Premijer liga BiH 2008/09

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Pasha » 27 maj 2009, 17:28

" je napisao/la: & поново су ' ? & ?....? се $ је ? ? у " " 5 $, $ ? $ " " је & у & $ " 4 $ па ",а ? се - " сезоне $ је ? у " $ 5 $ ? а $ је ? " ? у ? $.. 8-) ..& ' $ ? $ " не & $ " " нове ? :D .....? сте ' ? " ? " "...? $ 8-)
da ne ostane na meni, iako si ti svoje po svemu sudeci ispisao na ovom forumu.
kakve veze ima to sto je Slavija dala 4, a ne 5 golova jedne sezone u Zenici, sa temom odnosno sa ovom sezonom.
govorimo o sezoni 2008/09 i jedno 5-6 nepravedno dosudjenih penala za Slaviju u Lukavici.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Sova » 27 maj 2009, 20:03

Stone Island je napisao/la: Pa da sam navijač/simpatizer Slavije,ja ne bih od sramote,mogao da se uključujem u diskusije vezane za regularnost !
Ne bi, a dole ladno napišeš kako je Velež namještao... pa gdje je tu logika.
Činjenica je da te ekipe namještaju stalno,Slavija i dalje namješta a Orašje je u zadnje vrijeme malo počelo poštenije da igra i odletili su,mada su bili i oni spremni namjestiti nekoliko zadnji tekmi !
Velež je nekoliko puta osjetio to tuđe namještanje na svojoj koži,uvijek mi pošteno pa se preko naših leđa sve slomije ! Ovaj put se nismo htjeli igrati sa dobrom voljom Zvijezde i Modriče pa smo jednostavno namjestili...i pitanje je,je li namješteno jer ovako se moglo odigrati bez namještanja jer i nama i Modriči odgovara taj bod što da se igrači lome kad mogu jednostavno odigrati neriješeno i skratiti muke(sjeti se Danska-Švedska na EP-čini mi se da su te dvije ekipe igrale) !
Velež da je namještao ne bi dolazio u ovakvu situaciju,nego bi se borio za prvaka kao tvoja Slavija...
Ej, srce mi se cijepa od ove priče. Eto, svi pokvareni i namještaju, a samo mi jadni pošteni, pa da ne bismo bili žrtve bili smo primorani da namjestimo, natjerali nas...

I naravno, Slavija nema ni kvaliteta ni organizaciju, nema ništa. Drugi su samo jer su namještali. Zavist govori iz tebe, kao što sam već rekao: srpski, sarajevski i uspješan klub. A mi sa našom silnom tisućljetnom tradicijom se borimo za opstanak... pa kako čovjek da ih ne mrzi...
Pasha je napisao/la: kakve veze ima to sto je Slavija dala 4, a ne 5 golova jedne sezone u Zenici, sa temom odnosno sa ovom sezonom.
govorimo o sezoni 2008/09 i jedno 5-6 nepravedno dosudjenih penala za Slaviju u Lukavici.
Stalno ta priča o penalima. Slavija je dvaput dobila Zrinjski, najbolji tim, kući je dobila i skoro sve ostale, evo protiv Sarajeva, tri puta više udaraca na gol, ko je gledao vidio je ko je bolji. Ali jok, priča se samo o tim penalima.
Zavist, čista zavist!
I ko se nad'o ale...

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Pasha » 27 maj 2009, 20:07

Sova je napisao/la:
Pasha je napisao/la: kakve veze ima to sto je Slavija dala 4, a ne 5 golova jedne sezone u Zenici, sa temom odnosno sa ovom sezonom.
govorimo o sezoni 2008/09 i jedno 5-6 nepravedno dosudjenih penala za Slaviju u Lukavici.
Stalno ta priča o penalima. Slavija je dvaput dobila Zrinjski, najbolji tim, kući je dobila i skoro sve ostale, evo protiv Sarajeva, tri puta više udaraca na gol, ko je gledao vidio je ko je bolji. Ali jok, priča se samo o tim penalima.
Zavist, čista zavist!
mah koji je vise tebi!
samo dva posta vise da si pricitao, vidio bi da sam sve lijepo napisao i o utakmici Slavija-Sarajevo i o gostovanju u Zenici.
zavist prema ekipi koja je trebala fasovati 5 komada u Zenici. da, kako da ne. :mrgreen:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Stone Island » 27 maj 2009, 20:11

Gledaj ovo,nema ekipe u BiH koja nije namjestila tekmu !
Samo što to neko radi 15 puta godišnje a neko jednom i to samo kad zagusti !

