NBA 2018/2019

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,insider

dark44
x 4
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la dark44 » 11 maj 2019, 23:18

Sarmelino je napisao/la:Sto bi neko dao Ziona za igraca sa najpraznijim brojkama u ligi lol

Otkud WB u toj prici? lol

NEZALAGANJE
x 79
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 11 maj 2019, 23:19

Jericho je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
AtlaZ je napisao/la:Bili Pelicansi pristali na direktan trejd AD - Zion (tim koji ima prvi pick)?

Kyrie, KD i AD u velikoj jabuci :D Prava drama queen-ekipa. :lol:

Nemoguce je ostvariti takav trejd.NYK nemaju "plata" u rosteru da meciraju ADev ugovor.

Može mu se matchirat plata, ali trade bi jedino ovako mogao ići - Zion (6.7m), Lance (7.1m), Ntilikina (4.5m), Smith Jr (3.8m), Knox ili Trier(≈ 3.5m) = total 25.6m. Postava bi bila M. Robinson - A. Davis - K. Durant - D. Dotson - K. Irving + 6th Man Knox(Trier) + hrpa vetsa i ringchasersa.

Zasto bi NOP pristao na takvo nesto?Ti bukvalno nabacao sve igrace iz rostera i rekao,evo moze.

Ne moze se mecirati nicim realnim plus u toj tvojoj kombinaciji Ziona treba prvo potpisati,a onda slijedi period u kojem ga ne mozes trejdovati.

Sarmelino
Kontakt:

Post Postao/la Sarmelino » 11 maj 2019, 23:24

dark44 je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Sto bi neko dao Ziona za igraca sa najpraznijim brojkama u ligi lol

Ne znam, izgleda da ima neke plasmane u PO, nekakve nagrade i tako to nemam pojma
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

BosniaBoston
x 128
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 11 maj 2019, 23:28

Sarmelino je napisao/la:
dark44 je napisao/la:

Ne znam, izgleda da ima neke plasmane u PO, nekakve nagrade i tako to nemam pojma

vise davis i irving imaju plasmana u 2.rundu zadnje 3 sezone od kornjace poz
“Neki slave tudje pobjede a mi samo svoje.Veliki si Željo!”
Kobe Mamba Bryant-August 23 1978-January 26 2020 RIP🏆🏆🏆🏆🏆Forever in our hearts

Jericho
x 8
Kontakt:

Post Postao/la Jericho » 11 maj 2019, 23:31

NEZALAGANJE je napisao/la:Zasto bi NOP pristao na takvo nesto?Ti bukvalno nabacao sve igrace iz rostera i rekao,evo moze.

Ne moze se mecirati nicim realnim plus u toj tvojoj kombinaciji Ziona treba prvo potpisati,a onda slijedi period u kojem ga ne mozes trejdovati.

Pa dobijaju Ziona kojeg cijela liga želi + Smith Jr. koji je još na rookie ugovoru i može još napredovati + Knoxa koji je najmlađi igrač u ligi sa ogromnim upsideom + pick (Dallasa vjerovatno). Ja ne želim ni pod razno da se ovaj trade desi, nego sam samo pokazao da je moguće matchirati ugovor ADa.
Ljudi kažu da sam lud jer sam propustio tolike milione, ali to me nikad nije činilo sretnim.
Ja sam momak iz favele, sirotinja, mogao sam postati jedan od najboljih, ali nije mi se dalo.
Sada sam spokojan, miran i sretan. To je najvažnije u životu.

NEZALAGANJE
x 79
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 11 maj 2019, 23:33

Jericho je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Zasto bi NOP pristao na takvo nesto?Ti bukvalno nabacao sve igrace iz rostera i rekao,evo moze.

Pa dobijaju Ziona kojeg cijela liga želi + Smith Jr. koji je još na rookie ugovoru i može još napredovati + Knoxa koji je najmlađi igrač u ligi sa ogromnim upsideom + pick (Dallasa vjerovatno). Ja ne želim ni pod razno da se ovaj trade desi, nego sam samo pokazao da je moguće matchirati ugovor ADa.

Teoretski moze,ali kad pisem o ovakvim stvarima,obicno ih drzim u realnim okvirima.

Jericho
x 8
Kontakt:

Post Postao/la Jericho » 11 maj 2019, 23:35

NEZALAGANJE je napisao/la:Teoretski moze,ali kad pisem o ovakvim stvarima,obicno ih drzim u realnim okvirima.

Pa trade bi praktički bio ZION + farma mladih igrača za ADa, ne znam u čem je problem. NOP će svakako prije uzeti tu ponudu(ako uopće do nje i dođe) nego Lakersov paket nahypanih igrača..
Ljudi kažu da sam lud jer sam propustio tolike milione, ali to me nikad nije činilo sretnim.
Ja sam momak iz favele, sirotinja, mogao sam postati jedan od najboljih, ali nije mi se dalo.

IlCapitano
x 25
Kontakt:

Post Postao/la IlCapitano » 11 maj 2019, 23:38

NEZALAGANJE je napisao/la:A kako da imaju 'prazan prostor u pomenutoj konstelaciji?

Evo kako je Jericho napisao. Čuj dobijaju Ziona i kažeš zašto bi pristali na to :crazy:
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006."

★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★

NEZALAGANJE
x 79
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 11 maj 2019, 23:41

Jericho je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Teoretski moze,ali kad pisem o ovakvim stvarima,obicno ih drzim u realnim okvirima.

Pa trade bi praktički bio ZION + farma mladih igrača za ADa, ne znam u čem je problem. NOP će svakako prije uzeti tu ponudu(ako uopće do nje i dođe) nego Lakersov paket nahypanih igrača..

