2017 NBA Playoffs

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Brokula
Postovi: 30533
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Brokula » 31 maj 2017, 13:49

invincible1921 je napisao/la:
Brokula je napisao/la:Pa misliš da bi Lebron došao do 7-og uzastopnog finala da je ganjao MVP nagrade svake sezone, i generalno trajao ovoliko na vrhunskom nivou?
Ne znam vjerovatno ne bih, ali nije to poenta mog posta
Znam da nije, poenta je da mu pridodajete neke stvari, a ne oduzimate druge koje objektivno ne bi bile tu da je prve ispunjavao. To je poenta
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la invincible1921 » 31 maj 2017, 13:52

Brokula je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
Brokula je napisao/la:Pa misliš da bi Lebron došao do 7-og uzastopnog finala da je ganjao MVP nagrade svake sezone, i generalno trajao ovoliko na vrhunskom nivou?
Ne znam vjerovatno ne bih, ali nije to poenta mog posta
Znam da nije, poenta je da mu pridodajete neke stvari, a ne oduzimate druge koje objektivno ne bi bile tu da je prve ispunjavao. To je poenta
Ma ne pridodaje mu niko....sto je ostao bez MVP? Jbt u dvije sezone prosle i ove je MVP bio neko ko je napravio historijski uspjeh. Uostalom objektivno gledano i one godine kad je Rose izabran, Lebron je trebao biti
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Brokula
Postovi: 30533
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Brokula » 31 maj 2017, 13:56

Kako ne prirodaješ, a fino si rekao da je htio bio bi MVP svake sezone, ali nigdje nisi napisao koliko bi mu to oduzelo na drugom kraju štapa ( Play off).
Čisti cherry picking
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Epidaurus » 31 maj 2017, 14:09

Ras je napisao/la:Centar se ne može smatrati najboljim igračem svih vremena!Jednostavno rade samo dva-tri košarkaška aspekta!Znači ne znaju voditi loptu, organizovati napad, driblati, ne znaju šutati slobodna, ne znaju trice, šut s polu distance, znaju zabiti 2 metra od koša, prvenstveno ako zakucaju ili kao Karim sa skajhukom!A samo određeni s obzirom na konstituciju bili su odlični skakači i blokeri, a najkompletniji su bili babuka Vilt i Hakim Olajdžuvon!Centri ne znaju asistirati, njima je uvijek neko potreban ko će im dati loptu i organizovati akciju, jer sami ne mogu meda!

S druge strane Džordan i Džejms sve mogu, ali sve, svaki aspekt košarke imaju, organizacija, razigravanje, šut, ukradene, blokade, skokovi, s tim da Džejms pravo loše šuta slobodna i velika je krađa što čovjek do sada nema jedno sedam MVP nagrada, a ove godine kofol nije ni među top tri :rol: a lik je hladno za jedno 700 posto bolji od drugog najboljeg igrača na planeti, ma ko god to bio!Što se tiče 90 posto centara jedini razlog što su milioneri je taj što su visoki i ništa drugo, jer je košarka jedini sport na planeti gdje bez ikakvog talenta možeš biti milioner samo ako si 215.

Roj Hibert bi radio negdje na farmi i uzgajao kukuruz, ali lik je 218 visok i milioner je sa sedam poena u prosjeku :rol: :rol:
Ovo je najgluplji post ikad napisan na NBA temama, a konkurencija je poprilično žestoka.

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la PaskalHens » 31 maj 2017, 14:10

Stavi za treće lice jednine bih i isključiš ga iz bilo kakve konverzacije. Prosto kao komljenje buranije.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la miki_92 » 31 maj 2017, 14:26

Epidaurus je napisao/la:
Ras je napisao/la:Centar se ne može smatrati najboljim igračem svih vremena!Jednostavno rade samo dva-tri košarkaška aspekta!Znači ne znaju voditi loptu, organizovati napad, driblati, ne znaju šutati slobodna, ne znaju trice, šut s polu distance, znaju zabiti 2 metra od koša, prvenstveno ako zakucaju ili kao Karim sa skajhukom!A samo određeni s obzirom na konstituciju bili su odlični skakači i blokeri, a najkompletniji su bili babuka Vilt i Hakim Olajdžuvon!Centri ne znaju asistirati, njima je uvijek neko potreban ko će im dati loptu i organizovati akciju, jer sami ne mogu meda!

S druge strane Džordan i Džejms sve mogu, ali sve, svaki aspekt košarke imaju, organizacija, razigravanje, šut, ukradene, blokade, skokovi, s tim da Džejms pravo loše šuta slobodna i velika je krađa što čovjek do sada nema jedno sedam MVP nagrada, a ove godine kofol nije ni među top tri :rol: a lik je hladno za jedno 700 posto bolji od drugog najboljeg igrača na planeti, ma ko god to bio!Što se tiče 90 posto centara jedini razlog što su milioneri je taj što su visoki i ništa drugo, jer je košarka jedini sport na planeti gdje bez ikakvog talenta možeš biti milioner samo ako si 215.