Drugo,pokradeni smo milion puta...mi smo u drugoj ligi dva puta pokradeni i to preočito,i Tigar je priznao da je kupio sudije da Jedinstvo upadne u PL i niko na to da reaguje !
Pa onda,Jedinstvo-Budućnost u Bihaću u 90-i nekoj minuti golmanu lopta ispada iz ruku i u gol i Budućnost pobjeđuje te upada u PL a Velež ostaje u federalnoj ligi...

E pa dosta više toga...Klin se klinom izbija..a i ja sam samo spomenuo da postoji mogućnost da je namještena,mada mislim da nije bilo potrebe da se namješta jer i Modriči i Veležu odgovara bod tako da i nije potrebno lovu istresti ! ;)
Zadnja izmjena: Stone Island, dana/u 27 maj 2009, 20:13, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Pasha » 27 maj 2009, 20:13

Stone Island je napisao/la:Gledaj ovo,nema ekipe u BiH koja nije namjestila tekmu !
Samo što to neko radi 15 puta godišnje a neko jednom i to samo kad zagusti !

Drugo,pokradeni smo milion putal...mi smo u drugoj ligi dva puta pokradeni i to preočito,i Tigar je priznao da je kupio sudije da Jedinstvo upadne u PL i niko na to reagira !
Pa onda,Jedinstvo-Budućnost u Bihaću u 90-i nekoj golmanu lopta ispada iz ruku i Budućnost pobjeđuje i upada u PL a Velež opet ostaje u federalnoj ligi...

Klin se klinom izbija..
nesto imam osjecaj da si pogrijesio temu. :mrgreen:
ovo je o cijeloj sezoni, a ne o regularnosti.
mada kad uzmes moze valjda i ovdje. :mrgreen:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Sova » 27 maj 2009, 20:23

Pasha je napisao/la: samo dva posta vise da si pricitao, vidio bi da sam sve lijepo napisao i o utakmici Slavija-Sarajevo i o gostovanju u Zenici.
zavist prema ekipi koja je trebala fasovati 5 komada u Zenici. da, kako da ne. :mrgreen:
Dobro, i šta onda? Hoćeš sad da ti tražim utakmice Reala, Mančestera, Čelzija... u kojima su primili 3-4-5 golova? To je fudbal, ima dobrih i loših izdanja. Slavija je domaćinski klub, kao i svi drugi u PL. Ali kad treba, onda može, i onda se pokaže da ima kvalitet.
Što se tiče tih 5 komada koje je "trebalo" da primi, ja sam to zaboravio odavno. A izlazak u Evropu je ono na šta mislim. Na šta ti misliš, na pripreme na Vlašiću?
Stone Island je napisao/la:Gledaj ovo,nema ekipe u BiH koja nije namjestila tekmu !
Samo što to neko radi 15 puta godišnje a neko jednom i to samo kad zagusti !

Drugo,pokradeni smo milion puta...mi smo u drugoj ligi dva puta pokradeni i to preočito,i Tigar je priznao da je kupio sudije da Jedinstvo upadne u PL i niko na to da reaguje !
Pa onda,Jedinstvo-Budućnost u Bihaću u 90-i nekoj minuti golmanu lopta ispada iz ruku i u gol i Budućnost pobjeđuje te upada u PL a Velež ostaje u federalnoj ligi...

