2015/2016 NBA Sezona

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: 2015/2016 NBA Sezona

Post Postao/la IlCapitano » 16 apr 2016, 00:00

http://sports.yahoo.com/news/sour.ces-- ... 00190.html

Wolvesi zakazali sastanke sa Thibsom i JVG-em.

Obrišite tačku u linku kod sour.ces
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★


Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: 2015/2016 NBA Sezona

Post Postao/la Jeftha » 16 apr 2016, 00:14

Sad ce ti Gre i kompanija reci da je ovo lazni tekst :urnebes: :urnebes: :lol:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: 2015/2016 NBA Sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 16 apr 2016, 00:22

Jeftha je napisao/la:
Sad ce ti Gre i kompanija reci da je ovo lazni tekst :urnebes: :urnebes: :lol:
Lazni Spahija :facepalm:
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Lakoste
Postovi: 7890
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: 2015/2016 NBA Sezona

Post Postao/la Lakoste » 16 apr 2016, 00:23

Odlican intervju.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2015/2016 NBA Sezona

Post Postao/la Kawhi » 16 apr 2016, 00:30

Donnie Darko je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Ne okreći sve na zajebanciju. Trade ITa je u rangu onog kad su Međedi poslali Paua u Lakerse za vreću brašna. S tim što su oni imali sreće pa Marca dobiše tim. Jeste li vi šta dobili?
Kakva zajebancija, sign&trade Thomasa mi je nabio traume, posljedice ću osjećati do kraja života. Bio fin, kulturan momak, a od tad sam napaćeni kompleksaš. :think:

Trejd Sunsa za Thomasa bi bio ekvivalent kada bi rio našao zgodnu djevu koja je sprema da se uda za njega, i mjesec dana prije vjenčanja pozove greivisa i zamoli ga da sodomizira sa njim dok ta djeva to sve snima. To može samo dobrog donijeti zar ne? :hmmmm: Eto nadam se da sam dovoljno slikovito prikazao.

btw sretan rođendan, haman da mi je jučer tandrko telefon sa upozorenjem što znači da bi trebao biti danas :mrgreen:
Baš ga hejtaš. :rol:

Hvala. :kafa:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: 2015/2016 NBA Sezona

Post Postao/la kad_kako » 16 apr 2016, 01:30

O kladionici ovdje ne. Produzi dalje @momciluk.
Postovanje treba zaraditi.

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: 2015/2016 NBA Sezona

Post Postao/la Momciluk » 16 apr 2016, 01:50

kad_kako je napisao/la:O kladionici ovdje ne. Produzi dalje @momciluk.
Istripovo si.. pitao sam o NBA ekipama a to za sta cu ja koristit te informacije tebe ne bi trebalo zanimat..
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: 2015/2016 NBA Sezona

Post Postao/la kad_kako » 16 apr 2016, 01:55

Samo pitaj negdje drugo.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: 2015/2016 NBA Sezona

Post Postao/la BernardBarnjak » 16 apr 2016, 08:05

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: 2015/2016 NBA Sezona

Post Postao/la miki_92 » 16 apr 2016, 08:46

Adam Silver said it's likely Hornets will have Brand Jordan logo on jerseys in 2017-18, not the Nike logo like rest of league.
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

RN87
Postovi: 1059
Pridružen/a: 12 jun 2015, 11:52
Kontakt:

Re: 2015/2016 NBA Sezona

Post Postao/la RN87 » 16 apr 2016, 09:42

Evan Turner donosi titulu u Boston
Stepanov>Gutic Cimirot>Sunjevaric Alispahic>Jevtic Duljevic>Karic Benko>Krpic

eracinzeljez mebej et aj

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 2015/2016 NBA Sezona

Post Postao/la Kobe Bryant » 16 apr 2016, 14:29

Rezime:

30. PHI : želim im sve najgore , 4 pick , sramota za takvu franshizu, moža se opamete sa novim GM

29. LAL: Mich i Buss Jr. su svoj neuspjeh pokušali sakriti time što je ova sezona samo za oproštaj Bryanta, na kraju su i zaradali kao nikad na čovjeku koji je pola tekmi proveo umotan u led. Helem i Mich i Buss Jr. i svi treneri i skauti su zaslužili otkaz, kao da se trade-aju Young, Williams jer ti revolveraši bi i mogli biti korisni kao neki u rotaciji ovdje je jednino pozitivno što su njih ostranili zadnje tekme ... imaju pare , marketing ako jeanny preuzme možda nešta i bude , jezgra ova tri mlada nije dovoljna, ako budu imali srece da dobiju prva dva picka pa onda ganjati i free agente , ovako velia neizvjesnost...

