07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,insider

BH_Patriot
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la BH_Patriot » 25 avg 2010, 12:52

Protiv Francuza formacijom 4-5-1.
Sa 2 defanzivna vezna.
NE DAJ SE BOSNO !!

D€LUX
Kontakt:

Post Postao/la D€LUX » 25 avg 2010, 15:41

Sta se zalite j..o vas dan, barem imamo sta jest i piti , ljudi po africi nemaju hljeba , vode , nista a ti se zalis na drzavu i na sve sto ti je poskupa ulaznica na neku utakmicu koju sebi svakako mozes priustit ... legendo tebi bi najbolje odgovaralo da ti damo dzaba ulaznicu da skupimo ovdje pare na forumu , usput kupimo ti sokic i zastavu i pici !!! Ne izadjes jednu noc u grad pit lumpovat i eto ti para za ulaznice...
>>No body likes us but we dont care<<

zmaj_Bosne
Kontakt:

Post Postao/la zmaj_Bosne » 25 avg 2010, 18:18

D€LUX je napisao/la:Sta se zalite j..o vas dan, barem imamo sta jest i piti , ljudi po africi nemaju hljeba , vode , nista a ti se zalis na drzavu i na sve sto ti je poskupa ulaznica na neku utakmicu koju sebi svakako mozes priustit ... legendo tebi bi najbolje odgovaralo da ti damo dzaba ulaznicu da skupimo ovdje pare na forumu , usput kupimo ti sokic i zastavu i pici !!! Ne izadjes jednu noc u grad pit lumpovat i eto ti para za ulaznice...

Svaka čast majstore na postu, eto ovdje niko od ovih forumaša nema 30 KM za kartu ,a li imaju za ovaj j... internet i da škrabaju gluposti na ovakvim forumima :roll:
Dragon Town

Nerko_Juventino
Kontakt:

Post Postao/la Nerko_Juventino » 26 avg 2010, 00:20

Ma Kosevo ce bit prepuno,to je sigurno. Bojkot je vec prezvakana prica,i od tog nema nista,a sto se tice ulaznica,isto ko da zaboravljate kolke su bile cijene protiv Portugala. Vise mi je krivo kad j.ebeni sverceri pokupuju sve karte,pa onda trostruko prodaju. (80 KM,100 KM i vise).
Samo da bude karti,Istok nije preskup. Racunajte ko jedan koncert,gdje je cijena ulaznice 10-20 KM + pare sto cete se urokat i to je to.
SAMO BiH!!!
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

mirzza
Kontakt:

Post Postao/la mirzza » 26 avg 2010, 10:04

nevezano za temu, ima li neko sastavih bih protiv katara sa svim izmjenama :) moze i na p.m
hvala
Cuva Bog Zelju svog!

jasko_juve
Kontakt:

Post Postao/la jasko_juve » 26 avg 2010, 10:06

mirzza je napisao/la:nevezano za temu, ima li neko sastavih bih protiv katara sa svim izmjenama :) moze i na p.m
hvala

Hasagić, Spahić, Nadarević (od 68. Pandža), Mravac, Mujdža, Jahić (od 61. Ibričić), Pjanić (od 78. Štilić), Misimović (od 78. Alispahić), Muslimović (od 61. Medunjanin), Džeko, Ibišević (od 71. Zec).
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

mirzza
Kontakt:

Post Postao/la mirzza » 26 avg 2010, 10:23

jasko_juve je napisao/la:
mirzza je napisao/la:nevezano za temu, ima li neko sastavih bih protiv katara sa svim izmjenama :) moze i na p.m
hvala

Hasagić, Spahić, Nadarević (od 68. Pandža), Mravac, Mujdža, Jahić (od 61. Ibričić), Pjanić (od 78. Štilić), Misimović (od 78. Alispahić), Muslimović (od 61. Medunjanin), Džeko, Ibišević (od 71. Zec).

Hvala kralju puno :D
Cuva Bog Zelju svog!

Dylan Dog
Kontakt:

Post Postao/la Dylan Dog » 26 avg 2010, 12:38

Spisak igraca Francuske za meceve protiv BiH i Bjelorusije:
Golmani: Hugo Lloris (Lyon), Steve Mandanda (Marseille), Cédric Carrasso (Bordeaux).

Odbrana: Bacary Sagna (Arsenal/ANG), Adil Rami (Lille), Philippe Mexès (AS Rome/ITA), Mamadou Sakho (Paris-SG), Benoît Trémoulinas (Bordeaux), Gaël Clichy (Arsenal/ANG).

