Premijer liga BiH 2008/09

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 26 maj 2009, 19:51

ne odredjuje ti drug moj kod nas plasman na tabeli putnike u Evropu,nego zakulisne igre,tako da iako na tabeli stoji da je Borac 4. tabela saveza je valjda sluzbena,Borac ne ide u evropu zato sto ni oni nemaju tu "licencu"..ne gleda ti se ovdje plasman na tabeli,to znate i vi kad prije nekoliko godina ostadoste bez evrope

nego sto ne prenesu izjavu jednog od clanova te komisije,koju je prenio avaz,kako ako Sloboda nije dobila licencu,niti jedan njen rezultat nije validan,tj.nije se imala pravo ni takmiciti,sto znaci da ni liga nije regularna,tj.ni da Zrinjski nije prvak niti da Orasje i Posusje ispadaju,ako je Sloboda bila suspendovana,znaci da cijelo takmicenje treba ponistit zbog neregularnosti
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

carina
Postovi: 976
Pridružen/a: 07 maj 2009, 19:50
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la carina » 26 maj 2009, 20:15

Tuzlak, nisam pratio, šta Sloboda nije ispunila za licencu?

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la el-fighter » 26 maj 2009, 20:19

Ko ima licencu ide u Evropu, pa da je i deseti na tabeli. Veliki broj klubova u BiH nema licence, tako da kad ti klubovi dođu poziciju da idu u Evropu, umjesto njih ide onaj klub koji ima licencu, a najbliži im je na tabeli.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 26 maj 2009, 21:48

carina je napisao/la:Tuzlak, nisam pratio, šta Sloboda nije ispunila za licencu?
ev ovako koliko sam ja shvatio izjavu nekog od celnika u savezu ovako je to bilo..PRVO je receno da su duzni poreskoj upravi i da nemaju pitrebne garancije,Sloboda onda dostavlja iste garancije kao i Sarajevo i ostali klubovi koji su duzni,ONDA se pokrece druga prica da su duzni Banovicanima za Slomica i Ahmetovica neke pare,Sloboda isplacuje i taj dio i drugostepenoj dostavlja i te garancije,I NA KRAJU se kaze kao da je to kasno uradjeno i da je Sloboda VEC SUSPENDOVANA i zato ne moze dobit licencu,ali taj lik iz saveza kaze,ako je Sloboda suspendovana,nije smjela igrati ni PL,morala je biti izbacena,sto znaci da se trebaju ponistiti svi njeni rezultati,a to dalje znaci da KOMPLETNA SEZONA 2008/09 NIJE REGULARNA i da se mora ponistit,znaci nit je Zrinjski prvak,nit Orasje i Posusje ispadaju,nit ovi klubovi ostali mogu u Evropu,NAPOMINJEM OVO JE IZJAVIO SLUZBENIK SAVEZA..dalje se kaze kao su sami sebe uvalili u veliki problem neizdavanjem licence Slobodi i ponovo se prica kako onda cijela liga nije regularna
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

carina
Postovi: 976
Pridružen/a: 07 maj 2009, 19:50
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la carina » 26 maj 2009, 22:04

A Tuzlak brate šta da ti kažem, kad sve znaš. Ako je to sve istina, a vjerujem da je istina, igrajte ciganski do kraja. Mislim, samo ako se predate ostaćete bez Europe. Ako nemožete ništa savezu, uletite im nešto i gotovo. A pustite brate ove druge, ostaće ljudi ni krivi ni dužni bez Europe. A taj član vjerovatno pokušava Orašje vratit u ligu mamu mu yebem...

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la el-fighter » 26 maj 2009, 22:48

Ma ovi iz Saveza totalno pukli. Sada kad Orašje i Posušje ispadaju, kažu da čitava liga nije regularna i da je Sloboda trebala biti izbačena. BRUKA.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Sova » 26 maj 2009, 22:51

el-fighter je napisao/la:Ma ovi iz Saveza totalno pukli. Sada kad Orašje i Posušje ispadaju, kažu da čitava liga nije regularna i da je Sloboda trebala biti izbačena. BRUKA.
A hoće li ih izbaciti i iz kupa? :roll: Možda je to opet neka Slavijina zavjera? CIA pa Slavija, trećeg nema koliko smo moćni... :roll:
I ko se nad'o ale...

Avatar
Josip321
Postovi: 397
Pridružen/a: 09 jan 2009, 16:22
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Josip321 » 26 maj 2009, 23:06

na BHTV-u sam gledao izvještaje sa utakmica. U Modrići izviždani igrači obje ekipe. E sada, da li je to namješteno ???????
Momče Hercegovče

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la miky_hz » 26 maj 2009, 23:09

Josip321 je napisao/la:na BHTV-u sam gledao izvještaje sa utakmica. U Modrići izviždani igrači obje ekipe. E sada, da li je to namješteno ???????
Ma neeee samo je x na toj utakmici bio 1.45 8-)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Neutral » 26 maj 2009, 23:17

Bologna x bio 1.45, Modrića x bio 1.45 , sigurica parovi.

