Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
UserNAME2
Postovi: 239
Pridružen/a: 28 sep 2016, 17:48
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la UserNAME2 » 06 dec 2016, 20:09

odlicna ideja,, pravite anketu koga cemo izabrati

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16425
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la gaston » 06 dec 2016, 20:15

Već neko vrijeme razmišljam o ovome i drago mi je što je inicijativa napokon pokrenuta. :salut:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Momciluk » 06 dec 2016, 20:17

Ma miky nek samo kaze da ima volje i vremena i da zavrsimo s tim.
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la 96BadBoy » 06 dec 2016, 20:22

Zgmiky,jopaa,gaston,arelinho,bodi,Effenberg neko od tih momaka,mozda napravit anketu?
Igraj Široki ti si najbolji!

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Torres_9 » 06 dec 2016, 20:49

[emoji77] ibru dajte moc


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
orbi
Postovi: 520
Pridružen/a: 09 nov 2016, 19:37
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la orbi » 06 dec 2016, 20:54

I ako bude Moderator ovaj pdf je izgubio kvaliteta. Konzept ne paše. Nemaš ti sta narod banovati.

Zakon je u mojim rukama najsigurni.

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la 96BadBoy » 06 dec 2016, 20:56

:bow:
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16425
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la gaston » 06 dec 2016, 21:11

orbi je napisao/la:I ako bude Moderator ovaj pdf je izgubio kvaliteta. Konzept ne paše. Nemaš ti sta narod banovati.

Zakon je u mojim rukama najsigurni.
Naravno da ćeš banovati nekoga ko se, uz konstantna upozorenja, ne pridržava pravila.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la zgmiky » 06 dec 2016, 21:33

da bolje je da je više ljudi u igri, npr dva tri moda tako da se uvijek neko vrzma tuda

Avatar
gonzales
Postovi: 3166
Pridružen/a: 06 feb 2014, 12:45
Lokacija: Jablaničko jezero
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la gonzales » 06 dec 2016, 21:48

Nek neko napravi anketu sa nas 20-ak koji su malo aktivniji pa da biramo
OTIŠAO SAM DA PRONAĐEM SEBE, AKO DOĐEM PRIJE NEGO ŠTO SE VRATIM, ZADRŽITE ME!

Civa
Postovi: 2979
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Civa » 06 dec 2016, 21:59

Po meni je bi dao admina mikiju, williju ili bodiju nekako su najregularniji tipovi. Gaston pošto mislim da ubrzo seli neće biti aman aktivan, ali dok je ovako slobodan i on bi bio normala.
Effenbergu dosta ako dobije forumaša godine, mada njegove teorije mi idu na živce :salut:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la arelinho » 06 dec 2016, 22:01

Dajte bilo kome samo ne gastonu. :lol: :lol:

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16425
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la gaston » 06 dec 2016, 22:07

arelinho je napisao/la:Dajte bilo kome samo ne gastonu. :lol: :lol:
Najbolji izbor.

Zna @Insider da sam mu na raspolaganju.
Vremena će uvijek biti, pogotovo za ovo. :)
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la bodi123 » 06 dec 2016, 22:18

Fala momci na sugestijama.. i ja sam rekao da treba mod ovom pdfu, nebitno koga cemo odabrati, bitno je da mod ima bar malo drskosti i ozbiljnosti da ne dopusta previse smeca, a nakupilo se dosta toga. Da je sposoban poslati Ljumanu na kafu nekoga ko predje sve granice tolerancije, ko ce brisati Ibrine nepotrebne teme.. i tako dalje. :mrgreen:

Sto se tice mene, posto vas je mnogo me predlozilo, u posljednje vrijeme sam na forumu jako puno, jer kao sto znate skoro sam zavrsio faks i sada malo odmaram, radim neke manje poslove tako da fakat imam dosta slobodnog vremena, do kada ce to trajati vidjet cemo ali sigurno jos neko vrijeme, jer nakon nekoliko godina mukotrpnog kucanja i programiranja doslo je i mojih 5 minuta. :mrgreen:

