Fútbol Sudamericano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Sabinho » 22 maj 2018, 00:35

Fuerza je napisao/la:Ma cudni su svi u latinskoj Americi kako sam shvatio za ovih par mjeseci koliko ih pratim. Zato ih i volim. Naravno da nisam mislio da Tijuana moze da uzme clausuru, cak su mi bili upitni za play off, vise zbog toga sto ih gotivim. A za Tolucu nisam bio siguran, jos polako hvatam ko je sta u Meksiku, pa ne znam sta ocekivati, treba hitno neko da pocne prenositi MX ligu, mada je tesko zbog prenosa u 3-4 ujutru. Najvise pratim brazilce, ali ove sezone nmg da se sjetim kad sam zadnji put gledao dobru utakmicu brazilaca, bilo paulista ili serie A. Bice dosta sad od mene pretjera ga :)
Samo pisi bruderu, postanje je neograniceno. ;) Ma Brazilci su postali qarina zestoka, Atletico Mineiro zna odigrati koju "divlju" utakmicu. Flamengo, Gremio i Corinthians ubise sa taktiziranjem. Istina je da se donekle izgubila ta magija brazilskog nogometa. Ja odgovorno tvrdim da se u Juznoj Americi ubjedljivo najbolji fudbal igra u cileanskoj ligi. Pregrst golova, lijepih poteza i akcija. Volim pogledati i druge lige kad hocu da gledam dobar fudbal, narocito timove poput Sporting Kristala, Olimpije iz Asunsiona, Bolivara, Penarola, Nacionala iz Montevidea, tu i tamo Emeleca, Barcelone i Racinga. To su ekipe koje imaju kontinuitet u vrhu tabele u svojim ligama i igraju (skoro) uvijek dobar fudbal.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Fuerza
Postovi: 1864
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 22 maj 2018, 10:07

Sabinho je napisao/la:
Fuerza je napisao/la:Ma cudni su svi u latinskoj Americi kako sam shvatio za ovih par mjeseci koliko ih pratim. Zato ih i volim. Naravno da nisam mislio da Tijuana moze da uzme clausuru, cak su mi bili upitni za play off, vise zbog toga sto ih gotivim. A za Tolucu nisam bio siguran, jos polako hvatam ko je sta u Meksiku, pa ne znam sta ocekivati, treba hitno neko da pocne prenositi MX ligu, mada je tesko zbog prenosa u 3-4 ujutru. Najvise pratim brazilce, ali ove sezone nmg da se sjetim kad sam zadnji put gledao dobru utakmicu brazilaca, bilo paulista ili serie A. Bice dosta sad od mene pretjera ga :)
Samo pisi bruderu, postanje je neograniceno. ;) Ma Brazilci su postali qarina zestoka, Atletico Mineiro zna odigrati koju "divlju" utakmicu. Flamengo, Gremio i Corinthians ubise sa taktiziranjem. Istina je da se donekle izgubila ta magija brazilskog nogometa. Ja odgovorno tvrdim da se u Juznoj Americi ubjedljivo najbolji fudbal igra u cileanskoj ligi. Pregrst golova, lijepih poteza i akcija. Volim pogledati i druge lige kad hocu da gledam dobar fudbal, narocito timove poput Sporting Kristala, Olimpije iz Asunsiona, Bolivara, Penarola, Nacionala iz Montevidea, tu i tamo Emeleca, Barcelone i Racinga. To su ekipe koje imaju kontinuitet u vrhu tabele u svojim ligama i igraju (skoro) uvijek dobar fudbal.
E imam pitanje za tebe, kako se snalazis za prenose cileanaca, paragvajaca i uopste Latinosa a da nisu Argentinci i Brazilci? ja sam se na njih orijentisao i na ova kontinentalna prvenstva, jer se prenose kod nas. I pomalo na MX ligu. Kod ostalih pratim stanje na tabeli. Sigurno ih gledas preko streamova, mada ja uvijek imam problema sa tim streamovima kad me zainteresuje neka utakmica, a ne prenosi se kod nas. Za Libertadores se mogu snaci, ali ostalo jako tesko, i uvijek mi kvalitet streama stvara problem. Da, to za Brazilce si u pravu, Vasko po meni se takodje moze gledati, ali ne zbog kvaliteta koliko zbog rezultata koji su cesto 3:2, 4:3 ove sezone, mada u sampionatu carioca, ni oni u brasileirau nisu bas krenuli sa golovima, ali se kod njih igra do kraja uvijek, primjer utakmica protiv Mineira cini mi se, 95. minut gol za preokret, a za izjednacenje pao u 88. Ostali Brazilci nista, neki dan 4 utakmice u istom terminu rezultat na poluvremenu 0:0.