E pa dosta više toga...Klin se klinom izbija..
Neko to radi 15 puta godišnje, a neko samo kad zagusti. Tvoji su to radili samo kad zagusti, a moji 15 puta godišnje naravno, i to mi garantuješ objektivno.
Ajmo ovako - uzmimo da se utakmice namještaju onda kad nekom trebaju bodovi. Dakle, Velež namješta kad mu treba, ostali klubovi isto tako, sigurno ne namještaju kad im ne treba. Tako da je priča o 15-1 čist šupljak.
E sad, zašto je Velež došao u situaciju da namješta za opstanak, a Slavija recimo za drugo mjesto? Zato što je Slavija namještala cijelu sezonu? Ili ipak neku ulogu igra i ekipa, tim, igra, organizacija kluba, kvalitet? Ili eto, Slavija nije ništa kvalitetnija od Veleža, samo je više namještala? Malo sutra.

Vi ste pokradeni kad je nekom trebalo. Vi ste pokrali Orašje kad je vama trebalo. Gdje je tu razlika? U tome što ti kažeš da drugi kradu više? Izvini, ja ti ne vjerujem.

Zna se koji su klubovi dobro organizovani u BiH, i koji su u vrhu tabele, Slavija evo već 2-3 sezone. Zato Slavija ako namješta ne namješta da bi opstala, zato što ima tim, igrače, kvalitet, organizaciju. A ti sve to zanemariš i svedeš na penale i namještanje.
I ko se nad'o ale...

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Stone Island » 27 maj 2009, 20:31

Koliko treba penala da se dosudi u 80-tim minutama,kada je gusto,u Ist.Sarajevu da bi ti rekao namješteno je ?
Bježi bola...maheri ste za to,samo tak'i !
Ne da mi se više,svakom pojedinačno objašnjavati...imaš pozdrav !

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Sova » 27 maj 2009, 20:38

Stone Island je napisao/la:Koliko treba penala da se dosudi u 80-tim minutama,kada je gusto,u Ist.Sarajevu da bi ti rekao namješteno je ?
Bježi bola...maheri ste za to,samo tak'i !
Ne da mi se više,svakom pojedinačno objašnjavati...imaš pozdrav !
Možda smo nekad i namjestili, al vi nemate pravo ništa da nam kažete.
Ako se ne sjećaš koliko je bio rezultat u Modriči, evo čike da ti pokaže: slika
I ko se nad'o ale...

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Schlager » 27 maj 2009, 21:54

Nema bezgresnih....samo je pitanje mjere.

Ja o svakom klubu u Premier ligi imam svoje misljenje,mislim da je objektivno o svakom osim o Borcu za koga navijam i gdje ne mogu biti objektivan...

Sto se Slavije tice spada mi u grupu neomiljenih timova (ali ne i odvratnih,imam i takve).Prvo o lijepim stvarima.Uvijek imaju jako dobar tim,dosta para ulazu u ekipu,trude se i kad je stadion u pitanju,imaju lijepe dresove.
A ne svidja mi se kod njih sto "igraju" svega 30-tak posto utakmica,ostalih 70 posto je pokriveno 3 za 3 i to se kuci lagano dobija a na gostovanja se ide bez pola tima da se lagano izgubi,ociste kartoni i slicno...po tom segmentu mi je najsimpaticnije Sarajevo koje "igra" sve svoje utakmice,i kuci i na strani,a najgori mi je Leotar koji 90 posto utakmica igra 3 za 3.Za Leotar mogu i shvatiti,ali za Slaviju i tako dobar igracki kadar mi stvarno nije jasno sto im to treba i zasto se ne ponasaju poput Sarajeva,jer sigurno nemaju slabiji igracki kadar....
Jos mi se kod Slavije ne svidja jako slaba posjeta,prevelik uticaj u Savezu (Kulina,Ceko....),ne svidja mi se sto zbog njih i namjestene utakmice prosle sezone Leotar-Slavija 4-3 (0-3), otada nema ponude parova Premier lige BiH u kladionici Mozzart,koja ih je i tuzila tada zbog velikih gubitaka jer se 5 dana prije toga znalo i da ce biti iz 2 u 1,i 7 plus...a do tada sam jedino u Mozzartu mogao igrati sve igre iz BiH lige i to skoro bez ikakvih uslova....Ima toga jos,ali odoh gledati Barcu...

