OK Kakanj

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 03 nov 2012, 22:46

U derbiju 6. kola odbojkaši Kaknja bili su bolji i uvjerljiviji od četvrtoplasiranog Gacka i zasluženo trijumfovali i zadržali priključak uz brčanski dvojac Jedinstvo i Mladost koji zauzimaju prve dvije pozicije

Kakanj - Gacko 3:0 (25:22, 25:11, 25:21).
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 10 nov 2012, 23:02

Šesta pobjeda Kaknja
Odbojkaši Kaknja zabilježili su maksimalnu pobjedu u Modriči i nastavili seriju uspjeha

Kao što se i očekivalo, odbojkaši Kaknja bez većih teškoća porazili su niskopozicionuranu ekipu Modriča Optime, koja nije ni sjena nekadašnjeg jakog premijerligaša i osvajača Kupa Bosne i Hercegovine.

Izabranicima trenera Jakuba Ganića trebalo je samo sat vremena da očitaju lekciju blijedim „Uljarima“ i ostvare šestu uzastopnu pobjedu i zadrže priključak za vodećim brčanskim tandemom, ekipama Jedinstva i Mladosti, koji su im glavni konkurenti u borbi za naslov prvaka.

Utakmica u Modriči, bar tako kazuje ishod setova, bila je samo lakši trening za odbojkaše Kaknja uoči derbija 8. kola sa drugoplasiranom ekipom Mladosti koji se igra u Kaknju. Bit će to ujedno generalka pred nastup u Čelendž kupu u kojem izabran ici trenera Ganića imaju naglašene ambicije.

Modriča Optima – Kakanj 0:3

Dvorana KSC-a u Modriči. Gledalaca 150. Sudije: Armin Mujkić(Zenica) i Kuzmanović(Banja Luka)

Rezultat po setovima: 14:25, 11:25 i 11:25.

Modriča Optima: D. Milošević, Blagojević, Kojić, Cvijanović, R.Milošević, Despotović, Simić, Uglješić, Drobnjak, Dragičević, Kizmanović.

Kakanj: Čeremidžić, Zolota, Eminović, Đakovac, Krivokapa, Šormaz, Aganović, Simeunović, Eminović, Salihović, Ginov, Delibašić.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 08 dec 2012, 20:25

Kakanj - Brčko 3:0

Kakanj ponovo na tronu!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 12 dec 2012, 21:45

Kakanj u osmini finala Challenge Cup-a :!:

Kakanj - Prefaxis 3:2 / "zlatni" set: 15:9
#samoRudar #zauvijek

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la ASD » 13 dec 2012, 10:46

Ove sa BHT-a treba pobiti,mi u BiH bukvalno ne znamo nista o BiH Odbojci.
Trebaju prenositi makar ove Evropske utakmice.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 13 dec 2012, 19:56

ASD je napisao/la:Ove sa BHT-a treba pobiti,mi u BiH bukvalno ne znamo nista o BiH Odbojci.
Trebaju prenositi makar ove Evropske utakmice.
Ma ne samo BHT, svi mediji zanemaruju odbojku, neAm pojma zbog cega :S Odbojka lijep i atraktivan sport.., meni poslije fudbala omiljeni sport, a vjerujem da jos puno ljudi u ovoj drzavi prate odbojku. Na ovom portalu nista nisu napisali o prvoj utakmici u Belgiji koju je Kakanj izgubio.., ne bi garant ni o jucerasnjoj da im ja nisam poslao poruku.
Ovo je drugi najveci uspjeh Bh klupske odbojke, a najveci uspjeh je takodjer Kakanj ostvario (cetvrt finale Challenge cup-a i historijska utakmica protiv Peruđe). Da je dvorana u Kaknju mogla primiti 5 hiljada ljudi, vjerujem da bi sat vremena prije utakmice bila ispunjena do posljednjeg mjesta.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 13 dec 2012, 20:22

Protivnik u osmini finala nam je Radnički Kragujevac :!:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la ASD » 13 dec 2012, 20:45

