EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Koje mjesto u kvalifikacijama očekujete:

1.
212
32%
2. (najbolji drugi)
122
18%
2. (prolaz u baražu)
159
24%
2. (ispadamo u baražu)
60
9%
3.
47
7%
4.
29
4%
5.
9
1%
6.
23
3%
 
Ukupno glasova: 661

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la Genghis » 20 nov 2009, 02:00

A igrao je protiv Slovenije perfektnu utakmicu, tad je bio na vrhuncu forme, i nakon toga je dosla ona katastrofalna povreda, ko zna da se tada nije povrijedio ... Ionako nemamo boljih od njeg , a ni ne treba nam, samo da se on vrati u staru formu sa repkom (malo laga ping 300 ali doci ce i do Bosne) i bit ce to uredu.
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

bossna
Postovi: 230
Pridružen/a: 15 nov 2009, 02:08
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la bossna » 20 nov 2009, 02:03

Rz88 je napisao/la:To samo pokazuje neznanje pojedinca. Taj isti ga je sigurno falio nenormalno dok je zabijao a sada najednom protiv njega . Inače nisam nikada svrstavao Vedada u sam vrh, ali svakako je više sredine, u gornjem djelu, dok je Edin pri samom vrhu. Nadam se da će i on ako Bog da ući u staru formu a ne ovako bljesnuti na nekoj utakmici pa nestati.
nisam ga nikad hvalio bar dosad e kad bude pravi spic igrac i kad bude davo golove mozda cu ga i hvalit a zasad pa sramota je da za 600 minuta dadne 1 gol...............ja mislim da za toliko minuta dadne vise golova zadnji igrac odbrane

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la Neutral » 20 nov 2009, 02:06

Uništili smo onda Sloveniju i ako se dobro sjećam , on je i zabio Handanovići prvi gol. Tribinama odjekivalo "Bosno behar ....", a Vedo zabijo. Šta ćeš, dešava se. Ozljeda je sastavni dio karijere nekoga fudbalera. Šteta što baš njemu u tom datum trenutku.

Ja ne bih volio da nam Cipar zapadne. Ima tu dosta lakših protivnika od njih u tom šeširu . Ne bi volio niti Hrvatsku niti Srbiju, te milion policajaca, te vrijeđanje, te 100 žutih kartona. Bez veze i na kraju nikome ništa. Više bih volio Njemce, Francuze, Talijane.

bossna
Postovi: 230
Pridružen/a: 15 nov 2009, 02:08
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la bossna » 20 nov 2009, 02:09

Rz88 je napisao/la:Uništili smo onda Sloveniju i ako se dobro sjećam , on je i zabio Handanovići prvi gol. Tribinama odjekivalo "Bosno behar ....", a Vedo zabijo. Šta ćeš, dešava se. Ozljeda je sastavni dio karijere nekoga fudbalera. Šteta što baš njemu u tom datum trenutku.

Ja ne bih volio da nam Cipar zapadne. Ima tu dosta lakših protivnika od njih u tom šeširu . Ne bi volio niti Hrvatsku niti Srbiju, te milion policajaca, te vrijeđanje, te 100 žutih kartona. Bez veze i na kraju nikome ništa. Više bih volio Njemce, Francuze, Talijane.
ja mislim da je drugacije igrat prijateljsku utakmicu a drugacije je kvalifikacije jer u prijateljskoj niko nece rizikovat startovima da se povredi to ti ga dodze ko trening

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la Neutral » 20 nov 2009, 02:13

Ako me sjećanje dobro služi, onda mislim da se Vedo ozljedio u prijateljskoj utakmici protiv Hamburga, sada nisam siguran. Naravno danije Vedo bio onaj isti Vedo kao u Hoffenheimu. Kada se samo sjetim promašaja protiv mislim Estonije ono glavom dva puta ili je bilo protiv Armenije to, ne znam sada tačno. Ali ako se sjetimo malo Zlatana Muslimovića i početak u prvih jedanaest BiH vidjeti ćeš šta je on promašivao. Nije isto , igrati opušteno i igrati sa srcom, jer ponekad izgoriš u toj želji da postigneš svoj maksimum. Ne znam, Vedo može i bolje u repki, svakako. S tim se u potpunosti slažem.

Avatar
ST-57 Ciciban
Postovi: 290
Pridružen/a: 16 okt 2008, 06:00
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la ST-57 Ciciban » 20 nov 2009, 06:09

Eh ljudi doslo je vrijeme da se i BiH plasira na EP -i nadam se 90 % da abd hocemo .....

Hasagic- Begovic -Supic

Spaha-Nadarevic-Jahic -Berberovic-Pandza-Mravac-Smajic-Muharemovic(bivsi igrac fks)i mozda jos neki talent preko noci :D

Rahimic-Pjanic-Medunjanin-Miske -Ibro-Sejo -Stila-Bajramovic (ziku sredine ubitacna tacnije receno extra)

Dzeko-Muslimovic -Ibisevic -Zec - Custovic i jos neko iz mase :mrgreen:


Nista drugo nego cekat ni nepunu godinu dana i onda opet deverati oko repke ......
Prepuna Grbavica i sjajan ambijent, domaći igrači jednostavno nisu mogli a da ne ostvare trijumf.

