NBA Finals 2017

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la Epidaurus » 14 jun 2017, 09:38

Ja u Irvingovoj igri osim tog trpanja iz izolacija ne vidim nijedan jedini elitni kvalitet. Cesto bas to sto je u stanju trpat nemilice iz izolacija i povuce ljude pa ga svrstavaju medju top 10 igraca lige (gdje meni ni u kojem slucaju nije, bar ne trenutno) ali realno on svoj playmaking i kreiranje igre mora drasticno popraviti ako zeli biti sama elita lige. Napredak u tom segmentu od rookie sezone pa do danas je skoro pa neprimjetan. U onome gdje je bio dobar u dolasku u ligu danas je elitan, a mane su ostale manje vise iste. Dobro odbrana na lopti je solidna onako ali zato je timska odbrana i rotacije jos uvijek horor. To ne moze biti samo stvar sistema, konstantno fulanje rotacija koje se njemu desava je po meni jedan od najboljih pokazatelja nedostatka sposobnosti za citanjem igre.

Avatar
Luminary
Postovi: 1708
Pridružen/a: 26 apr 2013, 08:59
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la Luminary » 14 jun 2017, 10:33

SS forum likes :kafa:
slika

filip13
Postovi: 37914
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la filip13 » 14 jun 2017, 10:51


Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: RE: Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la adriano_leite » 14 jun 2017, 10:58

Tracy3McGrady je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:@Epi, zivi bili pa vidjeli sve. Postujem sve napisano ali ostavljam prostora da dam svoje vidjenje, koje sam vec dao i time bih stao s uporedbama, koje nisam ni poceo ja, nego mi je jednostavno cudno procitati da je Kyrie kosarkaski neinteligentan. A sto se tice Dellya, nije Delly mit, Delly je savrsen primjer korisnog igraca bez ludila koje ima JR Smith i puno je bolji Kyrieu nego JR. Ja bih sad potpisao povratak Dellya, a eto im JR i jos gratis neko. Predobro bi mi bilo vidjeti Johna Hensona u nasoj ekipi, kad smo vec kod Bucksa :D .

@Sanele, Westbrook ni na Nba 2k nije suter kao Kyrie ;) .
Ajd recimo da se slažem, ali zašto mi ne odgovoriš na pitanje ?

Penny Hardaway #1
Bili bi bolji dvije godine, a nakon toga ne. Irving je mladji 4 godine i nije ni blizu zavrsen produkt i samo moze biti bolji od ovog momenta. Halali brate, ali ne smatram da je neinteligentan i da ne moze napredovati, jer konstantno napreduje i dokazuje ljudima da grijese s njim.

Curry ne bi drasticno popravio ovaj roster Cavsa, ne bi ni u ludilu s njim bili favoriti protiv GSW (da samo njih dvojica promijenu mjesta). Ne bismo bili gori, ali ne bismo ni bili puno bolji. Mnogo je kod nas smeca u ekipi, pocev od trenera, sto se vidjelo u Finalu. Curry je savrsen igrac za sistem koji je instaliran u GSW, a mislim da kod nas ni blizu ne bi bio efikasan, kao u GSW. Bilo bi svakako zanimljivo, jer je lokalni decko, ali daleko bi to bilo od neke dinastije.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la Tracy3McGrady » 14 jun 2017, 11:25

adriano_leite je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:@Epi, zivi bili pa vidjeli sve. Postujem sve napisano ali ostavljam prostora da dam svoje vidjenje, koje sam vec dao i time bih stao s uporedbama, koje nisam ni poceo ja, nego mi je jednostavno cudno procitati da je Kyrie kosarkaski neinteligentan. A sto se tice Dellya, nije Delly mit, Delly je savrsen primjer korisnog igraca bez ludila koje ima JR Smith i puno je bolji Kyrieu nego JR. Ja bih sad potpisao povratak Dellya, a eto im JR i jos gratis neko. Predobro bi mi bilo vidjeti Johna Hensona u nasoj ekipi, kad smo vec kod Bucksa :D .

@Sanele, Westbrook ni na Nba 2k nije suter kao Kyrie ;) .
Ajd recimo da se slažem, ali zašto mi ne odgovoriš na pitanje ?

Penny Hardaway #1
Bili bi bolji dvije godine, a nakon toga ne. Irving je mladji 4 godine i nije ni blizu zavrsen produkt i samo moze biti bolji od ovog momenta. Halali brate, ali ne smatram da je neinteligentan i da ne moze napredovati, jer konstantno napreduje i dokazuje ljudima da grijese s njim.