28. Brooklyn: Šanse da se oporave su nikakve , Boston će od njih još profitirati....

27. PHO : došlo na naplatu gazdi godinama škrtarenje , sada niz glupih poteza , ne vidim neku budučnost, gledao ih radi Mirze i to je sve ...

26. MIN: nasljednici Oklahome , top mlada jezgra , ako dovedu dobrog trenera i GM sa vezama za 3-4 godine kandidat za titulu garantovano....

25. Svi smo vise ocekivali od Davisa , mislim da su brojke od prosle godine bile nestvarne , on je jos mlad i ovogodisnje brojke su normalne za njegov razvoj , praktički ja bih sve stavio na trade listu osim Davisa i Andersona , ...

24. NYK: Phill me potsječa na Kukoća ili Radju u okviru naših prostora(igram koliko moram a za ostalo me zaboli neka stvar idem pusti travu), znači boli me neka stvar vrtim još triangle , imam 11 prstenja , najvise PO pobjeda najbolji sam trener svih vremena , sta ja moram raditi zaposljavat cu trenere koji su gledali kako ja vrtim triangle, jedina svjetla tačka je izbor Zingisa koji je bio kocka ali je pogodio ubjedljivo drugi najbolji pick , ako bude uporan ne vidim da moze napraviti nesta kao Pat u Miami-u koji je mjenjao sistem i sam trenirao ... mozda je ostario ...

23. MIL: više sam iskreno ocekivao , imaju potencijal ali izgleda MCW i Parker se ne razvijaju dovoljno brzo i ocekivano , Grk je freek , jos kada im on organizuje napad bas su opasni....

22. Den: e oni su imaju svasta , ali moraju se odluciti trea bi im dobar SG , a moraju se odliciti hoce li Jokica na PF a trade Faried-a , jer valja to placati sve za par godina , rumeni mora malo vise da poradi da se manje povrjedjuje , jer ce mu Jokic zauzeti mjesto u protivnom . Imaju previse ovih krila , moraju se odluciti sta sa Galinarijem , ono mogu potrefiti bas tako a mogu se i zaje*ati, bi ja nisam pametan tezak posao za GM

21. SAC: luda franshiza čak kad imaju toliki talenat u Rodji ne znaju iskoristiti , otpustili Malonea bez razloga doveli Karla za skupe pare i sad ga otpustili , muslim fakat mogu sloziti da im je dobar GM i da mu se gazda ne petlja , ali kako vidim tesko , bolje je da prodaju Seatle grupi franhizu kad ne znaju ...
20. Orlando , samo cu reci Gordon , mali se razvija sa njim ce biti sve jaci i jaci , mislim da mogu vec iduce godine uz jos neke poteze do PO... pozitino uglavnom ove godine

19. UTAH: drugo negativno iznenadjenje , jesu bile povrede ali ne tolike da ne budu #5 na zapadu , neko mora da snosi odgovornost , mislim da im treba bolji play , ostalo je sve OK tj starteri , treba im i klupa ....sta li ce niti sa Exumom , ali sva tri play-a ja bih na trade , mislim jezgra : Gobert-Favors, Hayward i Hood je blago ....

18. WAS: trece negativno izenanadjenje : trener mora da ide, doveli Markieff -a , ccccc , doduse kad nesta skontam jezgra Wall i Beal cesto je ozljedjena za svoje godine , nista mi se to ne svdija , veliki upitnik od ekipe

17. HOU : Morey dobio povjerenje , znaci opet napredna statistika , kao rekoa vlasnik on ce sada malo vise da se posveti , doduse Lawson najvece razocarenje , ne kotam to nikako , na papiru su imali sve ali im se karma vratila , nisam neki fan bio McHale-a ali onakav otkaz je zasluzio ovo sve , Harden je vanseriski talenat , ali ne kontam ono njegovo sada igram odbranu sada propustam ljude , Howard se osjeca izdanim , malo lopi za njaga po meni ne shvatljivo , helem ekipa bi mozda i mogla nekog iznenanidi ali su naletili na GSW gdje im po svemu sudjeci sljedi metla ili ev 1 pobjeda

16. CHI: Rose ni ni bio los od all-starr-a , ali njima treba neko ko ce nositi franshizu a da Butler bude drugi igrac da pokriva sve rupe da bi bili izazivac , imaju previse slicnih igraca , nisu iskoristili Gasola , trener ima premalo akcija helem fakat steta, ali gazda bi ttebao prodati nekome ko ce malo vise rizikovati i uloziti ovaj samo izvlaci pare a ako sta bude od rezultata dobro je a ima srece ...