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Sova » 27 maj 2009, 00:06

Josip321 je napisao/la:na BHTV-u sam gledao izvještaje sa utakmica. U Modrići izviždani igrači obje ekipe. E sada, da li je to namješteno ???????
S obzirom da nije igrala Slavija ili Orašje, nije. Igrali su Modriča i Velež, a to su poštene ekipe. Koliko frke oko Orašja, oko Slavije... a ovo niko ni da pomene.
I ko se nad'o ale...

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Stone Island » 27 maj 2009, 01:20

Sova je napisao/la:
Josip321 je napisao/la:na BHTV-u sam gledao izvještaje sa utakmica. U Modrići izviždani igrači obje ekipe. E sada, da li je to namješteno ???????
S obzirom da nije igrala Slavija ili Orašje, nije. Igrali su Modriča i Velež, a to su poštene ekipe. Koliko frke oko Orašja, oko Slavije... a ovo niko ni da pomene.
Razlika između tih ekipa i Veleža je što te ekipe(Orašje ove godine se kasno havizalo) svaku drugu tekmu namještaju,pogotovo Slavija a Velež je osjetio na svojoj koži to i nije prepuštao vašoj dobroj volji,da vidi hoće li ostati u ligi,tako da bih vas zamolio da prestanete srati !

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Sova » 27 maj 2009, 09:49

Stone Island je napisao/la: Razlika između tih ekipa i Veleža je što te ekipe(Orašje ove godine se kasno havizalo) svaku drugu tekmu namještaju,pogotovo Slavija a Velež je osjetio na svojoj koži to i nije prepuštao vašoj dobroj volji,da vidi hoće li ostati u ligi,tako da bih vas zamolio da prestanete srati !
Ma tako je, te ekipe namještaju stalno, a Velež samo onda kad se odlučuje da li ispada ili ne, i zato je u redu kada Velež to radi... :roll: Pa nije ni Orašje namještalo kad im nije trebalo, jaka ti je logika pravo.
Dvostruki standardi!
I ko se nad'o ale...

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Stone Island » 27 maj 2009, 15:29

Sova je napisao/la:
Stone Island je napisao/la: Razlika između tih ekipa i Veleža je što te ekipe(Orašje ove godine se kasno havizalo) svaku drugu tekmu namještaju,pogotovo Slavija a Velež je osjetio na svojoj koži to i nije prepuštao vašoj dobroj volji,da vidi hoće li ostati u ligi,tako da bih vas zamolio da prestanete srati !
Ma tako je, te ekipe namještaju stalno, a Velež samo onda kad se odlučuje da li ispada ili ne, i zato je u redu kada Velež to radi... :roll: Pa nije ni Orašje namještalo kad im nije trebalo, jaka ti je logika pravo.
Dvostruki standardi!
Pa da sam navijač/simpatizer Slavije,ja ne bih od sramote,mogao da se uključujem u diskusije vezane za regularnost ! Činjenica je da te ekipe namještaju stalno,Slavija i dalje namješta a Orašje je u zadnje vrijeme malo počelo poštenije da igra i odletili su,mada su bili i oni spremni namjestiti nekoliko zadnji tekmi !
Velež je nekoliko puta osjetio to tuđe namještanje na svojoj koži,uvijek mi pošteno pa se preko naših leđa sve slomije ! Ovaj put se nismo htjeli igrati sa dobrom voljom Zvijezde i Modriče pa smo jednostavno namjestili...i pitanje je,je li namješteno jer ovako se moglo odigrati bez namještanja jer i nama i Modriči odgovara taj bod što da se igrači lome kad mogu jednostavno odigrati neriješeno i skratiti muke(sjeti se Danska-Švedska na EP-čini mi se da su te dvije ekipe igrale) !
Velež da je namještao ne bi dolazio u ovakvu situaciju,nego bi se borio za prvaka kao tvoja Slavija...