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la arelinho » 22 maj 2018, 11:50

Ne vjerujem da će Cardona ići jer svi očekuju da ode Pavon ovo ljeto iz Boce.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Sabinho » 22 maj 2018, 12:27

Fuerza je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:
Fuerza je napisao/la:Ma cudni su svi u latinskoj Americi kako sam shvatio za ovih par mjeseci koliko ih pratim. Zato ih i volim. Naravno da nisam mislio da Tijuana moze da uzme clausuru, cak su mi bili upitni za play off, vise zbog toga sto ih gotivim. A za Tolucu nisam bio siguran, jos polako hvatam ko je sta u Meksiku, pa ne znam sta ocekivati, treba hitno neko da pocne prenositi MX ligu, mada je tesko zbog prenosa u 3-4 ujutru. Najvise pratim brazilce, ali ove sezone nmg da se sjetim kad sam zadnji put gledao dobru utakmicu brazilaca, bilo paulista ili serie A. Bice dosta sad od mene pretjera ga :)
Samo pisi bruderu, postanje je neograniceno. ;) Ma Brazilci su postali qarina zestoka, Atletico Mineiro zna odigrati koju "divlju" utakmicu. Flamengo, Gremio i Corinthians ubise sa taktiziranjem. Istina je da se donekle izgubila ta magija brazilskog nogometa. Ja odgovorno tvrdim da se u Juznoj Americi ubjedljivo najbolji fudbal igra u cileanskoj ligi. Pregrst golova, lijepih poteza i akcija. Volim pogledati i druge lige kad hocu da gledam dobar fudbal, narocito timove poput Sporting Kristala, Olimpije iz Asunsiona, Bolivara, Penarola, Nacionala iz Montevidea, tu i tamo Emeleca, Barcelone i Racinga. To su ekipe koje imaju kontinuitet u vrhu tabele u svojim ligama i igraju (skoro) uvijek dobar fudbal.
E imam pitanje za tebe, kako se snalazis za prenose cileanaca, paragvajaca i uopste Latinosa a da nisu Argentinci i Brazilci? ja sam se na njih orijentisao i na ova kontinentalna prvenstva, jer se prenose kod nas. I pomalo na MX ligu. Kod ostalih pratim stanje na tabeli. Sigurno ih gledas preko streamova, mada ja uvijek imam problema sa tim streamovima kad me zainteresuje neka utakmica, a ne prenosi se kod nas. Za Libertadores se mogu snaci, ali ostalo jako tesko, i uvijek mi kvalitet streama stvara problem. Da, to za Brazilce si u pravu, Vasko po meni se takodje moze gledati, ali ne zbog kvaliteta koliko zbog rezultata koji su cesto 3:2, 4:3 ove sezone, mada u sampionatu carioca, ni oni u brasileirau nisu bas krenuli sa golovima, ali se kod njih igra do kraja uvijek, primjer utakmica protiv Mineira cini mi se, 95. minut gol za preokret, a za izjednacenje pao u 88. Ostali Brazilci nista, neki dan 4 utakmice u istom terminu rezultat na poluvremenu 0:0.
Imas onu aplikaciju buraz od one ruske kladionice, zove se sport zone. Prerovi i nadji. Tu imas streamove za skoro sve tekme na planeti. :D
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Fuerza
Postovi: 1864
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 23 maj 2018, 03:18

Gleda li neko Libertadores u ove kasne sate? Iako sumnjam da ce ostati ovako jer ce Universidad da da gol sigurno, sta ce se desiti u slucaju da ostane 1:0 za Vasko. Imace isto bodova, istu gol razliku, 1:1 u medjusobnim duelima? Mozda novi mec...

