Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la Tracy3McGrady » 04 mar 2017, 10:54

Pozdrav, kao prvo, nadam se da mi moderatori nece odma izbrisati post dok se ne dogovrimo.

U pitanju su korisnici foruma Jose, Dino_92, Sarmelinho i ja.

Trebamo da se dogovorimo sta cemo za slijedecu sezonu, koliko imamo ukupno full aktivnih korisnika, koliko poluaktivnih i neaktivnih.

Koliko cemo liga, dvije ili tri? Sta da radimo sa ovim sto su neaktivni odnosno poluaktivni itd...

Kao prvo, Dino i Sarmelinho postavite mi ovdje Aktivne/poluaktivne/neaktivne pa da ih prebrojimo i da vidimo koliko nas je.

@Sarmelinho, sto se francuza tice oni su full aktivni (prije svega mislim n ovog treceg)
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la Sarmelino » 04 mar 2017, 15:19

1 neaktivan. Ostali su aktivni tamo a na temi nikako, tako da ne znam da li ce neko odustat' za sljedecu sezonu.Znaci za sada 11 akt, 1 neakt. s tim da ne znam da li ce svi htjeti i sljedece sezone igrati.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la dino-92 » 07 mar 2017, 00:00

slika

ovako je kod nas, s tim sto admir ne postavlja ekipu koliko sam vidio, a hrasno tu i tamo. ne znam jel to bila samo faza neaktivnost, zadnju sedmicu je npr bila postavljena ekipa

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la Tracy3McGrady » 07 mar 2017, 07:01

dino-92 je napisao/la:
ovako je kod nas, s tim sto admir ne postavlja ekipu koliko sam vidio, a hrasno tu i tamo. ne znam jel to bila samo faza neaktivnost, zadnju sedmicu je npr bila postavljena ekipa
Koliko vidim, Hrasno i Win or lose bi trebali ionako da ispadnu, plus admir koji ne postavlja ekipu. Znaci 3 razna mjesta kod vas.
Sto se mene tice, ja bih poluaktivne na kraju sezone izbacio, bez opomene, ne vrijedi tu previse opominjati. Ako ste za, da u drugu ligu udju 3 iz trece, po mom misljenju bi ojacali drugu ligu, jer iz trece su poprilicno aktivni.

Moj prijedlog iz trece da udje prvoplasirani RS i 2 najbolja iz PO (isto kao i u drugoj)

@Jose, Dino, Sarmelinho izjasni te se
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la AlphonseKauders » 07 mar 2017, 07:34

slika

Evo prikaza aktivnosti. RolingBball se nije logovao od 16.01, Win or Lose isto tako zadnju sedmicu bez logovanja, Hrasno, Denver i Admir ne postavljaju ekipu (Denver imao jednu izmjenu za čitavu sezonu).

Tako da se može reći da su u drugoj ligi neaktivni (ili jedva aktivni):

- RollingBball;
- Denver;
- Admir's Team;
- Win or Lose We Booze; i
- Hrasno United

Avatar
JHam
Postovi: 9037
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la JHam » 07 mar 2017, 08:52

To sto ne vrsim izmjene igraca ne znaci da ne postavljam ekipu, nego da u FA nema nista sto mi je zanimljivo da bih izbacio nekog igraca, a i tradeovi koji dolaze su za Giannisa, a njega ne bih mijenjao...

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la AlphonseKauders » 07 mar 2017, 09:11

JHam je napisao/la:To sto ne vrsim izmjene igraca ne znaci da ne postavljam ekipu, nego da u FA nema nista sto mi je zanimljivo da bih izbacio nekog igraca, a i tradeovi koji dolaze su za Giannisa, a njega ne bih mijenjao...
Sorry - do mene je, iako mi je čudno što ne koristiš IL poziciju za povrijeđene igrače da imaš dodatne aktivne igrače, a dodatno imaš divljenje za tako dobar draft da si zadovoljan gotovo svim igračima.

Dakle, izuzmite Denver slobodno sa ove liste.

Avatar
JHam
Postovi: 9037
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la JHam » 07 mar 2017, 09:17

Imao sam Jenningsa na IL dok mi je Lin bio povrijedjen. Doduse mrsko mi je nekad uci pa napravim sastav sedmicu dvije unaprijed, i razmislit cu zbog obaveza i posla i faxa da li cu igrati sljedece sezone ;)

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la Steph » 07 mar 2017, 09:30

Haj' pređite na ESPN :mrgreen:

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la dino-92 » 07 mar 2017, 11:06

Tracy3McGrady je napisao/la:
dino-92 je napisao/la:
ovako je kod nas, s tim sto admir ne postavlja ekipu koliko sam vidio, a hrasno tu i tamo. ne znam jel to bila samo faza neaktivnost, zadnju sedmicu je npr bila postavljena ekipa
Koliko vidim, Hrasno i Win or lose bi trebali ionako da ispadnu, plus admir koji ne postavlja ekipu. Znaci 3 razna mjesta kod vas.
Sto se mene tice, ja bih poluaktivne na kraju sezone izbacio, bez opomene, ne vrijedi tu previse opominjati. Ako ste za, da u drugu ligu udju 3 iz trece, po mom misljenju bi ojacali drugu ligu, jer iz trece su poprilicno aktivni.