Vezni red: Mathieu Valbuena (Marseille), Jérémy Ménez (AS Rome/ITA), Lassana Diarra (Real Madrid/ESP), Alou Diarra (Bordeaux), Yann M'Vila (Rennes), Abou Diaby (Arsenal/ANG), Florent Malouda (Chelsea/ANG).

Napad: Kévin Gameiro (Marseille), Karim Benzema (Real Madrid/ESP), Loïc Rémy (Nice), Louis Saha (Everton/ANG), Guillaume Hoarau (Paris-SG).

Po meni ovo uopste ne izgleda impresivno,nije mi jasno zasto nema Gourcufa i Nasria,nadam se samo da nece biti izgovori kao bolje da su igrali Ribery,Evra i ostali suspendovani jer ce novi igraci vise gristi da se dokazu.A u suprotnom bi bilo,ma nismo ni mogli ocekivati vise,Francuska ima Riberya i Evru.Dosta je bilo sa izgovorima idemo pobjediti !
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Monolog
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Monolog » 26 avg 2010, 12:42

Kad je ovaj Gameiro prešao u Marseille? Mora da sam to propustio. Helem, ovi pozvani će x puta više "gristi" od starosjedioca, tako da...

No, to ne mijenja činjenicu da smo konačno zreli da jednom velikanu skinemo skalp. Iskreno se nadam da ćemo to i učiniti u 2. kolu kvalifikacija.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Dylan Dog
Kontakt:

Post Postao/la Dylan Dog » 26 avg 2010, 12:49

Ma nisam to ni primjetio samo sam kopirao spisak iz clanka sa sportsport.ba,a i na goAl.com u clanku je naveden kao clan Marseilla,bice da je bilo copy-paste novinara sportsport.ba,ili pak znaju nesto sto mi ne znamo,za mene je clan Lorienta.Ma to mi je uvijek bila glupa prica i trazenje izgovora kao novi igraci ce vise gristi.Isto bi mogli reci posle eventualnog poraza da su Francuzi jednostavno prejaki kada bi igrali ovi suspendovani.To je samo trazenje izgovora za neuspjeh..
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

neko_iz_mase
Kontakt:

Post Postao/la neko_iz_mase » 26 avg 2010, 12:50

Čini mi se da je Nasri povrijeđen. Nisam siguran 100%
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

Los*Blancos
Kontakt:

Post Postao/la Los*Blancos » 26 avg 2010, 12:51

Eto Susic treba da ima sve podatke o tim igracima Franc..ne da ga posle neki tamo zajebe a on stavi Mravca da ga cuva :mrgreen: :mrgreen: to je njegovo polje Francuska :lol:
El mejor club del siglo XX

wolverine: ja neznam prevociti spanski, ali engleski znam govoriti, citati, pisati a hvala bogu i prevoditi perfektno. i to na brzinu

mandrax: ako nadjes vise od 10 mojih postova na temi Real Madrid, ja idem sa foruma..

harry_90
Kontakt:

Post Postao/la harry_90 » 26 avg 2010, 12:54

Opet dobar sastav Francuske,mene je samo strah Susiceve taktike .
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

gollum
Kontakt:

Post Postao/la gollum » 26 avg 2010, 13:00

Ma, pustimo te price "ovi ce vise gristi". Novi je selektor, ovo je nacionalni tim, svi grizu. Kvalitet je presudan, i zato je puno bolje sto nece biti Ribery-a, Evre, Toulalana, Abidala, Anelke...Iako, necemo se zavaravati, ovo je i dalje vrlo kvalitetna reprezentacija, individualno dosta kvalitetnija od nase. Blanc je malo iznenadio, ocekivao sam na spisku Cyssokha, Gourcuffa, Squillacci-a, cak i N'Zogbiu...
Njihov najveci problem je sto tu sad nema prave "desetke", mozga ekipe. Vjerovatno ce tu ulogu imati Valbuena, ali nije to taj kvalitet. Po mom misljenju, njihov prvi sastav bio trebao izgledati otprilike ovako:
Lloris - Clichy, Mexes, Rami, Sagna - A. Diarra, Diaby - Malouda, Valbuena, Remy - Hoarau.
Amar Osim: "Ja znam drugu ekipu jednu koja je igrala, od prvih šest, čet'ri-pet u Sarajevu, pa su te utakmice pobijedili, pa su bili prvaci svijeta odjednom. Šampioni svemira bili poslije prvih šest utakmica, od kojih je pet u Sarajevu. "

Omerbavarac
Kontakt:

Post Postao/la Omerbavarac » 26 avg 2010, 13:02

Nasrija nema, to je sigurno jer je zaradio povredu i pauzirace nesto manje od mjesec dana.