1921-until the end of time

princx
Postovi: 154
Pridružen/a: 09 sep 2009, 06:32
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la princx » 20 nov 2009, 07:15

de ljudi koga zavaravate doslo vrijeme da se BIH plasira.kako da se plasira vidite da nas svi taslace.portugal je morao proci i tu je tapija.da je portugal bio pun zutih ja bih 10000 % siguran da bi se ti kartoni ponistili.englez nas je naceo na fin i kulturan nacin dosudio 3 zuta,3 nasa igraca van stroja,talijan je to sve na kulturan nacin dokrajcio. sjecamo se one tekme spanija-BIH nema sviranja dok spanci ne daju gol i tako je bilo!!!!
sada smo u trecem sesiru tj.svako ko bude prvi taj ce sigurno i u grupi biti prvi.ako dobijemo svede kao druge bit ce opet je...... evropsko bez zlatana.licno ja sam pesimista teski.volim tu nasu repku,nase ljude,navijace,narod,muziku sve sto je nase,ali nemozemo mi protiv svijeta i evrope.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la Ponos Torina » 20 nov 2009, 07:17

ST-57 Ciciban je napisao/la:Eh ljudi doslo je vrijeme da se i BiH plasira na EP -i nadam se 90 % da abd hocemo .....

Hasagic- Begovic -Supic

Spaha-Nadarevic-Jahic -Berberovic-Pandza-Mravac-Smajic-Muharemovic(bivsi igrac fks)i mozda jos neki talent preko noci :D

Rahimic-Pjanic-Medunjanin-Miske -Ibro-Sejo -Stila-Bajramovic (ziku sredine ubitacna tacnije receno extra)

Dzeko-Muslimovic -Ibisevic -Zec - Custovic i jos neko iz mase :mrgreen:


Nista drugo nego cekat ni nepunu godinu dana i onda opet deverati oko repke ......

Rahimic nevjerujem da ce vise igrati pritisle ga godine,mada extra igra....
Smajic nije za Repke bar ne na toj poziciji bekova jer je premrsav i slab(ebiga neuhranjen :mrgreen: :mrgreen: ),kao kirlo ili vezni idealan ima dobru tehniku bolji je naprijed.


Ima jos puno igraca koji ce doci vec za naredni ciklus,ja bi volio da i Crni dodze da pokaze sta zna(Dialiba) ;) :D


Najgore sto sredine i napad imamo previse a odbrane premalo... valjda ce nas bog pogledat i da ce u narednom periodu radzati odbranbene igrace i bokove. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Zenicajesampion
Postovi: 149
Pridružen/a: 18 nov 2009, 10:24
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la Zenicajesampion » 20 nov 2009, 07:55

i treba ici na prvo mjesto, boriti se za direktni baraz, vidi se da FIFA i UEFA ne voli ove male reprezentacije..Ne smijemo vise biti zadovoljno niekim drugim i trecim mjestima u grupi, prevazisli smo taj nivo..Ako smo se ravnopravno nosili sa Spanijom i Portugalom onda mozemo sa svima, onda znaci da mozemo da se borimo za prvo mjesto u grupi...
Sa tobom tuga,
sa tobom sreca,
sa tobom zivot svoj
ja prozivjet cu...

Celik ale ale
Celik ale ale
Celik ale ale
Celik sampion!!!!

Vise sam se puta registrovao na forum nego sto imam postova....

Avatar
belafonte
Postovi: 387
Pridružen/a: 20 mar 2008, 15:07
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la belafonte » 20 nov 2009, 08:40

Zelim Portugal, jest da je osveta najbolja kad se servira hladna, ali imam osjecaj da mi nismo sve rekli u ova dva meca ;)
Dalje, volio bih vise nego ista da dobijemo Grcku, a mogu rahat i ostali sem Rumunije.
Ovo ispod nas, nek se oni bave nama i uce dove da ih ne zapadnu zmajevi 8-) ,

atko
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 mar 2008, 13:38
Lokacija: Na bukvi
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la atko » 20 nov 2009, 08:55

Šest jakosnih skupina:

1. skupina: Španjolska, Njemačka, Nizozemska, Italija, Engleska, Hrvatska, Portugal Francuska, Rusija

2. skupina: Grčka, Češka, Švedska, Švicarska, Srbija, Turska, Danska, Slovačka, Rumunjska

3. skupina: Izrael, Bugarska, Finska, Norveška, Republika Irska, Škotska, Sjeverna Irska, Austrija, Bosna i Hercegovina

4. skupina: Slovenija, Latvija, Mađarska, Litva, Bjelorusija, Belgija, Wales, Makedonija, Cipar