Roj Hibert bi radio negdje na farmi i uzgajao kukuruz, ali lik je 218 visok i milioner je sa sedam poena u prosjeku :rol: :rol:
Ovo je najgluplji post ikad napisan na NBA temama, a konkurencija je poprilično žestoka.
sta lik napisa dan te j3bo :lol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Kawhi » 31 maj 2017, 14:31

slika

Ovaj pdf u zadnje vrijeme. Zadivljen sam šta se sve dozvoljava. :tokralju:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Lillard » 31 maj 2017, 14:32

Ljudi ne cijene velikane. Čovjek drugi igrač svih vremena ili top 3 barem. A ovdje se nađu paćenici da ga omalovažavaju jer eto, nije GOAT. :rol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Tracy3McGrady » 31 maj 2017, 18:58

BijelaCokolada je napisao/la:
alemsa je napisao/la:
BuffonGigi je napisao/la:Ne mozes biti NBA fan a dovoditi Jordana u pitanje u bilo kom smislu. To je covjek koji u najmanju ruku zasluzuje da se mirno stoji dok se prica o njemu. Ko god pokusava da ga omalovazava ili je kontras po prirodi, ili zaista ne zna puno o kosarci.
Ne osporava ga niko, niti ga dovodi u pitanje. Ali da je Lbj imo teze protivnike u osnovu na svoju ekipu, jeste, u 4 finala nije bio favorit, ni u ovom nije. Dok je jordan bio u svakom, to je cinjenica.
Problem je u onom finalu u kojem je bio izraziti favorit i nacin na koji se sve to zavrsilo,a vidis i sam da se to Jordanu ne moze desiti zato i jeste najbolji.
Tako da opravdanje da nije favorit u finalu ne pije vode,jer je vec pokazao da zna podbaciti kad je favorit
Pa i Jordan je bio favorit protiv Orlanda pa je ispao i prije finala, to se ne računa?

Dobro je neko ovdje rekao, ispade bolje ispasti prije finala nego izgubiti isto, jer to ljudi ipak pamte.

I sam kažem, da je Jordan broj jedan, ali pojedinci ovdje ne gledaju realno stanje, već svako na svoju stranu vuče, i Jamesu je mrlja Dallas, a Jordan ko fol ima alibi za poraz od Orlanda, iako su Bullsi i bez njega bili odlična ekipa.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Clutch » 31 maj 2017, 23:12

LeBron poprilicno uzrujan nakon ovog napada vandala na njegovu kucu u LA. Uopste nije ni pricao o matchupu s Warriorsima.

Nadam se da mu ovaj incident nece poremetiti mindset za sutra, jer na ovoj presici mi je djelovao totalno odsutno. :?
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: RE: Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la invincible1921 » 01 jun 2017, 00:39

@TMAC

Mah ...ja sam davno napisao u vrijeme Jordana nisu bili mediji toliko rasprotranjeni tj ovi internet, a i sam on je bio takav da niko nije usudio da ga kritikuje...na stranu sve to ovdje uglavnom ispada Lebronov svaki poraz je poraz karijere, a Jordan kad je gubio to je radio jer eto htio je on da izgubi nije mu bio fazon da pobjedi

Na balkanu mitologija ubija bilo kakvu konstruktivnu rasrpavu....Mislim najklasicniji primjer toga je da evo recimo u Sarajevu na ulici pitas 10 osoba koje iole prate kosarku rece ti bar njih 5 da Lebron nije ni medju TOOP5 svih vremena..i ti bi sad trebo sa njim konstruktivno raspravljat o tome jel ispred MJ.

Npr u po noci da me neko probudi navescu bar 5 neoborivih argumenata sto je Lebron bolji i veci igrac od Kobija i onda slijedi protuargument sa druge strane nesto tipa al kobe je THE KILLEEEEERRRRRR ili ima pet prestenvoa od kojih je u najmanje dva bio debelo drugi igrac ekipe...itd itd da ne idemo u off
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: RE: Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la PaskalHens » 01 jun 2017, 01:13

invincible1921 je napisao/la:@TMAC

Mah ...ja sam davno napisao u vrijeme Jordana nisu bili mediji toliko rasprotranjeni tj ovi internet, a i sam on je bio takav da niko nije usudio da ga kritikuje...na stranu sve to ovdje uglavnom ispada Lebronov svaki poraz je poraz karijere, a Jordan kad je gubio to je radio jer eto htio je on da izgubi nije mu bio fazon da pobjedi

Na balkanu mitologija ubija bilo kakvu konstruktivnu rasrpavu....Mislim najklasicniji primjer toga je da evo recimo u Sarajevu na ulici pitas 10 osoba koje iole prate kosarku rece ti bar njih 5 da Lebron nije ni medju TOOP5 svih vremena..i ti bi sad trebo sa njim konstruktivno raspravljat o tome jel ispred MJ.

