Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

KONGO
Postovi: 1017
Pridružen/a: 17 dec 2008, 23:58
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la KONGO » 12 okt 2010, 21:48

Ma sta serete, ovako i treba bravo momci ! Da smo pametni i mi bi ovako prebili i razbili, a ne da nas sramote po Albaniji ili gdje vec. O da, na Kosevu da u 90 minuta ne sutaju na gol. Gledam Crnogorce protiv Engleza kako ljudi igraju, a mi bi do sad primili 3 gola. Nije za nas fudbal ! Bravo srbi, tako i treba ko god se ne bori, pod noge...
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la Johnyx95 » 12 okt 2010, 21:49

Nema huligana do Srbina.Dobro,do Balkanca. :D
Koji primitivizam,nije ni cudno sto Srbija nije ni blizu EU,kad sav normalan svijet ispasta zbog odredjene kolicine imbecila i degenerika. ;)
Steta za repku,sad je sve otislo u Honduras.
Zola in, Zola passes, Zola scores !

BegAx
Postovi: 3540
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la BegAx » 12 okt 2010, 21:50

KONGO je napisao/la:Ma sta serete, ovako i treba bravo momci ! Da smo pametni i mi bi ovako prebili i razbili, a ne da nas sramote po Albaniji ili gdje vec. O da, na Kosevu da u 90 minuta ne sutaju na gol. Gledam Crnogorce protiv Engleza kako ljudi igraju, a mi bi do sad primili 3 gola. Nije za nas fudbal ! Bravo srbi, tako i treba ko god se ne bori, pod noge...
Ti nisi normalan... Ako ces se na njih ugledati, ubij se

Avatar
drH
Postovi: 1966
Pridružen/a: 13 jun 2010, 15:31
Lokacija: Mostar/Sarajevo
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la drH » 12 okt 2010, 21:51

Onoga sa istetoviranim "28" na ruci i carapom treba uhvatiti i dobro izdegeneciti. Govore ovi sa Rai Una (talijani kao talijani nisu se ugasili, ovo je taman za njih nikad nisam vidio ljudi koji mogu vise diskutovati o necemu) ovo je protagonist, njega treba uhapsiti, a smijesni nekakvi :mrgreen: :mrgreen:

KONGO
Postovi: 1017
Pridružen/a: 17 dec 2008, 23:58
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la KONGO » 12 okt 2010, 21:51

Johnyx95 je napisao/la:Nema huligana do Srbina.Dobro,do Balkanca. :D
Koji primitivizam,nije ni cudno sto Srbija nije ni blizu EU,kad sav normalan svijet ispasta zbog odredjene kolicine imbecila i degenerika. ;)
Steta za repku,sad je sve otislo u Honduras.
Nazalost opet je jedno 10 godina blize nego mi ! A mi uvijek sutimo ko ckepi i svako nas kara gdje i kako god zeli.Oni barem imaju da stoje iza necega, neki ponos, mi nemamo nista, mi cekamo neke nafake.
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

Avatar
nevjernik
Postovi: 2236
Pridružen/a: 08 sep 2009, 16:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la nevjernik » 12 okt 2010, 21:53

Crna Gora bez Vucinica drzi nulu u Londonu
"Smatram hrabrijeg onog koje prevlada svoje želje, nego onoga koji pobijedi svoje neprijatelje; jer najteža bitka je nad sobom samim." - Aristotel

Avatar
Steve
Postovi: 590
Pridružen/a: 10 sep 2010, 15:08
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la Steve » 12 okt 2010, 21:54

KONGO je napisao/la:
Johnyx95 je napisao/la:Nema huligana do Srbina.Dobro,do Balkanca. :D
Koji primitivizam,nije ni cudno sto Srbija nije ni blizu EU,kad sav normalan svijet ispasta zbog odredjene kolicine imbecila i degenerika. ;)
Steta za repku,sad je sve otislo u Honduras.
Nazalost opet je jedno 10 godina blize nego mi ! A mi uvijek sutimo ko ckepi i svako nas kara gdje i kako god zeli.Oni barem imaju da stoje iza necega, neki ponos, mi nemamo nista, mi cekamo neke nafake.
jelde, trebali bi i mi svi postati cetnici pa rusit redom.. :roll:
Everyone knows deep down that there's only one intimidating ground left in the country....The Den. The only place for big matches where it could go off big scale inside & outside...where over half the crowd would proper fight the oppo...