J

Avatar
edo_malesak
Postovi: 516
Pridružen/a: 29 apr 2009, 21:55
Lokacija: Sarajevo/Gradačac

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la edo_malesak » 29 maj 2009, 15:14

Predsjedništvo Hrvatskog nogometnog kluba (HNK) Orašje na sjednici u četvrtak uvečer jednoglasno je odlučilo da prekida svaku vrstu saradnje sa Fudbalskim klubom Modriča-Maxima.

Tu ekipu Uprava Orašja direktno proziva za neregularnost prvenstva u Premijer ligi BiH, uz konstataciju da je Modriča namjestila rezultat s Veležom (3:3) kako bi Mostarci zadržali status premijerligaša.

Iz oraškog kluba poručili su momčad Modriča-Maxime nepoželjna u gradu na Savi te su pojasnili kako će im uskratiti i korištenje terena sa plastičnom podlogom, a prestaće s njima odigravati i prijateljske utakmice, kako u Orašju, tako i u Modriči.

Najavljeno je donošenje sličnih mjera i prema Zvijezdi iz Gradačca s kojom HNK Orašje, također ne želi igrati prijateljske susrete niti ustupiti terene na korištenje tokom zime.

Nakon sjednice Predsjedništva upriličena je i oproštajna večer za trenera Šenera Bajramovića i fudbalere, a neopozivu ostavku na dužnost člana klupskog Predsjedništva podnio je poznati posavski gospodarstvenik Zoran Klaić, direktor tvrtke TA Antunović .

Premijer liga, očito, ne može bez skandala, pa čak ni onda kada se završi sezona.


Sta misle s ovim postic..kao da je neko zeljan njihove plasticne trave i prijateljskih utakmica sa njima..a sta sad..nevalja zvijezda,nije im htjela prodati utakmicu..haha...sami sebe sramote...vidi se da su zreli za druge lige.
"Taj Gradačac, ne zna čovjek kako da mu naudi, osim da ponovo u njega dođe, da ga ponovo vidi i zavoli, da nikada ne sazna zašto je to tako!" (Alija Isaković)

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Crveni_1922 » 29 maj 2009, 15:17

edo_malesak je napisao/la:Predsjedništvo Hrvatskog nogometnog kluba (HNK) Orašje na sjednici u četvrtak uvečer jednoglasno je odlučilo da prekida svaku vrstu saradnje sa Fudbalskim klubom Modriča-Maxima.

Tu ekipu Uprava Orašja direktno proziva za neregularnost prvenstva u Premijer ligi BiH, uz konstataciju da je Modriča namjestila rezultat s Veležom (3:3) kako bi Mostarci zadržali status premijerligaša.

Iz oraškog kluba poručili su momčad Modriča-Maxime nepoželjna u gradu na Savi te su pojasnili kako će im uskratiti i korištenje terena sa plastičnom podlogom, a prestaće s njima odigravati i prijateljske utakmice, kako u Orašju, tako i u Modriči.

Najavljeno je donošenje sličnih mjera i prema Zvijezdi iz Gradačca s kojom HNK Orašje, također ne želi igrati prijateljske susrete niti ustupiti terene na korištenje tokom zime.

Nakon sjednice Predsjedništva upriličena je i oproštajna večer za trenera Šenera Bajramovića i fudbalere, a neopozivu ostavku na dužnost člana klupskog Predsjedništva podnio je poznati posavski gospodarstvenik Zoran Klaić, direktor tvrtke TA Antunović .

Premijer liga, očito, ne može bez skandala, pa čak ni onda kada se završi sezona.