Mi smo na ovoj temi ionako svi kao jedno, nema boljeg pdfa na forumu kada je rijec o pozitivnom duhu i kompaktnosti forumasa, naravno da i kod nas ima neka hijerarhija i zna se ko su starosjedioci, ali i nove clanove veoma srdacno primamo i brzo se uklapaju u nasu filozofiju. :mrgreen: :salut:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2176
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la BenjooJutub » 06 dec 2016, 22:24

Podrzavam prijedlog.. Neko je napisao da bi se trebali pisati tipovi sa analizom i to je OK, ali da pored toga postoji tema gdje se moze postavljat vise tipova bez analize.
Npr. otvoriti jos jednu temu "Tipovi sa ANALIZOM" a u onu sadasnju "Prijedlozi, sugestije.." nastaviti pisati kao i do sada.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la LjumanM95 » 06 dec 2016, 22:25

Najbolja opcija je da se ovih 5-6 forumaša, koje je većina predložila postavi u anketu i da se demokratski izabere moderator. :D Ne treba bespotrebno gomilati anketu i stavljati dosta ljudi.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16425
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la gaston » 06 dec 2016, 22:28

Kad sam već i ja predlagan, da se javim. :mrgreen:
Apsolutno se slažem sa @Bodijem i mislim da bi bilo bolje da ima 2-3 moderatora jer će teško jedan da upravlja ovim dijelom foruma gdje nas je svakim danom sve više.
Ako se već dobije ova čast, ali i obaveza, mora se pridržavati reda i pravila.

Nakon uspješno završenog njemačkoj jezika sam takođe bez obaveze trenutno tako da opet ponavljam da sam na raspolaganju @Insideru.
Naravno, ko god od nas metuzalema da dobije moderatora, vjerujem da će raditi dobar posao. :)
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Civa
Postovi: 2979
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Civa » 06 dec 2016, 22:32

Gastone ja bi dao tebi da budeš hostesa i da sakupljaš raju na pdf :p
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la bodi123 » 06 dec 2016, 22:33

I hebo majku, nikako da napisem, pa ovaj nas pdf je procvjetao posljednjih mjesec-dva. Kad se sjetim prije nekih pola godina pisalo nas je 7-8 u vrh glave, danas evo aktivno na chatu ima nas sigurno nekih 25-30, a skoro svaki dan neko novi se pojavi i uleti u bratstvo, strasan napredak jbt, pdf se vraca na stare staze slave.. :bow:
gaston je napisao/la:Kad sam već i ja predlagan, da se javim. :mrgreen:
Apsolutno se slažem sa @Bodijem i mislim da bi bilo bolje da ima 2-3 moderatora jer će teško jedan da upravlja ovim dijelom foruma gdje nas je svakim danom sve više.
Ako se već dobije ova čast, ali i obaveza, mora se pridržavati reda i pravila.

Nakon uspješno završenog njemačkoj jezika sam takođe bez obaveze trenutno tako da opet ponavljam da sam na raspolaganju @Insideru.
Naravno, ko god od nas metuzalema da dobije moderatora, vjerujem da će raditi dobar posao. :)
Wie geht's, Svabo? :urnebes:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la jopaa7 » 06 dec 2016, 22:36

bodi123 je napisao/la:I hebo majku, nikako da napisem, pa ovaj nas pdf je procvjetao posljednjih mjesec-dva. Kad se sjetim prije nekih pola godina pisalo nas je 7-8 u vrh glave, danas evo aktivno na chatu ima nas sigurno nekih 25-30, a skoro svaki dan neko novi se pojavi i uleti u bratstvo, strasan napredak jbt, pdf se vraca na stare staze slave.. :bow:
Jos kad se rijesimo nepotrebnih stvari i neke osobe se dovedu u red :tokralju:

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.