Prostesti pred s(k)avezom

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
velezovac25
Postovi: 24
Pridružen/a: 22 maj 2008, 20:36
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la velezovac25 » 22 maj 2008, 20:45

Ja se iskreno nadam da ce sutra biti zadnji dan da su ova **** u savezu. Takodjer se nadam da ce sutra sve navijacke grupe i svi ljudi koji budu prisutni na protestu pokazati dosad nevidjeno zajednistvo, jer svi se mi borimo protiv istog protivnika
SAVEZ NAPOLJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la GunnerS » 22 maj 2008, 22:43

velezovac25 je napisao/la:Ja se iskreno nadam da ce sutra biti zadnji dan da su ova **** u savezu. Takodjer se nadam da ce sutra sve navijacke grupe i svi ljudi koji budu prisutni na protestu pokazati dosad nevidjeno zajednistvo, jer svi se mi borimo protiv istog protivnika
SAVEZ NAPOLJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tesko da ce se ista uciniti, jer su oni se dobro zakopali u svoje fotelje. Ja sam veliki pesimista sto se toga tice, ali svakako podupirem to. Nadam se ( mala je nada ) da ce oni debili vise skontati da im nije mjesto u fudbalu nikako. :|
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

senci
Postovi: 20
Pridružen/a: 21 mar 2008, 00:48
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la senci » 23 maj 2008, 01:00

Par slikica plakata po gradu

slika

slika

slika
Seepack in tha motherfucking houseeeeeeee.... Yeah that's HARDSTYLE

ANTRAX RELOADED

Avatar
Sanjo
Postovi: 120
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:01
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la Sanjo » 23 maj 2008, 12:42

belaj pred savezom, murija napala navijace

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la GunnerS » 23 maj 2008, 14:02

Sanjo je napisao/la:belaj pred savezom, murija napala navijace
jedva cekam video i slike...
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Fukare tz
Postovi: 85
Pridružen/a: 17 maj 2008, 19:15
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la Fukare tz » 23 maj 2008, 14:29

Steta sto se desio nered jer oni klosari ucahureni u savezu samo mogu tako dobro proci. HAJ'MO IH RUSIT!!!!!!!! MAMU IM JE*EM!!!!!!!!!
CRVENO CRNA JE BOJA MOJE KRVI!!! SLOBODA DO GROBA

Avatar
Sanjo
Postovi: 120
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:01
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la Sanjo » 23 maj 2008, 14:39

Kad ćete udariti po lopovima i kriminalcima?

23-05-2008


Pokret DOSTA! ovim saopštenjem obavještava cijelu BiH javnost da smo danas bili svjedoci primjene isplanirane policijske brutalnosti nad protestantima koji su se okupili ispred NS BiH.
Na samom početku protesta, kojeg je osiguravao veliki broj specijalaca, uniformisanih policajaca i detektiva u civilu, iz nepotvrđenih izvora smo saznali da je policija dobila upute da primjene silu i nedopuste da se „organizatori“ izvuku. Nakon nekoliko zapaljenih baklji u zraku se osjetilo da se policija sprema krenuti u napad i da samo čekaju signal. Nakon ispaljenog „topovskog udara“ prema policajcima oni su isplanirano krenuli da nemilosrdno tuku i batinaju sve pred sobom. Nisu birali i na putu su im se našle žene, stariji ljudi i protestanti koji su mirnu stajali u toku protesta. Moramo naglasiti da nije bilo nikakvog upozorenje od strane policije, da nisu koristili megafon kako bi pozvali na razilaženje protestanata ili izdali zadnje upozorenje. Zbog toga je vrlo jasno da je danas policija izgubila svoju profesionalnost i stavila se otvoreno u funkciju lopova i kriminalca iz NS BiH i njhovih pomagača, korumpiranih političara. Sve je bilo pripremljeno kako bi se satanizirali navijači i građani koji su prisustvovali protestima, jer su vjerovatno policajci došli sa stereotipom da su svi navijači huligani nad kojim treba pripremiti silu. Za današnje nerede isključivo krivimo policiju, a ovim putem želimo da odamo priznanje navijačkim skupinama, koje su po prvi put uspjele da oforme zajednički savez protiv onih nad kojima je „naša“ policija trebala, i to već odavno, primjeniti silu. Također trebamo biti svjesni da je danas jasno dato na znanje da se više neće tolerisati protesti, da neće biti upozorenja, iako je policija zakonski obavezna dati upozrenje prije primjene sile i da se policija otvorena svrstala na stranu pravih kriminalaca, lopova i političara.

Zajedno do konačne pobjede


Pokret DOSTA!

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la ribery » 23 maj 2008, 14:47

Nije bilo loše, drotovi nas sjebaše. Bio sam sa jaranom, nije nas pendrek "opalio", al ima i onih koji su primili batina. Najgore su prosli oni koji su pali kad su poceli bjezat, licno sam preskocio nekog lika koji je lezo na podu. ACAB

Fukare tz
Postovi: 85
Pridružen/a: 17 maj 2008, 19:15
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la Fukare tz » 23 maj 2008, 14:47

Ma nece **** na **** zato i policija tolerise kriminal i korupciju u svi sferama i politike i sporta! Pa ta ista gamad je trazila od Rahimica 100.000 Km da zaigra u repki jos dok je Sliskovic bio selektor a to je rekao licno Rahimicev otac
CRVENO CRNA JE BOJA MOJE KRVI!!! SLOBODA DO GROBA

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la GunnerS » 23 maj 2008, 14:49

stvarno zalosno, zbog ovoga ja nisam htjeo da idem na proteste a i zbog jos neceg :mrgreen: Ovo je stvarno zalosno, ali dobro, policija je dosla sa jednim razlogom ovdje, da stiti bagru, a eto, to su uspili, iako nisu imali koga stiti kada je to davno vec pobjeglo... sramota :evil:
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
Sanjo
Postovi: 120
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:01
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la Sanjo » 23 maj 2008, 14:49

zalostno , zalostno!!