Sta misle s ovim postic..kao da je neko zeljan njihove plasticne trave i prijateljskih utakmica sa njima..a sta sad..nevalja zvijezda,nije im htjela prodati utakmicu..haha...sami sebe sramote...vidi se da su zreli za druge lige.

Ma ko ih J**BE nek sad pasu plasticnu travu........hahahah
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la FK Sarajevo » 29 maj 2009, 15:21

Crveni_1922 je napisao/la:
edo_malesak je napisao/la:Predsjedništvo Hrvatskog nogometnog kluba (HNK) Orašje na sjednici u četvrtak uvečer jednoglasno je odlučilo da prekida svaku vrstu saradnje sa Fudbalskim klubom Modriča-Maxima.

Tu ekipu Uprava Orašja direktno proziva za neregularnost prvenstva u Premijer ligi BiH, uz konstataciju da je Modriča namjestila rezultat s Veležom (3:3) kako bi Mostarci zadržali status premijerligaša.

Iz oraškog kluba poručili su momčad Modriča-Maxime nepoželjna u gradu na Savi te su pojasnili kako će im uskratiti i korištenje terena sa plastičnom podlogom, a prestaće s njima odigravati i prijateljske utakmice, kako u Orašju, tako i u Modriči.

Najavljeno je donošenje sličnih mjera i prema Zvijezdi iz Gradačca s kojom HNK Orašje, također ne želi igrati prijateljske susrete niti ustupiti terene na korištenje tokom zime.

Nakon sjednice Predsjedništva upriličena je i oproštajna večer za trenera Šenera Bajramovića i fudbalere, a neopozivu ostavku na dužnost člana klupskog Predsjedništva podnio je poznati posavski gospodarstvenik Zoran Klaić, direktor tvrtke TA Antunović .

Premijer liga, očito, ne može bez skandala, pa čak ni onda kada se završi sezona.


Sta misle s ovim postic..kao da je neko zeljan njihove plasticne trave i prijateljskih utakmica sa njima..a sta sad..nevalja zvijezda,nije im htjela prodati utakmicu..haha...sami sebe sramote...vidi se da su zreli za druge lige.

Ma ko ih J**BE nek sad pasu plasticnu travu........hahahah
ma pusti mafiju kraju
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
edo_malesak
Postovi: 516
Pridružen/a: 29 apr 2009, 21:55
Lokacija: Sarajevo/Gradačac

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la edo_malesak » 29 maj 2009, 15:22

FK Sarajevo je napisao/la:
Crveni_1922 je napisao/la:
edo_malesak je napisao/la:Predsjedništvo Hrvatskog nogometnog kluba (HNK) Orašje na sjednici u četvrtak uvečer jednoglasno je odlučilo da prekida svaku vrstu saradnje sa Fudbalskim klubom Modriča-Maxima.

Tu ekipu Uprava Orašja direktno proziva za neregularnost prvenstva u Premijer ligi BiH, uz konstataciju da je Modriča namjestila rezultat s Veležom (3:3) kako bi Mostarci zadržali status premijerligaša.

Iz oraškog kluba poručili su momčad Modriča-Maxime nepoželjna u gradu na Savi te su pojasnili kako će im uskratiti i korištenje terena sa plastičnom podlogom, a prestaće s njima odigravati i prijateljske utakmice, kako u Orašju, tako i u Modriči.

Najavljeno je donošenje sličnih mjera i prema Zvijezdi iz Gradačca s kojom HNK Orašje, također ne želi igrati prijateljske susrete niti ustupiti terene na korištenje tokom zime.

Nakon sjednice Predsjedništva upriličena je i oproštajna večer za trenera Šenera Bajramovića i fudbalere, a neopozivu ostavku na dužnost člana klupskog Predsjedništva podnio je poznati posavski gospodarstvenik Zoran Klaić, direktor tvrtke TA Antunović .

Premijer liga, očito, ne može bez skandala, pa čak ni onda kada se završi sezona.