15. MEM: teddy bear , ma odlicni su sa obzirom na povrede i kolicinu igraca koji su prosli kroz roster i vrstu problematicnih igraca ,....

14. DAL: cestitke prvenstveno treneru pa i Dirku na sezoni , Barea ih odveo u PO , ma odlicni maximu njihov i onda jeste fakat nepravda kada vidis Phill-u koja tankira ne ocito nego bezobrazno i neko ko izvuce maximum i definitivni treba nesta promjeniti draft ili sezonu , nije posteno

13. DET: solidno , ocekivano , imaju pozitivan omjer sa Clevelandom , SVG zna kako se James moze pobjediti , nemaju neke sanse ali bi trebala biti zanimljiva serija , sa obzirom na mogucnosti dobar posao SVG , trebali bi biti ucesnik PO i narednih godina

12. POR: naklon duboki i treneru i Lillardu svaka cast majstori mislim da mogu da namuce LAC , ali niko ih nije vidio u PO a kamoli na #5 mjestu ovakvog zapada nemam rijeci oni BOS, Dallas, SAS i GSW su ekipe koji su izvukli maximum iz svojih rostera sve cestitke od trenera do igraca ...

11.IND: na kvlaet George-a i mladi Turner je najugodnije izenadjenje , s obzirom na sve jedna uspješna franshiza nisu imali tolke srece kao SAS da im se bas sve potrefi za mali marketing , ali izvlace godinama ono sto mogu iz njega , mogu zadati ozbiljne probleme Torontu

10. CHA: konacno i MJ moze da odahne Steve Clifford je odlicno rjesenje izvukao sta je mogao bez izrazite zvjezde obezbjedili PO, trebali bi biti zanimljiva serija sa MIA , vjerovatno svaka tekma ce se rjesavati u 4/4

9. BOS: Brad Stevens svaka cast , nekim igracima godi kada te trade-aju i onda postanes 6-ti igrac pa upadnes nakon povrede , islim da se IT4 opametio i to mu je donjelo rezultate , Boston ima uz Minesotu najvecu sansu da postane kandidat za titulu , od silnih pickova koji su dobili od timova koji ce vjeorvatno biti pri dnu , tako svjetla buducnost pogotvo sa ekipu sa tradiciom sada i trenerom ....

8. ATL: uvijek dobri tj solidni u rs , u PO zapnu , ako i ovaj put bas su zaglavili u medjupristoru niti u rebuilding niti kandidat....

7. MIA : steta za Bosha ja sam ih i predvidjao na 2-3 na istoku , jedva su opravdali ali ipak jesu , da je Bosh tu onda bi igrali vjerovatno finale konferencije , ovako vrlo tesko....

6. LAC: Doc me nije odusevio , ali je CP3 izvukao sezonu i bez pune pomoci Griffina, da su u drugom dijelu zrijeba mogli bi nesta , ovako idu na polufinale sa GSW gdje ne vidim kako mogu dobiti vise od 1 tekme ... oni idu koliko CP3 ide pa vidjet cemo...

5. OKC: sta reci novi trener jedino pozitivno je to sto su uvijek na terenu ili Durant ili Westbrook , Brooks to nije znao ili nije htio , ali su mi se vise svidjale akcije Brooksa cak , neshatljivo lose igraju 4/4 , imaju 2 igraca u top 5 a tesko mogu do finala konferencije. koje greske uprave prvo su stedjeli a onda bacili pare na Kantera kojeg ne mogu nauciti da igra odbranu ili trose tolike minute na Waitersa , ne razumijem da ne mogu dovesti veterane koji bi jedva docekali da igraju uz zvjezde tipa Durant ili Westbrook , kad se sjetim Kobe - Shaq kako su samo LAL dovodili veterane koji znaju svoju rolu i ono dali taj jezicak na vagi da budes shampion , mozda je razlog tome sto slabo igraju u 4/4 to da odbrane znaju da kada je gusto da ce ili Durant ili Westbook uzeti loptu i zavrsavati po principu moj red tvoj red i da nema smisljene akcije u 4/4 strahota sta ucinise od ekipe za koju sam mislio od 2011 minimalno 3-5 prstena ....