Avatar
Raz_ba
Postovi: 749
Pridružen/a: 14 avg 2009, 10:47
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la Raz_ba » 12 okt 2010, 21:54

Čujem, od analitičara sljedeće: Nismo sigurni da je sudija odsvirao kraj utakmice, ako bude odsvirao kraj, Italija je pobijedila, a ako ne bude onda se čeka odluka uefe. U ovom momentu sudija i funkcioneri na ovoj utakmici su na direktnoj vezi sa sjedištem uefe i čeka se odluka.
A đe da znam?!

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la EdinTM87 » 12 okt 2010, 21:54

Ovo je Devilovo maslo :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

KONGO
Postovi: 1017
Pridružen/a: 17 dec 2008, 23:58
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la KONGO » 12 okt 2010, 21:55

nevjernik je napisao/la:Crna Gora bez Vucinica drzi nulu u Londonu
Tako se bori, a juce napravili repku. Mi jadnici bi dosad popusili 3 komada tamo, kako smo jadni :( .
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la Devil » 12 okt 2010, 21:56

EdinTM87 je napisao/la:Ovo je Devilovo maslo :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Jes' video,iz fotelje komandujem sta ce da rade,jaci sam od onog vaseg,kako se ono zove? :? :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Madafaka
Postovi: 3295
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la Madafaka » 12 okt 2010, 21:58

KONGO je napisao/la:
nevjernik je napisao/la:Crna Gora bez Vucinica drzi nulu u Londonu
Tako se bori, a juce napravili repku. Mi jadnici bi dosad popusili 3 komada tamo, kako smo jadni :( .
jadnik si ba, sta laprdas iz dijaspore, ohani vise, dodji vamo pa rijesavaj situaciju...

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la Johnyx95 » 12 okt 2010, 21:59

@KONGO
Eto oni imaju ponos,ponos koji pokazuju paleci zastave druge drzave,upadajuci na stadione,prekidajuci sportske manifestacije...Da izvines,ali ko god ima takav ponos,poserem se na njega !
A ti vjerovatno iz dijaspore 'bacas bombice'.
Zola in, Zola passes, Zola scores !

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la bosnas_ » 12 okt 2010, 22:02

KONGO je napisao/la:Ma sta serete, ovako i treba bravo momci ! Da smo pametni i mi bi ovako prebili i razbili, a ne da nas sramote po Albaniji ili gdje vec. O da, na Kosevu da u 90 minuta ne sutaju na gol. Gledam Crnogorce protiv Engleza kako ljudi igraju, a mi bi do sad primili 3 gola. Nije za nas fudbal ! Bravo srbi, tako i treba ko god se ne bori, pod noge...
Kako te nije stid!? Bosanci nisu primitivci kao ovi srpski huligani.nama je BIH sve u zivotu,a Srbiji sada prijete drakonske kazne,vjerovanto suspenzija nekoliko godina! BIH kakva je drzava ima super rezultate! Srbijo stidi se svojih huligana! BIH je za njih u svakom smislu zapad!

njonjo3717
Postovi: 105
Pridružen/a: 22 nov 2009, 13:51
Lokacija: Prijedor
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la njonjo3717 » 12 okt 2010, 22:03

Johnyx95 je napisao/la:@KONGO
Eto oni imaju ponos,ponos koji pokazuju paleci zastave druge drzave,upadajuci na stadione,prekidajuci sportske manifestacije...Da izvines,ali ko god ima takav ponos,poserem se na njega !
A ti vjerovatno iz dijaspore 'bacas bombice'.
Šta vas briga za Srbe i za njihovo ponašanje ? Šta trebamo još 50 godina tripiti Karadžića i ostale lopove u savezu ? PA UMRIJEĆE VIŠE U PROSTORIJAMA SAVEZA ! IZGUBITI 1-3 OD ESTONIJE !? Pa šta ste očekivali,da dođu mirno i da gledaju i usput navijaju za naše ?