Curry ne bi drasticno popravio ovaj roster Cavsa, ne bi ni u ludilu s njim bili favoriti protiv GSW (da samo njih dvojica promijenu mjesta). Ne bismo bili gori, ali ne bismo ni bili puno bolji. Mnogo je kod nas smeca u ekipi, pocev od trenera, sto se vidjelo u Finalu. Curry je savrsen igrac za sistem koji je instaliran u GSW, a mislim da kod nas ni blizu ne bi bio efikasan, kao u GSW. Bilo bi svakako zanimljivo, jer je lokalni decko, ali daleko bi to bilo od neke dinastije.
Ja ni u ludilu ne bi rekao da je neinteligentan, čak suprotno on kad želi da igra timski cijeli tim izgleda puno bolje. E sad, zasto to ne radi non stop nije mi jasno. Da li je do trenera, sistema ili cega već pa on forsira igru 1 na 1.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la adriano_leite » 14 jun 2017, 11:47

Tracy3McGrady je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:Ajd recimo da se slažem, ali zašto mi ne odgovoriš na pitanje ?

Penny Hardaway #1
Bili bi bolji dvije godine, a nakon toga ne. Irving je mladji 4 godine i nije ni blizu zavrsen produkt i samo moze biti bolji od ovog momenta. Halali brate, ali ne smatram da je neinteligentan i da ne moze napredovati, jer konstantno napreduje i dokazuje ljudima da grijese s njim.

Curry ne bi drasticno popravio ovaj roster Cavsa, ne bi ni u ludilu s njim bili favoriti protiv GSW (da samo njih dvojica promijenu mjesta). Ne bismo bili gori, ali ne bismo ni bili puno bolji. Mnogo je kod nas smeca u ekipi, pocev od trenera, sto se vidjelo u Finalu. Curry je savrsen igrac za sistem koji je instaliran u GSW, a mislim da kod nas ni blizu ne bi bio efikasan, kao u GSW. Bilo bi svakako zanimljivo, jer je lokalni decko, ali daleko bi to bilo od neke dinastije.
Ja ni u ludilu ne bi rekao da je neinteligentan, čak suprotno on kad želi da igra timski cijeli tim izgleda puno bolje. E sad, zasto to ne radi non stop nije mi jasno. Da li je do trenera, sistema ili cega već pa on forsira igru 1 na 1.
Do trenera i nedostatka sistema. Momak 5 godina igra bez trenera i sistema. Kod Blatta je poceo da se bas lijepo razvija i kakav put je imao u mom timu ovo je odlicno. Mogao je fakat zavrsiti kao Jamal ili Melo. To upravo i govorim, da je on daleko od nekog divljaka i sebicnog igraca, a tek je napunio 25 godina.

Dvije godine bismo bili bolji s Curryem dok Irving jos sazrije, ali mislim da je Irving blizu vrhunske sezone koja ce svima podici obrve, s obzirom da je strasno motiviran i postao je veliki radnik (dovoljno samo pogledati fizicki kako izgleda sada i kako je izgleao proslih sezona). Cak mi se cini da je plakao nakon poraza i siguran sam da je jedan od srcanijih igraca u ligi, koji shvata stvari licno, a kad si takav i imas njegov talenat, samo ti je nebo granica. Dovoljno pogledati kako djeluje u odlucujucim tekmama. U petoj tekmi je imao 26 poena i stao, ali necu da trazim opravdanje u povredi jer mi je to bezveze. Kyrie je i u playoffu bio manje zdrav nego prosli PO, a to je zahvaljujuci velikim minutama, jer je trebalo spasavati dupe trenerskon magu Lueu. Opet taj patuljasti izgubljeni mulat, koji nije ni posten crnac i koji je silom prilika sjeo na klupu Cavsa.

I jos nesto, sa normalnim trenerom i ljepse konstruisanim rosterom, Irving bi bolje izgledao i bez nekog pretjeranog rada na sebi. Niko me ne moze ubijediti da bi se ovako ponasao kod Popovicha. Nije u pitanju problematicni crnjo neki vonabi reper i gluperda ;) .
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la sajo10 » 14 jun 2017, 11:59

U moru komentara na drustvenim mrezama oko Cavsa i Dubsa, naidjem na ovaj komentar:
how about the Cavs and the Warriors go fuck themselves
Hahaha, true that :P :urnebes: :urnebes: :clap: :clap:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Brokula
Postovi: 30536
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la Brokula » 14 jun 2017, 12:09

