Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la Tracy3McGrady » 10 mar 2017, 20:50

KK_Bosna je napisao/la:ja ne znam odakle vam da sam ja neaktivan, propustio sam 4 dana tokom citave sezone jer nisam imao neta kuci... sad idem na 12. mjesto i onda u zadnjem kolu pokusavam protiv slatine doci do 11. :hmmmmm:
Moze se to lako provjeriti, svaki matchup je moguce provjeriti i pogledati da li su se postavljali igraci redovno.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la KK_Bosna » 10 mar 2017, 23:34

Tracy3McGrady je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:ja ne znam odakle vam da sam ja neaktivan, propustio sam 4 dana tokom citave sezone jer nisam imao neta kuci... sad idem na 12. mjesto i onda u zadnjem kolu pokusavam protiv slatine doci do 11. :hmmmmm:
Moze se to lako provjeriti, svaki matchup je moguce provjeriti i pogledati da li su se postavljali igraci redovno.
pa provjeri, igram jednu ligu gdje se broje izostanci (penali se pucaju, tj oduzimaju se bodovi) a tamo sam 4 ili 5 puta izostao :D

ovdje znam da sam izostao jednom kad mi je wall bio BN a donio bruku poena, tad sam bio van grada i bez neta :twisted:

a sto se tice tradeova i mijenjana ekipe, dodavao sam do januara igrace i vise mi nije niko bio zanimljiv a i nisam imao problema sa povredama, a odbijao sam tradeove jer su mi ljudi nudili smijesne igrace za walla :tokralju:

al ionako sam 99% putnik za 3. ligu ako vec 3 ekipe ispadaju...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la Tracy3McGrady » 21 mar 2017, 17:00

Dakle, sorry na kašnjenju, većina je odlučila da Rio nastavi u drugoj ligi. Što znači da se 4 ekipe iz treće lige priključuju. Još nemam odgovor od Ruleta da li nastavlja ili ne, u slučaju da ne nastavlja, u prvu ligu upadaju 4 ekipe dok bi u drugu ligu upalo 5 ekipa.



Envoyé de mon SM-G925F en utilisant Tapatalk
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la Scof1eld » 21 mar 2017, 18:42

Hoce da povecaju aktivnost u svim ligama a svi glasaju da ostane neaktivan clan jer onda imaju jednog sigurnog ispod sebe na tabeli :rol:
Nijedno dodavanje FA u 20 sedmica i nijedan trade je neaktivnost bez obzira na redovna stimanja ekipe.
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la arelinho » 21 mar 2017, 18:58

Scof1eld je napisao/la:Hoce da povecaju aktivnost u svim ligama a svi glasaju da ostane neaktivan clan jer onda imaju jednog sigurnog ispod sebe na tabeli :rol:
Nijedno dodavanje FA u 20 sedmica i nijedan trade je neaktivnost bez obzira na redovna stimanja ekipe.
Sto posto. Ne znam kako su mogli glasati da ostane u ligi. :facepalm: :facepalm:

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la Tracy3McGrady » 21 mar 2017, 19:07

Scof1eld je napisao/la:Hoce da povecaju aktivnost u svim ligama a svi glasaju da ostane neaktivan clan jer onda imaju jednog sigurnog ispod sebe na tabeli :rol:
Nijedno dodavanje FA u 20 sedmica i nijedan trade je neaktivnost bez obzira na redovna stimanja ekipe.
Slažem se, da se hoće barem ovdje nekad javiti da se izjasni, već ni ovdje se ne javlja nikako a aktivan je član foruma. Trebalo bi ga pitati hoće li ozbiljno igrati ili ne, za mene je to neaktivnost.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la arelinho » 21 mar 2017, 19:26

Ma odmah ga ti izbaci jer si komesar. Glasanje nije potrebno.

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la dema » 21 mar 2017, 20:18

Ja sam da se izbaci

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la Sarmelino » 21 mar 2017, 20:38

Lakse ga pobjediti,zato takvo glasanje..
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
jose
Postovi: 8533
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: RE: Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la jose » 21 mar 2017, 20:39

Scof1eld je napisao/la:Hoce da povecaju aktivnost u svim ligama a svi glasaju da ostane neaktivan clan jer onda imaju jednog sigurnog ispod sebe na tabeli :rol:
Nijedno dodavanje FA u 20 sedmica i nijedan trade je neaktivnost bez obzira na redovna stimanja ekipe.
Mene je taj neaktivni pobijedio 7:2 i da to nisam izgubio, ostao bih u 1. ligi. Tako da ne mora značiti da će biti baš ispod svih na tabeli.
Na početku naredne sezone ga treba pitati hoće li biti aktivan ili ne. Ako ga ne interesuje ili se ne javi na temi, ne treba mu ni slati poziv i gotovo.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la Tracy3McGrady » 21 mar 2017, 21:30

jose je napisao/la:
Scof1eld je napisao/la:Hoce da povecaju aktivnost u svim ligama a svi glasaju da ostane neaktivan clan jer onda imaju jednog sigurnog ispod sebe na tabeli :rol:
Nijedno dodavanje FA u 20 sedmica i nijedan trade je neaktivnost bez obzira na redovna stimanja ekipe.
Mene je taj neaktivni pobijedio 7:2 i da to nisam izgubio, ostao bih u 1. ligi. Tako da ne mora značiti da će biti baš ispod svih na tabeli.
Na početku naredne sezone ga treba pitati hoće li biti aktivan ili ne. Ako ga ne interesuje ili se ne javi na temi, ne treba mu ni slati poziv i gotovo.
Zato mi i jeste krivo, ti koji si non stop aktivan i zadesilo te šta te zadesilo sa povredama si na kraju platio ceh. Protiv mnogih nije radio izmjene, bilo mu povrijeđenih igrača koje nije mijenjao i mnogi su ga lagano uzeli, ako me shvatiš šta želim da kažem. Tako će biti i slijedeće godine, neko će ga glatko uzeti dok će nekad postaviti ekipu i dobiti nekog. Cilj je da najbolji igraju protiv najboljih, odnosno aktivni protiv aktivnih.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la SiamoNoi » 21 mar 2017, 21:50

Jednostavno pitajte čovjeka misli li igrat iduce sezone:
rio_Ferdy88 je napisao/la:...
Neaktivan,a postavlja sastav...neki su tobože aktivni pa rade izmjene igrača za zatvor.Ne vidim koja je razlika izmedju to dvoje.