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Sabinho » 25 maj 2018, 02:12

Fuerza je napisao/la:Gleda li neko Libertadores u ove kasne sate? Iako sumnjam da ce ostati ovako jer ce Universidad da da gol sigurno, sta ce se desiti u slucaju da ostane 1:0 za Vasko. Imace isto bodova, istu gol razliku, 1:1 u medjusobnim duelima? Mozda novi mec...
Gledam ja, ali evo sad. :D Linc sudije u La Plati :lol: :lol:
Ispade Nacional penalom pred kraj, a odgovarao im i poraz od jedan razlike i vodili 0-1 od 5.minute. :facepalm:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Fuerza
Postovi: 1864
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 25 maj 2018, 11:13

Au, strasna osmina finala Libertadoresa, strasna! 16 stvarno predobrih klubova, neki malo losiji neki malo bolji, ali bice svega. Nista nije sigurno, moji favoriti su Palmeiras,osim ako ne naleti na Korintijans, jer iako po meni imaju bolji tim ne mogu meda protiv njih zadnjih 3-4 utakmice, i Boka mi se cini dobra, ali njih ce prelazni rok ubiti, konkretno mislim na prodaju Pavona, dok kod Palmeirasa ne vidim nekoga ko bi mogao u Evropu iako imaju prejak tim. Samo previse brazilskih i argentinskih klubova u osmini ali ajde.

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Puma » 25 maj 2018, 14:39

Misljenje znalaca o Lautaru Martinezu? :)
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la THEC » 25 maj 2018, 15:04

arelinho je napisao/la:Ne vjerujem da će Cardona ići jer svi očekuju da ode Pavon ovo ljeto iz Boce.
nezz ono sto uspijem da procitam po instagramu jeste da ga u Monterreyu zele nazad, pogotovo novi trener pa vidjet cemo, a hoce i drugog Funes Morija iz Evertona, prave 'sampionsku' ekipu :lol: a inace kad se dotakoh lige MX vidim Tigres navodno hoce Giovinca i daju Enera Valenciu i pare za njega, a hoce i Hectora Herreru sto bi realno bilo bas iznenadjenje da ga uspiju dovesti, a America zeli Luuka de Jonga iz PSV-a, mislim znam za to od zime i tad su pricali o njemu al eto vidjet cemo sta ce se sve izdesavati, imaju para to je ocito
Pyro is not a crime !

Fuerza
Postovi: 1864
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 31 maj 2018, 18:34

Ko osvaja brasileirao...??? Mislim da ce ovo prvenstvo biti daleko zanimljivije od proslog, sto se tice samog sampiona. Ako ko uopste prati Brazilce na ovom forumu. Corinthians mi je izgledao kao da ce odbraniti titulu, ali otisao im Carille i uopste nisu dobro poceli prvenstvo, mozda se kasnije uhodaju. Palmeiras mi se prije pocetka sezone cinio kao najjaci, po prvom timu i sirini klupe, ali veoma lose izgledaju, posebno sinoc protiv Cruzeira. Flamengo je jak, mogu i oni nesto mozda. Sao Paulo izgleda dobro, ali ne izgledaju kao neko ko moze uzeti sampionat, pad ce uslediti u to sam siguran. Gremio, ako budu isli na Libertadores i pocnu ubacivati trecu postavu u prvenstvu kao prosle godine 4. mjesto je plafon.I dalje najvise sansi dajem Corinthiansu, cisto zato sto imaju taj sampionski mentalitet, teze bez Carillea, ali snacice se. Mineiro, Cruzeiro posebno Vasco (ne znam zasto ga i pominjem) limitirani, a sto se tice Santosa samo treba pogledati tabelu, ako se oporavi Bruno Henrique i vrati se na svoj nivo moze Santos do Libertadoresa max, veoma slabo izgledaju.

Avatar
Manuel
Postovi: 8171
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Manuel » 02 jun 2018, 22:37

Puma je napisao/la:Misljenje znalaca o Lautaru Martinezu? :)
Brz,okretan,dobar sut i slab u duelu.

