Armenija-BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

BiH ce u Armeniji:

1) Pobijediti
267
91%
2) Igrati nerijeseno
10
3%
3) Izgubiti
16
5%
 
Ukupno glasova: 293

noah
Postovi: 456
Pridružen/a: 29 maj 2009, 00:26
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la noah » 27 avg 2009, 15:28

Ja nemogu cekat jos 9 dana do tekme :shock:

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la el-fighter » 27 avg 2009, 15:30

Joj ljudi u Zenici gužve. Nikad više raje nije bilo zainteresovano za jednu tekmu. Izgleda da ću opet popušit karte za tekmu.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la Bosnier » 27 avg 2009, 15:35

Karte idu ko lude, moram i ja danas otici u centrotrans u sara da nabavim , da poslje neplacam po 60 km za kartu kojia kosta 20 km :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

noah
Postovi: 456
Pridružen/a: 29 maj 2009, 00:26
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la noah » 27 avg 2009, 15:40

Bosnier je napisao/la:Karte idu ko lude, moram i ja danas otici u centrotrans u sara da nabavim , da poslje neplacam po 60 km za kartu kojia kosta 20 km :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ko da ste zidovi :mrgreen:

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la Tarik14 » 27 avg 2009, 15:53

NoName je napisao/la:Tarik, kad si ti otišao u Kanadu? Izgleda da ovdje nisi dana proveo čim na svaku zayebaniciju reaguješ smrtno ozbiljno. Opusti se malo, obolit ćeš :mrgreen:
Ako te stvarno zanima, otisao sam u Kanadu 1992. godine. U svakom slucaju, poslusacu tvoj savjet iako i dalje neznam koje igrace je Armenski selektor pozvao za utakmice protiv BIH i Belgije. :|

nedzad
Postovi: 217
Pridružen/a: 06 jul 2008, 23:49
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la nedzad » 27 avg 2009, 15:55

Tarik14 je napisao/la:
NoName je napisao/la:Tarik, kad si ti otišao u Kanadu? Izgleda da ovdje nisi dana proveo čim na svaku zayebaniciju reaguješ smrtno ozbiljno. Opusti se malo, obolit ćeš :mrgreen:
Ako te stvarno zanima, otisao sam u Kanadu 1992. godine. U svakom slucaju, poslusacu tvoj savjet iako i dalje neznam koje igrace je Armenski selektor pozvao za utakmice protiv BIH i Belgije. :|
hajd da i znas koga je pozvao opet ih ne bi znao :D ...nemaju ni jednog poznatog tako da su svi isti...

Jackie_Chan
Postovi: 217
Pridružen/a: 10 jul 2009, 18:49
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la Jackie_Chan » 27 avg 2009, 16:00

nedzad je napisao/la:
Tarik14 je napisao/la:
NoName je napisao/la:Tarik, kad si ti otišao u Kanadu? Izgleda da ovdje nisi dana proveo čim na svaku zayebaniciju reaguješ smrtno ozbiljno. Opusti se malo, obolit ćeš :mrgreen:
Ako te stvarno zanima, otisao sam u Kanadu 1992. godine. U svakom slucaju, poslusacu tvoj savjet iako i dalje neznam koje igrace je Armenski selektor pozvao za utakmice protiv BIH i Belgije. :|
hajd da i znas koga je pozvao opet ih ne bi znao :D ...nemaju ni jednog poznatog tako da su svi isti...
Najpoznatiji su Artavazd i Arman, braća Karamian.

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la Genghis » 27 avg 2009, 16:01

nedzad je napisao/la: hajd da i znas koga je pozvao opet ih ne bi znao :D ...nemaju ni jednog poznatog tako da su svi isti...
Kako bolan svi isti , ti izgleda ne znas ko je Սեյադ Սալիհովի ili se pravis lud ? :mrgreen:
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

eldar__adriano
Postovi: 25
Pridružen/a: 02 avg 2009, 23:39
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la eldar__adriano » 27 avg 2009, 16:07

**** im mater nek su oni poslali 100 karti za grad koji ima 150 000 dusa... SRAMOTA, karte su rasprodate u roku sat vremena, picka im materina... al nema veze to me opet nece sprijeciti da odem na utakmicu ;) ;)

nedzad
Postovi: 217
Pridružen/a: 06 jul 2008, 23:49
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la nedzad » 27 avg 2009, 16:09

Genghis je napisao/la:
nedzad je napisao/la: hajd da i znas koga je pozvao opet ih ne bi znao :D ...nemaju ni jednog poznatog tako da su svi isti...
Kako bolan svi isti , ti izgleda ne znas ko je Սեյադ Սալիհովի ili se pravis lud ? :mrgreen:
tog sam meni se cini vidio u popisu igraca Reala, al rekoh gdje ce Armenac u Real :D ...
@Jackie_Chan djaba ti to meni govorio...ne znaci to meni nista...al opet djaba im Karemiani kad ce ispusit 4 razlike :D

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la harishp » 27 avg 2009, 16:09

Tarik14 je napisao/la:
Babayaro je napisao/la:Armenija je objavila sastav:

Դարպասապահներ
Կենան Հասագիչ, Նեմանյա Սուպիչ, Աշմիր Բեգովիչ

Պաշտպաններ
Էմիր Շապիչ, Ադնան Մրավաչ, Շանել Ջահիչ, Դամիր Միրվիչ, Բորիս Պանդզա, Սաֆետ Նադարևիչ