Npr u po noci da me neko probudi navescu bar 5 neoborivih argumenata sto je Lebron bolji i veci igrac od Kobija i onda slijedi protuargument sa druge strane nesto tipa al kobe je THE KILLEEEEERRRRRR ili ima pet prestenvoa od kojih je u najmanje dva bio debelo drugi igrac ekipe...itd itd da ne idemo u off
Sjedi brate, proći će.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: RE: Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la invincible1921 » 01 jun 2017, 01:17

PaskalHens je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:@TMAC

Mah ...ja sam davno napisao u vrijeme Jordana nisu bili mediji toliko rasprotranjeni tj ovi internet, a i sam on je bio takav da niko nije usudio da ga kritikuje...na stranu sve to ovdje uglavnom ispada Lebronov svaki poraz je poraz karijere, a Jordan kad je gubio to je radio jer eto htio je on da izgubi nije mu bio fazon da pobjedi

Na balkanu mitologija ubija bilo kakvu konstruktivnu rasrpavu....Mislim najklasicniji primjer toga je da evo recimo u Sarajevu na ulici pitas 10 osoba koje iole prate kosarku rece ti bar njih 5 da Lebron nije ni medju TOOP5 svih vremena..i ti bi sad trebo sa njim konstruktivno raspravljat o tome jel ispred MJ.

Npr u po noci da me neko probudi navescu bar 5 neoborivih argumenata sto je Lebron bolji i veci igrac od Kobija i onda slijedi protuargument sa druge strane nesto tipa al kobe je THE KILLEEEEERRRRRR ili ima pet prestenvoa od kojih je u najmanje dva bio debelo drugi igrac ekipe...itd itd da ne idemo u off
Sjedi brate, proći će.
:lol: :lol: dobar
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Gefufna » 01 jun 2017, 20:08

ot, ali ozbiljno pitanje ;-)
@enbijeovci, basketasi, glorihanteri i ex-lejkeri,
gdje u sa kupiti orginal gs curryjev dres ili dres+sorc, za dijete/momcica uzrasta 11-12 godina? 
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
jose
Postovi: 8533
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: RE: Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la jose » 01 jun 2017, 20:39

Gefufna je napisao/la:ot, ali ozbiljno pitanje ;-)
@enbijeovci, basketasi, glorihanteri i ex-lejkeri,
gdje u sa kupiti orginal gs curryjev dres ili dres+sorc, za dijete/momcica uzrasta 11-12 godina? 
Foot locker
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Tracy3McGrady » 02 jun 2017, 02:13

invincible1921 je napisao/la:@TMAC

Mah ...ja sam davno napisao u vrijeme Jordana nisu bili mediji toliko rasprotranjeni tj ovi internet, a i sam on je bio takav da niko nije usudio da ga kritikuje...na stranu sve to ovdje uglavnom ispada Lebronov svaki poraz je poraz karijere, a Jordan kad je gubio to je radio jer eto htio je on da izgubi nije mu bio fazon da pobjedi

Na balkanu mitologija ubija bilo kakvu konstruktivnu rasrpavu....Mislim najklasicniji primjer toga je da evo recimo u Sarajevu na ulici pitas 10 osoba koje iole prate kosarku rece ti bar njih 5 da Lebron nije ni medju TOOP5 svih vremena..i ti bi sad trebo sa njim konstruktivno raspravljat o tome jel ispred MJ.

Npr u po noci da me neko probudi navescu bar 5 neoborivih argumenata sto je Lebron bolji i veci igrac od Kobija i onda slijedi protuargument sa druge strane nesto tipa al kobe je THE KILLEEEEERRRRRR ili ima pet prestenvoa od kojih je u najmanje dva bio debelo drugi igrac ekipe...itd itd da ne idemo u off
Slažem se, tada sam rezultate pratio preko yebenog teletexta. I čekao nedjeljom nba action da vidim malo koje kucanje, a najjače bilo ponedjeljkom uvijek bio snimak neke tekme u trajanju od sat vremena. A danas imaš ove streamove jbt. Biraš komentatora sebi, i normalno je da je James više praćen i od laika koji pojma o košarci nemaju. A i Jordan je i te kako imao poraza koje bi današnji stručnjaci okarakterizirali kao Choke.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Pantelija
Postovi: 12681
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Pantelija » 02 jun 2017, 02:59

može link kakav dobar :D
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la andro234 » 02 jun 2017, 03:00

Jedva docekao ova 3 sata, sad kad bude +20 za gsw sredinom 2. cetvrtine :lolno: :lolno:

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Kobe Bryant » 02 jun 2017, 03:16

Soft i jedni i drugi za sada

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la DANTES » 02 jun 2017, 09:52

3 posta? :rol: :rol:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.