Ukratko :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Manuel
Postovi: 8171
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Manuel » 02 jun 2018, 22:53

Brat Fuerza ko ja nekad :mrgreen:

Kakva tekma u Mineiru :clap:
Napokon golijada u nekom mecu Brazilske lige.
Oliveira ce igrati duze od Tottija :rol:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Fuerza
Postovi: 1864
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 02 jun 2018, 23:11

Manuel je napisao/la:Brat Fuerza ko ja nekad :mrgreen:

Kakva tekma u Mineiru :clap:
Napokon golijada u nekom mecu Brazilske lige.
Oliveira ce igrati duze od Tottija :rol:
Kako misliš brate kao ti, šta radim kukavac??? Hahaha
Inače, baš sam razmišljao da li je iko gledao tekmu iz Belo Horizontea večeras da bacim neki komentar. Veoma zanimljivo, Chape zaslužio naklon do poda od mene za ovo večeras. Roger Guedes ove sezone uz dobru igru dodaje sebi i golove, što mu je falilo prošle, a i pretprošle godine kako sam gledao statistiku. Odlazi u Evropu sigurno ako nastavi sa dobrim igrama, ne ove sezone, ali sledeće godine vjerovatno, možda neće biti WC, ali sasvim korektan igrač. Nemam na TV-u Arenu 3, pa sam preko strema morao da gledam hrvatskog komentatora koji je i ovako zanimljivu utakmicu uspio da umrtvi.
Za manje od sat selimo se u Rio na derbi.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Sabinho » 02 jun 2018, 23:12

Fuerza je napisao/la:Ko osvaja brasileirao...??? Mislim da ce ovo prvenstvo biti daleko zanimljivije od proslog, sto se tice samog sampiona. Ako ko uopste prati Brazilce na ovom forumu. Corinthians mi je izgledao kao da ce odbraniti titulu, ali otisao im Carille i uopste nisu dobro poceli prvenstvo, mozda se kasnije uhodaju. Palmeiras mi se prije pocetka sezone cinio kao najjaci, po prvom timu i sirini klupe, ali veoma lose izgledaju, posebno sinoc protiv Cruzeira. Flamengo je jak, mogu i oni nesto mozda. Sao Paulo izgleda dobro, ali ne izgledaju kao neko ko moze uzeti sampionat, pad ce uslediti u to sam siguran. Gremio, ako budu isli na Libertadores i pocnu ubacivati trecu postavu u prvenstvu kao prosle godine 4. mjesto je plafon.I dalje najvise sansi dajem Corinthiansu, cisto zato sto imaju taj sampionski mentalitet, teze bez Carillea, ali snacice se. Mineiro, Cruzeiro posebno Vasco (ne znam zasto ga i pominjem) limitirani, a sto se tice Santosa samo treba pogledati tabelu, ako se oporavi Bruno Henrique i vrati se na svoj nivo moze Santos do Libertadoresa max, veoma slabo izgledaju.
Flamengo.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Sabinho » 02 jun 2018, 23:14

Puma je napisao/la:Misljenje znalaca o Lautaru Martinezu? :)
Ko ga to ganja? Nece se pretjerano usreciti. :salut:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Manuel
Postovi: 8171
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Manuel » 02 jun 2018, 23:17

Fuerza je napisao/la:
Manuel je napisao/la:Brat Fuerza ko ja nekad :mrgreen:

Kakva tekma u Mineiru :clap:
Napokon golijada u nekom mecu Brazilske lige.
Oliveira ce igrati duze od Tottija :rol:
Kako misliš brate kao ti, šta radim kukavac??? Hahaha
Inače, baš sam razmišljao da li je iko gledao tekmu iz Belo Horizontea večeras da bacim neki komentar. Veoma zanimljivo, Chape zaslužio naklon do poda od mene za ovo večeras. Roger Guedes ove sezone uz dobru igru dodaje sebi i golove, što mu je falilo prošle, a i pretprošle godine kako sam gledao statistiku. Odlazi u Evropu sigurno ako nastavi sa dobrim igrama, ne ove sezone, ali sledeće godine vjerovatno, možda neće biti WC, ali sasvim korektan igrač. Nemam na TV-u Arenu 3, pa sam preko strema morao da gledam hrvatskog komentatora koji je i ovako zanimljivu utakmicu uspio da umrtvi.
Za manje od sat selimo se u Rio na derbi.
I ja sam bio tako lud za ovim tekmama iz Juzne Amerike pa zato sam to napisao.Znao sam sa Sabinhom komentarisati Paragvajsku ligu i cestitati Cero Portenu na tituli :).