Կիսապաշտպաններ
Էլվեր Ռախիմիչ, Դարիո Դամյանովիչ, Սամիր Մուրատովիչ, Շեմիր Շտիլիչ, Սեյադ Սալիհովիչ, Միրալեմ Պյանիչ, Զվյեզդան Միսիմովիչ, Զլատան Բայրամովիչ, Սենիյադ Իբրիչիչ, Միրկո Հրգովիչ

Հարձակվողներ
Էդին Ջեկո, Ադմիր Վլադավիչ, Վեդադ Իբիշևիչ, Զլատան Մուսլիմովիչ։
Nazalost, nerazumije niko ovaj nacin pisanja odnosno Armenski jezik.
@tarik jednostavno ko pasulj.Samo probaj citati unazad.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la Tarik14 » 27 avg 2009, 16:12

nedzad je napisao/la:
Tarik14 je napisao/la:
NoName je napisao/la:Tarik, kad si ti otišao u Kanadu? Izgleda da ovdje nisi dana proveo čim na svaku zayebaniciju reaguješ smrtno ozbiljno. Opusti se malo, obolit ćeš :mrgreen:
Ako te stvarno zanima, otisao sam u Kanadu 1992. godine. U svakom slucaju, poslusacu tvoj savjet iako i dalje neznam koje igrace je Armenski selektor pozvao za utakmice protiv BIH i Belgije. :|
hajd da i znas koga je pozvao opet ih ne bi znao :D ...nemaju ni jednog poznatog tako da su svi isti...
Poznajem ja mnogo svijetskih fudbalera iako nisu svi poznati. ;)

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la rob do bagro » 27 avg 2009, 16:15

cekao,cekao i docekao kartu nakon 5 sati stajanja u onoj guzvi i po onoj vrucini da sam se morao omrsit radi karti eto
otisao u 10:00 cekao do 15:30
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

nedzad
Postovi: 217
Pridružen/a: 06 jul 2008, 23:49
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la nedzad » 27 avg 2009, 16:16

rob do bagro je napisao/la:cekao,cekao i docekao kartu nakon 5 sati stajanja u onoj guzvi i po onoj vrucini da sam se morao omrsit radi karti eto
otisao u 10:00 cekao do 15:30
e ne bih se omrsio radi toga nema sanse...bolje ne biti na tekmi nego izgubit jedan dan Ramazana...

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la rob do bagro » 27 avg 2009, 16:19

nedzad je napisao/la:
rob do bagro je napisao/la:cekao,cekao i docekao kartu nakon 5 sati stajanja u onoj guzvi i po onoj vrucini da sam se morao omrsit radi karti eto
otisao u 10:00 cekao do 15:30
e ne bih se omrsio radi toga nema sanse...bolje ne biti na tekmi nego izgubit jedan dan Ramazana...
znamja sve to al ja cu to nadoknadit ne brini se ;)
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

eldar__adriano
Postovi: 25
Pridružen/a: 02 avg 2009, 23:39
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la eldar__adriano » 27 avg 2009, 16:29

rob do bagro je napisao/la:
nedzad je napisao/la:
rob do bagro je napisao/la:cekao,cekao i docekao kartu nakon 5 sati stajanja u onoj guzvi i po onoj vrucini da sam se morao omrsit radi karti eto
otisao u 10:00 cekao do 15:30
e ne bih se omrsio radi toga nema sanse...bolje ne biti na tekmi nego izgubit jedan dan Ramazana...
znamja sve to al ja cu to nadoknadit ne brini se ;)

makar si imo priliku da cekas i cekas... kod nas za sat sve otislo, jos nit je receno kad ce pustiti karte,ni da treba kopija licne ni nista..

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la amir » 27 avg 2009, 16:34

Nisam nabavio karte, bio na poslu i nisam stigao kupiti, zna li iko hoce li jos biti prodaje, vjerovatno nisu sve prodate, mislim da nisu sve pustili u prodaju za jedan dan.
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la rob do bagro » 27 avg 2009, 16:38

amir je napisao/la:Nisam nabavio karte, bio na poslu i nisam stigao kupiti, zna li iko hoce li jos biti prodaje, vjerovatno nisu sve prodate, mislim da nisu sve pustili u prodaju za jedan dan.
sutra ce se prodavat ja mislim karte ovdje kod nas u Ze,ostalo je samo sjever i jug...zapad i istok je danas rasprodat
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Terza
Postovi: 20
Pridružen/a: 12 avg 2009, 17:26
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la Terza » 27 avg 2009, 16:38

Mati mila ja policije glupe,mogo sam post izgubit zbog levata,od 8 do 2 ceko,ja onog kretena sa megafonom,sad sam se stvarno uvjerio kakva nam je drzava :o
Dok zivimo mi,zivjet cete i vi u nasim srcima

Jackie_Chan
Postovi: 217
Pridružen/a: 10 jul 2009, 18:49
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la Jackie_Chan » 27 avg 2009, 16:43

Terza je napisao/la:Mati mila ja policije glupe,mogo sam post izgubit zbog levata,od 8 do 2 ceko,ja onog kretena sa megafonom,sad sam se stvarno uvjerio kakva nam je drzava :o
Jesi li siguran da nisi izgubio post?

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.