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Stone Island » 27 maj 2009, 15:59

? je napisao/la: Па ? $ ? " " ? - 3 сезону у врху него " се & $ ? $ не $ а о $ ' ? у ?," се ? за &......& ? се ? те..... 8-)
Pa kako ćete se boriti za opstanak ako namještate ? Nećete se valjda boriti za opstanak ako kupujete utakmice ili koristite neke nacionalne predznake da bi došli do bodova i mjesta u Evropi !
Kome da se poklonim ? Sudijama što svaku tekmu u Ist.Sarajevu dosude penal oko 80.minute u korist Slavije !
Spaleviću ? Koji je od 10 golova dao 8 iz tih sumnjivih penala :lol:

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Stone Island » 27 maj 2009, 16:12

? je napisao/la:' се ја % с & ".....? све "....а $ се $ - се " $ сезоне " за & " & & $ $ - "....." НА " $ % & ?,?,",Сарајево,"... 8-)
Haj barem si priznao da su svi naši :)
Tabela govori to što ja kažem a i izvještaji sa utakmice Slavije u Ist.Sarajevu ali hajde čitava liga nam je takva,šta mi tu možemo...ne da nam se protiv Saveza boriti tako da i ne zaslužujemo bolje !
I sretno,ko god da igrao u Evropi ipak su to,kako kažeš i sam,sve naši klubovi...

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Stone Island » 27 maj 2009, 16:27

? je napisao/la:Па " су ? $ " па & " " " ? " $ сва 4 ? направе $ рез.....јер се & / $ за ".......а ' " " јасно % " $ " ? ? ? " & ? $ је $ $ " " у ".......А ? " ? зто % тај $ " ? " % (& & $ %) $ $ зато % је " ? ? - $ $... 8-) ..
Ma svi smo mi Hercegovci i Bosanci 8-)
Nego,što ću hvaliti što redovno pobjeđujete zbog sumnjivih penala ? Ove sezone,iako mi je teško to priznati jer mi je ubjedljivo najmrži klub,najbolji je bio Zrinjski mada je i njihov red bio da osvoje...priznajem to,pohvalit ću ih brate i hvalio sam kad odigraju dobro tako da mi i pohvala za Slavijinu zasluženo dobijenu partiju ne predstavlja neki problem...
I to za Spalevića,bez uvrede,ali smiješna konstatacija...

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Pasha » 27 maj 2009, 16:32

? je napisao/la: Па " су ? $ " па & " " " ? " $ сва 4 ? направе $ рез.....јер се & / $ за ".......а ' " " јасно % " $ " ? ? ? " & ? $ је $ $ " " у ".......А ? " ? зто % тај $ " ? " % (& & $ %) $ $ зато % је " ? ? - $ $... 8-) ..
pa ja stvarno ne znam jesmo li vidjeli istu situaciju kod penala protiv Sarajeva. jos dize ruku i mrtav hladan pogadja.
mene bi bilo stid i pasti, a kamoli jos dati i gol.
cinjenica jeste da je Slavija napadala poslije gola Sarajeva, ali je penal smijurija.
a gledao sam Slaviju u Zenici, pa i Stele se slozio da ste trebali realno 5:0 izgubiti. procitaj na temi Celik, ako ne vjerujes.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Птичурина2001
Postovi: 1
Pridružen/a: 27 maj 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Птичурина2001 » 27 maj 2009, 16:55

Pasha je napisao/la:
? je napisao/la: Па " су ? $ " па & " " " ? " $ сва 4 ? направе $ рез.....јер се & / $ за ".......а ' " " јасно % " $ " ? ? ? " & ? $ је $ $ " " у ".......А ? " ? зто % тај $ " ? " % (& & $ %) $ $ зато % је " ? ? - $ $... 8-) ..
pa ja stvarno ne znam jesmo li vidjeli istu situaciju kod penala protiv Sarajeva. jos dize ruku i mrtav hladan pogadja.
mene bi bilo stid i pasti, a kamoli jos dati i gol.
cinjenica jeste da je Slavija napadala poslije gola Sarajeva, ali je penal smijurija.
a gledao sam Slaviju u Zenici, pa i Stele se slozio da ste trebali realno 5:0 izgubiti. procitaj na temi Celik, ako ne vjerujes.
& поново су ' ? & ?....? се $ је ? ? у " " 5 $, $ ? $ " " је & у & $ " 4 $ па ",а ? се - " сезоне $ је ? у " $ 5 $ ? а $ је ? " ? у ? $.. 8-) ..& ' $ ? $ " не & $ " " нове ? :D .....? сте ' ? " ? " "...? $ 8-)
" $ % - $,$ $ НЕ ' " ' " ЗАТО % $,' ПАРА " $ " ' ? ?...

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la admin » 27 maj 2009, 17:04

nakon svega sto si pisao, ti kao osoba nisi dobrodošao na našem forumu. nema tu "sada nisam ništa loše napisao"... ovdje si karijeru završio, a i nadam se da će ti dosaditi otvarati mailove, jer je šteta da ti banujem IP adresu pa da možda i neko od komšija zbog tebe nastrada.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.