spartak Nalchik)
Miodrag Dzudovic(spartak Nalchik)

Hrvatska:
Josip Knezevic(Amkar)
Tomislav Dujmovic(Dinamo)
Filip Ozobic(Spartak)


Mozda sam nekoga i zaboravio.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la insider » 13 mar 2011, 00:36

Devile, bravo za ovu najavu.

Inače, koliko igrača sa prostora bivše Jugoslavije u Rusiji, lijepo je to vidjeti. Danas me začudi Lokomotiv lako dobi Dinamo. I podjednako tako čudi me da Anzhi nije uspio dobiti Krasnodar.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Devil » 13 mar 2011, 00:58

Jbg to je bio susret gde su obe ekipe izmenila gotovo kompletan Roster.Anzhi je doveo 16 igraca,a Krasnodar 17 tesko je to da se slozi,prednost je svakako imao Krasnodar ovde,jer lakse je sloziti 17 "anonimusa" nego 17 "zvezdica",plus ako tome dodamo da na klupi Krasnodara sedi Muslin a na drugoj strani Gadzhiev koji kao samostalni trener nije uzeo nista znacajnije onda je jasno zasto je takav rezultat.Mislim da je Anzhi trebao dovesti boljeg trenera ako vec misli stvarati neku respektabilnu ekipu.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Goalgetter » 13 mar 2011, 01:00

Nije losa bila danas ova utakmica izmedju Lokomotiva i Dinama. Kad se cinilo da je utakmica vec rijesena, Dinamo je uzvratio sa 2 pogodtka, i ucinio mec jos malo uzbudljivim.
Ove godine ce jako biti zanimljivo u prvenstvu.

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la insider » 13 mar 2011, 01:02

Bez obzira na sve, smatram da je Zenit i dalje prvi favorit. Tu su još CSKA, Spartak, pa Lokomotiv, Dinamo...
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la gruezi » 13 mar 2011, 02:30

ovaj anzhi je strava...diego tardeli je sjajan igrac ima tek 25 godina a dosada je igrao u brazilskoj ligi tacnije za atletico mineiro...prije 2 sezone postigao 15 golova a prosle 11 mislim...jucilei je 2 sezone bio standardan u corinthiansu i ima tek 22 godine...zajebani su rusi pravo ...

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Devil » 14 mar 2011, 20:34

Odgledao Volga-TOM do neke 30 minute,te Rostov-Spartak celu tekmu.
U ovoj prvoj ono sto sam gledao Volga pokazala jedno lepo izdanje.Dosli su u vodstvo vec u 5.minutu autgolom Kharitonova,a vec u 15.preko Bendza dolaze do 2:0.Inace Bendz me odusevio svojom igrom u odbrani.

Sto se tice druge tekme na Olimp stadionu vidjen odlican fudbal od pre svega domace ekipe.Spartak je unisten od strane Blatnjaka(gol+asistencija),te Adamova(2 gola+ asistencija).Kao sto se i ocekivalo Karpin je izveo jedan izmenjen sastav u odnosu na najjaci cuvajuci svezinu za PSV.To je uspeo da iskoristi Rostov i sa 4 gola vrati ih nazad u Moskvu.Vec u 4.minutu Adamov je promasio penal,ali je samo minut posle na asistenciju livtvanskog internacionalca Cesnauskisa sproveo loptu u mrezu Dikana.Do kraja poluvremena imao je Adamov jos jednu sansu ali nije bio precizan,bas kao ni Rebko.Drugo poluvreme krece odmah golom Adamova glavom na asistenciju Blatnjaka,a nakon toga Blatnjak je i sam postigao pogodak.Konacnih 4:0 delo je Kalacheva na asistenciju Adamova.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Ruska premier liga

Post Postao/la Rosas7 » 18 mar 2011, 17:53

jam islim da zenit nema konkurencije u ovoj sezoni
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Odgovori

Natrag na “Ostale lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.