Sto se tice Guedesa ubjedjen sam da ide u Evropu cim Svjetsko zavrsi.Klasa od igraca.Sto se tice lige isto mislim da ce Flamengo yzeti.Vrijeme je vala.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Manuel
Postovi: 8171
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Manuel » 02 jun 2018, 23:20

Sabinho je napisao/la:
Puma je napisao/la:Misljenje znalaca o Lautaru Martinezu? :)
Ko ga to ganja? Nece se pretjerano usreciti. :salut:
Inter ga doveo.
Dobar igrac fakat al posto je kvalitet u Argentini bas pao onda ne znam koliko se isplati date one pare.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Fuerza
Postovi: 1864
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 03 jun 2018, 16:32

Manuel je napisao/la:
Fuerza je napisao/la:
Manuel je napisao/la:Brat Fuerza ko ja nekad :mrgreen:

Kakva tekma u Mineiru :clap:
Napokon golijada u nekom mecu Brazilske lige.
Oliveira ce igrati duze od Tottija :rol:
Kako misliš brate kao ti, šta radim kukavac??? Hahaha
Inače, baš sam razmišljao da li je iko gledao tekmu iz Belo Horizontea večeras da bacim neki komentar. Veoma zanimljivo, Chape zaslužio naklon do poda od mene za ovo večeras. Roger Guedes ove sezone uz dobru igru dodaje sebi i golove, što mu je falilo prošle, a i pretprošle godine kako sam gledao statistiku. Odlazi u Evropu sigurno ako nastavi sa dobrim igrama, ne ove sezone, ali sledeće godine vjerovatno, možda neće biti WC, ali sasvim korektan igrač. Nemam na TV-u Arenu 3, pa sam preko strema morao da gledam hrvatskog komentatora koji je i ovako zanimljivu utakmicu uspio da umrtvi.
Za manje od sat selimo se u Rio na derbi.
I ja sam bio tako lud za ovim tekmama iz Juzne Amerike pa zato sam to napisao.Znao sam sa Sabinhom komentarisati Paragvajsku ligu i cestitati Cero Portenu na tituli :).

Sto se tice Guedesa ubjedjen sam da ide u Evropu cim Svjetsko zavrsi.Klasa od igraca.Sto se tice lige isto mislim da ce Flamengo yzeti.Vrijeme je vala.
Sta ces buraz, u drustvu niko ne prati juznoamericki fudbal, zaludjeni evropljanima :thumbdown: . A ja sam frisak u pracenju Latinosa, mada pratim skoro godinu dana, pa dodjem ovdje da se ispucam.

Fuerza
Postovi: 1864
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 03 jun 2018, 16:40

Cinite mi se kao da ste bas sigurni u to da Flamengo uzima. Imaju veliki kvalitet, pored Juniora za koga se zna da je veliki talenat, Lucas Paqueta mi je top igrac. Kad se vrati Guerero sa SP, Flamengo ce tek da igra, samo da izbaci penaldziju Dourada iz prve. Veceras cemo vidjeti, Corinthians zna igrati na rezultat, tako da lomice se do kraja i dalje mislim Corinthians, Flamengo, Palmeiras glavni favoriti.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Sabinho » 03 jun 2018, 16:46

Fuerza je napisao/la:Cinite mi se kao da ste bas sigurni u to da Flamengo uzima. Imaju veliki kvalitet, pored Juniora za koga se zna da je veliki talenat, Lucas Paqueta mi je top igrac. Kad se vrati Guerero sa SP, Flamengo ce tek da igra, samo da izbaci penaldziju Dourada iz prve. Veceras cemo vidjeti, Corinthians zna igrati na rezultat, tako da lomice se do kraja i dalje mislim Corinthians, Flamengo, Palmeiras glavni favoriti.
Nece on nidje. :D
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Odgovori

Natrag na “Ostale lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.