Sta misle s ovim postic..kao da je neko zeljan njihove plasticne trave i prijateljskih utakmica sa njima..a sta sad..nevalja zvijezda,nije im htjela prodati utakmicu..haha...sami sebe sramote...vidi se da su zreli za druge lige.

Ma ko ih J**BE nek sad pasu plasticnu travu........hahahah
ma pusti mafiju kraju
po ovome zvijezda im je trebala prodati tekmu i onda bi bilo regularno sve
"Taj Gradačac, ne zna čovjek kako da mu naudi, osim da ponovo u njega dođe, da ga ponovo vidi i zavoli, da nikada ne sazna zašto je to tako!" (Alija Isaković)

mokeke
Postovi: 52
Pridružen/a: 08 maj 2009, 14:15
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la mokeke » 29 maj 2009, 15:24

Uh, ovo me bas nasekira :D

Sto im je Zvijezda kriva??? Valjda se nisu uspjeli dogovoriti,......

Sada su krivi Modrica i Zvizda. Presmjesni su.

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la bh hrvat » 29 maj 2009, 16:54

orasje ispalo, svejedno su gusto naseljeni premijerligasi u toj regiji . orasje, modrica, sloboda, zvijezda, sve u trideset kilometara cetiri kluba, dok u zapadnoj bosni nema cak ni jednoga izuzimajuci jednoga borca i laktase oni su iz republike srpske. nije valjda da tamo ljudi ne znaju igrati nogomet

Avatar
cobratz
Postovi: 52
Pridružen/a: 13 jan 2009, 00:44
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la cobratz » 29 maj 2009, 17:47

E vala nakon sto sam vidio ovu vijest i saopstenje HNK Orasje mogu samo rec, nek su ispali **** li im majku licemjernu i nacionalisticku!!! I nadam se da se vise nikad nece vratit u Premier ligu pa kakva god bila! Hajde sto sumnjaju u regularnost utakmice u Modrici, kruze price da je ta utakmica uistinu namjestena i da je cak jedan od funkcionera Modrickog kluba rekao da su date pare od strane Veleza za nerjesen rezultat, nego da stvar bude jos gora tjeraju i inat Zvijezdi.

Sta se bune koje pizde materine, njihov sef Dominkovic je namjestio sve sto je mogo namjestit utakmica i opet nisu ostali u ligi. Pustio ih Zrinjski, pustila ih Slavija, pustilo ih Posusje, i opet nisu ostali... Nek se pod lupu stave te utakmice pa da vidimo ko je koliko namjesto... Zvijezda im sad ne valja jer ih nije pustila da pobjede u Gradačcu. I sam Sener Bajramovic je, po preuzimanju Orasja, rekao da sadasnja garnitura igaraca tima sa Save nemaju snage ni za 20 minuta punog intenziteta. Sta hoce kojeg djavola...

Onaj stadion u Orasju treba srusit, žalosno je da onako lijepo zdanje propada u onakvoj selendri. Nek su ispali, daBogda ispali i iz 1.lige Federacije. Stvarno ne znam kako ih nije sramota... I nije mi vise jasno gdje su oci tim ljudima iz FIFA-e i UEFA-e? Dolaze, razgledaju, kontrolisu, jebu mater svoju, gledaju golim ocima sta nam se radi i sa klupskog fudbala i sa reprezentacije. Propada sve redom, utakmice se namjestaju, klubovi i komplet liga iz godine u godinu izgledaju sve jadnije... svaki selektor koji dodje na kormilo reprezentacije dozivljava uvrede, frustracije, slomove zivaca radi majmuna, idiota, imbecila kao sto je Dominkovic, Colakovic i ostali kreteni.