A sto se tice sastava, ovo uopste nije prejaka Francuska, moglo bi se reci jedna solidna ekipa koja ima potencijala, ali ne toliko koliko sa svim zvijezdama.
Priliku imamo da napokon pobijedimo jednog favorita i vjerujem da ce nasi igraci dati sve od sebe da naprave taj rezultat...
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Principatus
Kontakt:

Post Postao/la Principatus » 26 avg 2010, 13:36

Mislim da ce nasi reprezentativci u ovim mecevima sve dati od sebe i sami grizti kao ludi, znaju da se moraju iskupiti za lose predstave u prijateljskim utakmicama, gdje smo stvarno igrali daleko ispod naseg nivoa.

Nemamo potrebe da se bojimo velike Francuske, kad se pogleda forma i sposobnosti nasih igraca, posebno Ibricica, Misketa, Dzeke, Pjanica i Ibisevica. Taj ofanzivni potencijal je zastrasujuci, najmanje jedna lopta u mrezi Francuza je skoro zagarantovana. Respekt za Francusku, ali protiv ovih pet u ovakvoj formi nije lagano igrati. Ko ce da zaustavi Dzeku i Ibisevica? Od pocetka im treba pokazati ko je gazda na terenu i ko je dosao u goste da se vrati sa suvenirima, to jest loptama u mrezi, kuci. Francuzi ce sigurno ici na to da Misketa zacepe, ali tu je Pjanic i mislim da ce se u toj utakmici pokazati zasto je bitno da njih dvojica igraju zajedno. Jedino nam Salihovic fali, ali mozda ga jedan motivirani Lulic ili neko drugi dobro zamjeni. Ako Lulic ne zaigra od pocetka kao bek, onda ga treba u 70 minuti ubaciti na ljevog veznog, kada pocnu minute umora i kod protivnika. Mislim da bi u toj situaciju tu mogao biti veoma, veoma opasan. Medunjanin kao sljedeci joker, mislim da se upravo nalazi u finoj formi i motivaciji. Zeca za Ibisevica, zajedno sa Lulicem (ako ne bude bek), dakle njihovom brzinom bi to moglo biti korisno pred kraj utakmice. Za stopere je pozvano dosta igraca, pored Spahica moze igrati Mravac ili Pandza, pa Bunoza itd. koji su zasada vjerovatno i nazalost bolje rijesenje od Nadarevica. Mravac i Pandza su mozda losi bekovi, ali kao stoperi meni ulijevaju mir. Mujdza nam je rijesenje na desnom, do Francuske ce biti uigran, na lijevom ce se vidjeti. To je to sto bi mi sad palo napamet kad razmisljam o ovom mecu.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

NoName
Kontakt:

Post Postao/la NoName » 26 avg 2010, 13:56

Ne može se nikako govoriti o formaciji a da ja nemam neki svoj prijedlog :D

slika
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Principatus
Kontakt:

Post Postao/la Principatus » 26 avg 2010, 14:00

Ma nema sanse, da Vedo ne igra. :D Poslat cu ove dvje formacije Papetu, pa eto nek on odluci. :D

---------------------------Hasagic--------------------------------
---Mujdza------Mravac---------Spahic-----Lulic?--------------
---------------------Rahimic------Jahic--------------------------
--------Ibisevic----------Misimovic----------Pjanic------------
-----------------------------Dzeko--------------------------------

-------------------------Hasagic---------------------------------
---Mujdza------Mravac---------Spahic-----Lulic?-------------
---------------------------Jahic----------------------------------
----------Ibricic--------Misimovic----------Pjanic-------------
--------------------Ibisevic-----Dzeko---------------------------
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 26 avg 2010, 14:01

Gdje ćete bez Vedada na Francuze, jaooooo
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Bosnier
Kontakt:

Post Postao/la Bosnier » 26 avg 2010, 14:06

Ma Vedad je trenutno u najboljoj formi, u to sam siguran, on ce zabiti Francuzima vidjecete !
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.