5. skupina: Crna Gora, Albanija, Estonija, Gruzija, Moldavija, Island, Armenija, Kazahstan, Lihtenštajn

6. skupina: Azerbajdžan, Luksemburg, Malta, Farski Otoci, Andora, San Marino

atko
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 mar 2008, 13:38
Lokacija: Na bukvi
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la atko » 20 nov 2009, 08:58

Teoretski moguće je da bude i ova grupa:
1. Hrvatska (prvi šešir)
2. Srbija (drugi šešir)
3. BiH (treći šešir)
4. Slovenija ili Makedonija (četvrti šešir)
5. Crna gora (peti šešir)
6. Neko ili niko (šesti šešir)
:D

Avatar
Zenicajesampion
Postovi: 149
Pridružen/a: 18 nov 2009, 10:24
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la Zenicajesampion » 20 nov 2009, 09:28

Hrvatska iz prve i Svedska iz druge grupe su nesto sto nam se najbolje moze desiti. Iz cetvrte trebalo bi izbjeci Bjelorusiju, Belgiju i Makedoniju..Ostali su po mjeri.....
Sa tobom tuga,
sa tobom sreca,
sa tobom zivot svoj
ja prozivjet cu...

Celik ale ale
Celik ale ale
Celik ale ale
Celik sampion!!!!

Vise sam se puta registrovao na forum nego sto imam postova....

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la Ponos Torina » 20 nov 2009, 09:33

Kako god covjek okrene imace mo ebenu grupu mislim nemogu nas zaobici ove velike ekipe nikako,jedina stvar sto moramo uraditi a to je boriti se za direktan plasman domace pobjede obavezno i to sto manje golova primati a puno zabijati,bilo koja repka da dodje na nas teren moramo dobiti pa bilo to da je Italija,Francuska itd....
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la rob do bagro » 20 nov 2009, 09:46

atko je napisao/la:Teoretski moguće je da bude i ova grupa:
1. Hrvatska (prvi šešir)
2. Srbija (drugi šešir)
3. BiH (treći šešir)
4. Slovenija ili Makedonija (četvrti šešir)
5. Crna gora (peti šešir)
6. Neko ili niko (šesti šešir)
:D
sve zemlje sa balkana...ako ovako bude...onda mene nema na ovom svijetu
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
TheManiacs
Postovi: 1855
Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la TheManiacs » 20 nov 2009, 09:47

Rz88 je napisao/la:To samo pokazuje neznanje pojedinca. Taj isti ga je sigurno falio nenormalno dok je zabijao a sada najednom protiv njega . Inače nisam nikada svrstavao Vedada u sam vrh, ali svakako je više sredine, u gornjem djelu, dok je Edin pri samom vrhu. Nadam se da će i on ako Bog da ući u staru formu a ne ovako bljesnuti na nekoj utakmici pa nestati.
Tako je ;)
Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

Avatar
TheManiacs
Postovi: 1855
Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la TheManiacs » 20 nov 2009, 09:50

Zenicajesampion je napisao/la:Hrvatska iz prve i Svedska iz druge grupe su nesto sto nam se najbolje moze desiti. Iz cetvrte trebalo bi izbjeci Bjelorusiju, Belgiju i Makedoniju..Ostali su po mjeri.....


Jaci od nas ? :?:
Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

Avatar
Zenicajesampion
Postovi: 149
Pridružen/a: 18 nov 2009, 10:24
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la Zenicajesampion » 20 nov 2009, 09:54

Nisu jaci ali nam mogu napraviti dosta problema na gostovanju, mislim rezultatskih problema..Svakako ima laksih i povoljnijih ekipa it tog sesira...
Sa tobom tuga,
sa tobom sreca,
sa tobom zivot svoj
ja prozivjet cu...

Celik ale ale
Celik ale ale
Celik ale ale
Celik sampion!!!!

Vise sam se puta registrovao na forum nego sto imam postova....

Avatar
scorpion
Postovi: 939
Pridružen/a: 25 okt 2009, 16:19
Lokacija: Na vrhu tabele
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la scorpion » 20 nov 2009, 09:59

TheManiacs je napisao/la:
Zenicajesampion je napisao/la:Hrvatska iz prve i Svedska iz druge grupe su nesto sto nam se najbolje moze desiti. Iz cetvrte trebalo bi izbjeci Bjelorusiju, Belgiju i Makedoniju..Ostali su po mjeri.....


Jaci od nas ? :?:
ovo su repke sa kojima bi osim na gostovanju imali velikih problema i kod kuce tako da bi bilo pozeljno da ove izbjegnemo.
...ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam,vi to vrlo dobro znate,al ako ništa drugo i ono što je jedino što mogu da učinim za taj grad,pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava!!!

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije

Post Postao/la Mirza_Hordas » 20 nov 2009, 11:33

najbolje je da izbjegnemo repke sa balkana i to je to 8-)
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.