Ili mozda i sami oni uzivaju u tome da nam propada fudbal u svakom mogucem pogledu i da nasi izuzetno talentovani igraci odlaze i igraju za druge drzavne selekcije (Srbije, Hrvatske, Svicarske, Svedske, Danske, Slovenije,...) Svi sportisti iz BiH koji su poznati i priznati, kako u domacem tako i u medjunarodnom, svijetu fudbala bi trebali lobirati za to da se nakon zavrsetna kvalifikacija za SP 2010 i konacno FS BiH suspenduje. I da se uslovi novim demokratskim izborima za UO, IO, te predsjednistvo saveza. Ako ovako ostane crno nam se pise... Nikad gore nije bilo... Jos da Ciro nije doso... Uh, ne smijem ni posmislit... Nek nam je zdrav i ziv!

carina
Postovi: 976
Pridružen/a: 07 maj 2009, 19:50
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la carina » 29 maj 2009, 20:11

[quote="edo_malesak"]Predsjedništvo Hrvatskog nogometnog kluba (HNK) Orašje na sjednici u četvrtak uvečer jednoglasno je odlučilo da prekida svaku vrstu saradnje sa Fudbalskim klubom Modriča-Maxima.

Tu ekipu Uprava Orašja direktno proziva za neregularnost prvenstva u Premijer ligi BiH, uz konstataciju da je Modriča namjestila rezultat s Veležom (3:3) kako bi Mostarci zadržali status premijerligaša.

Iz oraškog kluba poručili su momčad Modriča-Maxime nepoželjna u gradu na Savi te su pojasnili kako će im uskratiti i korištenje terena sa plastičnom podlogom, a prestaće s njima odigravati i prijateljske utakmice, kako u Orašju, tako i u Modriči.

Najavljeno je donošenje sličnih mjera i prema Zvijezdi iz Gradačca s kojom HNK Orašje, također ne želi igrati prijateljske susrete niti ustupiti terene na korištenje tokom zime.

Nakon sjednice Predsjedništva upriličena je i oproštajna večer za trenera Šenera Bajramovića i fudbalere, a neopozivu ostavku na dužnost člana klupskog Predsjedništva podnio je poznati posavski gospodarstvenik Zoran Klaić, direktor tvrtke TA Antunović .

Premijer liga, očito, ne može bez skandala, pa čak ni onda kada se završi sezona.


Sta misle s ovim postic..kao da je neko zeljan njihove plasticne trave i prijateljskih utakmica sa njima..a sta sad..nevalja zvijezda,nije im htjela prodati utakmicu..haha...sami sebe sramote...

HAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHAHHA LUDILOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!
Došla ptičja gripa, pocrkali labudoviii, hahaha
sad će svinjska, ode i Iljo krme debelo, a sa njim i Munib
SAVEZ NAPOLJE.........
JESMO, KUPILI I BOLI NAS K.... ZA TOOOOO, OLELELELELELELELELE

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Sova » 29 maj 2009, 23:11

edo_malesak je napisao/la:
Najavljeno je donošenje sličnih mjera i prema Zvijezdi iz Gradačca s kojom HNK Orašje, također ne želi igrati prijateljske susrete niti ustupiti terene na korištenje tokom zime.

Sta misle s ovim postic..kao da je neko zeljan njihove plasticne trave i prijateljskih utakmica sa njima..a sta sad..nevalja zvijezda,nije im htjela prodati utakmicu..haha...sami sebe sramote...vidi se da su zreli za druge lige.
Pa ovo je za umrijet od smijeha... Zvijezda im je kriva šta, pobijedila ih pošteno??? Kakvi klovnovi hebote, sami sebe ofiraju fakat...
I ko se nad'o ale...

Avatar
Приједорчанин
Postovi: 80
Pridružen/a: 31 maj 2009, 00:19
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Приједорчанин » 31 maj 2009, 00:48

Eto i nas u PL...RUDAR SAMPION!!!
$ " ?,% је $ ",све је готово," $,? - $ ?!!!

Avatar
Fantom78
Postovi: 93
Pridružen/a: 10 maj 2009, 13:05
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Fantom78 » 31 maj 2009, 00:50

$ je napisao/la:Eto i nas u PL...RUDAR SAMPION!!!
SAMO NAPRJED !
Meni Đurđa ukrest ne more moje baklje, dimne i topovske. Za unit triba imat tehniku, palit cemo Pirotehniku.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.