A sto su to ovi vasi mladi igraci ostvareniji od Lakersovih?
Smith vrlo upitan s obzirom koliko je hajpan na draftu bio.Ntilikina,da li uopste igra taj decko kosarku?Knox,hajde nesto kao i pokazao,mada u timu koji cijelu sezonu tanka ti tu malo toga mozes vidjeti...Sta tu ima vrijedno izvan Ziona,a ni sa njim ne znas sta moze postati!?To je lutrija.

@IlCapitano Ti nisi na to mislio,kad si meni replicirao,pa se sad ispravljas. ;)

P.S.Otkud i vama DAL pik za 2019,kad ga oni vec duguju ATL za Doncica? :?

Jericho
x 8
Kontakt:

Post Postao/la Jericho » 11 maj 2019, 23:53

NEZALAGANJE je napisao/la:A sto su to ovi vasi mladi igraci ostvareniji od Lakersovih?

Pa nisu, ali nije ni bitno jer 5godina Ziona na minimalcu > 1/2god. svih Lakersa (Ingram je već iduće ljeto FA).

edit. Dallasovi pickovi su 2021. i 2023.

NEZALAGANJE
x 79
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 11 maj 2019, 23:57

Jericho je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:A sto su to ovi vasi mladi igraci ostvareniji od Lakersovih?

Pa nisu, ali nije ni bitno jer 5godina Ziona na minimalcu > 1/2god. svih Lakersa

To se slazem,ali ne znam da je iko ikad trejdovao fransiznog igraca ADevog kalibra za top pik?Koliko god neko bio pominjean kao dobar pri ulasku u ligu,nikad ne znas sta ce biti od njega!?

Mada,ko zna sta je Griffinu na umu,nedavno je izjavio da c epokusati nagovoriti ADa da ostane.

Nego,ne rece mi,otkud i vama DAL pik kad ga ljudi ove godine duguju ATL,osim ako je top 5!?To mora da je neka greska.

kokuz
Kontakt:

Post Postao/la kokuz » 12 maj 2019, 00:51

Vogel :hmmmmm:
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

kokuz
Kontakt:

Post Postao/la kokuz » 12 maj 2019, 01:01

kokuz je napisao/la:Vogel :hmmmmm:

+ Kidd assistant coach :shock: :shock: :clap: :clap: :clap:

Clutch
x 78
Kontakt:

Post Postao/la Clutch » 12 maj 2019, 01:18

Nije Vogel los trener

Nije nesto kreativan, sjecam se da su mi napadi Indiane/Orlanda pod njim uvijek izgledali jednolicni. Vise je onako konzervativan, obraca paznju na fundamentalne stvari poput minimalnog broja izgubljenih lopti i generalno sigurnije igre, sto i ne mora biti losa stvar kada imas Jamesa. Defanzivno je bio vrlo dobar.

Vidjecemo, barem Kidd nije HC :D
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Justin
x 263
Kontakt:

Post Postao/la Justin » 12 maj 2019, 01:22

Clutch je napisao/la:Nije Vogel los trener

Nije nesto kreativan, sjecam se da su mi napadi Indiane/Orlanda pod njim uvijek izgledali jednolicni. Vise je onako konzervativan, obraca paznju na fundamentalne stvari poput minimalnog broja izgubljenih lopti i generalno sigurnije igre, sto i ne mora biti losa stvar kada imas Jamesa. Defanzivno je bio vrlo dobar.

Ma preferira najljepsu mogucu kosarku, a ne ovo ispucavanje trica. Kakvo bi samo finale Indiana-Memphis bilo 2013. Zajedno bi jedva preko 100 poena prelazili. :kafa:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson

Brandon Ingram - best nba player in 2022

kokuz
Kontakt:

Post Postao/la kokuz » 12 maj 2019, 01:28

Vogel je po meni definitivno najbolji izbor od ovih koji su se spominjali. Pobornik sam i njegov stila igre, e sad da li će to uspjeti uklopiti u Lakerse, vidjet ćemo.

Clutch
x 78
Kontakt:

Post Postao/la Clutch » 12 maj 2019, 01:29

Justin je napisao/la:
Clutch je napisao/la:Nije Vogel los trener

Ma preferira najljepsu mogucu kosarku, a ne ovo ispucavanje trica. Kakvo bi samo finale Indiana-Memphis bilo 2013. Zajedno bi jedva preko 100 poena prelazili. :kafa:

Nesto kao finale SAS-Pistonsi 2005e kada se u 7 utakmica samo jednom desilo da neka od ekipa ide preko 100 poena a 5 puta ispod 80 :D
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Brokula
x 101
Kontakt:

Post Postao/la Brokula » 12 maj 2019, 02:09

NYK postade ko Lejkersi sa ovim silnim transferima
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Balon
x 12
Kontakt:

Post Postao/la Balon » 12 maj 2019, 04:22

kokuz je napisao/la:Vogel je po meni definitivno najbolji izbor od ovih koji su se spominjali. Pobornik sam i njegov stila igre, e sad da li će to uspjeti uklopiti u Lakerse, vidjet ćemo.

Solidan trener pa dovoljno je pogledati s kakvim igracima je taj covjek igrao finale konferencije i otisao u Game 7 protiv Lebrona tada

Chinaglia
x 90
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 12 maj 2019, 05:27

Clutch je napisao/la:Vidjecemo, barem Kidd nije HC :D

bice kad vogel dobije nogu

ne znam zasto bi kidd pristao bit asistent, osim ako nema skriveni plan hehe
#dodjimami

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.