Moj prijedlog iz trece da udje prvoplasirani RS i 2 najbolja iz PO (isto kao i u drugoj)

@Jose, Dino, Sarmelinho izjasni te se
ja mislio da je to svakako dogovoreno da iz svake lige po tri ispadaju/ulaze u visi rang. svakako da cemo popuniti sva mjesta neaktivnih sa ljudima iz trece lige. to su trenutno 4 tima, a denver nek odluci na pocetku slijedece sezone hoce li, nece li.

citam malo o ovim prijedlozima, auction draft i dynasty league. zvuci interesantno, mogli bi nesto mijenjati po tom pitanju za slijedecu sezonu. aukcija bi se mogla uvesti ako je vecina za, a za dynasty bi morali svi u jednu veliku ligu.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la Tracy3McGrady » 07 mar 2017, 11:53

dino-92 je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:
dino-92 je napisao/la:
ovako je kod nas, s tim sto admir ne postavlja ekipu koliko sam vidio, a hrasno tu i tamo. ne znam jel to bila samo faza neaktivnost, zadnju sedmicu je npr bila postavljena ekipa
Koliko vidim, Hrasno i Win or lose bi trebali ionako da ispadnu, plus admir koji ne postavlja ekipu. Znaci 3 razna mjesta kod vas.
Sto se mene tice, ja bih poluaktivne na kraju sezone izbacio, bez opomene, ne vrijedi tu previse opominjati. Ako ste za, da u drugu ligu udju 3 iz trece, po mom misljenju bi ojacali drugu ligu, jer iz trece su poprilicno aktivni.

Moj prijedlog iz trece da udje prvoplasirani RS i 2 najbolja iz PO (isto kao i u drugoj)

@Jose, Dino, Sarmelinho izjasni te se
ja mislio da je to svakako dogovoreno da iz svake lige po tri ispadaju/ulaze u visi rang. svakako da cemo popuniti sva mjesta neaktivnih sa ljudima iz trece lige. to su trenutno 4 tima, a denver nek odluci na pocetku slijedece sezone hoce li, nece li.

citam malo o ovim prijedlozima, auction draft i dynasty league. zvuci interesantno, mogli bi nesto mijenjati po tom pitanju za slijedecu sezonu. aukcija bi se mogla uvesti ako je vecina za, a za dynasty bi morali svi u jednu veliku ligu.
U prvu idu 3 a u drugu iz trece ulaze samo 2 po dogovoru. E sad treba vidjeti koliko ce biti praznih mjesta, jer ima i kod nas jedan poluaktivan koji ispada. Dakle 5 slobodnih mjesta. Kako ih popuniti?

I ko su na forumu ti neaktivni?


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la Sarmelino » 07 mar 2017, 12:05

Zasto u svim ligama nije jednako,3 gore 3 dole, nigdje veze.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la dino-92 » 07 mar 2017, 12:15

win or lose je onaj iz chickaga, ne znam mu sad nick, rollingbball je target, hrasno je kkbosna i admir je onaj admir_sa tako nekako, sto za indianu navija

i ja sam fkt mislio da ulaze 3 ekipe iz trece, ali hajd bice svakako tako jer imamo neaktivnih

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la AlphonseKauders » 07 mar 2017, 12:16

u drugu moze komotno troje da udje, obzirom na broj neaktivnih...

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la Tracy3McGrady » 07 mar 2017, 13:00

Sarmelino je napisao/la:Zasto u svim ligama nije jednako,3 gore 3 dole, nigdje veze.
Zato sto nismo znali koliko cete biti aktivni. Pokazala se treca liga odlicnom tako da cemo se dogovoriti koliko ce ekipa uci u drugu. Ako su ostali komesari za, mozemo sad dogovoriti ulazak 4 ekipe u drugu, i mozda i 5 jer ne znam sta rio planira.

Izjasnite se za ili protiv ulaska 4 eventualno 5 ekipa u drugu ligu, sto znaci da su ekipe target, Admir, kkbosna, saltlakecity i eventualno rio izbaceni iz svih liga.

Ps. Cilj je napraviti 2 jake lige. A treca ce biti otvorena za one koji ne udju u drugu i nove igrace.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la AlphonseKauders » 07 mar 2017, 13:21

Tracy3McGrady je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Zasto u svim ligama nije jednako,3 gore 3 dole, nigdje veze.
Zato sto nismo znali koliko cete biti aktivni. Pokazala se treca liga odlicnom tako da cemo se dogovoriti koliko ce ekipa uci u drugu. Ako su ostali komesari za, mozemo sad dogovoriti ulazak 4 ekipe u drugu, i mozda i 5 jer ne znam sta rio planira.

Izjasnite se za ili protiv ulaska 4 eventualno 5 ekipa u drugu ligu, sto znaci da su ekipe target, Admir, kkbosna, saltlakecity i eventualno rio izbaceni iz svih liga.