SAVEZ U KAVEZ, MAMU VAM J****

pepinho
Postovi: 3
Pridružen/a: 23 mar 2008, 19:20
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la pepinho » 23 maj 2008, 15:00

ne postavljajte slike protestanata!!!
ako vec postavljate, prekrijte lica jbt!!!

koji vam je ****, jos i klipove hocete stavljat...to sve ide u prilog policiji...pozz

Avatar
Sanjo
Postovi: 120
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:01
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la Sanjo » 23 maj 2008, 15:02

Evo sta jedan momak pise, zalostno

"malo prije dodjoh...

sramota..drot suta momka koji nemoze da ustane s poda i jos ga vuce za sobom... pa ovo nigdje nema..
mi se prvo trebamo obracunati s policijom koja ocigledno neradi u sluzbi gradjana..nego docekaju svaku priliku da se malo ispusu :-?

opet nismo nista napravili i nece se nista promijeniti... drotovi su nas docekali i na svakom cosku u gradu ih je bilo...samo su cekali neku glupost da krenu u akciju..stvarno zalosno :-? dosta je ljudi pregazeno kad je krenulo bjezanje..dosta je djece i starijih ljudi bilo na podu..

pohapsili su dosta pogresne raje...valjda samo da u izvjestaju mogu napisati nesto..ono sto sam vidio preko 80% uhapsenih su bila djeca oko 16-17 god"

.....

Impact
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 maj 2008, 19:58
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la Impact » 23 maj 2008, 15:17

Mislim da su neredi ockivani...a na to da promjene nece nastupit nece biti nikakvo cudo s obzirom da je kod nas bitni pađe nego ista...ali treba docekati jednog po jednog ispred saveza utjerat im strah u kosti pa bi razmislili sta im je vaznije...
Sanjo je napisao/la:ono sto sam vidio preko 80% uhapsenih su bila djeca oko 16-17 god"
a za ovo mi je uvjek vokri tako mi mlađi uvjek nadrljamo ne bitno kakvi protesti bili kao da nemamo pravo da se izjasnimo o stavu...smjesno... P.S. Hvala svima koji su dosli pred savez da protestuju i jasno i glasno se izjasne...NACIJO BUDI SE...

nevazno
Postovi: 7
Pridružen/a: 23 maj 2008, 15:31
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la nevazno » 23 maj 2008, 15:36

**** murju, **** proteste takve... svi ste vi **** odete na proteste, većina su djeca od 16-17 godina koja nešto furaju mrze policiju, hoće da se udaraju s njima a ustvari su to **** velike .... Zašto svi bježe kad kordon policije krene, zašto već jednom neko ne napravi pravo sranje i sravni murju sa zemljom ... Murja pa to su **** najveće ne smiju ništa al valja imati muda pa stati i porokati se s njima ... eth toliko od mene !

BHL
Postovi: 4
Pridružen/a: 22 maj 2008, 01:25
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la BHL » 23 maj 2008, 15:38

ovo stvarno nema nigdije u svijetu samo kod nas da nas ovako mlate...meni leda sva plava..do mene dijete bilo koje jos uvijek ide u osnovnu njemu su krv otvorili stvarno ovo je zalosno..zene djeca samo su ih gazili uopste nisu gledali i kazu da su u sluzbi gradana...da je tako stali bi oni sa nama i prtestvvali a ne mlatili nas..udem sa nekim momkom pobjegnem u neku radnju dvojica udose sa nama i nastavise nas udarat...da nije uletio onaj policajac i izveo ih a nama reko da ce doci po nas kasnije mislim da nebi zivo ostali..sad gledam dijete prode pored mene krvavih pantrola oguljenihu ruku ma nema stvarno ovo je zalosno...jedino svijetlo u svemu ovome je to sto smo svi bili skupa...bhf,bhl,hz,tm,fukare i mnogi drugi su kao braca stajali RAME UZ RAME.

nevazno
Postovi: 7
Pridružen/a: 23 maj 2008, 15:31
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la nevazno » 23 maj 2008, 15:40

tako je jarane, nema se šta pričati, djeca hoće da budu huligani ali samo kad je neko na zemlji a to su **** najveće!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Hordas SA je napisao/la:sta ba vi pricate,morate skontati da ima djece da hoce da budu huligani od 16 godina

fukara_tz
Postovi: 5
Pridružen/a: 23 maj 2008, 15:41
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la fukara_tz » 23 maj 2008, 15:44

**** ima mater drotovsku moraju sebe pravdati !! ali najgore je kada seljak dodje da bude specijalac pa udara gradsku djecu mater im **** ! ! ali i djeca ce nekada odrasti to si zaboravio reci !! pozz

Senčo
Postovi: 1
Pridružen/a: 23 maj 2008, 15:48
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la Senčo » 23 maj 2008, 15:53

kako je bilo na protestima,Jesul dosle HORDE ZLA

nero071
Postovi: 16
Pridružen/a: 20 mar 2008, 13:27
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la nero071 » 23 maj 2008, 16:01

BILI SI I HORDE I MANIJACI !!!

ALI BURAZ UBISE SPECIJALCI;NEGLEDAJU KOGA I GDJE UDARAJU!!!!!

IZ SIGURNOG IZVORA SAM SAZNAO DA JE OD PRILIKE OKO 60 (A VISE OD 40 izmedju 16 do 20 godina!!)MOMAKA ZAVRSILO U MARICI!!!!
R.I.P. Vedran Puljic 04.10.2009
R.I.P. Admir Bjelak 05.10.2010

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.