PS:Znamo svi ko je i šta radio protiv Norveške...ako smo kod prekida sportskih manifestacija... ;)
Ne **** lep,nego uporan ! :)

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la Devil » 12 okt 2010, 22:04

Ovi na RAI--u govore da bi se tekma mogla nastaviti jer je trenutno samo suspendovana(ma sta to znacilo),kazu prvo iz UEfa stiglo da se utakmica pokusa nastaviti da huligani ne bi dosli na svoje,pa onda da se prekine,ali posto su ovi na RAI-u jos u prenosu a stadion 80% prazan moglo bi se desiti da sada nastave.

Ovi iz RTS dali film. :lol:

Samo jos jednom pozdravim ove huligane i obezbedjenje stadiona i karabinjere koji nece ovo da izbace sto je ostalo i nece da reaguju. :evil:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

KONGO
Postovi: 1017
Pridružen/a: 17 dec 2008, 23:58
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la KONGO » 12 okt 2010, 22:05

Madafaka je napisao/la:
KONGO je napisao/la:
nevjernik je napisao/la:Crna Gora bez Vucinica drzi nulu u Londonu
Tako se bori, a juce napravili repku. Mi jadnici bi dosad popusili 3 komada tamo, kako smo jadni :( .
jadnik si ba, sta laprdas iz dijaspore, ohani vise, dodji vamo pa rijesavaj situaciju...
Doso bi da imam gdje, da drzava nije dala stan onom ko je puco na mene, i narod u tom gradu.A mog starog koji je bio u armiji bukvalno poslali na ulicu. Jesam li rekao drzava ? Kakva jadna drzava, gdje se 2 kilomentra autoputa radi 10 godina.

A jos jadniji ste kad se veselite sto su srbi napravili sranje. Oni barem imaju muda da kazu sta ih boli, dok vi cekate neke nafake decenijama a svako vas kara kako hoce.
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

njonjo3717
Postovi: 105
Pridružen/a: 22 nov 2009, 13:51
Lokacija: Prijedor
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la njonjo3717 » 12 okt 2010, 22:05

bosnas_ je napisao/la:
KONGO je napisao/la:Ma sta serete, ovako i treba bravo momci ! Da smo pametni i mi bi ovako prebili i razbili, a ne da nas sramote po Albaniji ili gdje vec. O da, na Kosevu da u 90 minuta ne sutaju na gol. Gledam Crnogorce protiv Engleza kako ljudi igraju, a mi bi do sad primili 3 gola. Nije za nas fudbal ! Bravo srbi, tako i treba ko god se ne bori, pod noge...
Kako te nije stid!? Bosanci nisu primitivci kao ovi srpski huligani.nama je BIH sve u zivotu,a Srbiji sada prijete drakonske kazne,vjerovanto suspenzija nekoliko godina! BIH kakva je drzava ima super rezultate! Srbijo stidi se svojih huligana! BIH je za njih u svakom smislu zapad!
Isto to se priča za Bosance - seljakluk najveći i najveći primitivci...Svako voli svoje najviše i neda na svoje a druge naravno pljuje...BIH ZAPAD,ta zapadna BIH kad igra protiv neke reprezentacije pola te iste BIH navija za protivnika BIH ! ETO TI ZAPAD !
Ne **** lep,nego uporan ! :)

Avatar
vucko
Postovi: 154
Pridružen/a: 10 mar 2008, 13:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la vucko » 12 okt 2010, 22:06

Svaki komentar koji se ne tice teme ce biti izbrisan, a korisnik banovan
Najbolje od najboljeg je uvijek najbolje

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EP 2012 (ostale grupe)

Post Postao/la Cartman » 12 okt 2010, 22:06

Sto je ovo srbe krenulo u zadnje vrijeme...

A ovaj napad na Stojkovica je sramotan. Ok preso je u Partizan, ali sta sad? Treba ubit covjeka?
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.