Ne stagnira Irving samo zbog nedostatka sistema, ima tu i Jamesovog masla. Njemu godi ovakav Irving i to je problem. Ako je već rekao da će prepustit igru Irvingu boje nek počne, jer neće ovaj sa30 godina naučit organizovat napad.
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la adriano_leite » 14 jun 2017, 12:19

Brokula je napisao/la:Ne stagnira Irving samo zbog nedostatka sistema, ima tu i Jamesovog masla. Njemu godi ovakav Irving i to je problem. Ako je već rekao da će prepustit igru Irvingu boje nek počne, jer neće ovaj sa30 godina naučit organizovat napad.
Tako je rekao pa vidjecemo hoce li biti tako. U prva dva mjeseca ce se vidjeti da li je bio iskren, a vjerujem da je dovoljno pametan da zna da mu samo dobro moze donijeti postojanje sistema i trener koji ce trenirati a ne biti tu da bi bio tu. Ako zeli titule desit ce se to vec sljedece sezone polako, a minute Jamesa i Irvinga ne smiju prelaziti brojku 33. Zato treba roster koji ce odgovarati sistemu, a ne samo Jamesu jer u takvom odnosu snaga ova ekipa bez Jamesa ne moze meda, a evo vidi se ni sa njim. Cak se i Korveru ruke osusile kad je trebalo raditi ono sto najbolje radi :D . Samo da Lue ode i to je fin pocetak za nadolazece promjene.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la PaskalHens » 14 jun 2017, 13:31

Ja koliko znam finale je završeno :hmmmmm: tema pod ključ i na svaštaru lagano..
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la adriano_leite » 14 jun 2017, 13:49

PaskalHens je napisao/la:Ja koliko znam finale je završeno :hmmmmm: tema pod ključ i na svaštaru lagano..
U pravu si 100%, malo smo se raspisali, pa nek moderatori zakljucaju temu da ne smaramo pratioce ove teme :D.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la BIHfan » 14 jun 2017, 13:52

Zao mi samo sto Steph nije uzeo MVP finala, al et.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la Bobadilla » 14 jun 2017, 14:07

BIHfan je napisao/la:Zao mi samo sto Steph nije uzeo MVP finala, al et.
Zasluzio je, ne znam zasto mu nisu dali. :kafa:
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la bombaysaphire » 14 jun 2017, 14:18

Bobadilla je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Zao mi samo sto Steph nije uzeo MVP finala, al et.
Zasluzio je, ne znam zasto mu nisu dali. :kafa:
Rasprava o Curryu , ma kakav on ....Jednu titulu mu donjeo Durant , a jednu Iggy i Clay....
Nekako mi poznata ova priča.... :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la BIHfan » 14 jun 2017, 14:53

Steph je trebao po meni oba MVP Finals trofeja dobiti.
Nije da nije imao odlicne brojke, pa da nema osnova. Ipak se zna ko je glavna ikona ovog GSW-a.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la alemsa » 14 jun 2017, 15:10

BIHfan je napisao/la:Steph je trebao po meni oba MVP Finals trofeja dobiti.
Nije da nije imao odlicne brojke, pa da nema osnova. Ipak se zna ko je glavna ikona ovog GSW-a.
Kd
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
harden
Postovi: 23296
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la harden » 14 jun 2017, 15:24

Temu preimenovati u Tema za hejtanje Stepha i ostaviti otkljucanom :kafa:
Zasluzio je biti FMVP, ali ne moze pored ovako bolesnog KDa.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la alemsa » 14 jun 2017, 15:50

rio_Ferdy88 je napisao/la:
alemsa je napisao/la:S&t george u cavse, bolji im je od lovea, igra bolju odbranu, bolji je i suter. Defanzivno se on i bron mogu mjenjat na kd. Sa georgeom bi se mogli pobit s ovim gsw kvalitetno
Čuj :o :mrgreen:

Nisam znao da su ovo želje i pozdravi :kafa:

Najbolje da niko drugi ništa ne radi samo gleda kako će pokloniti svoje najbolje igrače Cavsima i Dubsima da bi bilo finale zanimljivije :mrgreen:
Pa da, makar finale da gledamo krv, ovako nije interesatno.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la SlevinKelevra » 14 jun 2017, 15:50

Kralj :tokralju:


Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la alemsa » 14 jun 2017, 15:55

SlevinKelevra je napisao/la:Kralj :tokralju:

Isto ko na igrici da stavis na najslabije pa im zabijas po 5 golova pa ti drago, ravno toj tituli
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.