L' Imperator je napisao/la: Ma ne samo BHT, svi mediji zanemaruju odbojku, neAm pojma zbog cega :S Odbojka lijep i atraktivan sport.., meni poslije fudbala omiljeni sport, a vjerujem da jos puno ljudi u ovoj drzavi prate odbojku. Na ovom portalu nista nisu napisali o prvoj utakmici u Belgiji koju je Kakanj izgubio.., ne bi garant ni o jucerasnjoj da im ja nisam poslao poruku.
Ovo je drugi najveci uspjeh Bh klupske odbojke, a najveci uspjeh je takodjer Kakanj ostvario (cetvrt finale Challenge cup-a i historijska utakmica protiv Peruđe). Da je dvorana u Kaknju mogla primiti 5 hiljada ljudi, vjerujem da bi sat vremena prije utakmice bila ispunjena do posljednjeg mjesta.
Cini mi se da na BHT-u bude par utakmica po sezoni,finale lige i finale kupa cini mi se,ali opet je to slabo.
Odlicno bi bilo kada bi prenosili Evropske utakmice nasih klubova(ne znam tacno koliko ih ide u Evropu) i reprezentacije.
To je ono minimum minimuma kako bi Odbojka bila ravnopravna sa ostalim sportovima.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la ASD » 13 dec 2012, 20:47

L' Imperator je napisao/la:Protivnik u osmini finala nam je Radnički Kragujevac :!:
Sta mislis jel to dobro ili lose? :mrgreen:

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 13 dec 2012, 21:17

ASD je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:Protivnik u osmini finala nam je Radnički Kragujevac :!:
Sta mislis jel to dobro ili lose? :mrgreen:
Mislim da je dobro :D prvo sto se finansijske strane tice, ovo je najblize moguce gostovanje.
Kakanj je puno uspjesniji klub od njih. Najveci uspjesi Radnickog su jednom osvojen kup i dva puta prvenstvo Srbije.
Najveci klubovi u Srbiji su Crvena Zvezda i Vojvodina. Mislim (nisam siguran) da Radnicki nije jaci od Prefaxisa.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la ASD » 13 dec 2012, 22:52

L' Imperator je napisao/la:
ASD je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:Protivnik u osmini finala nam je Radnički Kragujevac :!:
Sta mislis jel to dobro ili lose? :mrgreen:
Mislim da je dobro :D prvo sto se finansijske strane tice, ovo je najblize moguce gostovanje.
Kakanj je puno uspjesniji klub od njih. Najveci uspjesi Radnickog su jednom osvojen kup i dva puta prvenstvo Srbije.
Najveci klubovi u Srbiji su Crvena Zvezda i Vojvodina. Mislim (nisam siguran) da Radnicki nije jaci od Prefaxisa.
Sad sam vidio da se nalaze na sestom mjestu u Srbiji,lijepo bi bilo da ih Kakanj prodje i da bude prenos na TV-u. :mrgreen:

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la Kuko » 14 dec 2012, 00:42

Ugodno iznenadjenje, svaka im cast. ;) Gledao sam malo reprizu sinoc, Simeunovic ubija (bar ono sto sam ja gledao), a onaj doktor od komentatora govori kako igra jako losu utakmicu. :lol: Obzirom na njegovu strucnost, nemam nikakve dileme da sam ja u pravu. :lol:

Radnicki je sigurno slabija ekipa od Prefaxisa, samo je pitanje koliko. Dobro bi bilo da nam neko ko prati odbojku u Srbiji napise kakvo je trenutno stanje kod njih u klubu.

Steta sto prvu igramo u Kaknju.

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la Kuko » 14 dec 2012, 00:46

ASD je napisao/la: Cini mi se da na BHT-u bude par utakmica po sezoni,finale lige i finale kupa cini mi se,ali opet je to slabo.
Odlicno bi bilo kada bi prenosili Evropske utakmice nasih klubova(ne znam tacno koliko ih ide u Evropu) i reprezentacije.
To je ono minimum minimuma kako bi Odbojka bila ravnopravna sa ostalim sportovima.
Prenosio bi BHT da im neko plati, koliko ja znam i utakmice kupa koje prenose na F4 domacin mora platiti. :lol:

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la ASD » 14 dec 2012, 09:07

Kuko je napisao/la: Prenosio bi BHT da im neko plati, koliko ja znam i utakmice kupa koje prenose na F4 domacin mora platiti. :lol:
Ako mogu kupiti prava o cak 3 tv-serije koje se prenose danas i jos mnogo anti-emisija koje imaju u svom programu onda mogu i ovo.
Stvarno,koje smece od televizije.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la ASD » 14 dec 2012, 09:15

Kuko je napisao/la:Ugodno iznenadjenje, svaka im cast. ;) Gledao sam malo reprizu sinoc, Simeunovic ubija (bar ono sto sam ja gledao), a onaj doktor od komentatora govori kako igra jako losu utakmicu. :lol: Obzirom na njegovu strucnost, nemam nikakve dileme da sam ja u pravu. :lol:

Radnicki je sigurno slabija ekipa od Prefaxisa, samo je pitanje koliko. Dobro bi bilo da nam neko ko prati odbojku u Srbiji napise kakvo je trenutno stanje kod njih u klubu.

Steta sto prvu igramo u Kaknju.
Gdje si to gledao?

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la Kuko » 14 dec 2012, 17:07

IC, lokalna televizija.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la ASD » 14 dec 2012, 17:49

Kuko je napisao/la:IC, lokalna televizija.
Da li se snimak moze naci na netu?
Ja sam malo guglao i nisam mogao nista naci.
Da li je ta utakmica bila direktno na TV-u ili samo snimak?

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la Devil » 14 dec 2012, 19:02

Mislim da je Kakanj favorit i pored toga sto ih ne pratim nesta narocito.Ne bas preterani favorit ali ipak blize prolazu,ocekujem dve dosta zanimljive utakmice jer ocekujem i lepe atmosfere.Kakanj verovatno jos uvek ima onu lepu atmosferu na utakmicama dok i Radnicki prati sasvim lep broj navijaca.Protiv Zvezde nekih 1500 pre par dana.
Tu utakmicu su lagano ispusili Kragujevcani.Mi bez Jakovljevica,Mitic veoma malo igrao i opet ih dobili 3:1.Tu utakmicu je nas silovao Vladimir Cedic,dosao pred pocetak sezone iz Budvanske Rivijere,svi koji prate odbojku znaju ko je to.On je u ovome trenutku njihov najbolji igrac definitivno.Osim njega tu je mali Cirovic juniorski reprezentativac na primacu.Strasan potencijal,lepe fizicke predispozicije,odlicna atleta,mogao bi mali da uspe u karijeri.Tu je i Nemanja Radovic,bude ponekad na sirem spisku reprezentacije,bloker,isto tako strasna atleta.Jos bih mogao da im izdvojim Nemanju Stevanovica,te iskusnog Milana Ilica kapitena ekipe koji dosta doprinosi svojim iskustvom,mogo vise nego samom statistikom u mecu.
Iskreno njihova pozicija na tabeli po meni nije realna,po kvalitetu su mozda treca ekipa Srbije,ali mogu svakoga da dobiju,i kao sto rekoh ocekujem dva odlicna meca.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la Kuko » 14 dec 2012, 20:52

@ASD
Bio je samo snimak, a 99% nema nigdje na netu.

@Devil
Hvala na informacijama. Tesko je reci da je Kakanj favorit, mi smo igrali egal s Vosom kad smo bili dosta jaci, ruku na srce ova ekipa danas je u svim segmentima losija od te. Bez obzira na to, moguce je da ce zlatni set ponovo biti kljucan.

Atmosfera nije kao nekad, prema ovom sto sam procitao bilo je 400 ljudi, mada ja sumnjam da ih je bilo i 350. Moguce da ce protiv Radnickog dvorana ponovo biti puna, ipak je prvi mec i sve je otvoreno.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: OK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 15 jan 2013, 17:05

U srijedu, 16 januara odbojkaše Kaknja očekuje prva utakmica osmine finala Čelendž kupa protiv srpskog predstavnika, ekipe Radničkog iz Kragujevca.

http://www.kakanj-x.com/index.php/kakan ... kragujevca" onclick="window.open(this.href);return false;
#samoRudar #zauvijek

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.