Ps. Cilj je napraviti 2 jake lige. A treca ce biti otvorena za one koji ne udju u drugu i nove igrace.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Potpuno se slažem. Neće se ništa postići ako se neaktivni iz prve lige ubace u drugu, tako da treba sačekati konačni rezultat, ali po ovome trenutnom, može u drugu iz treće komotno da uđe četvoro (dakle svi polufinalisti u play offu).

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la jose » 07 mar 2017, 14:47

Nisam ni znao da ima ova tema. :)

Koliko sam skontao, po pravilima iz prvog posta na temi svake lige,3 tima ispadaju iz prve lige u drugu ligu, a trojica iz druge lige prelaze u prvu.
Iz druge lige ispadaju 2 zadnja, a dva tima ulaze iz treće u drugu.
Ovo bi trebalo biti fiksno.
E sad, nakon što se izbace neaktivni drugoligaši (koji su obezbijedili opstanak), treba skontati da li više zaslužuju da umjesto njih u drugoj ligi igraju trećeplasirani, četvrtoplasirani itd. iz 3. lige ili ova dvojica što ispadaju iz druge lige (ako su ta dvojica bili aktivni).
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la Tracy3McGrady » 07 mar 2017, 15:04

jose je napisao/la:Nisam ni znao da ima ova tema. :)

Koliko sam skontao, po pravilima iz prvog posta na temi svake lige,3 tima ispadaju iz prve lige u drugu ligu, a trojica iz druge lige prelaze u prvu.
Iz druge lige ispadaju 2 zadnja, a dva tima ulaze iz treće u drugu.
Ovo bi trebalo biti fiksno.
E sad, nakon što se izbace neaktivni drugoligaši (koji su obezbijedili opstanak), treba skontati da li više zaslužuju da umjesto njih u drugoj ligi igraju trećeplasirani, četvrtoplasirani itd. iz 3. lige ili ova dvojica što ispadaju iz druge lige (ako su ta dvojica bili aktivni).
Dvojica sa dna tabele su neaktivni, da je drugacije onda bi oni trebali ostati. Medjutim poklapa se da regularno ispadaju i da su neaktivni. Ja bi licno iz trece lige ubacio prvoplasiranog a ostala trojica kroz play off.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la jose » 07 mar 2017, 15:28

Tracy3McGrady je napisao/la:
jose je napisao/la:Nisam ni znao da ima ova tema. :)

Koliko sam skontao, po pravilima iz prvog posta na temi svake lige,3 tima ispadaju iz prve lige u drugu ligu, a trojica iz druge lige prelaze u prvu.
Iz druge lige ispadaju 2 zadnja, a dva tima ulaze iz treće u drugu.
Ovo bi trebalo biti fiksno.
E sad, nakon što se izbace neaktivni drugoligaši (koji su obezbijedili opstanak), treba skontati da li više zaslužuju da umjesto njih u drugoj ligi igraju trećeplasirani, četvrtoplasirani itd. iz 3. lige ili ova dvojica što ispadaju iz druge lige (ako su ta dvojica bili aktivni).
Dvojica sa dna tabele su neaktivni, da je drugacije onda bi oni trebali ostati. Medjutim poklapa se da regularno ispadaju i da su neaktivni. Ja bi licno iz trece lige ubacio prvoplasiranog a ostala trojica kroz play off.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ja sam za ZA. :D
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Fantasy Liga 1.2.3... (privremeno)

Post Postao/la Sarmelino » 07 mar 2017, 19:10

Tracy3McGrady je napisao/la:
jose je napisao/la:Nisam ni znao da ima ova tema. :)

Koliko sam skontao, po pravilima iz prvog posta na temi svake lige,3 tima ispadaju iz prve lige u drugu ligu, a trojica iz druge lige prelaze u prvu.
Iz druge lige ispadaju 2 zadnja, a dva tima ulaze iz treće u drugu.
Ovo bi trebalo biti fiksno.
E sad, nakon što se izbace neaktivni drugoligaši (koji su obezbijedili opstanak), treba skontati da li više zaslužuju da umjesto njih u drugoj ligi igraju trećeplasirani, četvrtoplasirani itd. iz 3. lige ili ova dvojica što ispadaju iz druge lige (ako su ta dvojica bili aktivni).
Dvojica sa dna tabele su neaktivni, da je drugacije onda bi oni trebali ostati. Medjutim poklapa se da regularno ispadaju i da su neaktivni. Ja bi licno iz trece lige ubacio prvoplasiranog a ostala trojica kroz play off.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Sto ne jednostavno prva 3 na tabeli, jer su sigurno bili aktivni i igrali cijelo vrijeme, u PO moze neko poluaktivan uzeti PO i zauzet mjesto i opet bit poluaktivan.Jeste da PO ne bi imao smisla, ali opet prva je tek sezona 3. lige tako da ima mjesta za poboljsanja,ali eto kako god odlucite javite da obavjestim ove u 3. ligi
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.