4. TOR : svaka casst i DeRozenu Lowryu , ali tesko bez 100% zdravog Carrolla mogu nesta vise , previse se oslanjau na njih dvojcu jesu brzi ali ne vjerujem da to moze u PO da prolazi , imaju extra omjer protiv dobrih ekipa ali ne znam zasto ja im ne vjerujem ...

3. CLE: na papiru su i prije pocetka sezone vazili za glavnog kandidata za titulu u sezoni trzavice , james je dobio svog trenera , dobio je nestvarnog dobrog JR Smitha koji je ubacio preko 200 trica Love je odlican u zadnje vrijeme , Irving takodjer , imaju po meni vecu sansu za prsten nego prosle godine nece biti lahko , prvo od Detroita pa na dalje, dajem im vece sanse protiv SAS nego protiv GSW , favoriti su protiv OKC tako da su se dobro sakrili iza extra sezona SAS i GSW a igrau zadnjih 10 tekmi na vrhunskom nivou , James na nivou iz Miamia tako da su pronasli svoju igru i finale im je 95% zagarntovano , a tamo je sve moguce , ni Dallas 2011 nije bio favorit protiv Miamia niti Miami 2006 protiv Dallasa pa su osvojili underdogovi, ... bila bi lijepa prica za ukleti grad Cleveland ta makar jedna titula ....

2. SAS , Pop car sta reci krivo mi samo zbog ovih forumasa ali Kawhi fakat je imao odvratan sut i slabe ofanzivne kretnje , to je cisti dokaz da nije sve u talentu , treba raditi i samo raditi i rezultat ce doci , pogotovo (tj najboljoj) organozaciji kao SAS sa tajmingom odmaranja igraca gdje svatko zna svoje mjesto , nemam rijeci za ovu sezonu , sve im se poklopilo jedini put kada su imali prostora ove godine im se poklopilo da uhvate najboljeg talenta LMA , onda da daju istrosenog Hill-a u Indianu za prava na Kawhia jer su ovi imali Georgea i Grangera... da ne kazem kako su nasli Ginobilija , Parkera pa na kraju nakon povrede admirala privi pick Duncana , opet valja i tu srecu i zasluziti, mada red je da ih malo sreca i izda ... shalim se , najbolja NBA organizacija godinama , doduse sad ja ne znam kako bi se snasli da su u LA ili NY ili CHI , ali vjerovatno im odgovara i to malo mediske paznje ,cak kod njih i Boban ce postati dominantni centar vjerovatno , to ne sumnjam ....

1. GSW: sta reci koju poruku poslati , sve se zna najbolja sezona u historiji , masina koja melje , mislim da se nisu potrosili kao sto drugi pricaju , njihova small ball postava je nesta strasno , 1 na 1 nisu to najbolji igraci ali kao njiih 5 definitivno najbolji ubidljeivo 5 , Curry ima najbolju sezonu ikada , mislim da je to nestvarno jer imati bolju sezonu od Willta sa onakvim brojakama ili Oscara sa prosjecnim tripl double ili Jordana iz onih njegovih dominatnih sezona je nesta strasno , ali Curry ima bolje brojke i efikasni je od svih njih , mismim da je ovo revolucija ... ubjedljivo prvi kandidat za titulu , sada svi kazu da je teze odbraniti nego osvojiti , ali po meni i CHI i LAL su lakse odbranili 1997 i 2001 nego sto su odbranili trecu jedino je onaj prvi CHI imao malo problema 1992 to je ono sto ja pamtim , ova ekipa je defintivno na papiru ona koja moze da postane dinastija do njih je da to opravdaju ....

p.s. izvinite na velikom broju pravopisnih i gramatickih gresaka , uglavnom mi je mrsko bilo da jos i gledam sta kucam za ovoliki tekst... brzina kucanja...

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: 2015/2016 NBA Sezona

Post Postao/la kad_kako » 16 apr 2016, 16:06

Sa ovom analizom i zatvaramo temu regularne sezone 15/16. Playoff danas pocinje, a tema vec postoji, pa bujrum: http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?f=18&t=11262
Postovanje treba zaraditi.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.