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la JHam » 21 mar 2017, 23:25

Trebali ste prije reci da je to vid neaktivnosti, da znam, da na vrijeme izbacim igrace koji mi donose vise nego sto bi donosili neki iz FA, ili da radim neke tradeove koji ni na 2k ne bi prosli ni uz trade override...

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la Scof1eld » 21 mar 2017, 23:42

JHam je napisao/la:Trebali ste prije reci da je to vid neaktivnosti, da znam, da na vrijeme izbacim igrace koji mi donose vise nego sto bi donosili neki iz FA, ili da radim neke tradeove koji ni na 2k ne bi prosli ni uz trade override...
Covjek ima 15 poraza u 20 kola, o kakvoj korisnosti igraca pricamo ?
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la Tracy3McGrady » 22 mar 2017, 05:43

JHam je napisao/la:Trebali ste prije reci da je to vid neaktivnosti, da znam, da na vrijeme izbacim igrace koji mi donose vise nego sto bi donosili neki iz FA, ili da radim neke tradeove koji ni na 2k ne bi prosli ni uz trade override...
Imaš igrača koji ti je out 2-3 sedmice, ti ga ne stavljaš na IL listu, i samim time ne dovodis nikakvog FA igrača koji bi te koliko toliko pojačao dok se povrijeđeni ne vrati. Za mene je to neaktivnost. Imao je Harrisa u ekipi od samog početka, a lik je propusti puno tekmi na početku sezone.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la SiamoNoi » 22 mar 2017, 19:50

Bilo je kod nas aktivnih koji nisu IL listu koristili.Mozda nisu ni znali da postoji.

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la JHam » 22 mar 2017, 20:15

Scof1eld je napisao/la:
JHam je napisao/la:Trebali ste prije reci da je to vid neaktivnosti, da znam, da na vrijeme izbacim igrace koji mi donose vise nego sto bi donosili neki iz FA, ili da radim neke tradeove koji ni na 2k ne bi prosli ni uz trade override...
Covjek ima 15 poraza u 20 kola, o kakvoj korisnosti igraca pricamo ?
Ja ovde mislim na sebe jer ni ja nemam tradeova i FA igraca, jedno mozda u sezoni a aktivan sam bio

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la AlphonseKauders » 22 mar 2017, 22:42

Ne znam, ne mogu osuđivati ničiji stil igre, niti se može utjecati na izbor nečijih igrača, ali očigledno je da nas većina smatra da nije aktivan igrač onaj koji samo pritišće dugme za automatsko postavljanje postave bez da pravi bilo kakve promjene u kadru čitave godine (ja vala nisam upoznao nikoga ko je draftovao savršen tim).

Aktivan igrač je onaj koji se svake sedmice trudi da ostvari pobjedu ili zabilježi što bolji rezultat. Naravno, nekad nećeš napraviti nijedne izmjene jer se desilo da su svi igrači u formi i sviđaju ti se takvi kakvi su, ali realno - u barem 30-40% sedmica desi se povreda nekog igrača koji odsustvuje duže od 3 utakmice. E, ako ti to jednostavno ignorišeš (iako imaš priliku da poboljšaš tim stavljanjem igrača na IL listu i dodavanjem nekog hot pik-a sa FA, onda se ne možeš smatrati aktivnim, već poluaktivnim igračom (hibrid nekakav).

Naravno, nisu ni svi sa drafta perfektni i mislim da je svaki igrač mogao naći boljeg igrača iz FA od barem jednog kojeg je inicijalno draftovao.

Ovakav stil igre u kojem se sve svodi na samo postavljanje igrača (bez obzira što su neki povrijeđeni ili van forme mjesecima), dovodi u povoljniji položaj ekipe koji igraju protiv takve ekipe u trenutku kada ista ima više povrijeđenih igrača (tj. u mnogome im olakšava, iako ne garantuje pobjedu), a u nepovoljniji položaj ekipe koje se zadese u nekoj sedmici kada su odjednom svi zdravi i u formi (iako ni to ne garantuje poraz).

Da se ne shvati pogrešno - ja prihvatam svačiji način vođenja rooster-a, ali se ovo nebavljenje ekipom (u smislu barem stavljanja dugoročno ozlijeđenih igrača na IL listu i privremena zamjena istih sa FA agentima) može itekako protumačiti kao "nezalaganje" i da se ekipa vodi čisto reda radi pa šta Bog da.

Ne prihvatam ni nečiji argument da neko ne zna da postoji IL mjesto, jer ako ne skontaš u toku čitave sezone da postoji ne jedno već dva takva mjesta, onda smatram da se nisi ni minimalno posvetio timu.

Eto, toliko od mene.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la SiamoNoi » 23 mar 2017, 15:25

Ne znaju ili ne koriste,a svejedno su pri vrhu u ligi.

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la JHam » 24 mar 2017, 14:48

Ja do prije koju sedmicu nisam ni znao kako se to koristi, niti da mozemo koristiti, kad sam imao problema s Lin-om, i onda uzmem Jenningsa, nezz je li mi bolje bilo s njim, ili s igracem manje vala :lol:

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.